Opinie o BPI Polska Sp. z o.o. w Lipiany

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BPI Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BPI Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPI Polska Sp. z o.o. w Lipiany

?

Czy firma podjęła jakiekolwiek działania w związku z panującym na świecie koronawirusem ?

Hary
@?

Niestety firma nie interesuje się dobrem i zdrowiem pracowników liczy się tylko wysłanie towaru na czas,zeby nie płacić kary za niedotrzymanie terminów.Pracownik może mieć Koronowirusa byle był i robił na wysyłkę bo wszystko pilne.

OnOna
@?

nawet żeli antybakteryjnych nie zapewnili zostaly wywieszone instrukcje jak myc rece i jak postepowac w przypadku zagorozenia ale to akurat zadna dla ludzi nowosc wiec firma jak zawsze dla pracownika- NIC

Huber
@?

Do tej pory niestety nie, ale to kwestia czasu az zamkna zaklad, bo pracuja tu ludzie z roznych rejonow wiec ktos to przyniesie predzej czy pozniej

Ola
@?

Jak do tej pory nic. Ponad 300 łudzi i żadnych środków dezynfekacyjnych ani środków ostrożności. Wychodzi kto chce i kiedy chce a sama widziałam . Pani ze stołówki się denerwowala jak kierowca tira wszedł wziął kawę i poszedł na halę. Ktoś go pytal gdzie był? Nie. Rąk też nie umyl. Oceną się jak ktoś złapie wirusa i firmę zamkną. Oby nie z nami.

Ki
@Hary

Racja A z drugiej strony ludzie chorzy ile razy chodzili do pracy bo się bali że zostaną zwolnieni i jeszcze premię zabrali

Frania
@Ola

Dzisiaj obserwowałam ile osób myje ręce przed śniadaniem. Niestety bardzo mało. Żeby było nie wiadomo ile żeli jak ktoś jest brudas i tak nie umyje rąk. Żadne środki nie pomogą jeżeli flejtuchom nie chcę się rąk umyć i będą i tak dotykać tych samych rzeczy co wszyscy i zarazki roznosic.. zacznijcie myć ręce a potem narzekajcie.

Kontroler

Proponuję miesiąc wolnego 200% płatne

Koronawirus

Kiedy zamknięcie bpi ? Albo przebadajcie ludzi z miekkiej

Armagedon

firma jest dziwna na weekend nie zapisza bo nie ma roboty a gumki worami do domu wynosza lepiej niech jednen zarobi 8 a drugi 2 tys

Lu
@Armagedon

Tak jest niestety A jeśli chodzi o te soboty to wogule porażka nie zapiszą na pierwszą zmianę na dane stanowisko A na drugą zmianę na te samo stanowisko przychodzi zmiennik gdzie tu sprawiedliwość przychodzą ciągle te same osoby i to jest w pożądku nikt tego nie widzi potem się dziwią że ludzie gadają

Ogorek
@Lu

A kierwonictwo udaje ze tego nie widzi bo tak jest im wygonie kazdy patrzy tylko na siebie i na swoje dobro

Lu
@Ogorek

Kierownictwo dobrze wie co się dzieje i dziwię się że na to pozwala większość osób jest poszkodowana jednemu dadzą zarobić drugiemu nie większość osób ma kredyty każdemu są pieniądze potrzebne kto tak rządzi nie wiem ale wiem jedno wybiera się stalą ekipę znajomych, rodzinę i swoich ulubieńców resztę się ma gdzieś to się kiedyś zmieni nie będzie szykowania sklejek na weekend na ropałke,domki dla ptaszków czy na sprzedaż może w końcu ktoś się za to weźmie albo i nie na dobre układy my zwykli pracownicy nie mamy wpływu A szkoda

Woju
@Armagedon

Nie firma dziwna tylko kierownik, pupilkom kabze nabija. Możliwe że dyrektor nawet nie wie. Pora chyba żeby się dowiedział. Czopków nie mało które bez wazeliny w (usunięte przez administratora) wlaza w biurze.

@Woju

Myślę że jakby dyrektor wiedział zrobił by z tym porządek tylko musi być ktoś to w końcu pujdzie i powie jak jest jego nie da się oszukać nie jest to osoba której można mydlić oczy

zenek
@Woju

Mysle że Ole tak by tego nie zostawil i naprawde powinien sie dowiedziec co sie dzieje w firmie brygadzisci z metalu oczy przymykaja jak piją palą na stanowisku pracy i (usunięte przez administratora) w kartach akordowych

@zenek

Wszyscy przymykają oko na pewne sprawy i na jednej i na drugiej stronie pewnie że jak by dyrektor wiedział to by zareagował tylko należy do niego iść zrobił by porządek skończyło by się niektórym powinni też zrobić porządek z weekendami A nie tylko jedna i ta sama ekipa przychodzi brygadziści powinni na zamianę zapisywać jedną sobotę przychodzisz Ty w następną kolejne osoby oczywiście jeśli chcą A nie jakieś wyróżnienia robią i całkowity zakaz powinien być że jeśli nie przyjdę w sobotę to w niedziele też nie A nie tak jak tu jest w sobotę nie mogę ale w niedzielę mnie zapisz tak jest mam rację ?pewnie że mam wszyscy myślą że z pracownika można idiotę zrobić otóż nie wszyscy wiedzą wszyscy na przerwach gadają między sobą i na stanowiskach pracy o tym co się dzieje strach iść powiedzieć co nie którym prawdę bo cie zwolnią zaraz Pracownika się nie słucha czasami może być zagrożeniem bo za dużo widzi i wie dlatego ludzie piszą na forum z myślą że może to co się tu pisze dojdzie na wyższy szczebel nie chodzi tu o romanse itp ale sprawiedliwość i pewny jestem że ci co czytają w duchu sobie myślą,,k....a wiedzą za dużo....."Tak właśnie jest ......wszystkich powinno się traktować tak samo nie ważne czy to kolega,przyjaciel ,kochanka,kochanek czy rodzina ale znając życie nikt z tym nic nie zrobi A to sobie chociaż co nie którzy poczytajcie te forum może wam się łapka zaświeci w tej głowie że prędzej czy później brudy wyjdą i to z wielkim rozmachem

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BPI Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko ASYSTENT DZIAŁU ZAKUPÓW ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Badu Badu

Dlaczego jeszcze nie mamy aneksów do umów? To powinno być na koniec roku! Trzeba iść z tym do PIP i skończyć z dziadostwem.

Nena

Czemu mnie to nie dziwi w tej firmie to już jest wszystko zazdrość, romanse nowe związki ,rozwody ,plotkarstwo, podpier......lanie kolegów czyli Bpi

Abu

Czasami czytam te komentarze i śmiać mi się chce podłość ludzka nie zna granic ludzie opisują to co widzą czasami myślę że w ten sposób chca co niektórym otworzyć oczy na to co się dzieje bo tak naprawdę chodząc do biura czy wyżej nikt cie nie słucha dlatego wszystkie brudy wyciąga się tu na forum i jakby nie patrzeć to co się tu umieszcza to zazwyczaj prawda dużo wiem o tej firmie raczej o pracownikach,brygadzistach ale zachowam to dla siebie bo mysle ze prędzej czy później sprawiedliwość ich dopadnie i oby dopadła pewną panią która nie dość że ledwo szkołę skończyła, od początku jak pracuje scieme wali, przesiaduje w biurze jakby była nie wiadomo kim . D....e no właśnie nie nosi wysoko za ciężka i takich pracowników się trzyma myśli że ma układy to jej wszystko wolno w głowie pustka mając jakaś śmieszna szkołę i praktyki czy nauki w biurze nie potrafiła nic zrobić tym bardziej zrozumieć za to selfi potrafi zrobić he he he

@Nena

Pracuje tu kilka lat i to co się tu dzieje przekracza granice ludzie nie przychodźcie tu do pracy mobbing wykorzystywany poprzez liderki które mają układy jest na miejscu codziennym najlepsze jest to że liderki swym stanowiskiem nie wypracowały sprawiedliwie poszły na żywioł ???????????? brawo dziewczyny firma dzięki wam się rozwijać zaczyna

Nena
@Armageddon

Tu się z Tobą zgadzam ale znam liderki które uczciwą pracą dostały awans poza tym nie tylko liderki poszły na żywioł jest takich osób więcej tylko te układy to fakt że większość tylko w ten sposób dostała mini awansik A co nie którzy tak się zachowują jakby pracowali nie wiadomo w jakim biurze co cóż ciężko osła zmienić w rumaka Osioł to Osioł i czy ubierze garnitur czy kusą kiecke przyczepi sztuczne pazury i wachlarze na rzesach nic to nie zmieni dalej będzie osłem

Uli

Teraz to nie wiadomo kogo mamy ma myśli ale na jednej i na drugiej stronie są osoby które takim właśnie chodzeniem wydeptały sobie dróżkę no niestety pisanie sms-ów, płakanie w biurze,przesiadywanie na kawce coś dało nie rozumiem jednego jak takiej osobie nie wstyd myśli że kawka z brygadzistą to dla niej wyróżnienie A przed 8 godz.ucieka na swoje stanowisko bo kierownik przychodzi śmiechu warte wszyscy gadają,i się śmieją jawnie pokazuje się że po śmiesznym awansie nie trzeba nic robić wszyscy to widzą

Ali

Brawo:-) ktoś raz dobrze pisze

Armageddon

Czy w firmie jest możliwość wypracowania awansu jak z zarobkami bo słyszałem że o liderkę to nie problem

@Armageddon

Co za pytanie są różne sposoby ale awansu raczej dobra pracą i sumiennoscią nie wypracujesz oczywiście nie tyczy to się wszystkich są osoby które zasłużyły na awans bez żadnych kombinacji nawet można awansować na stanowisko magazyniera polecam przyjmą bez niczego nie trzeba mieć zdolności wystarczy że przejmujesz władzę nad brygadzistą i już masz posadę

@Ali

Rozumie ale trzeba być uczciwym człowiekiem ciekawe jakby się liderki zachowały może przyjdzie pora na zmiany

Ehe
@Armageddon

W tej firmie slowo UCZCIWOSC nie istnieje

Jaka atmosfera jest między działami w BPI Polska Sp. z o.o.?

Lulu

Wystarczy poczytać forum wiekszosci osoby tu piszą jak naprawdę jest spojrzy jeden drugiemu w oczy to taki miły A za plecami swoje powiem wiem bo nie raz słyszałem

WOLF

Jeśli chodzi o palenie to wszędzie palą tyle że na spawalni nic się nie zapali tak naprawdę najgorsi są ci co blokują toalety na okrągło tam pala. Poza tym biuro brygadzisci, pala na okrągło czy tego (usunięte przez administratora)nie widzi czy nie chce powinni odpracowywac ten czas i tyle. Aaaa ale najważniejsze jakie podwyżki będą i czy obecności owe obetną i co się dzieje z firmą zamówienia nie spływają ludzi podobno mają zwalniać z twardej i z metalu a najlepsze jest to że zostają oddane modele kolejne dla jakiegoś gościa z Mysliborza który po firmie łazi gdzie chce bierze co chce to jest niebywałe dziwna SYTUACJA NA SPAWALNI MAJA MALE ZAMÓWIENIA a menedżer oddaje cześć produkcji chodzi o spawanie obcej firmie zamiast dbać o swoją załogę. Ludzie to chyba nie jest dbanie o interes firmy załogi no chyba że się mylę ale takiej sytuacji nie pamiętam.

Gizmo

Powinni się wziąść też za spawaczy jest zakaz palenia na hali a oni na legalu jaraja i brygadzisci nato przyzwalaja. Są takimi samymi pracownikami jak my i powinni raz drugi dostać karę to się nauczą że zakazy dotyczą też ich!!!!!

Bolo
@Gizmo

Kto się weźmie nikt tak już jest w tej firmie dużo się widzi i nikt na to nie reaguje A jak ty coś zrobisz to od razu -200 co nie którzy odbijają się przed 14 lub przed 6 a na stanowisko pracy im się nie spieszy i wchodzę po czasie gdzie inni pracują albo pija kawkę w biurze z brygadzista A przed 8 zanim przyjdzie kierownik dopiero idzie pracować to o czym my mówimy tak się właśnie pokazuje wybrańców że można wszystko

Zen
@Bolo

Jak brygadziaci mają uwagę zwracać skoro sami wychodzą palić kiedy mają ochotę i wolno im. Nie pracują na takich samych zasadach jak my? Wszystko im wolno? Myślę że powinni tak jak my na przerwach a nie legalnie kiedy im się zechce.

Ada
@Zen

Tak powinno byc ale nie jest brygadzista to również pracownik jak ty czy ja jeśli mu wolno palić w czasie pracy my też możemy jeśli ci zabierze premię bo cie złapał na papierosie jemu też trzeba zabrać nie ma że boli jemu wino nam też nie jest to jakaś ważna osoba w firmie zwykły pracownik jak wszyscy i koniec tematu A tak na marginesie to brygadzista który pali w trakcie pracy daje przykład innym jeśli on może inni też i tu nie ma podzialu zakaz obowiązuje wszystkich nie powinno byc wyróżnień

Ula

Co za bzdura w takim bądź razie wszyscy ci którzy palą mogą palić na stanowisku pracy na to wygląda po co wychodzić na przerwie jak tak zimno ha ha ha

Ala

W zeszłym roku paczki były ekstra. W tym roku firma pewnie też stanie na wysokości zadania i będzie powtórka.

Neja
@Ala

I znowu zmarnowane pieniądze na koszyk. Nie wiadomo co z nim zrobić a gdyby byly słodycze czy coś bynajmniej pożytek by był. Ważne że market się pozbył czegoś co zalegalo tylko szkoda że naszym kosztem. Wolę w reklamowce ale konkretną zawartość. Kosz już W śmietniku. Ale nie najgorsze paczki więc ok.

Nico

Co za (usunięte przez administratora) Cie zrobił,a co za bladź urodziła że(usunięte przez administratora)takie bzdety.

Adan

Masz rację tu się z Tobą zgadzam A ten co to skomentował twoj post w sposób bezczelny niech zmieni lekarza krytykują wpisy ci których te posty w większości dotyczą

@Nico

Pogratulować inteligencji. Bardzo inteligentny wpis. Jak można jakimś tam Bogu ducha winnym rodzicom ubliżać. Czyste hamstwo.

Szymon
@Iga

Cześć Wam! Możecie napisać, jak często firma poszukuje nowych pracowników? Widzę, że aktualnie nie są poszukiwani żadni nowi pracownicy, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak ze stabilnością zatrudnienia w tej firmie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Xyz

Mam rozumiec ze takie wrazenia sam przechodzileś ze tak świetnie doradzasz.

Buli

No właśnie tak jest i nie ma co ukrywać i strona męska i żeńska potrafią rozbić czyjąś rodzinę czy związek w tej firmie tak jest i będzie i wszyscy doskonale wiedzą że to prawda nie pisze się tu o wszystkich ale są osoby które jawnie pokazują że coś ich łączy i nic z tego nie robią tylko jak na takim forum opisze się jedną czy drugą i odwrotnie to wtedy wielce poszkodowani wszyscy są czy firma godna polecenia?ciężko napisać wg mnie nie bardzo tu trzeba dobrze się napracować żeby mieć uznanie czasami za prawdę możesz wylądować na ulicy taka jest firma trza się nieźle podlizywac żeby się utrzymać oj myślę że jest wiele osób które by tą firmę niepolecily

Rychu
@Buli

Aaaa to ma się rozumieć że pracujesz w tej firmie i tak samo (usunięte przez administratora) liżesz brygadzista dlatego Cię trzymają to jesteś zuch (usunięte przez administratora)

Buli
@Rychu

Nie wiesz czy pracuje czy nie myślisz że ludzie oczu nie mają wyjdź na fajkę to się nasluchasz

@Buli

Wlasnie sie sprzedales/as ze pracujesz i palisz fajki a wszystkie ploty wlasnie stamtad przynosisz

Inna
@Xyz

Sam nie wiesz co piszesz jakby nikt nie wiedział jak jest jedną wielka plotkarnia,zakład romansów tyle w temacie

Iga

Co tu ma do rzeczy praca czy impreza? Jeżeli ktoś sam się szanuje i dba o opinię nie wdaje się w romanse. Firma nie będzie pilnować moralności pracowników. Każdy sam powinien się pilnować.

@Iga

Racja każdy jest kowalem swojego losu i niech nikt nie ma pretensji że do nikogo że się o kimś mówi czy co bo tak naprawdę większość doprowadziła do pewnych sytuacji A teraz wszyscy oj bardzo poszkodowani

@Era

No bo co firma ma do romansów? Nikt nikogo nie będzie pilnował, każdy wie co robi i pracuje na swoją opinię. Śmieszne co niektóre wpisy obwiniajace firmę że ktoś się źle prowadzi. Nie bronię firmy ale taka jest prawda.

@Iga

Oczywiście że firma nie ma nic do tego no ale tam wszystko się rodzi nie ma co ukrywać romanse są i były, plotki,jedno drugiego sprzeda żeby mieć lepsze poparcie tylko czekać aż ktoś opisze co się działo na imprezie i zaraz nowe fakty ,plotki i romanse wyjdą

Kika

Piszesz jak gdyby to był obowiązek wdawać się w romans pracujac. Ktoś dobrze pisze że każdy sam sobie pracuje na opinie. Jeżeli ktoś nie chce nikt go nie zmusi chociaż by pracował w domu publicznym.

Nikt

Kiedyś było lepiej w firmie. Przed urlopem były spotkania, życzenia. Na święta tez Dyrektor złożył życzenia, powiedział parę słów. Teraz nic, żadnego spotkania, podziękowania za dobrą pracę.(usunięte przez administratora)u, tylko kasa się liczy. Tylko do robienia kasy potrzebni są ludzie a żeby ludzie mieli chęć do pracy trzeba jakoś zachęcić zmotywować.

Stara
@Nikt

Co ty piszesz zaglupoty. Życzenia są co roku składane na każdej zmianie przez dyrektora. Co roku impreza w tym roku 16.12 poza tym paczki i jeszcze mało?

Ani
@Stara

To chyba na twoim dziale. Lizodupo. Paczki za socjal, żadna łaska. Od kiedy impreza jest w grudniu? Na moim zaproszeniu pisze że w listopadzie.

Stara
@Ani

Przepraszam 16 listopada, ale jest.

Lili

Tu się z Tobą zgadzam mądre słowa przychodzi stała ekipa A inni to co?co niektórzy przychodzą i zamiast pracować szykuja sobie odpady ,sklejki żeby niewiem ptaszkom domek postawić wcale się nie dziwię że ludzie się denerwują ileż można A pójdziesz to biura wyjaśnić czego tak jest to jeszcze cie zmuszają z błotem

Nikt

Nawet maja pokoje na klejenie gumek w domu. Przeciez jak nie ma pracy to gumki mogą kleic ci co akurat nie mają pracy w czasie 8 godzin w pracy. Nie będzie się nabijać kabzy wybrancom i nikt nie będzie miał pretensji. To jest tak samo sprawiedliwe jak podwyżki. Dostają ci co ładnie gadają a ci co nie stosują wazeliny nie dostaną nic.

Uuu
@Nikt

A nie dostaną gumek to płacz tu nie chodzi też o te gumki ale o sprawiedliwość w jeden weekend przychodzi jeden na drugi zmiana przychodzi inny A zresztą oni mają na to w......ne jak zmiana jedną idzie do domu a druga zamiast być na stanowisku pracy to jeszcze papierosa pali i nikt z tym nic nie robi to o czym my mówimy

Diuk
@Uuu

Też nikt nie widzi albo nie chce widzieć jak cały tydzień się opieprzaja a co niektórzy w nocy śpią żeby na weekend było co robić i można było przyjść. Ci sami tani kit wciskaja w biurze i jest ok.

Ufo
@Diuk

A to jest normalne i teraz zobaczcie wszyscy co czytają wpisy wszyscy wiedzą o wszystkim i to jest normalne plotki,podlizywanie się, ciągle te same osoby na weekendy ,romanse które są na pożądku dziennym,nie daje się co nie którym szanse A inni ja mają zbyt za dużo, trzyma się na stanowiskach osoby którzy sami nie wiedzą co jest z czym ,ludzie próbują się bronić rozmawiać z kierownikami itp i nic dalej nic to co to za firma co to za ludzie masakra

Yyyy
@Uuu

To sama bierz te gumki kto Ci broni, nie robię jeden z drugim ????????

Eni
@Yyyy

Jak zdążę to wezmę bo przecież co nie którzy wciskają się do kolejki

@Yyyy

Jak moge brac gumki do domu jak nie ma pracy bo firma niby ma kryzys to jak to jest ze gumki biora do domy bylo duzo pracy to wszyscy brali ale teraz to powinny byc na swojim miejscu ale po co jak ktos musi wziasc druga wyplate

@Yyyy

No tak nie bardzo sensowny ten wpis. Dziwny trochę. Nie ma pracy to gumki powinny być klejone w firmie skoro taki kryzys a nie jeszcze dodatkowo ludziom płacić jak oszczędności to oszczędności.

@Yyyy

Wow. Jesteś jedną w wybrańców co gumki bierze do domu haha. Tak cię prawda ruszyła i boisz się się może już nie być dodatkowej kasy. Żyj tak jak reszta za najniższą krajową to pogadamy pazero.

Ala

Nie mogę pojąć co kogo obchodzi czyjeś życie prywatne. To forum nie służy do opisywania prywatnego życia a warunków pracy w firmie. Przyjemność wam sprawia psucie opinii inym i osmieszanie? Wiedzcie że to wruci do was ze zdwojoną siłą, zawsze wraca. Wtedy może (usunięte przez administratora) poczujesz tak jak się czują te osoby. Pilnuj swojego życia a nie innych. Plociury!!!

Luk
@Ala

W domu i poza zakładem pracy niech sobie robią co chcą ale w pracy prywatne układy nie mają prawa rzutować na pracę innych osób

Bolo
@Luk

Masz rację tu się z Tobą zgadzam praca to praca ale niestety romansuja i prawie każdy wie kto z kim można by było na palcach policzyć daleko nie ma co szukać A później płaczą jedna z drugą że jest poniżania że jedna drugiej związek rozbiła piszą na fb że karma wróci A co robią to tylko ich wina same do tego doprowadzają l nie mówię tu o wszystkich .Mało tego same pokazują jakie mają układy z kadrą powyżej A potem się dziwią macie to co chcecie dla większości nie ma znaczenia czy się ma rodzinę czy nie wasza wina i karma wróci do tych co drugiego zniszczy żeby krzesełko dostać A w głowie pustka bo się uczyć nie chciało tyle w temacie

Boss

Piszecie że ci co tu piszą to idioci to fakt nie potrzebnie się pisze o czyimś życiu prywatnym ale z drugiej strony to dobrze że się wyciąga brudy z tego zakładu niech ludzie wiedzą jak co niektórzy pracują, kawki w biurze piją z brygadzistami,lub zamykają się w magazynku gdzie inni pracują to jest w pożądku?jeden będzie pracował i grosze zarobi bo dla niego pracy nie ma a na weekendy stała ekipa przychodzi ściemniać albo sobie sklejki szykować i to jest ok nikt tu nikogo nie obraża ludzie widzą to piszą A się odezwij to już jestes na haczyku siedzą co niektórzy za biurkiem bo się ma układy i przez 6 miesiącu nauczyc się nie mogą ale co tam kogo to obchodzi ważne że kasa leci i wy wszyscy co piszecie że zło wraca oby wróciło do tych którzy tak naprawdę na czyimś nieszczęściu i niesprawiedliwosci pozbawił kogoś pracy lub stanowiska brawo dla tych co odważnie piszą macie racje co do pewnych osób teraz to trzeba się bronić żeby jeszcze fama po Lipianach nie poszła bo rodziny się ma takie jest moje zdanie zacznijcie się szanować ludzi i Wy ....bo sami do tego doprowadzacie koniec kropka

Gghhh
@Boss

W końcu normalna opinia!

Luk
@Boss

Właśnie po to się pisze żeby uciąć trochę tej beszczelnej patologii

Ona

Czytając wasze opinie czuje sie jak w brazylijskiej telenoweli nie na temat bez sensu i nic zwiazane z tematyką strony GoWork.pl Nie po to strona zostala stworzona ale ok. Moze macie racje moze nie a moze po prostu jesteście nie do wartościowani. (usunięte przez administratora) Ale to nie wazne macie do tego prawo. MOJE PYTANIE BRZMI : JEŚLI JEST WAM W TEJ FIRMIE TAK ŹLE KAZDY WAS OLEWA NIE MACIE U NIKOGO WSPARCIA TO PO CO JEDEN Z DRUGIM TU PRACUJECIE ? CZASY SIE ZMIENIŁY I TAKICH FIRM JAK TA W SENSIE ZAROBKÓW JEST KILKA ZWOLNIJ SIE I BĘDZIESZ ZYC SPOKOJNIE ZDALA NA LUDZKĄ KRZYWDE.

Mimi
@Ona

Może i masz rację ale dla większości osób ta praca jest może potrzebna co z tego że są inne możliwości pracy może komuś nie pasuje .Mam pytanie jeżeli w pracy jest jakiś problem to do kogo dana osoba ma się zgłosić wszyscy jednym uchem wpuszczają A drugim wypuszczają nie słucha się ludzi, nie rozwiązuje się problemów jak są dlatego ludzie piszą z myślą że może jeden z drugim przeczyta bardziej chodzi o kierownictwo to może zrozumie i zaobserwuje dokładniej co się tak naprawdę dzieje nie może być tak że głos jednej osoby będzie najważniejszy co ktoś może wiedzieć siedząc za biurkiem 8 godz i od czasu do czasu wyjdzie kości wyprostować czy ktoś kiedyś próbował zrozumieć tych którzy piszą?Nie bo po co takich się nazywa tchórzami koleżanka koleżankę broni jak lwica A przecież pewnie sama nie wie do końca czy ta mówi prawdę czy nie teraz to wszyscy mądrzy są nie chcą rozwiązywać problemów lub sporów lub spraw związanych w pracy to niech teraz czytają proste

No brawo????

Buuu

(usunięte przez administratora) debilem ale wie co pisze

Ano

Czy ktoś wie co oznaczają te buzki ????????I ????????

Kkk
@Ano

To jest po to aby ci idioci co opisują innych mogli się cieszyć z pozytywnych buziek to tylko tchórze piszą o innych, bo nie mają odwagi im w oczy tego powiedzieć

Mati
@Kkk

To nie idioci dlaczego piszą bo ile razy chodzi sie załatwić jakieś problemy to nikt nie słucha ludzie robią co chcą, koleżance zwrócisz uwagę to się obraża dlatego ludzie wyrażają swoją opinię na forum chociaż to co się pisze jest prawda i wszyscy o tym wiedzą i wszyscy o tym mówią jedni drugich obgadują za plecami, to życie codzienne w tej firmie tak już jest

Dżejms

Firma BPI moim zdaniem jest godna polecenia , wynagrodzenie nie najgorsze dzisiaj jade do biedronki zrobie zakupy za 500 zl i dostane naklejki na świeżaki , można zarabiac można. Namawiam wręcz zapraszam do skladania podan o pracy , nie zawiedziecie sie.

@Dżejms

Ty chyba nie masz równo pod sufitem co ma praca w BPI wspólnego z zakupami w Biedronce i głupimi naklejkami!!.

@Dżejms

Ha ha ha!!! ????. Bez komentarza.!

Skąd on jest

On

Z miasta Łodzi

Oj
@On

????

Zostaw merytoryczną opinię o BPI Polska Sp. z o.o. - Lipiany

• Jak się pracuje w BPI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPI Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BPI Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 79 ocen.
  • żeromskiego 20
    Lipiany