Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

Czy można się dogadać z kierownictwem w Aerosol Service Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Magazynier, dodali 14 września kilka fajnych ogłoszeń na InfoPraca.pl.

Na magazynie powinno byc trzech kierownikow, jeden glowny jest na chorobowym dlugim i kraza plotki ze go tez juz wykonczyli i stad odejdzie(to chyba trzeci kierownik w tym roku magazynu) drugi dostal zwolnienie dyscyplinarne co jest nie glupia opcja bo juz nie musial siedziec w tej firmie na wypowiedzeniu i mogl stad uciekac jak najdalej, a trzeci jest w sumie na okresie wypowiedzenia, wiec za tydzien dwa nie bedziesz mial nad soba kierownika zadnego ani zastepcy jego :) kto wie moze ty nim zostaniesz ? Ta firma realizuje "amerykanski sen" niejednemu :) czytaj inne komentarze...

Waski
@Odpowiedz

To kto tam jeszcze został na tym magazynie??

Zgadza się
@Waski

Twoja stara

Jak to

Toma_hawk Nowy wpis25.10.2019 08:24 @Kurt Potwierdzam. Jest właśnie tak jak pisze Kurt. Gdyby pan DP i PW choć trochę mieli w sobie pokory i potrafili wysłuchać innych to potoczyłoby się to zupełnie inaczej. Można by zbudować super prężnie działająca firmę. Ale niestety ich ego przerasta ich samych. Nie radzą sobie. Do tego są przekonani o swojej nieomylności i wszechwiedzy. Ale chyba (usunięte przez administratora) stracili możliwość spojrzenia na wszystko klarownie i z dystansu. Na nic studia menadżerskie(usunięte przez administratora), ale tego już tam chyba nie uczą. Moze powiedziec coś więcej na temat błędów na zakładzie ?

Rocky
@Jak to

Napisz... Każde info się przyda

Toma_hawk
@Rocky

Ależ oczywiście napiszę, może jeśli nie PW ktoś inny wyciągnie jakieś wnioski. Ale na ten temat można napisać książkę i to taką, z której później by uczyli menadżerów "jak nie prowadzić firmy". Nie wiem od czego zacząć. Podstawowy błąd popełniany właściwie notorycznie to podejmowanie decyzji. Nie istotne czy dobrych czy złych. Jak pisałem wcześniej, ich ego i przekonanie o boskiej wiedzy i nieomylności, powoduje że nie ma właściwie żadnej rozmowy na ten temat (komitet doradczy ogranicza się tylko do dwóch osób - PW i RP). Decyzja podjęta przez władcę i pana = zrób to, nie myśl, nie pytaj, nie kwestionuj. O ile przy decyzjach neutralnych czy tych dobrych nie ma problemu, to przy każdej innej kończy się to jak zawsze - brak kasy na inne rzeczy, wymyślanie na szybko zastępczego (zazwyczaj na dłużej) rozwiązania, totalnej dezorganizacji pracy. Kolejny poważny błąd to traktowanie pracowników. Jak się ich traktuje napisał już Kurt. I dokładnie tak jest. Stąd też to podejmowanie decyzji. Przecież gospodarz nie będzie pytał stada baranów co sądzą o tym jak prowadzi swoje gospodarstwo. Z innych pomniejszych to standardy: atmosfera w pracy - z szefostwem nie ma co rozmawiać, ciągle te same oklepane formułki. Niekompetencja na każdym kroku i standardowe kończące każdą rozmowę z PW "zrób tak żeby było dobrze". To już chyba legenda w tej firmie. Działania przy każdej wizytacji kogoś z zewnątrz jak za najlepszych czasów gierka. Pudrowanie gonwa i malowanie trawy na zielono, no i przy okazji całkowita dezorganizacja pracy. Instytucja sygnalisty (głównego donosiciela) w tej firmie to też już legenda, chyba tylko on sam nie wie że nim został okrzyknięty. Chociaż osobiście zastanawiałbym się nad jeszcze drugą kandydaturą na głównego sygnalistę w firmie. Taki cichociemny, niby miluśki, z każdym pogada, z dziewczynami na papieroska, pokręci się po firmie. A potem do prezesa i z ucha strzela. Nie chce tu pisać dalej bo faktycznie wyjdzie książka i jeszcze ktoś mnie zdemaskuje na jakim stanowisku pracuje.

Pracownicy

Szkoda, że nie można dać oceny ujemnej, bo przydałoby się. DOTYCZY TO ZARÓWNO STANOWISK UMYSŁOWYCH W ADMINISTRACJI ORAZ FIZYCZNYCH NA PRODUKCJI.

Julia
@Pracownicy

Jak rozumiem - nie masz najlepszego zdania na temat pracy w Aerosolu. W porządku - w żaden sposób tego nie kwestionuję, jednak byłoby dobrze, jakbyś powiedział, dlaczego nie polecasz tego pracodawcy. Problem stanowią zarobki, atmosfera, czy coś zupełnie innego?

Przestroga

Wszędzie, tylko nie tam! Nie polecam nikomu.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?

Zdecydowanie odradzam wszystkim tego pracodawcę. Jedna wielka masakra.

Ariel

Powiem tak:pracowałem w tzw. biurowcu przez niecały rok i jest to jedyny mój już na szczęście były pracodawca o którym powiem coś złego. TRAGEDIA!!! Ciągła rotacja o czymś świadczy i tylko ktoś nienormalny albo na maksa zepsuty i niekompetetny tam da radę. A firma od dawna nie ma płynności finansowej i pytanie,jak długo będą dokładać do interesu,aby nie dac satysfakcji wujkowi,że nie dali rady pociągnąć tematu. Odradzam i ostrzegam-uciekajcie jak najdalej. Jedynym plusem są zarobki,nie można narzekać!Tym bardziej że większość ludzi tam pracujących to kompletni idioci i dobrze wiedzą,że nikt nigdzie indziej im nie zapłaci tyle za nic nie robienie !

Maniek
@Ariel

Czy to nie przypadkiem była księgowa...?

Kaszmir
@Ariel

Bardzo kompetentna wypowiedz z Panskiej strony mająca na celu obrazę innych ludzi.Na szczęście,na wydziale w1 są jeszcze ludzie ktorzy trzymają na 'nogach' ten zakład.Nie pozdrawiam

Ciekawski
@Maniek

A której księgowej już nie ma??

@Ciekawski

Czy podane informacje o rzekomym braku płynności finansowej firmy Aerosol Service, są prawdziwe? Nie ukrywam, że informacja w tym zakresie bardzo mnie zaniepokoiła, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy jest to prawdą.

Kula
@Adrian

Wypłaty na czas,wszystko w porządku

@Kula

Dzięki za odpowiedź. Trochę mnie uspokoiłeś. Mógłbyś napisać, ile konkretnie można zarobić? Mam nadzieję, że są to atrakcyjne kwoty, które oferuje ten pracodawca.

Mozart
@Adrian

Nic nie jest pewne, ale na wszelki wypadek sprawdź swoje składki w zus czy masz wszystkie.

Kurt
@Ariel

Wujek razem z bratem stanęli właśnie przed sądem, grozi im do 10 lat za wyłudzenie mienia wysokiej wartości. Stara historia z przed ponad 10 lat, dotycząca linii do lakierowania blachy. Jeśli powód uzyska korzystny wyrok sądu, może to uruchomić efekt śnieżnej kuli w postaci pozwów innych pokrzywdzonych dostawców /kontrahentów, i nie wiadomo, czy ta lawina nie zmiecie firmy. Oby nie, bo firma daje jednak utrzymanie kilkuset osobom. Co do oceny firmy: nie będę się bawił w oceny typu "super", lub "beznadziejna", gdyż są to odczucia bardzo subiektywne, a wiadomo, że ilu ludzi, tyle opinii. W każdym razie firma wywiązuje się z umowy z pracownikami pomimo cyklicznych problemów z finansową płynnością. I teraz moja subiektywna ocena, oraz powód, dlaczego tam już nie pracuję : moim zdaniem mentalność kadry zarządzającej, traktujacej firmę a co za tym idzie także pracowników, jako dojne krowy jest odrażająca. Odczucie to potęguje zachowanie kadry średniego i niższego szczebla, traktującej szeregowych pracowników (oczywiście nie jest to bezpośrednio w stosunku do pracownika, ale da się odczuć) jako odmóżdżone stado baranów. Poza tym uważam, że firma z takim balastem długów, zabagnionych i "zapomnianych" sprawek z przeszłości siłą rzeczy nie jest firmą wiarygodną i przyszlosciową, gdyż zmieniają się tylko nazwy i regulaminy, decydenci pozostają ciągle ci sami, i popełniają ciągle te same błędy, co mogłem obserwować w ciągu długich lat pracy w tym miejscu, i niezliczonych próbach "restrukturyzacji". I pytanie czy mogę polecić firme: jeśli chodzi tylko o wypłatę, nie przeszkadzają komuś sprawy o których piszę, jeśli ktoś wychodzi z założenia, że w razie draki jak nie tu, to gdzie indziej, to tak, mogę polecić, gdyż firma wywiązuje się z umowy z pracownikiem, czasami z lekkim poślizgiem, czasami z małymi redukcjami np premii czy wypłat za nadgodziny, ale generalnie wywiązuje się. Lecz jeśli komuś chodzą po głowie myśli i spostrzeżenia podobne do moich, zbieranych latami, to nie, szkoda czasu i nerwów.

Toma_hawk
@Kurt

Potwierdzam. Jest właśnie tak jak pisze Kurt. Gdyby pan DP i PW choć trochę mieli w sobie pokory i potrafili wysłuchać innych to potoczyłoby się to zupełnie inaczej. Można by zbudować super prężnie działająca firmę. Ale niestety ich ego przerasta ich samych. Nie radzą sobie. Do tego są przekonani o swojej nieomylności i wszechwiedzy. Ale chyba chemia (i to nie tylko ta z firmy) wyprała już im rozumy i stracili możliwość spojrzenia na wszystko klarownie i z dystansu. Na nic studia menadżerskie gdy w głowie sieczka i słoma, ale tego już tam chyba nie uczą.

a widzieliście ich tiry? oszczędzają na oponach - jeszcze tak łysych nie widziałam....

Czy jest możliwość zorganizowania zbiórki na transport do pracy dla Kamili?

Zbulwersowane

widac ze duzy ruch zrobil sie odnosnie ipini na temat pracy w tej "firmie" wiec moze wypowiem sie co by tu niekotrym patrzącym na te oferty pomoc zdecydowac. sama firma to chyba nie tajemnica ze dziala jak dojarka w ktora nikt nie chce inwestowac a chce wyciagnac z nas i niej jak najwiecej, zapominajac o podwyzkach premiach czy zwrotach za cokolwiek, jak za duzo bedziesz gadac o tym to zastapia cie wygodnym ukraincem i sapadaj dalej.. Praca na produkcji to (usunięte przez administratora) a nie praca w firmie, goraco, wszedzie smierdzi chemia, na dwoch dzialach pojecie wentylacji chyba jest tutaj nie znane! ktos czasem mdleje, nie mowiac o produkcji puszek gdzie od parujacych oparow, lakierow czy innej chemi uzywanej tam idzie dostac zawrotow glowy, dzien jak co dzien w tym (usunięte przez administratora) i wytworni chorob. co chwile ktos na kogos doniesie, ktos sie do ciebie spruje ze za wolno robisz albo zle kiedy tobie juz pot do oczu wchodzi. jedyna frajda to chyba jak inne dziewczyny przerzucaja np ze skladania po 8/12 godzin kartonikow na wkladanie nakretek, no ale chyba kazda/kazdy lubi czasem troche adrenalinki i frajdy w pracy. ogolnie ciagle darcie geby, kiepskie warunki, smrod chemi, bolace glowy i cisnienie, wszystko ale nie produkcja! dobre chyba dla kogos naprawde zdeserowanego a wisienka jest gdy trafisz na mile kolezanki ktore za cel wezma podokuczanie ci i ponabijanie sie z nudow i siedz i pracuj z takimi na jednym dziale i sie na nie patrz magazyn zas to jeden wielki smietnik, kazdy kto tamedy przechodzi to napewno tez to zauwazy, wyglada tak jakby piec dobermanow dobieralo sie do malej suczki, na regalach balagan, polecam zobaczyc kilka pierwszych regalow i podworko wokol magazynu gdzie tez stale cos lata i lezy rozwalone, brak miejsca na cokolwiek, ciezko sie o cos doprosic, kazdy widzi ile stoi tam palet porozwalanych na ziemi i ze jest on przepelniony z kazdej strony i dwa psujace sie co chwile wozki na ktore chlopcy ciagle narzekaja, z chlopakami jest roznie jesli chodzi o dogadywanie, z niekotrymi jest ok a inni dosc problematyczn, lepsi do pogadania i posmiania sie, praca tam to raczej jeden klebek nerwow niz "rodzinna atmosfera", najlepiej przyjsc porobic i zrobic sobie wakacje na sciemnianym zwolnieniu lekarskim, bo i to tutaj nie jest problemem, o docenianiu w tej firmie zapomnij, nie wazne czy sie przykladasz czy nie, jak robisz ok to mozesz mniej zarabiac od kogos kto lazi i sciemnia, spowalnia prace lub jest niedokladny wiec nie polecam dla wlasnego zdrowia psychicznego wlasnie jesli chodzi o kierownictwo liderow kadry itp. nie liczcie na mega zrozumienia sa leposi i gorsi ale jesli chodzi o zalatwienie jakichkolwiek spraw czy zalatwienie podwyzki, zrozumienie kiedy potrzebujesz urlopu ale nie bo nie! to juz jest bardzo roznie. produkcja ma isc i koniec a jak cos ci bron boze nie wyjdzie to wtedy zobaczysz jak ladnie ktos potrawi ci zryc beret z plusow to dosc duzy parking przed firma a tak to slychac co chwile ze ktos rezygnuje

Gall
@Zbulwersowane

Najlepsze ze na nadgodziny firmy nie stać, a zatrudniają liderów do wpisywania godzin i skanowania materialow bo to na tyle jeśli chodzi o kompetencje.

Adrian

Nie zgadasz się z wypowiedziami, które pojawiły się w tym wątku? Oczywiście masz prawo mieć inne zdanie o pracy w firmie Aerosol Service, jednak pamiętaj, że najważniejsze jest, aby swoją opinię odpowiednio uzasadnić. Czy jesteś w stanie to zrobić?

Longer

Witam Jak z pracą w Aerosol Service?? Widzę że potrzebują duzo ludzi na różne stanowiska. Powodem są odejścia, czy ludzie są zwalniani? Myślałem nad produkcja lub magazynem. Dzięki za każde info

@Longer

Cześć LONGER. Praca na magazynie czysta i przyjemna. Większość prac wykonuje się wózkami widłowymi na zewnątrz, a na magazynie pracuję się wózkami elektrycznymi wysokiego sztaplowania. Prace fizyczne czyli dźwiganie sporadycznie. Atmosfera na magazynie można rzec rodzinna. Na codzień cisza i spokój nikt nie zakłóca pracy magazynu. Pracownicy zajmują sie rozładunkami, załadunkami i ustawianiem towaru na regały. Wydawanie towary na produkcję. Zawszę chciałam pracować na magazynie ale jestem kobietą i nie ma tam dla mnie miejsca. Ja zapier - dalam na produkcji i tu już jest troszkę gorzej ale też do wytrzymania. Więc jeśli posiadasz uprawnienia na wózki, jesteś rodziny i chcesz mieć więcej braci w rodzinie to zapraszamy do As.

@SZEVOWA

Dzięki za odpowiedź. Pytam jeszcze czemu jest taka rotacja?? Co chwilę ogłoszenie że potrzebują na produkcję lub magazyn

@Longer

Rotacja wsumie nie jest duża,ale co jakiś czas wychodzi na to że nie wszyscy są stworzeni na stanowisko na którym pracują. Magazyn jest dla osób myślących, pracowitych, odpowiedzialnych i sumiennych. A nie dla leserów. Trzeba dać trochę od siebie, używać głowy i naprawdę będzie super. W dalszym ciągu zapraszam i pozdrawiam.

Łysek

Ale brednie i ściema.

@Łysek

Możesz napisać coś więcej

@SZEVOWA

Możesz do swojej wypowiedzi dodać informację, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą z powodzeniem aplikować do pracy na magazynie? Rozumiem, że nie każdy jest stworzony do wykonywania tego typu obowiązków, jednak chciałbym zweryfikować, czy nie mając doświadczenia, również można otrzymać szansę na wykazanie się przed pracodawcą.

@Adrian

Oczywiście że tak. Profesjonalna ekipa która pracuje na magazynie przeszkoli nie doswiadczonych przyszłych kandydatów na magazynierów. Jedynymi warunkami które trzeba spełnić to uprawnienia na wózki widłowe oraz chęć do pracy.

@Łysek

Może napiszesz coś więcej dla jasności. Dlaczego piszesz że to ściema.? Wybieram sie do As żeby dostarczyć swoje CV, no i nie chciałbym się rozczarować.

Łysek
@Zainteresowany

Poprzednie komentarze radzę traktować jako reklamę kogos z działu kadr. Z tego co widzę to na magazynie jest bałagan. Nie ma miejsca na cokolwiek. Chlopaki nawet wporzadku. A na firmie bardziej doceniają Ukraińców niz miejscowych pracowników z długim stażem. Na każdym kroku słyszysz ze firma nie ma pieniędzy.

TARCZYŃSKI HE HE.

Witam. Pracowałem w tym zakładzie pare miesięcy i moge powiedzieć troszkę o tym zakładzie. Więc zacznijmy od początku. Fakt jest taki że nikt nikogo nie przedstawia bo przecież Głową Państwa nie jesteśmy. Z kulturą zawsze był problem pod tym względem, tak jak zresztą z zwykłym dzień dobry. Jest kilka osób z którymi mega dobrze się pracowało. Jesli poznasz po jakimś czasie kto jest OK a kto zwykłą parówą do siusiania. Listę tych pierwszych zamknął bym w 15 do 20 osób a ta druga lista jest krótsza ale za to same mega gwiazdy. Sam pan Tarczyński pozazdrościł by takich parówek.Reszta osób neutralni. He he he. Skład biuro ok, po za trzema osobami. Każda Parówka i Serdela powinna wiedzieć o kim pisze. W ten skład nie wchodzi Prezes bo do gościa osobiście nic nie miałem. Dyrektor PW. Nie znam drugiej osoby która ma tyle na głowie co ten gość, też do mnie sie nie sfaflunił ani razu wiec złego słowa nie powiem. Jedziemy dalej. Produkcja As oraz Mantz. Liderki wyżej srają niż głowy mają. O ich przełożonej bez komentarza. Emerytuuuuraaaa. Ciekawe czy któraś z nich 8 klas ma skończone. Nie sądzę. Informatyk spoko kolo. Magazyn. Miałem doczynienia z PS, BR, RSZ, RS, BG, RN, EK oni zaliczają się do ok. Reszta nie parówki, ale takie kabanosiki. Dalej mamy Produkcję puszek. Tam miałem okazję pracować kilka dni więc za dużo nie moge powiedzieć o tej ekipie. Kierownik mechaników z as,, Czerliii Cz. No troszkę w dzbanuszku woda sie gotuje ale do przeżycia. Są jeszcze osoby takie jak BB. Którego serdecznie pozdrawiam. Szacunek zawsze dla tego gościa. Kontrola Jakości plus labo spoko dziewczyny. Jest gościu nazywany Potocznie SYGNALISTĄ To typ na którego Tarczyński musiał by ubić 100 świń żeby zrobić taką PARÓWE. Wąż ogrodniczy do sikania. Podsumowując As to zakład dla ludzi a nie dla wędlin. Chociaż tak jak w każdym zakładzie FLAK Się znajdzie. Spoko mi sie tam pracowało chajcyk nie zły. Wyplata na czas. Atmosfera znośna do wytrzymania. Pamietajmy wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Polecam As jeśli jesteś OK. Jesli jesteś w tej drugiej ekipie to słyszałem że są przyjecia na masarni w Starkowie. Ja teraz pracuje w Norwegii i jest mi tu dobrze. Ale myślę ze za rok może dwa zawitam w As. Pozdrawiam

Willy
@TARCZYŃSKI HE HE.

Globus to ty??? :)

GLOBUS
@Willy

To ja TWOJA STARA.

Boss.

Siemanko. Pracuje w tej firmie i nie narzekam jak co nie którzy. Popieram Pana TARCZYŃSKIEGO w wielu sprawach. Ale też jestem zdania że to zakład dla ludzi mądrych a nie dla Baranów, chociaż paru jeszcze jest ale już nie długo gdyż w Dolinie Charlotty jest mini zoo które cały czas się rozbudowuje i tam dla Baranów powstaną nowe zagrody. A jeśli sievtam nie uda to P. TARCZYŃSKI skupi na rzeźnie i przerobi na Parówki. Ja sobie chwalę i tyle. Pozdrawiam

PRZERAŻONY

Witam wszystkich. Pracuje As i powiem szczerze że coraz gorzej dzieje się tym zakładzie. Autobusy, busy - były ale się zmyły. Niby dali w zamian podwyżkę dla ludzi. Dla wszystkich???? Nie sądzę. Impreza co roczna zwana Piknikiem rodzinnym również została zabrana. Została co roczna impreza w Columbusie ale jak długo jeszcze? Nikt tego nie wie. Wszystko ludziom zabierają. Co teraz zabiorą? Teraz mogą zabrać śniadania Ja osobiście jem śniadanie za bramą bo boję sie że mi zabiorą. Ukraina Rządzi.

stary

Warunki coraz lepsze, kolejne podwyżki, czego chcieć więcej.

MB
@stary

Paweł dalej sam piszesz komentarze jaka ta firma jest super i extra ???? ????

Helmut

Aerosol Service ma opinię dobrego pracodawcy ale dobra firma jest dla dobrych pracowników.

Sam

Zakłamanie , wyzysk tak można opisać tą firmę oczywiście gdy nie masz nic to tonący brzytwy się chwyta ale to tylko gdy naprawdę nic na daną chwilę niema. Pracownicy produkcji ok ale kadra kierownicza , bez wiedzy bez kompetencji i 100% zakłamania nawet gdy się do Ciebie uśmiechają to napewno fałszywie. Gorąco nie polecam.

Operator
@Sam

Ble ble ble ble ble... A ja sie cieszę z kolejnych podwyżek ????

Paullllllaaaa

Chcialam się dowiedzieć jak wyglada praca pakowaczki; jakie trzeba spełniać wymagania, stawka netto, i atmosfera pracy :)

Onnna
@Paullllllaaaa

Pracowałam całe 2 dni. Więc. Praca jak praca. Trzeba się ruszać bo od akordu zależy premia. Dziewczyny cisną, ale to zrozumiałe. Zarobki niby 2200 netto. Teraz dlaczego tylko 2 dni. Dla mnie to (usunięte przez administratora). Siedzisz lub stoisz przy taśmie. Nie masz prawa od niej odejść, nie ważne w jakim celu. Do toalety możesz wyjść 2 razy w ciągu zmiany. I to wtedy kiedy kaze liniowa. Przerwa jest 1. 15 min. Ale nie ma gdzie zjesc. Na stołówce nie ma miejsca a w szatni jest zakaz. Na zakładzie ogólnie zimno. Strasznie zimno. A nikt nie wspominał nawet o wyposażeniu, tj. Bluzy itp. Autobus jest ale albo korzystasz non stop albo wcale. Nie masz prawa ani możliwości jeździć np. Raz samochodem raz autobusem. Nie ma prawa ci wyskoczyć nic co skutkowaloby tym iż zapisałas się na autobus a nim nie wracałas. Zakaz biżuterii ( oczywiście układy i ukladziki, połowa może nosić, połowa nie.) Zakaz telefonow. To samo co wyżej. Przychodząc do pracy wiesz tylko która z pan to lider. Nikt ci się nie przedstawia. Przez dwa dni nie poznałam imienia nawet kobiety która pracowała koło mnie przy taśmie. Atmosfera zerowa. Do tego paniusie smieszkusie, które ryja że śmiechu raz jak dojeżdżany osioł innym razem jakby szczytowaly, smieja się one poprostu z innych ludzi. Komentując ich zachowania, wygląd czy to czy ich lubią. Żałosne . Zero życzliwości. Nikt nie pomaga wejść w społeczność, utworzone małe grupki z zamkniętym wejściem. Mini (usunięte przez administratora). Jedna linia produkcyjną podzielona jest na pol. Połowa ( ukladziki) bawią się w zastępcę liniowego i chodzą sobie wzdłuż taśmy, robią co chcą. Myślą że obsługa tych maszyn jest jakaś skomplikowana, zadzieraja nosy. Drugą połową dla odmiany nie ma prawa do niczego. Nie może Robić nawet kroku od taśmy. Gdy spróbuje jest od razu sprowadzany do pionu. Więc jeśli nie znasz nikogo z przełożonych, nie jesteś koleżanka żadnej z " kadry kierowniczej" to będzie ciężko. Powodzenia.

Iga
@Onnna

Skoro jest tak fatalnie jak opisujesz to ciekawe czemu tam pracuje 200 osob i nir ma tu innych takich wpisow. Moze po prostu leser jestes albo co gorsze dziunia :D

Zainteresowana

Witam. Ciągle widzę nowe ogłoszenia o pracę, wysyłam CV i cisza. Czy szukają kogoś konkretnego czy dzwonią do przypadkowych osób. Jeśli ciągle się ogłaszają, tzn.że potrzebują. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji w różnych branżach, a mimo to moje zgłoszenia zostają bez echa.

@Zainteresowana

Również wysłałam im CV i cisza. Też się zastanawiam jak to wygląda: czy szukają kogoś konkretnego, czy dzwonią, a może trzeba tam podjechać i się zorientować?

Zainteresowana
@Zainteresowana

Dzięki rozmowie telefoniczniej z działem kadr, dowiedziałam się jakie trzeba spełniać warunki, aby móc pracować w firmie. Przede wszystkim znajomość obsługi maszyn i zmysł techniczny. Ja nie mam wykształcenia technicznego, a maszyny każdy zakład ma inne. Moje CV odrzucono. Życzę powodzenia innym.

Ladygaga
@Zainteresowana

Tam nie ma już działu HR, dlatego rekrutacja wygląda tak jak wyglądać nie powinna

fuck you
@Zainteresowana

podobno jest duże zainteresowanie, dzwonią do wybranych

Lysy

I uwaga... planowane podwyżki na czerwiec 2019...:) Niezle jaja... Tylko odliczać dni do wyjazdu Ukraińców, gdy im od stycznia otworzą granice na zachód

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.