NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Opinie o NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Marta Nowy wpis

Junior C++ Game Developer- powie ktoś więcej o tej pracy tam? Jaka umowa? W sensie UoP, UZ czy B2b czy jeszcze coś innego? Ogłoszenie na stronie dali, ale nie ma tam żadnych szczegółów, albo ja nie umiem w to wejść na tej stronie. Ktoś pisał nizej, że są różne umowy, ale ciekawe na tym konkretnym stanowisku jak + na ile?

Tommy Nowy wpis
@Marta

Zatrudniają zarówno na Umowę o pracę jak i B2B, a na staż na UZ. W przypadku UoP standardowo pierwsza umowa jest na 6 miesięcy, a kolejna na czas nieokreślony.

IU Nowy wpis
@Tommy

A o co chodzi z tym stażem? Nie mam doświadczenia dużo to może byłaby to alternatywa jakby nie przyjęli normalnie. Po nim jest praca w firmie normalnie potem po zakończeniu?

Pracownik Nowy wpis

W novomatic pracuje od roku, firma preferuje umowy o pracę ale są i umowy B2B. Pierwsza umowa na okres próbny 6 MC, kolejna na czas nie określony. Tryb pracy hybrydowy (1-2 dni z biura) poza stanowiskami na których jest wymagana codzienna obecność w biurze. Godziny pracy: obowiązkowa dostępność 9-15. Piątki możliwość pracy do 13. Bardzo dużo akcji pro pracowniczych, wyjścia integracyjne, imprezy firmowe itp.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jakie wartości są cenione w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

NJ

Znalazłem na firmowej stronie ofertę pracy na stanowisko windows administrator. W ogłoszeniu napisali ze praca stacjonarna tylko dwa dni w tygodniu. Można wybrać jakie czy jest to narzucone przez szefostwo? Ktoś napisze mi w jakich godzinach robi się na zdalnym? Takich jak w biurze czy dowolnie?

@NJ

Obecnie pracujemy w tym zespole 2 dni z biura w tygodniu. Te dni są ustalane elastycznie wraz z członkami grup roboczych i obecnych projektów. Core hours 9:00 - 15:00. Zazwyczaj zaczynamy pracę między 6:00 a 9:00 czy to w biurze czy podczas pracy zdalnej.

Rozmowa na początku wydawała się przyjemna, przeszliśmy przez kilka pytań miękkich na temat doświadczenia itp. druga część, techniczna, polegała na wykonaniu zadań z arkusza google. Zadania to bardzo niefajne corner case'y dziedziczenia i funkcji wirtualnych. Drugie zadanie to przepisanie kodu na bardziej wydajny, trzecie to bezsensowna zagadka matematyczna, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistą pracą. Ostatnie zadanie to code review celowo zawitego kodu, którego nie można uruchomić. Nie wiem czemu mają służyć te zadania, ale mnie one skutecznie zniechęciły do pracy, ponieważ pokazują absolutny brak zaangażowania osób rekrutujących, które dosłownie skopiowały jakieś zadania rekrutacyjne z Googla

Popraw performance funkcji liczącej ciąg Fibonacciego Dziedziczenie klas w cpp wraz z metodami wirtualnymi Zagadka matematyczna??? Code review celowo zawitego kodu

Mariusz

Brak informacji zwrotnej po rozmowach, odbieram to jako brak szacunku dla kandydata.

Nela
@Mariusz

A ile już czekasz na feedback? Po jakim czasie mieli się odezwać? Napisz mi, czy informowali Cię, że nawet jeśli decyzja będzie negatywna, to skontaktują się z Tobą, aby przedstawić Ci wynik rekrutacji?

Art

Pracuję w NTP od 4 miesięcy i polecam. Dobra atmosfera i nikt z osób pracujących nie narzeka.

CR
@Art

Na jakiej umowie jesteś? Pierwsze trzy miesiące miałeś próbne? Potem na czas określony czy już na stałe dają?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

Teresa

Czytam właśnie ofertę pracy na stanowisko Java Developer, no i jestem pod wrażeniem:) Wszystkie wygląda super, nie ma przypadkiem jakiegoś haczyka?:D Pracownicy, zdradźcie, jak wam się pracuje? :) Macie może jakieś rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? Na co mam się nastawić?

Majak
@Teresa

Oczywiście, że jest haczyk i to niejeden. Po pierwsze okropna branża. W tych fajnych technologiach będziesz stukać rozwiązania na maszyny do gier hazardowych. Po drugie - oczywiście wszystko jest mocno podkolorowane. Po trzecie - za sznurki od strony technicznej pociągają bardzo niesympatyczne i fałszywe osoby. Nie daj się zwieść tytułom naukowym. Sytuacja na rynku jest kiepska, więc pewnie warto brać co jest jak tylko jest w miarę ok. Ale jak tylko jest coś do wyboru, to unikałbym. Po latach możesz mocno żałować, że pracowałeś w tej firmie.

Loopback
@Teresa

@Teresa korporacyjne nastawienie niektórych menedżerów potrafi odrzucić. Są sytuacje gdzie spotykałem kandydatów świeżo zatrudnionych a po dwóch tygodniach byli na oucie z różnych powodów. Jednych po prostu wyrzucono a inny dostał lepszą ofertę lecz z opóźnieniem a byli też tacy którzy w porę zobaczyli realia i od razu zaczęli szukać lepszego miejsca. Branża okropna, bo hazardowa. Jak będziesz na rozmowie to na swoje pytania do nich pamiętaj co Ci odpowiadali gdyż ja jak się później okazało byłem dwukrotnie (usunięte przez administratora) przez menagera. HR jest w porządku, ale tak jak mówię menagerowie niektórzy próbują korpo robić i mają w nosie to co pracownik mówi, nie liczą się z jego zdaniem

WJ

No właśnie, najpierw rozmowa o oczekiwaniach. Jakie powiedzieć kwoty jako Junior Java, żeby nie przesadzić i nie zamknąć rekrutacji na pierwszym etapie?

Rafalwps

Witam, czy ktoś wie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na staż z JAVY? I na co patrzą głównie przy rekrutacji?

@Rafalwps

Cześć! Pierwszym etapem jest wstępna rozmowa telefoniczna z HR odnośnie motywacji, oczekiwań, informacji o stażu połączona z weryfikacją języka angielskiego. Następnym etapem jest spotkanie (zazwyczaj około póltorej godziny) z HR, Managerem i osobami techniczymi (na google meet lub w biurze). Dzięki temu będziemy mogli Cię bliżej poznać. :) W trakcie panelu technicznego z livecodingiem sprawdzimy podstawową znajomość języka programowania. Pozdrawiamy!

Rafalwps
@NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Czy można wiedzieć jak mniej więcej wygląda livecoding? Jakiego typu zadania są do wykonania?

@Rafalwps

Do wykonania zadania wystarczą podstawy języka, znajomość algorytmów i struktur danych. Zadania zazwyczaj dotyczączą zaimplementowania danej funkcji.

czemuminieodpowiadacie?
@NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

planujecie ruszyc z stazem na frontend developera w tym roku?

@czemuminieodpowiadacie?

Cześć, obecnie nie planujemy otwarcia stażu na Frontend Developera.

@NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

A w ogóle jakieś staże będą albo praktyki na wakacje dla studentów? W poprzednich latach były takie możliwości żeby złapać doświadczenie w zawodzie?

Cześć, aktualne oferty stażowe znajdziesz na naszej stronie www: https://novomatic-tech.com/pl/internships Pozdrawiamy!

@NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Dzięki. Właśnie znalazłem informacje o otwartych stażach. Dopytam jeszcze czy se one płatne? Trwają zwykle 3 miesiące? Potem jest szansa na stały etat jak ktoś się sprawdzi?

Tak – staże są płatne, trwają 3 miesiące i po ich zakonczeniu jest szansa na pracę na etacie. :) Pozdrawiamy!

Lola
@NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Ile zwykle ludzi po stażu jest zatrudnianych, spora ilość? To jest zatrudnienie na uop czy b2b? I na jaki czas jest nawiązywana ta współpraca?

Staż

Dzień dobry, czy rekrutacja na tegoroczny staż już się zakończyła? 3-4 tygodnie temu miała zostać przesłana informacja zwrotna, lecz takowa nie dotarła:)

Estera
@Staż

Cześć, jak sytuacja? Odezwali się z feedbackiem? Za rok chciałabym odbyć tu staż, zastanawiam się, na co mam się nastawić. Wiesz może ile mniej więcej jest osób chętnych co roku? Wysyłają jakieś zadanie rekrutacyjne?

Tajemniczy Don Pedro

Cześć, jestem samoukiem C++/C#, z obu mam podstawowy/średni poziom. Znam też podstawy SQL, Pythona, Git (choć dwóch pierwszych nie używam regularnie). Zauważyłem ofertę Junior C++ Developer z tejże firmy. Czy jest to stanowisko adresowane tylko do osób tuż po studiach? Nie mam wykształcenia kierunkowego (choć pamiętam boje z DOSem), jestem też po 30. Obecnie próbuje się przebranżowić - warto aplikować z takim backgroundem? Miał ktoś może podobne doświadczenie?

Natala

Widzę ofertę pracy na Specjalistę ds. Zakupów i Magazynu. Aplikował ktoś? Jak wrażenia? Jest się czym stresować, czy rozmowa kwalifikacyjna jak najbardziej w porządku? Benefity mnie mega przekonują:) Szczególnie Indywidualny budżet szkoleniowy wraz z urlopem na ten cel. Ktoś z pracowników może napisać więcej o tych szkoleniach? Wspominaja tez o równowadze między życiem a pracą, czyli nadgodziny się nie zdarzają? Lub pracujące soboty?

Злата

Zainteresowała mnie oferta pracy PM, ale czy można wysłać CV nie posiadając doświadczenia w obszarze zakładów sportowych?

Jak szefostwo w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Mirek

Czy jest jakaś praca w Novomatic nie tylko na programiste ale taka typowa dla świeżaków? Np. recepcja lub obsługa klienta?

@Mirek

Cześć Mirek. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na tego typu stanowiska. Zachęcamy jednak do śledzenia ofert pracy NOVOMATIC.

Waldek

Cześć, czy planujecie wystartować w tym roku z stażem dla Frontend Developerów? Jeśli tak, to w jakim terminie?

Emilia

Hej, wracam z ich strony, zainteresowało mnie ogłoszenie dla Project Managera. Tylko zastanawia mnie to co napisali o trybie pracy. Z jednej strony piszą o możliwości pracy zdalnej, a z drugiej o pakiecie relokacyjnym. To jak to jest, można pracować w 100% z domu czy jednak po czasie naciskają na biuro? No i jak wygląda sprawa podwyżek i premii?

@Emilia

Cześć! Jeśli jesteś zainteresowana ofertą i chcesz poznać szczegóły (w tym tryb pracy oraz możliwości finansowe w NOVOMATIC), to gorąco zachęcamy do aplikowania na stanowisko IT Project Managera. Wszystkie szczegóły poznasz w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. :) Pozdrawiamy!

Trrpis

Cześć, czego można spodziewać się podczas rozmowy technicznej na c++ developera (mid)? Więcej teorii, czy zadań praktycznych? test online? Czy pytania są o szczegóły działań bibliotek czy raczej algorytmika? Pozdrawiam

@Trrpis

Cześć, podczas rozmowy technicznej, możesz się spodziewać live coding, w oparciu o zadania techniczne przygotowane przez nasz zespół Deweloperów. Zadania mają pokazać Twój sposób myślenia. :) Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym!

Anon160

Ile wynosi wynagrodzenie podczas trwania stażu w Novomatic?

Jolanta
@Anon160

Podbijam, w IT widełki są już raczej normą, to oszczędność czasu, który "poszedłby" na rekrutację i wzajemne badanie oczekiwań. A tak, wszystko jasne :)

@Jolanta

Jeśli chodzi o program stażowy, to oczekiwania finansowe omawiamy z kandydatami już na etapie rozmów w procesie rekrutacyjnym. Zawsze udaje nam się dojść do prozumienia z zainteresowanymi osobami. :)

Anonimowy alkoholik
@Anon160

Na C/Cpp w zeszłym roku było to 27/28zł

@Anonimowy alkoholik

Brutto czy już na rękę? Jak na staż to tak sobie. Wiesz może czy po stażu można zostać na dłużej? Przyjmują tych co się sprawdzą?

Stawki w programie stażowym NOVOMATIC są uzależnione od stanowiska oraz poziomu umiejętności aplikujących kandydatów. Nasza inicjatywa cieszy się dużą popularnością, praktycznie każdego roku stażyści, po zakończeniu programu, zostają z nami na dłużej. :) Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji (również o wynagrodzeniu), to gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

mkmk
@NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Planujecie w tym roku startować ze stażem na frontend developera?

Zostaw merytoryczną opinię o NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. - Zabierzów

• Jak się pracuje w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.