BPI Polska Sp. z o.o.

Lipiany

Opinie o BPI Polska Sp. z o.o.

gogo 2015-09-16 18:16:03
Ploty intrygi i ta satysfakcja że udało się kogoś skłucić. Zawiść, zazdrość i gęsta atmosfera. Jedna osoba potrafi namieszać i cieszy się ze udało się wprowadzić nienawiśc między ludzi. Kara kiedyś ją spotka. Zło wraca ze zdwojoną siłą.
Czyżyk 2015-12-05 23:54:52
Kumoterstwo , kumoterstwo - hej wyjadacze spawacze !!!!1 Kierowniczek już powoli zaczyna dbać o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
m 2015-12-12 21:58:39
10 przykazań BPI

1. Kopanie dołków pod kolegami z pracy...
2. Wazeliniarstwo...
8. Szantaż...
9. Wykorzystywanie...
10. Straszenie...
@...@...@ 2015-12-15 16:40:01
Zajefajna ekipa ludzi hihi od jakiegoś czasu jak by mogli to by sie potopili w łyżce wody :-p
zaki 2015-12-19 00:24:52
Zastanawiał się ktoś dlaczego biuro i brygadziści piją dobrą kawe a my co na to zarabiamy dostajemy szajs.Inne mamy żołądki czy jak?Wspólne pieniądze, ich i nasze.Miałem okazje napic się kawy u Arka i nie ma porównania do tego czym nas raczą. Chyba coś jest nie halo.
xyz 2015-12-27 22:26:02
spór o kawę, ludzie..
xxx 2016-01-02 18:21:48
Nie tylko kawa, ale papier toaletowy no i oczywiście przerwy po 10 minut co godzine.Ale to przecież są biale kołnierzyki a nie zwykli robole.
TAO 2016-01-03 10:41:16
Do ,xyz,jak twoja edukacja zakończyła się na OHP to do kogo masz pretensje pało!
PST 2016-03-03 21:40:10
a za co odpowiada taki project manager i przed kim? na jakie wynagrodzenie można tam liczyć?
BUHAJ 2016-03-14 18:45:53
LUDZIE CO ZA BZDURY PISZECIE,MOIM ZDANIEM JEDNA Z LEPSZYCH FIRM W POLSCE,JA JUZ PRACUJE TYLE LAT I ZAMIERZAM DO EMERYTURY,TYLKO NIEROBOM I PIJAKOM SIE NIEPODOBA,U MNIE W GOLENICACH WSZYSCY MI ZAZDROSZCZA ZAROBKUW,ZMIENILEM KILKA AUT,SPRZETU ITD.DZIEKI FIRMIE MOGE SIE ROZWIJAC,POZNAWAC CIEKAWYCH LUDZI,LADNE KOBIETY Z KTURYMI MOGE FLIRTOWAC W PRZERWACH,MOZLIWOSC SZYBKIEGO AWANSU DZIEKI SOLIDNEJ PRACY,WYPASIONE PACZKI NA SWIETA,PREMIE ITD.KIEROWNICY SUPER,DO KTURYCH MOZNA SIE ZWRUCIC Z KAZDYM PROBLEMEM,NAWET OSOBISTM,W PRZERWACH DARMOWA KAWA I HERBATA DO OPORU,AUTOMATY Z NAPOJAMI I SLODYCZAMI,PIEKNA DUZA STOLUWKA,PRACA LEKKA DAJACA DUZO SATYSFAKCJI,WYGODNE UBRANIA ROBOCZE CO KILKA MIESIECY ZA DARMO,BUTY DO WYBORU.ORGANIZOWANE IMPREZY,DARMOWE NA NAJWYZSZYM POZIOMIE PRZY MUZYCE I LAMPCE DOBREGO WINA.POZDRAWIAM.M.K.
maly 2016-03-14 18:58:53
robota ok,nawet dziecko daloby rade,tomek kierownik we wszystkim pomaga,w przerwach mozna z nim pozartowac,nieraz kanapkami z szynka czestuje,praca spokojna bez pospiechu,czysto,cieplo....
xyz 2016-03-15 12:28:57
dowiedz sie tego bezposrednio od BPI
Mistrzostwo swiata 2016-03-18 19:27:24
Masakra co sie czyta
Robert @@ 2016-04-08 22:48:50
Mariusz K.poniosło cię trochę z tym wpisem hehe latasz jak ze sraczką aby wylać normę,:P:P:P:P
@..@ 2016-04-23 09:20:35
firma schodzi na psy,postępowanie kierowniku w stosunku do pracowników to nie noramalne .Jak tak można.Nie dziwię się że ludzie odchodzą z firmy
Kowal 2016-05-06 17:01:45
Bodżio czy ty jesteś mądry ?? Wydaje mi się że nie bo gdyby tak było to byś nie pisał takich debilnych słów!!!Gdyby nie takie osoby jak ona i inne pracownice to byś był po uszy w gównie w tych waszych brudnych kiblach co sami w nich brudzicie ,szacunku za grosz nie macie tylko na forach umiecie się wypowiadać. Skoro masz takie mniemanie o takich ludziach to własną matkę nie szanujesz że w dziecinstwie twoje gówna prała i sasikaną pościel w którą się moczyłeś przez długie lata .Nikt tobie idioto kibla w domu nie sprząta??A zapomniałem ty nie masz kibla za stodołe chodzisz dlatego brak tobie szacunku dla innych !!!! A po drugie gdybyś był taki mądry to byś w BPI nie pracował!!!!!
bodzio. 2016-05-09 19:31:22
Ja sznuje te Panie. Ale jak ktoś wpada do łazienki i k.... rzuca to ma dla mnie szacunek? Mam iść w krzaki bo posprzątane? Te dwie też zwracają uwage ale jakoś kulturalniej i człowiek też zrozumie. są OK.Ta na dodatek kabluje.
bodzio. 2016-05-09 19:31:55
ta sprzątaczka z agencji towarzyskiej 2016-05-23 17:18:11
Wypowiedź na na prawdę wysokim poziomie Mateusz. to ze musiałes umyć kibel bo za przeproszeniem masz problemy z trafianiem do muszli to nie znaczy ze musisz mnie tu obrazac. A skoro jesteś takim brudasem ze pasuje ci stac na osikanej podłodze to rób tak w domu a nie w miejscu gdzie po tobie wchodzi jeszcze setka innych osób którym nie koniecznie to pasuje.a co do mojego zatrudnienia w agencji jak to ujeles towarzyskiej to widzisz mój drogi wolę to niż być kimś takim jak ty. na przyszłość trzymaj fiuta jak lejesz albo siadaj na kiblu jak ci rozmiary nie pozwalają na sikanie na stojąco. pozdrawiam tych normalnych z BPI :)
LAKI 2016-06-02 15:14:11
JA JAK PRACOWALEM W FIRMIE TO SRALEM OBOK KIBLA ALBO DO KOSZA,TAK SAMO ODDAWALEM MOCZ PROSTO NA PODLOGE I NIE WIEM O CO TYLE HALASU,A NOWA SPRZATACZKA,NAPEWNO BRAKOJE JEJ DOBREGO BOLCA W KROK TO NERWOWA.
Bary 2016-06-02 19:35:26
Aż żal czytać że masz iloraz inteligencji zerowy!!!, kultura osobista zerowa .Szkoda że musimy pracować z takimi psełdo ludzmi(trzoda potrafi się lepiej zachować)
Hans 2016-06-03 22:52:19
Do ,,Bary,,chyba chciałeś napisać pseudo?podstawówka czy OHP max.zawodówka
Mały 2016-06-04 13:39:05
Do ,Hans' Profesor Miodek się znalazł , ty to pewnie magisterkę zrobiłeś (ha ha) i w BPI pracujesz
P i P all 2016-06-05 12:35:41
Buhaj jak zawsze w du...ę bez mydła włazisz, a obowiązkowo na sobotę i niedzielę do pracy bo urlopu nie dostaniesz ;) , zero kultury osobistej zwłaszcza T.M, nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku brygadzisty zamiast łączyć ludzi to robi z nich wrogów. Na trzy zmiany zarobki podstawowe ok 1350 zł netto :), gdyby nie nadgodziny to nie wiem co mieliby Tobie zazdrościć w Golenicach :-D. Jesteś śmieszny, a po za tym tobie się tylko wydaje że flirtujesz z dziewczynami a robisz z siebie posmiewisko już od tylu lat że sam powinieneś się skubnąć, lub kochany bryg.powinien Tobie to powiedzieć w oczy a nie za plecami ;) Wszystkim pracującym szczęścia życzę :)
laki_jestes_debilem 2016-06-07 12:10:02
WIesz Danielu patrzac na twoj ryj to akurat mnie nie dziwi stan twojego wychowania ciekawe czy babie tez srasz na podloge xD
ty za to widzac po twoim zachowaniu masz nadmiar bolca w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pasztecie.
Andrzej 2016-07-01 23:35:51
Do wszystkich nowych dziewczyn radzę uważać na niejakiego "rampowego" który zaczepia wszystkie nowe laski w firamie to nie jest normalny koleś który zakochuje się w dziewczynie po pierwszym dniu pracy kiedy ta go zacznie. Najlepiej nie zwracać na takiego uwagi bo to jeszcze myśli że nadal ma dookoła siebie zabaweczki
Hans 2016-07-05 20:22:29
Do Mały zawsze lepiej magisterka niż podstawówka czy OHP tak jak ty.
Hans 2016-07-05 20:25:20
Do Buhaj popracuj trochę nad ortografią.
zzzxx 2016-07-07 22:04:38
A jak wygląda ten"rampowy"hihi bo jest ich kilku ;-)
Lll 2016-08-01 10:50:46
Zazdrość .
Marcin 2016-08-03 08:30:05
Polecam wakacje w Chorwacji i pozdrwawiam ta osobe co napisala to nic mnie tak nie cieszy jak Twoja zazdrosc
Marcinek 2016-08-04 20:48:33
A i za rok tez jade pozdrawiam środkowym palcem
D.K. 2016-08-08 19:34:46
Ludzie ludzie !! O co wam chodzi robię w tej firmie !!Jest super Długi się wyżywa na ludzi upieprza premię za byle co (a zwłaszcza jak się na kogoś uprze ) to masz jak w Banku !! Arturek cwaniaczek robi to samo traktuje pracowników jak swoich własnych niewolników,jak nie będziesz posłuszny piesek to masz przerąbane(masakra tak traktować pracowników) to się do sądu pracy kwalifikuje !!!Koledzy super a zwłaszcza Robert facet nie do zdarcia i dobry obserwator Arturka,łajza jakich mało zawsze trzeba na niego uważać. Masakra trzeba odejść z tą bo tu nie da się normalnie pracować.
Djxxx 2016-08-10 10:02:17
Co was interesuje życie innych ? Jesteś taki odważny to powiedz to komuś prosto w oczy A nie piszesz na forum . Co kogo interesuje kto, gdzie ,kiedy ,z kim pojechał albo jak ktoś wygląda bądź co robi ? Nie masz własnego życia pisząc bzdury na innych ? Masz za mało bujne życie żeby opiepszac innym tyłki ? To weź się za robotę jak nie masz co robić.
ProdziŻ 2016-08-12 19:04:12
Za robotę sie weźcie a nie tylko żyjecie tym beznadziejnym forum. Nie macie co robić ? To wam podpowiem jak pies nie ma co robić to sobie jaja liże
bolo 2016-08-14 23:28:40
Hej szukam roboty widzę że to forum mało jest pomocne bo piszecie o wszystkim co nie jest istotne dla osoby szukajacej pracy więc k.. czy może ktoś normalny napisać coś normalnego o robocie czy jest ciężko i jaka jest stawka?
Ja3d 2016-08-15 01:16:47
Stawka najniższa krajowa
Czy jest ciężko nie.
Tylko zapierdo****9
bolo 2016-08-15 12:30:50
dzieki juz myslalem ze sie nie dowiem tylko bede musial czytac o trudnych sprawach haha tam chyba same dewoty pracuja ktore sie nudza haha.A macie jakies bonusy?.
gość 2016-08-15 14:35:08
czy ktoś mi może napisać czy praca jest na akord? czy są jakieś premie?i dlaczego jeżeli tak narzekacie dalej pracujecie w tej firmie ?.
pracownik 2016-08-15 14:43:44
Ja pracuje pare lat u nas na dziale sa akordy czasami trudne do ogarnięcia ale nie jest źle za dobrze też nie jest ale kasa jest na czas .Brygadzista czasami przesadza ale jak wszędzie są dobre i złe strony roboty ale jeżeli zajmujesz się robotą a nie pierdołami to nie masz źle jakoś przetrwasz.Skup się na robocie i tyle ale to chyba każdy głupi wie ze nie sr.. się w swoje gniazdo dlatego jak dostaniesz robotę rób to co masz zrobić i do domu.Tyle powinno cie interesować.Powodzenia
B. 2016-08-15 19:57:18
Ja osobiscie ostrzegam tylko wszystkich studentow i mlode osoby. Firma zamydli oczy zarobkiem na wakacje i umową zlecenie, a osoby zatudniome z agencji zarobią w dwa tygodnie to samo co wy przez miesiąc :) nie mam zamiaru oczerniac ludzi tam pracujących, bo zycie osobiste tych osob mnie nie interesuje. Chce tylko ostrzec - jeżeli chcecie juz cos zarobic w tej firmie to nie przyjmucie umów-zleceń, tylko radze agencje, bo tu i tu - prace wykonujecie tą samą, a różnica pieniezna jest ogromna. Pozdrawiam!
gosc2 2016-08-15 21:35:42
dzieki milo sie czyta madre wypowiedzi madrych ludzi naprawde Twoja rada jest pomocna :-).
oczko 2016-08-22 17:01:32
FOKA jest najlepszym brygadzistą w tym zakładzie tylko potrafi zjechać człowieka za byle co taka paćmage odrazu poza brame bym wyp........ pajac pozdrawiam oczko
Biały murzyn 2016-08-25 15:28:00
Dzisiaj zarządzili zwolnienia w pracy. Z tego co wiem to z pierwszej zmiany zwolnili 3 osoby (mogę sie mylić ale nie sadze ) a teraz patrzę a koło biura stoi nowy pracownik czekający na brygadzistę. Wiec moje pytanie po co zwolnienia ? Nie łatwiej jest przesunąć taka osobę na stanowisko gdzie sa braki kadrowe tylko odrazu Out za bramę. ??? A za miesiąc sami zadzwonią do ludzi których zwolnili z zapytaniem czy nie chcą wrócić do pracy bo robota sie ruszyła. Brak słów
xz. 2016-08-26 17:11:50
w większości przedsiębiorstw jest tak samo nic nie poradzimy jeżeli prezesi takie decyzje podejmują na podstawie cyferek :( jednostka się nie liczy.Taki jest kapitalizm...co tu dodać trzeba robić aż kiedyś podziękują za pracę. Jest jeszcze jedno rozwiązanie założyć własna działalność tylko wtedy to my będziemy takimi kapitalistami:(. Koniec smęcenia bo szkoda życia na pierdoly :)
cdn. 2016-08-26 17:22:35
właśnie tak jest w większości przedsiębiorstw kiedy prezesi podejmują decyzje na podstawie cyferek wtedy nie liczą się jednostki. Trzeba otworzyć własna działalność i samemu być kapitalistą wtedy może to się zrozumie. Szkoda nerwów i czasu na roztrząsanie i dociekanie czy użalanie się nad losem. Zycie jest za krótkie więc szkoda słów i nerwów :)
Janusz 2016-08-27 16:14:39
Hahaha tak jak mówicie. Tylko nie zgadzam sie z tym ze każda firma jest taka sama. Mam wrażenie ze BPI to jest firma w firmę i szefostwo z wyższej półki nie zawsze wiedza co sie dzieje o szczebel niżej czyli na halach produkcyjnych.
Cdn 2016-08-27 20:40:16
Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Wydaje mi sie ze dunczykow interesuje tylko tyle ile wyciagna z bpi i tak jest we wszystkich zagranicznych firmach.Urywam temat bo nie temu sluzy to forum Zeby sie zalic.Pozdrawiam.
Gość3 2016-11-30 20:10:13
Art. 281 k.p. stanowi,że pracodawca ,który narusza m.in przepisy o czasie pracy podlega karze grzywny od 1000 do 30.000 zł. Skoro kierownictwo uważa że pracownik ma tylko obowiązki w zakładzie to może czas najwyższy skierować pismo do: PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY w SZCZECINIE ul.Pszczelna 7 71-663 Szczecin, aby ta udowodniła że oprócz obowiązków istnieją również prawa pracownika.Człowiek pełniący funkcje behapowca Pan M.nie do końca jest osoba kompetentną na tym stanowisku skoro zezwala na łamanie praw pracownika.

Zostaw swoją opinię o BPI Polska Sp. z o.o. - Lipiany
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BPI Polska Sp. z o.o.