Opinie o Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak w Częstochowa

Klient Nowy wpis

Jak widać przedsiębiorca nastawiony jest na robienie kasy i nie ważne czyim kosztem. Jestem klientem sklepu Nike który mieści się w Galerii Jurajskiej i nic dobrego o nich nie mogę powiedzieć. Jeśli sprzedawają produktu słabej jakości to niech ponoszą konsekwencje tego bo już dwie reklamacje butów Nike zostaly mi odrzucone. Do tego zatrudniają rzeczoznawcę który wystawia nieprawdziwe opinie. A gdy złożyłam wniosek do Sądu Polubownego to tchórze nie wyrazili zgody na rozstrzygnięcie sporu przed sądem. Dlatego w sprawie przed Sądem powszechnym nie będą mieli wyboru i będą musieli się stawic. Jedna wielka banda (usunięte przez administratora) Wstyd dla Firmy Nike że współpracuje z kimś takim.

Czy można liczyć w Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik z Częstochowy Nowy wpis

Pracowałem w Adidasie w Częstochowie. Kierowniczka to dramat.. problem jest we wszystkim nieważne czy jest coś zrobione dobrze czy źle opiernicz jest ZAWSZE, pochwały nie dostaniesz za nic choćbyś zrobił wszystko co było do zrobienia to i tak się przyczepi. Kobieta ma 30 lat, a OBRAŻA się na pracowników.. No śmiech na sali. Nie potrafi sama podjeść i rozwiązać problemu, tylko wysyła inną pracownice (która nawet nie jest zastępcą, jest zwykłym sprzedawcą) żeby zwróciła Ci uwagę, bo sama się boi… SUPER KIEROWNIK. Faworyci dostają większe premie, nie chodzą na magazyn, mogą nic nie robić, a i tak są bardziej docenieni. Obgaduje innych pracowników (i chyba uważa że nikt tego dalej nie przekaże obgadywanej osobie). Zespół pracował uważam, że na wysokim poziomie po czym slyszysz słowa że w tym zespole nie ma żadnego mocnego pracownika… TO PO CO TRZYMASZ LUDZI KTÓRZY WEDŁUG CIEBIE SĄ TACY BEZNADZIEJNI??? Mówi wszystko żeby tylko uprzykrzyć życie. Rotacja ludzi jest ogromna, ten źle się spojrzał, ta jeszcze coś innego zrobiła i ogłoszenie o prace wisi od roku i dalej zespół nie jest stworzony. Kierowniczka Aneta pracuje oczywiście do godziny 15 bądź 18 ale ty masz zapierniczac po 12h do 22 codziennie i jeszcze dostaniesz opiernicz, że to jest źle zrobione, albo to, gdzie sama do pracy nie przyjdzie i nie pokaże jak to zrobić skoro wszyscy robią źle oprócz niej. Atmosfera którą wprowadza kierowniczka jest fatalna. Na koniec współpracy jeszcze usłyszysz że narzekasz na prace… ja nie narzekam na prace tylko na zachowanie kierownika w stosunku do pracowników, zreszta narzeka na nią KAŻDY….

Jak to nie dostajecie tam umów ?

Krejzi Nowy wpis
@Karolina

Tak, nie dostajemy. Jedynie umowy o pracę je dostawały. Gdy ktoś z umowy zlecenie o nią prosi to słyszymy „jest to niemożliwe”.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak w mieście Częstochowa? Nadal nie ma wieści od Was odnośnie pracy u nich.

...

Pracuje od kilku/kilkunastu miesięcy i jestem zadowolona/y Zespół jest bardzo fajny i młody. Nie czuję się ryguru i nie ma spięcia. Zarobki jak na prace w galerii uważam jest bardzo dobre średnio między 2400 dochodzi do ponad 3000. ???? Wiadomo coś za coś. Nieraz nie wiadomo w co ręce włożyć praca na magazynie czy na sklepie. Dość spore wymogi żeby sklep był na tip top a czesem nie jest się w stanie ogarnąć wszystkiego bo mało nas na zmianie a sprzedaż i utarg dzienny też się liczy. Targety miesięczne dość spore niestety niedziele odeszły i czasem nie jest się w stanie tego wyrobić a od tego jest liczona premia i wypłaty ???? ogółem ja polecam, jedyny minus taki ze nas mało jest cały czas i czesem zmiany są koszmarne trzeba robić 12 h czy często do 22 i weekendy cały dzień. Ale coś za coś jeśli ktoś nie ma rodziny dzieci to jak najbardziej sobie fajnie zarobi studenci również mile widziani

X

Problemy z wypłacaniem wynagrodzenia, brak jakich kolwiek dokumentów zwrotnych typu umowa czy pasek rozliczeniowy o które trzeba się miesiącami prosić.

Kandydat na pracownika

ABSURDALNA postawa kierowniczki salonu ADIDAS M1 w krakowie ( aleja pokoju) !!!!!!!!! Po dniu próbnym 18.09.2021 zostałam zaproszona do pracy dnia 1.10.2021 do czego zobowiązałam się z rezygnacji z innej pracy ( gdzie okres wypowiedzenia obowiązywał mnie 2 tygodnie na który Kierownik salonu M1 wyraził zgode) na rzecz tej pracy w adidasie. Po czym kierownik sklepu dzwoni do mnie po godzinie 19:00 dnia 30.09.2021 że nie podpisze ze mną umowy bo nagle nie może mnie przyjąć ( tłumacząc, że dostała takiego emaila). Ja aktualnie zostaje BEZ środków do życia bo zrezygnowałam z poprzedniej pracy by móc pracowac w adidasie. Zawarta umowa ustna i grafik który miał być mi dany nagle kilka godzin przed rozpoczęciem pracy nie istnieje!!! JAK TAK MOŻNA!!! JA ZOSTAŁAM BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA!!!

Czy Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak zatrudnia studentów?

Poprostunie.

Odpowiadając na pytanie, tak ale niedy nie dostaniesz umowy. Udzielając rady, nie chcesz tam pracować.

(usunięte przez administratora) chamy i (usunięte przez administratora) Niestety, ale jedyne, co dobrego może być w pracy dla ARCO to jej koniec.

KP

Nie polecam bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak - Częstochowa

• Jak się pracuje w Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak?

Zobacz opinie na temat firmy Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arco Sp.j. Paweł Nagły Jacek Dudak