Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

Adrian

Twoja wypowiedź sugeruje mi, że nie jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia, które oferuje aktualnie firma Aerosol Service. Tak Twój wpis wygląda, a ja szczerze mówiąc, chciałabym po prostu dzięki Tobie potwierdzić, że tak jest. Może zechcesz napisać, ile dokładnie pracodawca ten oferuje włącznie z ewentualnymi dodatkami?

Irena

Piszesz na poważnie czy sobie żarty stroisz? To całkiem fajna sumka, ale może ja się nie znam na stawkach...

Heniu

Czy dalej w firmie jest problem z toaletami ??

Zibi
@Heniu

są nawet integracyjne

ok

KIEROWCY DOSTAWCZYCH POJAZDÓW TEJ FIRMY TO PROFESJONALIŚCI - punktualni, precyzyjni no i mili w kontakcie z odbiorca. pomagają NAWET PRZY ZAŁADUNKU .

Człowieniu
@ok

Nie wierzę (usunięte przez administratora).. A. NO nie ujade z śmiechu. Raz dziennie do Słupska, ma trzy punkty i leży jajami do góry. A jak ma jechać do Słupska dwa razy, to płaczę jak dzidziuś. Pozdrawiam

Poszukiwacz

Witam, jak wygląda praca na magazynie? Atmosfera, pieniądze? Warto składać CV

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?

@twaróg to chyba dobrze ze dostaliście 150 na święta ?

Twaróg

Firmy dookoła rozdają pieniądze na święta, a w Aerosol Service dostaniesz 150 zł i ciesz się że dostałeś cokolwiek. Dramat...

kwicoł
@Twaróg

to zmień firmę kto ci broni

killer

pucykabelki, co się dzieje, ze ciągle szukają pracowników? niby takie extra warunki, a ciągle problem?

Jan Kozodój
@killer

Daj spokój, nie marnuj swojego czasu. Szkoda nawet przychodzić na rozmowę. Prezes i dyrektor mają ambicje i zapatrywania korporacyjne, ale już rzeczywistość i warunki jakie oferują to poziom zwykłego "januszexu" lub pgr-u. Na rozmowie wszystko pięknie i cudownie a potem człowiek się tylko wku... że się daje jeszcze nabrać na takie standardowe zagrywki.

Czy pracodawca Aerosol Service Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pytajnik

Nie licz na to:) wszytko w swoim zakresie. Na nic ich nie stać... Stały tekst.

Generalnie, przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

Klozet

Chłopie! Takich pucykabli jest w firmie jescze więcej,co w rodzinie to nie zginie

Pinokiowrobel

Faktem jest to,że jednym z kabli była koleżanka która przebywa w tym okresie na urlopie macierzyńskim siostra Pana 'glosnego' zgadnijcie sami?dowody są uważajcie na nią w razie gdyby wróciła.Pozdrawiam

Waski
@Pinokiowrobel

Kto to taki...?? Kto to taki?

CiotkaSmiglo
@Waski

Swojego czasu to Sabina zapisywala donosiki na kolegów z pracy w swoim różowym kajeciku :)

N
@CiotkaSmiglo

Kolega niech się pod ciotkę śmigło nie podszywa bo to bardzo nieładnie

Dziewczyny z pracy
@N

Ciotka smiglo niech o higiene osobista zadba bo to też nie ładnie wśród ludzi psuć atmosferę.

Kurt

Zgadza się. Przy wódeczce że szwagrem śpiewa jak z nut. Żadna nowość. Ale generalnie pozytywny typ :))

Hej, czy w firmie Aerosol Service Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Raczej płacą ale jak masz za dużo nadgodzin to zaraz znajdzie sie powód żeby zabać je

Gosc

Wszędzie tylko nie w Aerosol Service

xyz

Przychodzę, pracuję, wychodzę, po miesiącu 3,5 i od nowa.

Natan

Trzeba dobrze robić to co każdy ma zrobić i nie będzie trzeba się nikogo bać, a że firma dobra więc warto.

Pozytywny

Witam, wszystkie osoby wypowiadające się negatywnie na temat firmy, musiały być(usunięte przez administratora) z hukiem za swoją nieudolność, idiotyzm, brak jakich kolwiek umiejętności itp. Nawet zamiatanie, nie którym sprawiało problem. Dobre zarobki! ;) dla mnie pozytywna firma

King Kong.
@Pozytywny

No nie do końca. Kierownictwo wymaga gruszek na wierzbie nie zapewniając przy tym środków do pracy. Motto firmy "zrób tak żeby było dobrze". Podejście do pracownika jak się nie podoba to 10 na twoje miejsce za bramą stoi. Choć nigdy tam nikogo nie widziałem:D pracownik jest tam nikim oprócz tych co się podlizują PW

Czokapic
@Pozytywny

I tu się mylisz. Kto ma choć trochę szacunku do siebie o ucieka od tego zakładu.

Aerosolanin

Pozytywny ty to jesteś jednym z tych co lubią mieć nos ubrudzony w kupie od wchodzenia kierownika w.... Powiedz tylko czy nie jest ci wstyd robić za przedłużacz?

Aerosolanin

Smród brud i ubustwo pozdrawiamy wszystkich kierowników(pseudo)

ZGADZA SIĘ

Któż sie odważył podpisywać moim nickiem. ZGADZA SIĘ. ????. Powiem szczerze zakład,, FAJNY "tak jak FAJNY PW. Wydaje mi się że jakby Kononowicz tam był dyrektorem produkcji to by nie było żadnej różnicy. Bucha ha ha. Pozdrawiam wszystkich którzy wiedzą kto to napisał. ZGADZA SIĘ

Willy
@ZGADZA SIĘ

RS to ty??? Widzę że potrzebują zastępcy kierownika magazynu...??? A kierownik magazynu tam jest wogole...?? :)

Zgadza się
@Willy

Zgadza się

Elmagaziniero
@Willy

(usunięte przez administratora) Szkoda chłopa bo nie radzi sobie ze swoim ego i wyzywa się na innych.

Bułka
@Elmagaziniero

Tam już byl jeden kierowniczek Jareczek zwany też Kolankiem... Taki był bohater, że zwolnił chłopaczka a 2 miesiące później zwolnili jego... :)

KAKAŁKO

Film pod tytułem '' Aerosol service ". W rolach Głównych- PW, RP SCENARIUSZ - PW. REŻYSERIA - PW. ZDJĘCIA - WT. W role statystów wcieliły sie liderki Oraz pseudo kierownicy. Pozdrawiam całą Ukraine.

Komediodramat

Spieszy się szanować pracowników tak szybko i nagle odchodzą. Ciekawe co takiego się musi dziać w tej firmie że nikt nie chce tam pracować nawet za 20 zł na godzinę?

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.