NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Opinie o NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

@MattX "godzin ma być 40 na tydzień, ale zgadzać to się ma w skali miesiąca" .........................................................

korpus

@ Seba chyba niemalże w każdej pracy doświadczenie jest cenione przez potencjalnego pracodawcę najbardziej. Zaciekawiła mnie opcja na Senior Developer C++ - mam doświadczenie w branży i chce aplikowac - ile zarobię na tym stanowisku w firmie ATSI S.A.?

A coś bliżej o projektach jakie są robione w ATSI?

ceo test

kontakt z rekruterem, który chyba leczy własne kompleksy... w skrócie - ch (usunięte przez administratora) i kamieni kupa... takie odczucie czlowieka z doświadczeniem w IT który się rozgląda za czymś lepszym i nowym . Rozumiem, że nie w ATSI... lepiej iść do kogoś kto rozumie rynek i profesjonalistów i ich kompetencje...

Rozmowa na początku wydawała się przyjemna, przeszliśmy przez kilka pytań miękkich na temat doświadczenia itp. druga część, techniczna, polegała na wykonaniu zadań z arkusza google. Zadania to bardzo niefajne corner case'y dziedziczenia i funkcji wirtualnych. Drugie zadanie to przepisanie kodu na bardziej wydajny, trzecie to bezsensowna zagadka matematyczna, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistą pracą. Ostatnie zadanie to code review celowo zawitego kodu, którego nie można uruchomić. Nie wiem czemu mają służyć te zadania, ale mnie one skutecznie zniechęciły do pracy, ponieważ pokazują absolutny brak zaangażowania osób rekrutujących, które dosłownie skopiowały jakieś zadania rekrutacyjne z Googla

Popraw performance funkcji liczącej ciąg Fibonacciego Dziedziczenie klas w cpp wraz z metodami wirtualnymi Zagadka matematyczna??? Code review celowo zawitego kodu

Proton

Ludzie są ok, atmosfera też. Sama firma to taki środek tabeli, nie ma tragedii jeśli chodzi o zarobki, benefity itd, ale do czołówki też nie dobija.

op

Atmosfera w firmie jest super, ludzie są ok, to trzyma tą firmę :)

potencjalny

@werfrfr Czy sa jakies stanowiska zwiazane z C++ ktore nie wymagaja znajomosci angielskiego? Znam visual studio i c++ choc bez komercyjnego doswiadczenia. Mam jakas szanse by sie dostac? jak przebiega rozmowa? jest ona po angielsku?

Mateusz "Mat" :)

Dobry dzień, w końcu po pewnym czasie postanowiłem wyrazić swoją opinie na temat pracy w ATSI. Zaczynałem jako tester gier - jak na początek było ok, (po 6 miesiącach się nudzi, mozolne, nudne, brak perspektywy rozwoju). Potem systemy (ciekawsze), a potem udałem się w podróż :) Okres 4 lat jaki spędziłem w ATSI wspominam raczej dobrze. Praca ok, dla kogoś kto zaczyna przygodę w IT. Przynajmniej tak było za nim zmienił się zarząd. Ja miło wspominam osoby, z którymi miałem okazje współpracować - większość z nich już tam nie pracuje. Rozwój/szkolenia/certyfikaty - marność nad marnościami i wszystko marność (sam nie będziesz chciał się rozwijać to się nie rozwiniesz, firma nie pomaga) Zarobki - jak na branże IT moim niskie/przeciętne Socjal - ekhem... Obiady - bardzo słabe, co z tego, że istnieją dopłaty... Atmosfera - ja czułem się bardzo fajnie, a miałem okazje współpracować z większością grup w firmie

dude

@mati "Elastyczne godziny" oznaczają, że pracujesz od poniedziałku do czwartku w przedziale godzinowym 9:30 do 15:30 (6h), w piątek od 9:30 do 13:30 (4h) reszta brakujących godzin do pełnego etatu tak jak Ci pasuje. De facto luz może być jeszcze trochę większy jak masz spoko kierownika (jak ja), godzin ma być 40 na tydzień, ale zgadzać to się ma w skali miesiąca. Możesz przez 2/3 miesiąca chodzić de facto na 2/3 etatu a końcówkę każdego miesiąca siedzieć od rana do nocy jak niektórzy, możesz w tygodniu chodzić na 9 godzin aby w każdy w piątek będąc na "czysto" po 13-ej zaczynać weekend. Ponadto od Ciebie zależy czy pracujesz "od świtu" i kończysz wcześnie, czy śpisz dłużej i kończysz później. Trudno się też spóźnić w takim systemie - zaspałeś? po prostu posiedzisz dłużej i nikogo to nie będzie obchodzić - tym bardziej, że - przynajmniej u mnie - nie ma wielkiej presji tak de facto na ą 9:30, poza obowiązkowymi spotkaniami itp. Jak dla mnie to wielka wygoda, omija cała ta wkurzająca obozowa rutyna przyjeżdżania codziennie na wyznaczoną porę, siedzenia codziennie do wyznaczonej godziny. W ATSI przyjeżdżam jak się wyzbieram; jeśli mam nastrój na to - siedzę dłużej, żeby sobie "zrobić godziny" a jak słaby dzień albo jakieś inne plany to wychodzę wcześniej, łatwiej znaleźć czas na "pozapracowe" aktywności. Generalnie elastyczność godzin pracy w ATSI działa moim zdaniem bardzo dobrze i daje duży komfort, tylko lokalizacja słaba jeśli nie dysponujesz samochodem lub zdrowymi nogami, silną wolą i rowerem (prysznic jest).

MattX
@dude

Jeżeli dobrze liczę to 6x4 to jest 24 do tego 4h więc w sumie daje to w tygodniu 28h Jadnak piszesz że musi być 40h ......

Zadowolony

To trollowanie o zarobkach jest bez sensu. To musi pisać ktoś kogo zwolniono w zeszłym roku bo był cienki. Od lutego płace są na dobrym poziomie, dla dobrych programistów powyżej mediany płac firm IT w Krakowie. Jeszcze można dużo w firmie poprawić, ale z płacami nie ma problemu.

zazenowany
@Zadowolony

a to musi pisac ktos z hr ktoremu kzali powtarzac jak mantre te same pseudo piarowe opowiastki. Pare postow wyzej ktos zadal pytanie o konkretne widelki a tu odpowiedz "... dla dobrych programistów powyżej mediany płac firm IT w Krakowie". @zadowolony podaj chociaz zrodlo twojej wiedzy o medianie zarobkow programistow w krk? Znow kolejny belkot majacy zataic fakty.. I przypomnienie dla hr - "... oferują pakiet socjalny (kurs angielskiego, ubezpieczenie medyczne, kartę Benefit Systems, obiady)..." to sa standardy w firmach it. nie chwalcie sie tym bo to zenujace, naprawde..

berek
@Zadowolony

> To musi pisać ktoś kogo zwolniono w zeszłym roku bo był cienki moze lepiej napisz ile osob w zeszlym roku odeszlo bo firma byla za cienka. z tego co wiem jest ich ZNACZNIE wiecej niz tych ktorych zwolniono. to ludzie uciekaja z atsi a nie atsi pozbywa sie ludzi. wiec te bajki mozesz sobie darowac bo kazdy kto w zeszlym roku pracowal w atsi to wie jak bylo naprawde.

@berek

@zazenowany coś z tego co napisałem nie jest prawdą?

Marysia

> Iść na rozmowy, tracić czas, denerwować się, marnować urlopy Nie idz. > Wypłata jest ważna Nie w atsi.

kel

> Z takim nastawieniem? Nie opłaca się, wybierz McDonalds. A jakie ma mieć nastawienie? Iść na rozmowy, tracić czas, denerwować się, marnować urlopy po to, żeby usłyszeć, że dostanie połowę z tego co jest standardem na krakowskim rynku IT? Wypłata jest ważna, oczywiście warto czasem dla ciekawego projektu zejść z oczekiwań, ale o 5% albo 10%, a nie o 50%.

y

@kandydat "Chece wiedziec czy w ogole oplaca sie wysylac CV" Z takim nastawieniem? Nie opłaca się, wybierz McDonalds.

rudy

programista C++ -3tys netto Programista java - 2,6tys netto

kandydat

A mozecie napisac KONKRETNIE widelki placowe jakie moze dostac: Programista C++ z 2 letnim stazem, Proramista Java z 3 letnim stazem. Tylko KONKRETNIE a nie "bardzo dobre jak na warunki krakowskie" i inne tego typu zaslony dymne. Chece wiedziec czy w ogole oplaca sie wysylac CV

Wynagrodzenia po wprowadzeniu nowego systemu płacowego są bardzo dobre, przynajmniej dla programistów, bo innych nie znam

znowu

LOL, ile razy można wklejać te kity o obiadach? Nikt nie przyjdzie do kiepskiej firmy tylko dla obiadów za pół ceny. Lepiej opiszcie inne benefity, to będzie można się pośmiać.

Old boy

Jako były pracownik mogę podsumować jedynie tak: 1. Social mocno przeciętny (za który i tak trzeba dopłacać) 2. Zarobki bardzo przeciętne bardziej pasujące do województwa śląskiego 3. Firma jedynie dla ludzi z niewielkim lub żadnym doświadczeniem na maksymalnie 2 lata. Dłuższy czas to marnotrawstwo czasu. 4. Technologie dość archaiczne (taka specyfika produktu). 5. Atmosfera zależna od zespołu, do którego się trafi. Generalnie ludzie sympatyczni no może poza Zarządem.

Old boy

uuuu

Śmieszy mnie to słodzenie firmie. Wpisami na gowork nie oszukacie rzeczywistości, bo w IT to nie działa. Rynek krakowski wie, jak jest w atsi, zna stawki jakie proponujecie pracownikom i zna osoby które odeszły. Możecie tutaj się produkować i wypisywać cuda, a fakt zostaje faktem: problemy opisane na tej i poprzedniej stronie są powodem, dla którego obecni pracownicy uciekają a nowi nie przychodzą. Może osoby tak bardzo chwalące firmę powiedzą czemu rok temu odszedł cały Project Management? Wszyscy pracownicy, z kilkuletnim stażem stwierdzili, że mają dość atsi. Może napiszecie, czemu testerzy, developerzy, supportowcy składali masowo wypowiedzenia? Czemu dano gorsze ubezpieczenie zdrowotne, czemu odebrano premie, czemu zamrożono podwyżki? Możecie tu teraz pisać "pozytywne" komentarze, kto miał się wypowiedzieć (z byłych i obecnych pracowników) już to zrobił, i widać jak pracuje się w tej firmie. Teraz HR może dopisać 10 stron pochwał, ale nie zmieni to faktu, że straciliście świetnych, lojalnych, doświadczonych pracowników i wpisy na GoWork są tego świetnym dowodem.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. - Zabierzów

• Jak się pracuje w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.