Opinie o Cegelec Sp. z o.o. (Activum) w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cegelec Sp. z o.o. (Activum). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cegelec Sp. z o.o. (Activum) o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cegelec Sp. z o.o. (Activum) w Katowice

yo Nowy wpis

Drwiny z braku socjalu, to jak rozumiem panowie z produkcji, bo jednak inżynier mechanik-konstruktor ma trzy podstawowe benefity. Ja bym się chciał zorientować na przyszłość, jakie też ma zarobki konstruktor? Zakładam, że jakieś 9-10 tys. powinien mieć, bez niego nie ma produkcji maszyn.

Administrator Nowy wpis

W Cegelec Sp. z o.o. (Activum) poszukiwana jest osoba na stanowisko Elektryk. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Helena Nowy wpis

Znalazłam ofertę pracy dla mojego męża, niestety już nieaktualna, bo jest sprzed 5 miesięcy. ;c orientujecie się, jak często poszukują na stanowisko elektryka - montera instalacji elektrycznych ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć ? Bo czytam, że jest ono atrakcyjne, ale nie wiem, ile tak mniej więcej wynosi... Można prosić o podanie widełek?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Cegelec Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracownik Nowy wpis

Na koniec miesiąca

Kierownik Projektu

Bardzo merytoryczna, miła atmosfera, konkretne informacje na temat zakresu obowiązków, zarobków itd.

Oczekiwania, doświadczenie, swobodna rozmowa dotycząca planów na przyszłość i możliwości rozwoju w CEGELeC.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Actemium?

M.

Atmosferze w pracy nadałabym określenie „rodzinna” – dużo szczerości, zaufania i otwartości. Odmienne zdania konfrontowane są konstruktywnie i motywująco. Firmę budują ludzie, którzy starają się robić jak najlepiej to co potrafią.

Plush

Atmosfera jest fatalna zanim kierownik się nie zmieni

Kacper

A czy można umówić się na prace zdalna ?

actemiowski
@Kacper

Praca zdalna bardzo niemile widziana.

Co wchodzi w socjal Actemium?

anonimowo

Brak zaplecza socjalnego

Arek
@anonimowo

A jakie pieniążki płacą? Czy przysługuje pracownikowi urlop wypoczynkowy, prysznic z ciepłym wodą oraz czajnik?

Alicja

Hej, jest szansa na jakieś wyjaśnienie w czym konkretnie widzisz tutaj taki problem? Bo komentarz wprowadza niepokój ale nie wiadomo za bardzo co myśleć

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Actemium?

Absolwent

Wyjazdy tak. Do pracy.

Czy w firmie Actemium są regularne szkolenia pracownicze?

M.

Tak, jak najbardziej.

Czym w Actemium zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Multisport, Medicover, Akcje pracownicze VINCI (Castor) i socjalne jak np. wczasy pod gruszą

xyz

@qazxsw a czemu by mieli nie istnieć?

qazxsw

Czy Wy jeszcze istniejecie ?? Przeglądam aktualności: - 2019 -> nic - 2020 -> 2000 dni bez wypadku w pracy Zespołu Utrzymania Ruchu w ArcelorMittal Service Group i nic więcej??

E=mc2

Panie i Panowie, przyspieszamy w 2019 r. Razem z kolegami, którzy ostatnio do nas dołączyli patrzymy z optymizmem w przyszłość. Szerokie spektrum tematów pozwala nam na nieustanny rozwój. Actemium, full speed ahead!

Optymista
@E=mc2

Potwierdzam! 2019 będzie naszym rokiem

@Optymista

:-) yeah!

@Optymista

a poprzednie do kogo należały?

Franciszek
@doć

Jesteś pracownikiem firmy? Twoi poprzednicy, wypowiadali się dosyć entuzjastycznie na temat firmy. Może mógłbyś dodać więcej szczegółów o wynagrodzeniu i warunkach zatrudnienia? Obecnie pracodawca szuka elektryków, mechaników, mechatroników oraz inżynierów automatyków. Czy kogoś z Was zainteresuje ta rekrutacja?

@Franciszek

Przyjmują ludzi i można się dużo nauczyć i nabrać doświadczenia. Polecam

@Piotr

szkoda tylko, że Ci doświadczeni wyparowują jak kamfora... Sukces będzie należał do tego "szeryfa" który prawidłowo rozwiąże zadanie pt. "dlaczego tak się dzieje?" I jeszcze jedno, poważni klienci nie traktują poważnie firm w których "można zdobyć doświadczenie i dużo się nauczyć", w biznesie żaden klient nie chce być królikiem doświadczalnym...

Franciszek
@Piotr

A wiesz może, czy również osoby bez doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem aplikować na wolne stanowiska? Może jest możliwość odbycia stażu bądź odpowiedniego szkolenia zawodowego przed podjęciem pracy? Proszę, abyś opisał, jak to dokładnie wygląda.

@E=mc2

no i jak efekty?

@doć

Nie da się ukryć, iż na rynku śląskim jesteśmy potęgą. Marka, prestiż, udane realizację robią swoje.

Czy można liczyć w Actemium na prywatną opiekę medyczną?

xyz

TAK - ale jej koszt jest potrącany z pensji. Medicover - kilka wariantów do wyboru.

Kato

Jak tam się pracuje? Po zmianie w dyrekcji?

Iga

Actemium to marka należąca do grupy VINCI Energies. W Polsce reprezentowana jest przez Cegelec sp. z o.o.

Jak szefostwo w Actemium? Spoko traktują ludzi?

xyz

Są trzy działy - więc i jest 3 szefów (business unit manager) oraz szef wszystkich szefów (dyrektor operacyjny). BU1 (projekty) - OK BU2 (relokacje) - bardzo specyficzny. BU3 (utrzymanie ruchu) - OK Szef wszystkich szefów nie wtrąca się za bardzo. Kodeks pracy raczej przestrzegany. Pracownicy mają nadgodziny (za wyjątkiem kierowników, którzy mają elastyczny czas pracy).

Automatyk

Jak wygląda na chwilę obecną sytuacja w firmie? Patrząc na komentarze z 2018 to chyba nie najlepiej :/ Ale widzę też, że nastąpiły jakieś zmiany personalne. Czy po tych zmianach jest lepiej? Widzę, że firma poszukuje Inżynierów Automatyków i waham się nad wysłaniem CV. A jak wyglądają delegacje? Jaki procent w stosunku do pracy w biurze? Będę bardzo wdzięczny za rzeczowe komentarze.

mgr inż.
@Automatyk

Proponuje T.Love - Jest Super

MementoMori

I rządziła nam obłuda, myśląc, że się jakoś uda. Bardzo mocny w obiecankach. Przed Francuzem na kolankach. Chociaż sprytnie tłumił tremę, głosił jedną wielką ściemę. Chyba nam się nie upiecze – mamy już więc średniowiecze.

Wisieńka

memento mori

Jeżyn

MEMENTO MORI

@MementoMori

No i przyszła kryska na Memento Mori... :)

Kamila
@doć

Co masz na myśli, możesz wyjaśnić? Jeśli możesz, powiedz coś więcej o aktualnej sytuacji w Actemium. Osobom dopiero zainteresowanym tą pracą taki komentarz niestety niewiele mówi.

#Ciekawy
@doć

Memento Mori to pani A. czy też się mylę ??

Aaa?
@#Ciekawy

Chcieliby :)

#Ciekawy
@Aaa?

To jak interpretować: No i przyszła kryska na Memento Mori... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cegelec Sp. z o.o. (Activum) - Katowice

• Jak się pracuje w Cegelec Sp. z o.o. (Activum)?

Zobacz opinie na temat firmy Cegelec Sp. z o.o. (Activum) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cegelec Sp. z o.o. (Activum)?

Kandydaci do pracy w Cegelec Sp. z o.o. (Activum) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cegelec Sp. z o.o. (Activum)
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Zygmunta Krasińskiego 29
    40-019 Katowice

Cegelec Sp. z o.o. (Activum)