NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Opinie o NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Karola

Co słychać w firmie? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

@Karola

Warto.

LM
@Karola

Nie warto, chyba że jesteś studenciakiem zaraz po studiach

XXX

Czy ktoś jest w stanie wypowiedzieć się na temat stażu w tej firmie? Po jakim roku studiów preferują studentów? Co warto już umieć? Jak wygląda proces rekrutacji? Ile wychodzi netto miesięcznie?

Golden Bhoy

Jak wygląda struktura organizacyjna firmy? Są jakieś miejsca gdzie jest nadmiar osób rządzących i tacy którzy już nie powinni dawno być np kierownikami?

Małpka
@Golden Bhoy

No jest gruby i jego jednozespolowy departament :D

Piti
@Małpka

A co to? gdzie to? pytam by nie trafić do tego jednego zespołu w "jednozespołowym" departamencie????

Jasiek

ATSI to generalnie spoko firma, dobrze jest się tu znaleźć.

Rozmowa na początku wydawała się przyjemna, przeszliśmy przez kilka pytań miękkich na temat doświadczenia itp. druga część, techniczna, polegała na wykonaniu zadań z arkusza google. Zadania to bardzo niefajne corner case'y dziedziczenia i funkcji wirtualnych. Drugie zadanie to przepisanie kodu na bardziej wydajny, trzecie to bezsensowna zagadka matematyczna, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistą pracą. Ostatnie zadanie to code review celowo zawitego kodu, którego nie można uruchomić. Nie wiem czemu mają służyć te zadania, ale mnie one skutecznie zniechęciły do pracy, ponieważ pokazują absolutny brak zaangażowania osób rekrutujących, które dosłownie skopiowały jakieś zadania rekrutacyjne z Googla

Popraw performance funkcji liczącej ciąg Fibonacciego Dziedziczenie klas w cpp wraz z metodami wirtualnymi Zagadka matematyczna??? Code review celowo zawitego kodu

Henryk Kwinto

@Agnieszka niestety ale zadajesz pytania na które do końca nie chcę lub nie mogę odpowiedzieć wprost. Warunki pracy w firmie oceniam dobrze i uważam że wszystko idzie w dobrym kierunku. Co do rekrutacji, czy to duży problem dla osoby szukającej pracy aby wejść na stronę firmy i sprawdzić aktualne oferty? Czy może lenistwo?

Waldi

@dsfsd Czy masz informacje co ta zmiana może oznaczać dla firmy oraz dla pracowników.? Mam zamiar aplikować i zastanawiam się czy teraz jest dobry czas? Czy atmosfera w związku ze zmianami jest dobra, przy wszelkich takich zmianach robi się nerwowo!

EksAtsi
@Waldi

Zmiana dla szeregowego pracownika nie oznacza nic więcej jak podpisanie aneksu do umowy od kilku lat i tak zarząd ATSI nie miał nic do powiedzenia, prawdopodobnie Austria stwierdziła, że w sumie może już wystarczy tej farsy i udawania, że ktokolwiek w Polsce ma wpływ na decyzję także jeśli warunki Ci odpowiadają to możesz spokojnie próbować.

Norbert

Czy może ktoś napisać coś w temacie zmiany nazwy firmy?

dsfsd
@Norbert

Zostali wykupieni przez Novomatic jakiś czas temu i teraz zmieniają się oficjalnie w ich polski oddział.

Determinant

Jestem bardzo zadowolony, że tu pracuję. Można się rozwijać i mieć poczucie wewnętrznej satysfakcji z pracy która jest czysta przyjemnością.Polecam

Agnieszka

@Pierścień - a jak dokładnie wyglądają praktyki w ATSI S.A.? Czy są one płatne? Czy są organizowane szkolenia/kursy? Te informacje będą istotne dla osób, które są w trakcie poszukiwania stażu.

@Agnieszka

Cześć Agnieszka, Firma nie prowadzi praktyk ani staży. Szkolenia i kursy tylko na wyraźne żądanie pracownika i związane z jego stanowiskiem pracy. Pozdrawiam

Henryk Kwinto
@Karolina

A to ciekawe, ponieważ już kilka razy na liście pracowników widziałem "stanowisko" stażysta/praktykant??

Manta

ATSI to nowoczesna firma i nie widzę nic złego w tym że zatrudniają studentów!

Pierścień
@Manta

Jasne, wszystko fajnie dopóki ma kto studentom przekazać wiedzę lub im pokazać kierunek rozwoju. A w atsi tego nie ma. ZOSTAŁO KILKA OSÓB Z WIEDZĄ, reszta to zwykli klepacze...

Pierścień
@Manta

Cyterka

Co słychać nowego w firmie, może ktoś napisać kilka słów?

Jurek
@Cyterka

Zmiana nazwy firmy, odejścia ostatnich ludzi którzy coś umieli i którym się chciało. Zgodnie z postami z poprzedniej strony firma idealna dla studentów...

Jurek
@Cyterka

Centrum kosztowe dla novomatica z austrii. Nie ma co liczyć ani na rozwój, ani rynkowe zarobki ani szacunek pracodawców. Nadgodziny są darmowe ;)

Natalia

Czy mógłby ktoś dodać kilka słów na temat pracy z najnowszej oferty dla senior recruitment specialist? Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby chcieli rozmawiać? Jak się pracuje w firmie? Czy poza pensja zasadniczą macie jeszcze jakieś dodatki? Może socjalny?

Agnieszka

@Thx, dlaczego? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? ;)

Tom
@Agnieszka

Ktoś z HR wyjaśni po co każe pracownikom podpisywać aneksy wiszące nad pracownikami 7 lat po odejściu z firmy na kwotę 200 tyś zł za to, że kogoś polecą do innej firmy. Forma zastraszenia czy jakieś inne pobudki ?

Agnieszka

@Ludwik, oczywiście! Obecnie firma poszukuje osób na stanowiska Specjalista ds. rekrutacji - wewnętrzny HR, Front-end developer oraz C++ Game Developer :) Wybierasz którąś?

Thx

Daj spokój.

niemaszcorobicidzdoatsi

Mialem kilka tygodni temu niezbyt mila rozmowe kwalifikacyjna w ATSI na stanowisko testera... Wszystko szlo fajnie, ludzie przepeytujacy mnie byli bardzo wporzadku, oprocz jakiejs mlodej dziewczyny z HR, ktora chyba mysli ze zjadla wszystkie rozumy i probowala mnie oczernic przed wszystkimi. Cjhyba jej sie to udalo bo oferty pracy nie otrzymalem. niestety nie otrzymalem rowniez odpowiedzi ze sie nie dostalem mimo ze obiecywala.. jesli chodzi o samo stanowisko to z tego co przedstawiali je osoby pracujace na tym stanowisku, praca dosyc ciekawa, spore szanse rozwoju no i calkiem pokazny pakiet benefitow.

Greg

Fajna firma ze zdolnymi ludźmi,dobre miejsce do pracy.

ITITIT

ATSI to dobra firma, ma swoje osiągnięcia na rynku IT. Jeśli nawet były jakieś problemy a to zdarza się nawet najlepszym to zostały już załatwiano. Teraz firma działa bardzo prężnie. Dostać się do pracy tu nie jest łatwo ale jak już pracuje to jest zadowolony.

ktoś ciągnie ten kraj do tyłu ....

Drodzy Człowiek jest wolny i może sobie znaleźć pracę dobraną do swoich wymagań i kwalifikacji. Jak się nie podoba w ATSI, to może założyć własną firmę rozwijająca oprogramowanie. Ok 40 milionów selekcjonerów reprezentacji Polski, ok 40 milionów znawców jedynej słusznej polityki i potrzebnych zmian w kraju. ok 20 milionów pracowników wiedzących lepiej jak prowadzić firmę i politykę firmy. Powodzenia hejtoki i marudoki !

noale
@ktoś ciągnie ten kraj do tyłu ....

"Człowiek jest wolny i może sobie znaleźć pracę dobraną do swoich wymagań i kwalifikacji" I całkiem wielu znalazło, przez co atsi miało OGROMNE braki kadrowe, a wiele nowych osób nie miało od kogo nauczyć się wiedzy produktowej. "Jak się nie podoba w ATSI, to może założyć własną firmę rozwijająca oprogramowanie" Albo po prostu zmienić pracodawcę, co też wielu byłych pracowników atsi zrobiło. Najwyraźniej całkiem sporo osób musiało mieć rację w tym, co sądzili o prowadzeniu firmy, bo szefostwo w końcu musiało podnieść standardy (i płace) żeby dostosować się do norm na krakowskim rynku IT. Widocznie w tych punktach pracownicy mieli więcej racji niż ich szefowie :) "Powodzenia hejtoki i marudoki" Powodzenia lizuskom i ludziom bez ambicji, którzy wolą obijać się w atsi zamiast rozwijać się w normalnych firmach :)

anpa
@noale

Dzieki za komentarz @noale. Kontynuujac moj wpis 'ktos ciagnie ten kraj do tylu' zastartowalam do tej firmy na stanowisko testera, rozmowa kwalifikacyjna bardzo przyjemna, pytania konkretne techniczne i czesc na wyobraznie - na pewno odpowiedzi daja rekrutujacym wystarczajacy obraz o kandydacie na dane stanowisko. Ja bym chciala pracowac w tej firmie, ale nie licze na pozytywny rezultat bo mam wystarczajaco samokrytyki, ze startowalam na stanowisko gdzie nie spelnialam ( o czym wiem) wymagan z ich ogloszenia. Pozdrawiam,

Thx
@noale

A najbardziej ludzi cieszy, jak warunkiem przyjęcia do tej "wspaniałej" firmy jest konieczność założenia własnej działalności gospodarczej, a następnie dowiadują się, że mają swojego szefa i 40h godzin pracy w tygodniu.

Cyter

Szkoda że nie mają żadnych nowych rekrutacji. Bardzo chciałem pracować dla ATSI. Może ktoś wie o nowych rekrutacjach? Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. - Zabierzów

• Jak się pracuje w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.