Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

A jak na tym w 1 ciężko jest no i najważniejsze zapach do wytrzymania bo twierdzą że śmierdzi ale szczeże da się wytrzymać nie ukrywam czy człowiek mający problemy żołądkiem darade dzięki za info

Stary
@Nowy

Ty się o coś pytasz czy komuś odpowiadasz ? Nie widzę tu ani przecinków, ani pytajników - nawet kropki zjadłeś. Lepiej odpuść sobie Aerosol. W Twoim przypadku polecam kładzenie kostki brukowej.

no tak....

20 zł /h dla operatora na wydziale w1, produkcja pojemników ,pakowaczka 14 zł/h oczywiscie netto bez premii natomiast na innych wydziałach trzeba zadowolic sie 10zł/h plus premia, kokosów z tego nie ma trochę ponad 2000. Nadgodzin nie ma prawie wcale ani sobót a jak są to 50% nie ma na czym dorobić .Jak dla mnie to słabo. Podwyżki już były nowych nie będzie bo jak twierdzi kierownictwo ; zakład jest w słabej kondycji finansowej ,.....żal

@Zainteresowany, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Aerosol Service i zapytać o aplikację? Obecnie działy rekrutacji udzielają informacji kandydatom jeszcze przed rekrutacją. Czasami można dowiedzieć się znacznie więcej niż podane jest w ogłoszeniu. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko? W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz.

Witam, zastanawiam się nad zmianą pracy na Aerosol, ponieważ słyszałem że zarobki są dobre. To prawda że obniżyli wartość sobót pracujących? Jakie są stanowiska na które przyjmują teraz pracowników? Prosiłbym jakiegoś obeznanego w firmie pracownika obecnego lub byłego o komentarz i napisanie o atmosferze i warunkach pracy, z góry dziękuję

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?
animrumru

Cześć. Dużo ludzi mają zamiar zatrudnić ? Pracuje już tam ktoś nowy i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda oczami nowego czy zatrudniają dopiero od 1 sierpnia ?

Szczery

Pracujecie w oparach lakierów i farb do puszek... Możecie sobie sami odpowiedzieć... Na magazynie chyba mają komplet,ale co jakiś czas widać nowe twarze... Kasa na czas, już z setek w soboty zrobili pięćdziesiątki. Taragedii nie ma, ale do zachwytu jeszcze duuuzo zostało.

zdałemdodrugiej

Noooooo Teściowa.SZACUN. Dawno mnie tu nie było.Nareszcie ktoś się odważył i napisał prawdę.Ja tam nie pracuję już dawno,ale pamiętam słowa PANI kierowniczki,,...jak tak na was patrzę jak pracujecie to mi się żygać chce".Pamięta pani ,pani Wando?To były pani słowa.Na aerozolach na starej hali.Kto tam wtedy pracował?kto słyszał?ANETKA EDYTKA ZOSIA BASIA LONIA chyba MŁODA OLA Z USTKI JOLA GRAŻYNA fuj pani Wando nieładnie.O pawełku nie będę wspominać.Może tylko tyle że chciał zrobić drugi Bangladesz.Za jego zachowanie mam dla niego ZERO szacunku.Nie poświęcę więcej czasu żeby o nim pisać.Zakłamanym liderkom też nie.Wypłaty prawie zawsze były na czas.Fajnie gadało się z panem Leszkiem Piotrowskim.Wiem że jeszcze zostało tam trochę starych pracowników,fajnych ludzi, którzy wytrzymali to psychicznie bo musieli.Może teraz jest lepiej?Jeżeli Oscarku jeszcze tam pracujesz to napisz,jak jest teraz.

Chciałbym zapytac jak pracuję się na magazynie i jakie zarobki?

Krzych

Witam chciałem się dowiedzieć jak jest na magazynie jakie zarobki itd. I może ktoś wie czy jest miejsce może na magazynie? Pozdrawiam

Jacek

Jak jest tą chemią czy naprawde jest tak szkodliwa jak piszą

Neon
@Jacek

Heh.. Bzdura. Proponuje przyjsc i sie przekonac a nie sluchac bylych pracowników ktorzy napisza cokoliwek by choc troche wbic szpile.

@Szczery, piszesz o tym, że praca jest w trudnych warunkach, czy pracodawca zapewnia odzież ochronną i pozostałe niezbędne rzeczy? Czy w związku z pracą w trudnych warunkach jest przyznawany jakiś dodatek? @CAPSLOCK, czy udało Ci się dowiedzieć, jak wygląda kwestia nadgodzin? Czy złożyłeś swoją aplikację?

CAPSLOCK

Licząc średnio 15 dni pracujących w mesiącu wychodzi mi 180 godzin x 20zł = 3600 + pewnie około 100zł ddatku za ncną pracę i wg. moich obliczeń mamy 3700zł. Dlaczego więc we wcześniejszych wpisach u wszystkich pojawia się kwota 3300 ? Oczywiście mowa o wydziale produkcji poemników. Aha i eszcze mam putanko szybkie - jak jest z nadgodzinami ? Przychodzi kto chce czy są zarezerwowane dla starych wyjadaczy ?

Świetna praca. W szczególności W1 gdzie płacą 20zl na reke:)))

Szczery

I ta chemia na wydziale W1... W prezencie za 3300 miesięcznie..

Szczery

Ale wy ludzie jesteście naiwni.... W pakiecie 20zl na rękę dostajecie cała tablice Mendelejewa do waszego organizmu... Aluminium, lakiery, sama chemia... Starzy pracownicy odchodzą... Polecam zapytać o mieszalnie:) Pakowaczki maja 14zl...chyba nie myślicie że 20zl??

@ala, możesz powiedzieć, jakie stanowisko Cię interesuje? Być może od tego będą zależały godziny pracy. @Paweł, czy przesłałeś już do firmy swoje CV? Może rozmawiałeś z pracodawcą i umówiłeś się na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak przebiegała rekrutacja.

Ziom

Co do niedzieli to tak jak pisalem syatem jest 2 na 2 czyki każdy dzisn tygodnia w ciagu mjesiaca wypadnie. Jesli chodzi zas o wykształcenie mschaniczne to zupełnie nie ma znaczenia. To sa maszyny unikalne wiec i tak wszystkiego nauczysz sie na miejscu a zmysl majsterkowicza tylko ci w tym pomoże. Zgloscie sie na rozmowe rekrutacyjna a kierownik Rafal czy jego zastepca Tomek wszystko wam whtlumacza. Ja ze swojej strony moge tylko Wam polecic a wiem ze zai teresowanie jest spore wiec nie czekajcie zbyt dlugo...

ala

Hej, a ja mam pytanie czy jest mozliwosc pracy od 7:00 do 15:00 , czy tylko zmiany 12 godzinne?

ala

Silu

Siema Paweł interesuję Cię stawka i czas pracy tak to prawda teraz na produkcji nowy pracownik dostaje 20zł na rękę tak jak starszy pracownik tylko że starszy ma dodatkowo jeszcze stażowe. Jeśli chodzi o zmiany tak próbujemy 2 na 2 ale 12 godz. dniówka 24 wolne 12 godz. nocka 48 wolne czyli raz dniówka raz nocka niezależnie od pory dnia linia gdzie 7 dni w tygodniu więc soboty i niedziele są zależy jak wypadnie. Więc łatwo policzyć możesz ile zarobisz normę miesięczną wyrobisz takim systemem reszta to oczywiście nadgodziny 50%. Premie trudno powiedzieć czy teraz będą przy takiej stawce godz. Pracodawca podniósł stawki ale podobno premi nie będzie za to. Ja pracuje tu już troszkę więc z wypłat zadowolony jestem tamten miesiąc prawie 6 tyś z godzinami nadliczbowych teraz 4.8 bez nadgodzin ale jeszcze z premia i stażowym więc jest ok. Więc na rozmowę podejdź zawsze to nic nie kosztuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.