Opinie o Itpl HR Consulting s.c. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Itpl HR Consulting s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Itpl HR Consulting s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itpl HR Consulting s.c. w Warszawa

Pani Nowy wpis

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) krętacze za paliwo nie zwracają tyle ile powinni narna pensja. Przed podpisaniem umowy przeczytajcie wszystko bo jest karą za kara Pieniężne.A w Sokołowie jest praca na AKORD a HR wypłaca za godziny.Nie polecam

Czy Itpl HR Consulting s.c. zapewnia kartę multisportu?

wojtek Nowy wpis

Pracowałem w dwóch firmach u nich, wszystko ok, kasa na czas, wszystko tak jak na umowie,

Andrzej Nowy wpis

Wszystko ok. Pracuje w wakacje. Polecam

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Itpl HR Consulting s.c. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik produkcyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w ITPL HR Consulting - AIP? Podzielcie się tymi informacjami.

Michael

Pracowałem zatrudniony przez ta agencję w dwóch różnych firmach, w jednej przez rok a w drugiej przez 4 miesiące. Generalnie myślę, że moja ogólna opinia jest pozytywna. 1.Przede wszystkim pieniądze są na czas. 2.Co do tych kar za nieobecności to rzeczywiście one są, ale warto wspomnieć, że jeśli się odpowiednio wcześnie uprzedzi (tyle jest zapisane w umowie) to ich nie ma. Ja brałem urlopy i mi się kasa zgadzała. Bywały przypadki, że informowałem o chorobie tego samego dnia i też było w porządku. Ja sam nie jestem święty i zdarzało się, że tak powiem "luźne wolne", ale grunt żeby pracować (mam na myśli tak jakbyś był/była na etacie). Miałem znajomych też zatrudnionych w taki sam sposób co niepoważnie podchodzili do pracy i mieli ucinane z wypłaty. Ale jak ktoś myśli, że raz sobie przyjdzie a raz nie, kiedy mu się podoba no to w żadnej pracy długo miejsca nie zagrzeje, to chyba proste i logiczne ale nie dla wszystkich. Co do tego ile przed nieobecnością trzeba zgłaszać warto zapytać na rozmowie. 3. O żadnych premiach za frekwencję nic nie wiem. Nikt mi nic nie wspominał, ani sam się nie doliczyłem, że mam coś za dużo przy wypłacie. Ze swoich prac rezygnowałem, nie ze względu, że to agencja była zła tylko chciałem zmienić zajęcie. Reasumując jeśli Ty sam/sama jesteś w porządku i praktykujesz regularne stawianie się w pracy i wykonywanie w niej obowiązków oraz potrzebujesz pracy powiedzmy od zaraz, bez zobowiązań w postaci umowy o pracę to myślę, że można spróbować. Na przestrzeni roku i 4 miesięcy uważam, że ludzie z tej agencji byli wobec mnie ogólnie w porządku. Był z nimi kontakt, wszystko było dosyć klarowne i o ile mi się chciało pracować to zarabiałem. A rynek pracy to nie wczasy jak ktoś ma problem wstawać na rano do roboty albo nie umie przepracować całego tygodnia no to sorki nic nie poradzę.

ok

wszystko w porządku, wypłata na czas, polecam

Łukasz
@ok

Wypłata na czas to podstawa. A coś więcej? Ile jest tej wypłaty na rękę i czy można starać się też o inne dodatki typu premie albo socjal? Bo benefity też zachęcają do pracy. Przynajmniej na mnie działają bardzo pozytywnie :)

@Łukasz

Premii teraz nie ma, była wcześniej frekwencyjna.

Olek

Wszystko ok

jacek

Nie polecam gdyż jak nie przyjdziesz do pracy to wlepiają ci jakieś kary,(a mówiłem kierownikowi w pracy że mnie nie będzie).Wypłata dopiero 15 stego każdego miesiąca co w innych agencjach jest ósmego.Brak premii frekwencyjnej,za 100 procentową frekwencję bo parę miesięcy miałem 100% obecności.A jak nie przyjdziesz raz do pracy to ci opierdzielą 200 zł z wypłaty.

Bartosz

@Werka Żadna firma a tym bardziej dobra nie pozwoli sobie na takie działania bez konkretnych podstaw.

Gustaw

Nawet najlepszym zdarzy się jakaś wpadka bo tylko ten się nie myli kto nic nie robi.

Aneta
@Gustaw

Nie do końca rozumiem, czego tyczy się Twój komentarz, jest nieco wyrwany z kontekstu. Jesteś pracownikiem Itpl HR Consulting s.c. Daria Korczowska Łukasz Wróblewski? Jeśli tak, to z chęcią poznam Twoją opinię o firmie.

Maciek

Serdecznie nie polecam, umówiłem się w piątek na rozmowę o pracę po przedstawieniu obowiązków godzin pracy byłem zapytany czy mi odpowiada oczywiście zgodziłem się i pani stwierdziła że super że w poniedziałek trzeba będzie przyjechać i podpisać umowę, po czym byłem pewny że mam tą pracę więc pojechałem zwolniłem się z starej pracy i czekałem na telefon którego oczywiście nie dostałem, po czym stwierdziłem że sam zadzwonię i zapytałem o tą umowę i że miałem dziś przyjechać A dostałem jedynie odpowiedź nie możliwe że się Pan ze mną umawiał i ta pani stwierdziła że zadzwoni tylko się rozejrzy oczywiście kontakt się urwał. Nie polecam brak odzewu, jedynie zmarnowane paliwo na dojazd do Warszawy;)

Kama

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Brak organizacji, niesłowność, brak możliwości kontaktu po podpisaniu umowy. Przekazują nieprawdziwe informacje odnośnie charakteru wykonywanej pracy.

Aneta

Znalazłeś/znalazłaś pracę za pośrednictwem ITPL HR Consulting - AIP? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą.

mjnh

teraz tych ofert już nie ma @franek, ale nie sądze, żeby praca biurowa byął opcją na dorobienie, tylko raczej na główny zarobek. No bo cięzko byłoby pogodzić prace z biurową w typowych dla tej pracy godzinach 8-16 z podstawową pracą. To mało możliwe.

qwerty

są ok, skonczyla mi sie jedna umowa, i robota, dali mi zachwile inaa, lepsza. kasa tak jak umowiona, byla ok, na czas, dwudziestegopiatego

płazio

wszystko ok, pracuje juz z nimi 2 lata, zawsze mi znajdą jakas pracę jak nie tu to tam, a nie tak jak w innych agencjach ze siedzisz w domu i nic nie robisz. placą zawsze dzien wczesniej!

serwus

nie wiem jak w call center ale w drukarni to istna porazka przychodzisz do pracy i dowiadujesz sie ze dzisiaj nie pracujesz pozatym placa marne grosze. odradzam podjecia pracy w tej firmie. nieslowni ludzie

piotrek

Pracuje z nimi od 4 miesięcy w call center. Wszystko ok. pieniądze na czas. Nawet często się zdarza, że są już około 15 w w umowie mają czas do 25

K.

Ja również nie polecam podejmowania pracy przez te agencje, ktora jest w ogole niezorganozowana i niesłowna.Od poczatku mojej pracy stwarzała problemy,pominąwszy (usunięte przez administratora) tej popry nie otrzymałem,choc wielokrotnie prosilem o zwrot podpisanej umowy, jedno zwala na drugiego a zadne nie umie sie zorganizowac.(usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Nie polecal tej firmy juz miesiac c(usunięte przez administratora)nie odbieraja telefonow a w ich siedzibie nikogo nie ma, dopiero przez pracodawce zaczeli odbierac telefony, duzo obiecuja malo dotrzymuja slowa, nie trzymaja sie umow, ja tam na nich nasylam sad i PIP mam dosyc zabawy z nimi

Zostaw merytoryczną opinię o Itpl HR Consulting s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Itpl HR Consulting s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Itpl HR Consulting s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itpl HR Consulting s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Itpl HR Consulting s.c.
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.

Itpl HR Consulting s.c.