Magniflex Polska Sp. z o.o.

Rogiedle

Opinie o Magniflex Polska Sp. z o.o.

xxx 2009-11-11 23:44:55
bez komentarza
zenek2712 2013-01-22 16:37:35
Ludzie w miare spoko ale jeden człowiek niby czlowiek z ADHD pajac włazi w (usunięte przez administratora) kierownikowi ze masakra .
byly pracownik 2013-01-22 16:44:57
Firma w miare spoko babki fałszywe obgadują się na wzajem ,,kierownik zawsze wystraszony zeby go PAN DYREKTOR nie (usunięte przez administratora) wiec porami trzesie ale ogolnie spoko gosc no i ten pajac z ADHD brak slow (usunięte przez administratora),,,,wszyscy sie z niego smieja a on mysli ze jest lubiany a niech mysli choremu trzeba pomagac.....
nic dodac , nic ujac 2013-07-23 10:06:09
Ja tam powiem o tej firmie w sposób taki jak postrzega to tradycyjny pracownik ;

- na pewno właściciel Niemiec dal prace miejscowym i chwałą mu za to - maja miejsca pracy , zarobki tam rzadko wzrastają ale praca jest

- porzadek pracy owszem na miejscu , ludzie sie tam nie potykaja o blachy rury itp

- organizacja pracy to z tym jest rożnie . Czasami sam musisz chodzic pytac bo cie nie zauwazaja

- zarobki okolice 2 tys z 3 zmianowym systemem pracy

- praca hmmmm jest bardzo monotonna ciagle to samo . Jest tak nudna ze po 3 mies nawet najwiekszy idiota bedzie robil to na pamiec

- atmosfera w miare , kazdy mowi czesto kiedy bedzie stad spier... bo ma tego dosyc - takze wesolo posluchac

- szef dodaje atrakcji trenujac nieznane sztuki walki na kilku drewnianych kołkach na boisku dla dzieci

- dyrektor szapanuje scigaczem jezdzac po hali produkcyjnej

- podsumowanie . Praca dla miejscowych , dojezdzajacy to chyba sa malo ambitni ze w tym tkwia w tym lub po prostu pasuje im monotonna i nudna praca . Ogladac sie chlopaki bo szkoda czasu i zdrowia
A anonim. 2013-11-27 23:45:47
Ja widzę to trochę inaczej jak inni, zarobki naprawdę nie są złe, możliwość załapania lepiej płatnych nadgodzin, atmosfera w miarę, trzeba wiedzieć komu można co powiedzieć, dziewczyny to prawda obrabiaja sobie du.. i innym przy okazji. Kierownik spoko, Pani Marlena też, z brygadzistami tez nie ma problemu, normalne chłopaki. Nikt nad tobą nie stoi i nie patrzy Ci się na ręce, każdy chętny do pomocy wytłumaczenia co i jak. a co do umowy, na początek 3 msc, jak się "sprawdzisz" to dostaniesz na rok a potem na stałe ale jak nie będziesz leciał w "kulki"// obijał sie to pójdziesz do biura i dostaniesz szybciej umowę na stałe, trzeba się trochę wykazać. Praca jest, czasami są jakieś drobne przestoje ale to jak wszędzie i rzadko. Okulary, rękawice spawalnicze, robocze itp z tym tez nie ma żadnego problemu, idziesz do brygadzisty i dostajesz.
latosia 2014-01-23 20:38:54
Dobrze,że jest praca i to na miejscu.Nie ma co narzekać!I warunki pracy,i zarobki wcale nie takie złe.Wypłata na czas,praca stała i pewna.Nikt nie musi tam pracować,jeśli nie chce.
on 2014-12-12 11:12:39
praca jak każda ,jak dobrze kablujesz to jeździsz porządną furą jak się boisz odezwać to 9 zeta na godzinę i szlifierka na 8 godzin.
rybka90 2015-02-04 18:16:28
również interesuje mnie temat nadgodzin w Magniflex Polska Sp. z o.o. ponieważ mimo tego że jestem zainteresowana zatrudnieniem u nich to jednak temat nadgodzin jest dla mnie kluczowy. śpiewam w zespole weselnym i mamy sporop prób oraz występów i wypełnia mi to cały czas wolny. nie mogę mieć nadgodzin., czy często są i czy są obowiązkowe w Magniflex Polska Sp. z o.o.?
Kamil 2015-02-12 18:17:12
Czy teraz w ogóle przyjmują tam do pracy jestem zainteresowany gdyż blisko mieszkam Rogiedli
niepolecam 2015-02-14 20:55:00
Kobieto zastanów się dobrze zanim popełnisz ten błąd przychodząc do Magniflexu do pracy lepiej zjedz pieczoną kartofel zamiast tu pracować tu jest dno i 5 m mułu. Jest wyzysk i szukanie taniej siły roboczej ! Kobiety są traktowane jak 5 koło u wozu pracują ponad siły a zarabiają malo! Przychodząc do tej ,,Firmy" zakładasz sobie pętel na szyje. Nie łudź się pięknymy słówkami Marlenki jak to jest pięknie i dobrze pracować w Magniflexie.
Bonia 80 2015-02-27 16:55:07
Zdecydowanie dla kobiet bardzo ciężko,dżwigają bardzo ciężkie elementy pracując nawet po 10 godzin,szlifowanie,myjka,pakowanie te czynności powtórnie muszą robić a przy tym naprawdę muszą się nadżwigać,zarobki dla kobiet w porównywaniu z wykonywaną pracą MIZERNE.
emil 2016-05-11 11:46:20
chyba mało kto szuka pracy jedynie pod względem finansowym. Takie kryterium to chyba w telewizji czy na wysokim stołku w banku można brać pod uwagę :)
Zostaw swoją opinię o Magniflex Polska Sp. z o.o. - Rogiedle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magniflex Polska Sp. z o.o.