Opinie o Zakład Ochrony Mienia Impuls w Siemianowice Śląskie Fitznerów 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Ochrony Mienia Impuls. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Ochrony Mienia Impuls o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ochrony Mienia Impuls w Siemianowice Śląskie Fitznerów 1

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy Zakład Ochrony Mienia Impuls ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kochający Inpuls

Pracuję w firmie Inpuls od dawna na Ceglanej na dwie zmiany od 7do19 i 19do7 Rano od 7do19 przyjeżdża catering że śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem obiadek trzy opcje do wyboru mięsny wegetariański i z grilla do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i podwieczorek i kolacja trzy opcje do wyboru potem do domciu Zmiana nocna to kolacja trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem zimna płyta spanko i nad ranem spacerek w zależności od samopoczucie albo spacerek lub seksik w zależności od chęci Wynagrodzenie 4500 PLN +100% godziny nocne + 200%za za święta soboty i niedziele i nadgodziny +500 PLN premia za przyjście do pracy Kierowniczka M. Sz. jest tak wspaniała że co piątek przystępujemy do spowiedzi i komunii świętej. Żyć nie umierać

Spidi Nowy wpis
@Kochający Inpuls

Pomarzyć można

Przemysław

Od pewnego czasu nie piszecie tu zbyt wiele, dlaczego tak się dzieje? Czy w firmie jest tak dobrze że nikt nic nie mówi? Może któryś z obecnych pracowników podzieli się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Jestem ciekaw jaka umowa obowiązuje na początku, na jakie wynagrodzenie można liczyć oraz czy wraz z rosnącym stażem pracy pensje systematycznie rośnie. Jeśli posiadacie takie informacje, to proszę podzielcie się nimi, byłbym wdzięczny.

Borys Nowy wpis
@Przemysław

Na poczatku umowa na probe potem ustawowo 3 x czas okreslony i jesli dotrwasz psychicznie to umowa na stale, pensja najnizsza krajowa sa tacy co maja szczescie i dostaja dodatek nocny ale to wybrancy, o wzroscie pensji za staz mozesz zapomniec.

Małgorzata Nowy wpis
@Borys

wybrańcy nocki tu zgarniają? A ilu ich w zasadzie jest i co powoduje, że mają takie przywileje? Nie ma gdzie takie nierówności zgłosić?

Grzegorz Malcharczyk

Pracują tam mesmeryczne istotki które swoją aurą potrafią czynić cuda. Wielu pracowników którzy podjęli pracę w firmie INPULS PRZEŻYLI KATHARSIS I OSIĄGNĘLI NIRVANĘ DO TEGO JEST TO ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Ochrony Mienia Impuls? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
JIMI HENDRIX

Ludzie czego wy oczekujecie. Inwalidzi w zakładzie pracy chronionej to jest mięso armatnie do zarabiania pieniędzy

Ona

Nie impuls tylko INPULS ta firma jest najlepsza a pracowalam ju w niejednej wyplaty sa na czas Dyrektor super idzie z nim porozmawiac o problemach idzie sie dogadac nie robi zadnych barier jest dla pracownikow dobry wyrozumialy.Obiekty sa tez fajne takze nie narzekam i powiem tak kto chce pracowac to pracuje a komu sie nie chce to zawsze cos znajdzie co albo kto mu nie pasuje.

Zgrozo
@Ona

Zwłaszcza jak Łęczycki od 7 czy 8 lat nie wypłacił 2 pensji emerytów i, który dorabiał na umowę zlecenie za 5 zł na godzinę

Firma zatrudnia wszystkich pociotków szefowstwa. Potem ludzi zwalniaja bez pracy zostawiają na święta jak tu rodzinę utrzymać? Bo sobie zwalniają ludzi jak krewni szefa powiedzą że nie chca kogos na obiekcie.

Honorata

Wspominasz o przedświątecznych zwolnieniach w firmie, czy to są Twoje osobiste doświadczenia i zostałeś zwolniony? Jeżeli chodzi o powód zwolnienia pracownika to wydaje mi się, że pracodawca musi podać jakąś konkretną przyczynę rozwiązania umowy. Czy tym powodem w firmie naprawdę jest to, że szefostwo ,,nie chce kogoś na obiekcie"? Znaczy nie potrzebują już pracownika? Wyjaśnij, o co chodzi, jeżeli możesz.

Klaudin
@Honorata

Sama prawda tak jest w tej firmie

Jaś Fasola

Osobiście pracuje z kapusiami i kapusiarkami i jak przychodzę rano albo wieczorem do pracy to pluję im do czajnika i dodaje Laxygenu na przeczyszczenie ! :) A patrzę na efekty z wielkim zadowoleniem i radością ! A pluję bardzo tłusto i nie żałuję przeczyszczacza jelit !

Mioki
@Jaś Fasola

A probowales to leczyc?moze jest nadzieja

Jaś fasola
@Mioki

Przypadki nie uleczalne ! Terapia wstrząsowa najlepsza ! Próbuje teraz z prądem ściągając izolację z kabelków :) zobaczymy na efekty ! :)

Mioki
@Jaś fasola

Mowilem o tobie palancie,powinni cie wywalic na zbity pysk ale pewnie jestes"szwagrem"

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Zakład Ochrony Mienia Impuls?

Komando Foki

do lidera z zewnątrz podchodzimy od tyłu i dajemy kopa w poślady a następnie już leżącego już liderka butujemy używając przy tym głośnych argumentów słownych :}

Uy
@Komando Foki

To wlasnie poziom inpulsa

Igor

Zatrudniają także kobiety ?

MO

Po co wy takie rzeczy piszecie na forum niektóre okropne jak macie jakiś problem to się muwi a nie pisze się i obraża jak nie chcecie to nie pracujecie w tej firmie jak wam nie pasuje zawsze jest jakaś czarna owca wszędzie

Mam Cie
@MO

Dokładnie a niestety jesteś nią Ty

@MO

Jeżeli jesteś zatrudniony w Zakład Ochrony Mienia Impuls, bardzo proszę, żebyś podzielił się z nami Twoim zdaniem na temat pracy w tym miejscu. Czy według Ciebie warto złożyć tam CV? Merytoryczne opinie - napisane na bazie osobistego doświadczenia - są na wagę złota dla osób poszukujących pracy. Użytkownicy forum będą wdzięczni za przedstawienie opinii.

obserwator
@Lidia

to co piszecie ma forum to nie czyma kupy ani (usunięte przez administratora) cz macie pojecie co to jest sluzba . to zastanow sie zanim podejmniesz pracw wochronie ja pracuje jusz kilka lat i jestem zfirma na dgbre izle bo mam powazne podejcie do powiwrzomych obowiazow wiec nie piszcie glupot bo cos wiem jak jest na gbiektach ja sie wywiazuje ochrona z powierzonych zadan

@obserwator

Dziękuję za podzielenie się z nami spostrzeżeniami odnośnie pracy w agencji ochrony. Chciałabym Cię jeszcze dopytać, jak oceniasz atmosferę panującą w Zakład Ochrony Mienia Impuls? Jest to jeden z najważniejszych aspektów, który w sposób znaczący może wpłynąć na poziom satysfakcji z pracy. Jako wieloletni pracownik z pewnością byłeś świadkiem wielu sytuacji. Osoby, które dopiero rozważają złożenie tam CV, będą ciekawe z jakimi realiami mogą się spotkać.

Leszek Mało Kwaśny
@MO

(usunięte przez administratora)piszecie IMPULS a pracujecie w firmie INPULS niedorozwoje jedne. Nie wiecie pół mózgi nawet tego w jakim i gdzie miejscu się znajdujecie ciule niedorozwinięte. A ty MO kojarzysz mi się z Milicją Obywatelską betoniarką i beczkowozem. Muwi pisze się przez Ó czarna owco beeeeeeeeeeeeee

@Lidia

Słyszałam że zielonymi papierami można być Dowódcą i (usunięte przez administratora) renta prowadzi samochód pańi z Sosnowca.

Normalny

Witam pracuje w tej firmie może nie długo ale powiem tak...firma wypłaca wypłaty na czas , sprawy służbowe i każdego rodzaju można na spokojnie załatwić w biurze. Kierowniczka ok Prezes normalny człowiek. Byle tak dalej . Oczywiście można się czepiać czasami trzeba poczekać na służbowe asortymenty ale zawsze wszystko trafia. Pozdrawiam...

Steven Segal

Wieśniaki stracili kontrakt na szpitalu Ceglana Katowice NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!

helmut

Zdecydowanie nie polecam firmy - jeśli ktoś myśli poważnie o pracy. Do dzisiaj nie dostałem pieniędzy za ostatni miesiąc pracy. W sądzie w Siemianowicach raczej trudno czegokolwiek dochodzić, gdyż to koledzy tego milicjanta i od lat ta firma ochrania ten sąd. Te pieniądze zresztą nawet nie warte sądzenia się, bo przecież nie byłem jedynym który został przez nich tak okradziony. Żeby była jasność - ja jestem tym pracownikiem, który pomógł uwolnić od "INPULSA" szpital w Katowicach, gdyż zdarzyło mi się parę razy, mieć nockę w niekompletnym składzie, ponieważ tak szanowali pracowników, że ci odchodzili - nawet w trakcie zmiany! Kiedyś zamiast czterech pracowników, zostałem sam na obiekcie i dopiero na moje kategoryczne żądanie kierownik ( wiadomo kto...) przywiózł, po dwóch godzinach, o 3" w nocy jakiegoś pijanego menela i poprosił żebym przymknął oko, bo; "..zabrał człowieka z domu w środku nocy.." chociaż wyglądało jakby go zabrał gdzieś spod mostu i wtedy - ten jedyny raz - dostałem na boku stówę, żebym to jakoś do rana ogarnął i nic nie gadał. Finał był taki, że ten menel zasnął w fotelu i się posikał, tak, że trzeba było wyrzucić ten fotel. Praca na tak zwane "zastępstwo", powodowała że pracowali w firmie także ludzie karani sądownie, gdyż tzw CERES brano od tych, którzy byli zatrudnieni tylko na papierze. Kiedyś na nocce odwiedził nas firmowy patrol i podczas rozmowy z młodym pracownikiem na bramie, doszło do incydentu; facet z tzw "grupy" krzyknął na tego młodego pracownika, żeby wstał z krzesła jak do niego mówi i młody wstał, zapytał go czy ma problem i go znokautował, po czym się ubrał i pożegnał i poszedł do domu. Poprosiłem tych kolegów z grupy, żeby któryś zastąpił tego młodego, a oni że nie mogą. Rozmawiałem przez krótkofalówkę z biurem, a oni że teraz nie ma ludzi, żebym to jakoś ogarnął. Rano zgłosiłem sprawę do dyrekcji szpitala, która już wcześniej miała wiele zastrzeżeń do tej firmy, więc zrezygnowano w końcu z jej usług, a ja znalazłem pracę u konkurencji, która wygrała przetarg na obiekcie. Nazwy chyba nie mogę wymienić, ale powiem tylko, że na rękę za nockę 12godzin, mam 120zł ( z groszami 120 ZŁOTYCH NETTO CZYLI NA RĘKĘ !) Firma z Legnicy, ma siedzibę w Katowicach, ale przyjęć chyba teraz nie ma. Ciekawym, czy ktoś napisze ile to oferuje "IMPULS", ja wiem, bo pytałem na Ceglanej - NIE WSTYDŹCIE SIĘ POCHWALIĆ, SKORO SAMI SOBIE PISZECIE TE DOBRE OPINIĘ. POZDROWIENIA OD WASZEGO SĄSIADA Z BYTKOWA!!!

Andrzen
@helmut

DZIEN DOBRY PRACOWALEM W TEJ FIRMIE MIESIOC, UMOWA SKONCZYLSA SIE NIEDAWNO Z TEGO CO CZYTAM AZ SIE BOJE CZY ZOBACZE WYPLATE NA 10-TEGO CZYLI DZISIAJ. POZDRAWIAM I PROSZE O NR.TELEFONU

Rafał Książka bis

Firma ta ma w nazwie Inpuls a nie Impuls a co słowo Inpuls oznacza nie mam pojęcia bo gdyby to było po angielsku to by znaczyło w pulsie czyli zupełnie bezsensowna nazwa tej firmy ochroniarskiej z Siemianowic Śląskich jak też wykonywanie pracy dla nich nie ma żadnego sensu! Wygrywają przetargi zaniżając koszty co się przekłada na absurdalnie niskie stawki jakie proponują czyli około 3złote 50groszy na rękę za godzinę dla nielicencjonowanych pracowników ochrony i około 5złotych80 groszy na rękę dla tych pracowników którzy są wpisani na listę kwalifikowanych pracowników ochrony w KWPolicji. Niedotrzymywanie terminów wypłat tych i tak żenująco niskich wynagrodzeń, obcinanie wynagrodzenia bezpodstawnie, wypłacanie raz przelewem na konto a w kolejny miesiąc u siebie w siedzibie firmy w Siemianowicach Śląskich do ręki, lecz nie gwarantują ci że dostaniesz swoją wypłatę jak tam przyjedziesz i musisz tam jeździć kilka dni czasami i się z nimi o swoje wynagrodzenie użerać, umundurowanie jakie ci dają to najczęściej używane brudne i przepocone szmaty po nie wiadomo kim włącznie z używanymi T-shirtami po prostu dziadostwo!!!Stanowczo odradzam tą firmę i niezatrudniajcie się tu gdyż nigdy nie będziecie mieć pewności czy wogóle dostaniecie jakiekolwiek wynagrodzenie!!! Jedyne osoby które otrzymują wynagrodzenie na czas to niepełnosprawni z "grupami specjalnymi U,P,E,O" którzy są zatrudnieni na umowy o pracę, pozostałe osoby np. na umowie zleceniu nigdy nie wiedzą czy wogóle dostaną, ani kiedy dostaną swoje wynagrodzenie!!! Omijacie tą firmę z daleka!!!

Koko
@Rafał Książka bis

Panie Rafale czemu drugi połówka pracuje pod Pana kierownictwem to jest nie fer trzeba coś z tym zrobić

@Koko

Bp tak

Savage

Pracuję w firmie Inpuls już ponad rok wypłaty zawsze na czas, nawet przed czasem więc Ci co piszą że tak nie jest to się mylą. Polecam firmę Inpuls.

Koziolek matolek
@Savage

Ma pan rację tylko nie którzy ludzie są chciwi niestety a jako praca jest okej

Koziolek matolek

Brak słów do tej firmy zwłaszcza do niektórych ludzi którzy tam pracują pan Dyrektor nie czyta opinii bo może by zareagował przez niektóre osoby trzeba będzie szukać inne pracy bo tu ręką rękę myje i to jest chore i nie wporzatkua pan dyrektor Książka powinien wiedzieć że drugiej połówki swojego życia nie przyjmuje się do pracy pod swoje skrzydła jest to nie wpprzadku a druga połówka wykorzystuje to a ludzie którzy z nią pracują są wykorzystywani niech pan coś zrobi bo to się nieda może jakaś kontrola by wam się przydała porządna albo poprostu trzeba powiedzieć głównemu szefowi pana druga połówka jest tak za wzięta i wykorzystuje ludzi ze brak mi słów panie Dyrektorze współczuję panu ale na dłuższą metę to nie przejdzie

axxx

Forma omija prawo. Np umiwy

Ferdek Kiepski
@axxx

Wieśniaku naucz się poprawnej polszczyzny a potem dyskutuj. Nie nadajesz się nawet do kopania rowów bo z twoim wykształceniem roboty dla ciebie w tym kraju nie ma imbecylu :)

Wie wszystko
@Ferdek Kiepski

Co ty wiesz upośledzonych umysłowo parkietowa koordynator komornicy złodziejstwo

Płk Kwiatkowski

Kwiatkowski ty ciulu był taki Kwiatkowski (usunięte przez administratora) i zdrajca Narodu co potem wybili mu całą rodzinę a oddawać stolec chodził z ochraniarzami (usunięte przez administratora) niedorozwóju z 0-2 P

@Ferdek Kiepski

Rozumiem, że czujesz się poruszony wypowiedzią @axxx, ale mimo wszystko będąc na forum publicznym mógłbyś zwracać uwagę na kulturę języka. Naprawdę jeśli się z kimś nie zgadzamy w jakieś opinii, to jeszcze nie daje nam prawa do obrażania tej osoby. W ten sposób tylko stajemy się w swojej wypowiedzi mniej wiarygodni, więc koniec końców osiągamy efekt odwrotny do zmierzonego. A może po prostu napisz coś więcej o Zakład Ochrony Mienia Impuls przytaczając konkretne argumenty, które zweryfikują opinię, z którą się nie zgadzasz. Będzie to z pewnością dużo bardziej przydatne. Z góry dzięki.

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

Lidia

@Gutek Zajrzyj na stronę firmy http://inpuls.pl/?praca,25 znalazłam tam dwie aktualne oferty @Smuga Sądząc po precyzyjnej treści Twojego pytania, oczekujesz równie precyzyjnej informacji zwrotnej. Niestety obawiam się, że informacje na poziomie forum nie będą tak szczegółowe i dokładne. Proponuję zgłosić się z tym zapytaniem bezpośrednio do biura firmy Inpuls.

Smuga
@Lidia

Pracownicy tam zatrudnieni będą wiedzieli o co chodzi, chyba że uważacie ich za ,,idiotów''.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ochrony Mienia Impuls - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Zakład Ochrony Mienia Impuls?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ochrony Mienia Impuls tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ochrony Mienia Impuls?

Zakład Ochrony Mienia Impuls
2.1/5 Na podstawie 52 ocen.

Zakład Ochrony Mienia Impuls