Żanex Sp. z o.o.

Nowy Targ

Opinie o Żanex Sp. z o.o.

wujek 2013-10-30 19:04:27
"super" firma
gorol 2013-11-02 13:32:19
Pozytywów brak, cała reszta to nieporozumienie. Dno totalne. Szkoda czasu i przede wszystkim zdrowia. Lojalnie odradzam.
kierowca 2013-11-06 13:37:03
Od takich "firm" jak najdalej. Jesteś tam przedmiotem, nie człowiekiem. Pracujesz tam bo jest praca. Ale tylko praca a nie uczucia, pieniądze, doświadczenie i rozwój. Jeśli jest dużo kursów a mały przerób, to masz "premię" od przerobu. Jeśli jest duży przerób a mało godzin to jest "premia" od godzin. I tak wg uznania prezesa. Niespełnionych obietnic jest cała masa. Nikt nie rozumie nic i nie wie nic, prócz jednej osoby. A osoby mające na pieńku są konsekwentnie usuwane bez względu kim jesteś lub byłeś w Żanex.
rep 2013-11-15 19:18:41
Są dwie rzeczy których jesteś w stanie się dorobić w tej firmie: garb i emerytura 600zł. Na pewno nic ponadto.
gość 2013-11-22 21:44:51
Urlop tam się nie należy, nie wiem jak oni to robią. Urlop spędzasz w pracy a godziny się ukrywa. Ja zamiast wolne spędzać z córką we wakacje, dostaje wtedy jak ma szkołe, i tak co roku. Ja rozumiem takie rzeczy jeżeli jest godna pensja, ale tutaj ani jedno ani drugie.
korum 2013-12-13 23:32:51
Praca tutaj nie jest przyjemna. Ja na święta zostaje zwolniony... ponownie. Firma ta ma napychać brzuch szefa i jego rodziny. Tu tylko o to chodzi.
gościu 2014-01-16 10:32:50
Przede wszystkim to nie jest normalny zakład. Kombinatorstwo, prywata i machlojki właściciela są na miejscu pierwszym. Reszta to tło dla istnienia firmy i nie ma tu miejsca na jakikolwiek czynnik ludzki. Wyrobiona marka zapewnia istnienie temu tworowi który nazywa się firmą. Jeśli tam pracujesz, to nie możesz mieć "czystych rąk". Tutaj każdy jest po prostu nikim, prócz szeryfa.
klient 2014-03-15 23:42:19
Pisze jako klient. Nie znaja sie na rzeczy. Towar watpliwej jakosci, musze zbijac caly strop. Buduje lokal i nastepnym razem biore towar gdzie indziej. Byle nie Zanex. 6000 poszlo na gruz.
tupa 2014-04-12 23:54:42
Trzeba potwierdzić słowa gościa. (usunięte przez administratora)
GSDPYÜ*JKM 2014-06-11 22:20:58
Całkowite zaprzeczenie uczciwości, jeśli jesteś ambitny i uczciwy to nie masz tam czego szukać.
jan 2014-07-04 20:26:09
Pracuję stale na budowach, aktualnie pół roku na Podhalu. Ja decyduję ile trzeba betonu do elementu. To co przywożą z żanexu i w jakiej cenie woła o pomstę do nieba. Tak biedny rejon a takie ceny to zwykła naiwność ludzi. Zastanówcie się ludzie bo jeśli opłaca się kupić beton z dostawą z innej betoniarni (40km) i jest on 20% tańszy a 20 % lepszy to o czymś musi świadczyć.
tyż_jan 2014-08-26 21:47:04
Ja bym sie takiej firmy nie chycił. Pracowałem parę razy tam, parę lat temu. Obradzam każdemu.
luka 2014-10-18 23:16:32
1680 brutto. Chcesz bierz.
tymon 2015-01-20 11:53:45
no to ja mam pytanie do kolegi wyżej - jakie to są studia związane z branżą budowlaną? wydjae mi się, że w tej firmie szukają przede wszystkim robotników, a nie ludzi po studiach, bo żeby być robotnikiem to raczej studia nie są potrzebne z tego mi wiadomo to technikum jest tutaj w zupełności maksymalnie.
hektor 2015-03-23 00:52:28
no w sumie racja- do takich firm jakiś mega kwalifikacji nie trzeba mieć ale też nie ma co negować ludzi, którzy mają papier w ręku. Mówiąc o studiach z branży budowlanej poprzednicy może po prostu są inżynierami przecież jest kierunek- budownictwo.Ja bym kogoś takiego nie zniechęcał a zachęcał- może wiedza połączy się z praktyką i firma zyska
4r5t6 2016-05-14 22:18:00
@Kuram zazwyczaj jak sie w cos inwestuje tpo chce sie jednak mimo wszystko cos w zamian otrzymac przeciez
Zostaw swoją opinię o Żanex Sp. z o.o. - Nowy Targ
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żanex Sp. z o.o.