Anro Zawiercie

Zawiercie

Opinie o Anro Zawiercie

anonim 2011-02-01 03:29:16
to chyba marku nigdy tutaj nie byłeś ...
ano 2011-02-18 09:54:15
przecież muszą się bronić- nowe polecenie z zebrań to oczyścić Internet, bo się na chate nie zarobi
anonim 2012-04-26 19:04:09
Do (usunięte przez administratora) to Ty chyba widziales jako budynek,bo na pewno tam nie pracowales skoro piszesz ,ze jest tam cos wartego pochwaly.Ja pracowalem bardzo dlugo i poza chamstwem,obmawianiem i wykorzystywaniem na maxa niczego dobrego nie moge powiedziec.
była/były 2012-09-26 11:54:32
Nie polecam. Jak chcesz pracować po 10-12 godzin i zarabiać 1000 zł. to Twoja sprawa. Zapomnij o szacunku, godności, uczciwości. Zostaniesz wykorzystana/ny na maxa a i tak będzie mało. Mało jest zawsze i co roku na zebraniu jest to główny temat Pana Prezesa.(usunięte przez administratora) sposobie rozliczania wypłat nie wspomnę(ale są regularnie).
p_q 2013-07-12 07:26:16
Nie pamiętam, kiedy pojawiło się pierwsze ogłoszenie o pracę, na które zaaplikowałam. Po długim czasie zaproszono mnie na rozmowę. Pani mnie poinformowała, że mają przejściowe problemy personalne i czy moja oferta jest nadal aktualna. Jest. Dwa spotkania, z których tak naprawdę nic nie wynikło. Oddzwonią, z zaproszeniem na trzeci etap... Oczywiście, że oddzwonią. Po upływie 2-3 miesięcy. To czas, w którym można zatrudnić kogoś innego, kto w rezultacie okaże się nieodpowiednią osobą. TA potem zadzwonią z zapytaniem, czy moja oferta jest nadal aktualna...
Drugi temat: obsługa klienta. Znajoma szukała firmy, która drukuje duże formaty na nietypowych podłożach. Wycena bez zapytania o powierzchnię zadruku. Odsyłanie "od Iwana do Pogana". Miała wrażenie, że wręcz nie chcą się podjąć tematu.
Podsumowanie: zarówno klient jak i potencjalny pracownik są traktowaniu mocno po macoszemu.
Tom 2015-04-06 14:26:19
Totalne dno dla idiotów z rentą na łeb!!!!!!
rok 2016-04-23 11:09:55
no to prawda, wiele chętnych mają, ale z tego co wiem to aktualnie niestety nikogo do pracy nie poszukują, co niestety chwilowo nad powstrzymuje przed załapaniem się do nich
Zostaw swoją opinię o Anro Zawiercie - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anro Zawiercie