Opinie o Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c. w Rzeszów

XYZ Nowy wpis

Praca sama w sobie nie jest zła, ale szefostwo nie szanuje ludzi. (usunięte przez administratora) furia, krzyk, w skrajnych sytuacjach ubliżanie to codzienność. Każdy błąd urasta do rangi awantury. Duży stopień nieufności do pracownika. Załoga bardzo w porządku. Na umowie najniższa + koperta pod stołem, finansowo nie najgorzej. Nauczą Cię wszystkiego na miejscu. W sezonie konkretna harówka. W sytuacjach przestoju wymuszanie wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Za to nie ma większych problemów, gdy faktycznie urlop jest potrzebny. Jeśli nie boisz się załamania nerwowego to możesz spróbować.

Wiktoria Nowy wpis

Skąd ta duża rotacja pracowników, skoro nie ma problemu z pieniędzmi i atmosferą? Coś przecież musi być przyczyną tego, że ludzie po kilku dniach rezygnują. To kwestia zbyt wielu zadań?

Szymon Nowy wpis
@Wiktoria

Ale bzdury tu się wypisuje na tym portalu, od conajmniej 2 lat ekipa jest stała nikt nie odszedł więc kto wypisuje te bzdury wyssane z palca napewno nikt z pracowników chyba że administrator tej strony żeby podsysać emocje żeby coś się działo na tej stronie bo nie było żadnych wpisów ostatnio

Jacek Nowy wpis

Dobre warunki, doceniane nadgodziny, dobre premie za uczciwość i prace, jak ktoś chce się lenić i nic nie robić to narzeka. Lubię atmosferę w Grafores za podejście do pracownika.

Krystyna

Czyli rozumiem, że osoby bez doświadczenia zawodowego również mają szansę na przyjęcie się do pracy w Grafores Reklama-Upominki-Nadruki. Czy pracodawca wszystkiego uczy, czy też trzeba się samemu najbardziej przykładać i doszkalać, aby się czegoś nauczyć? Ciekawi mnie jeszcze, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Grafores Reklama-Upominki-Nadruki.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mieczysław

..+, czy mógłbyś powiedzieć, w jaki sposób odbierane są nadgodziny, o których wspominasz? Czy wypłacane jest za nie wynagrodzenie, czy też oferowane są dni wolne? Nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w Grafores Reklama-Upominki-Nadruki - czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? Może jednak ktoś jeszcze zechciałby wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu?

..+

Minusy: brak przerw, jedzenie na stanowisku pracy wśród oparów, nadgodziny, ciągła rotacja nowych pracowników (1-3 dni próby, po czym mówią, że nie widzą ciebie na tym stanowisku), zbyt dużo obowiązków. Zdarza się, że zadanie do wykonania zostaje zlecone na krótko przed końcem pracy i trzeba zostać po godzinach. Plusy: wypłata wynagrodzenia na czas (co powinno być normą), jedna zmiana.

...

Pracuję w tej firmie kilka lat i jestem zadowolony/zadowolona. Moim zdaniem uczciwa firma jeśli ktoś zakłada że będzie się obijał i chował po kątach a nie pracował (był taki przypadek:) to może być rozczarowany. Ja na obecną chwile nie mogę narzekać, na początku na pewno nie ma kokosów ale z czasem też i pieniądze znacznie lepsze i zawsze są na czas, co w tych czasach nie jest wcale takie normalne wśród firm.

Bardzo niskie zarobki, brak przerw, pracownicy non stop się zmieniają. Nie polecam.

Olek

Firma wykorzystuje ludzi, nie ma czasu na zjedzenia czegoś w ciągu pracy, a ubikacja to w ramach wyjątku ale wtedy patrzą z pod byka na człowieka. Jak mają nadmiar roboty to biorą ludzi na 1-3 dni, po czym mówią że pracownicy "Cię" nie widzą na tym stanowisku pracy, co jest oczywiście bzdurą. Nie polecam nikomu tej bandyckiej firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grafores Reklama-Upominki-Nadruki s.c.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Króla Stanisława Augusta 50
    35-210 Rzeszów