Podlaskie Centrum Opakowań Romark sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Podlaskie Centrum Opakowań Romark sp. z o.o.

HR 2012-08-20 19:55:15
Kolego niestety tak jest w większości Białostockich firm poczytaj sobie Bianor Rosti SNB itp. itd. Cały pic polega na tym aby ten czas spędzony w takiej firmie wykorzystać na podniesienie kwalifikacji i ruszenia dalej nie można siedzieć i narzekać że jest źle. Spróbuj otworzyć własną działalność a się przekonasz co te państwo wyczynia aby zniszczyć przedsiębiorcę ile kłód rzuca pod nogi a taki pracodawca nie tylko musi tobie zapłacić abyś miał na kawałek chleba ale musi opłacić czynsz rachunki podatki naprawić lub zakupić nowe maszyny a nie daj boże o czymś zapomnisz to cię taki urzędnik jeden z drugim który nic nie produkuje pozbawi całego dorobku życia i jeszcze do więzienia wsadzi bo źle zinterpretował paragraf. Tak już u nas jest. A tak gwoli informacji dla ciebie z Rosti kolega ustawiacz zarabiał tutaj 1900 zł netto zjeżył się i wyjechał do Wrocławia robi to samo co tutaj i dostał 4000 zł netto i dodatek do mieszkania za to że przeprowadził się do innego miasta. Spróbuj może i tobie się uda czego szczerz tobie życzę.
vic 2013-09-06 03:55:29
potwierdzam fakt wykorzystywania sytuacji na rynku pracy do tego by za byle co zgnoić pracownika i oskubać go z i tak cieniutkiej pensji.a co do tego że pracodawa musi "wiele" ponieść kosztów to szanowny przedmówco zanim coś palniesz to się zastanów czy takiemu poracodawcy opłacałoby się być filantropem. na pewno nie ma tak samo źle jak tacy maluczcy którym obcina pobory i "gnoi" za byle pierdułkę.zero szacunku dla czyjejś pracy i zaangażowania.jesli ktoś ma możliwość wyboru to radziłbym skożystać z takiej możliwości - wybrać inną firmę.jeśli zaś ta firma jest ostatnią deską ratunku to ...wiesz na co się godzisz. ...i radzę od razu szukać innej pracy.
vic 2013-09-06 03:59:06
skorzystać - rz
uprzedzam uwagi o ortografi co do mojej osoby
moja wina, przepraszam
nik-ryb 2014-06-01 21:10:35
(usunięte przez administratora)Człowiek musi być wielofunkcyjny ,dyspozycyjny i najlepiej żeby pracował 24/24 za marne 1000zl
katik 2016-04-20 22:38:34
nik-ryb, nie przesadzajmy. Z tego co wiem to w romarku kazdy zarabia powyżej minimalnej krajowej i ludzie pracują standardowe 8h dziennie.
Zostaw swoją opinię o Podlaskie Centrum Opakowań Romark sp. z o.o. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podlaskie Centrum Opakowań Romark sp. z o.o.