Grafores

Rzeszów

Opinie o Grafores

Olek 2016-08-22 10:27:29
Firma wykorzystuje ludzi, nie ma czasu na zjedzenia czegoś w ciągu pracy, a ubikacja to w ramach wyjątku ale wtedy patrzą z pod byka na człowieka. Jak mają nadmiar roboty to biorą ludzi na 1-3 dni, po czym mówią że pracownicy "Cię" nie widzą na tym stanowisku pracy, co jest oczywiście bzdurą. Nie polecam nikomu tej bandyckiej firmy!
:/ 2016-10-12 20:37:09
Bardzo niskie zarobki, brak przerw, pracownicy non stop się zmieniają. Nie polecam.
... 2016-12-07 22:44:54
Pracuję w tej firmie kilka lat i jestem zadowolony/zadowolona. Moim zdaniem uczciwa firma jeśli ktoś zakłada że będzie się obijał i chował po kątach a nie pracował (był taki przypadek:) to może być rozczarowany. Ja na obecną chwile nie mogę narzekać, na początku na pewno nie ma kokosów ale z czasem też i pieniądze znacznie lepsze i zawsze są na czas, co w tych czasach nie jest wcale takie normalne wśród firm.
Zostaw swoją opinię o Grafores - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafores