Opinie o P.D. i U. „Hutmed” w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.D. i U. „Hutmed”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.D. i U. „Hutmed” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.D. i U. „Hutmed” w Katowice

marek

witam a jak ogolnie praca i warunki mieszkalne

metrowy

część ludzi mieszka nad fabryką-po 2 osoby, zbrojarze także na dwóch kwaterach. jedna z 6 km od pracy, druga z 15-20km

metrowy

od tego Maćku ile chcesz do ręki a ile na konto-np całość do ręki lub na konto lub pół na pół

metrowy

ps. zamówił 50 ustników do alkomatu co zakomunikował na zebraniu-uwaga- buhaha-nie powiedział czy na dzień czy na rok........ chyba z 500 na dobry początek powinien ale..... dwa dni ustniki są a reszta tygodnia łopa ganda stail. pozdrówka i doceniamy takie pomysły. poza tym panie (usunięte przez administratora), zajedź (usunięte przez administratora)rady nie dasz a to tylko człowiek nie maszyna. a co rude to uważaj. dziś kolega jutro i na Ciebie doniesie.......

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.D. i U. „Hutmed”, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
metrowy

firma ok. płaci na czas. do ręki zawsze do 10, na konto zazwyczaj wcześniej.ludzie jak ludzie-trzeba sie przyzwyczaić i zgrać. pensja od 1500eiro jako zbrojarz,cieśla czy betoniarz czy zacieracz. od 2 tygodni nie zachęcam. nowy kierownik który (usunięte przez administratora) robi a swe prawa wprowadza. na jednym werku dał ciała lub jego ludzie-nie oceniajmy od razu, i tu chce nadrobić. zesłał na razie jednego drewnianego-pinokia, i ma zamiar dalej zsyłać, a za jakiś czas jak wytrwa dołoży swoich ludzi. nie gada za wiele tylko ludzi ma za nic, rysunek nieznany dla Niego,i coby było mało, nie wie ile ma szubienic nad głową a chce szaleć. poza tym czas pracy puki co od 6 do 16:30 ale chciałby do 20 za te samą kase lub dobrotliwie dorzuci 100-200 eiro. to tyle o Panu Antonio który zawitał na tymczasowo. ale kto chce niech próbuje. Jedynie jeszcze majster zbrojarzy jest ludzki. ale czy zostanie??????????????? wielka niewiadoma

jjr

ile pracujecie na prefabrykacji i za ile? jaka jest atmosfera????? można wytrzymać???????? :)

kama

jaką stawkę oferują dla zbrojarza?????? :))) bo nie wiem czy się warto od nich jechać???

ST.>>

A co przyjeżdża się tam na TOUR DE FRANCE czy do pracy?

milicja

nie ma zle, tylko trzeba miec rower

a&a

Ludzie dodawajcie nowe opinie. Co boicie się napisać prawdę. Stanowczo nie polecam tej firmy.

an

ty żes tylko udowoł że mówisz po niemiecku coby inni za ciebie robote odwalili

właśnie wysłałam swoje CV na pracującego majstra. Czy może mi ktoś faktycznie powiedzieć jaka tam jest praca?.

ifi

firma w porzo,robota,warunki socjalne takze-jedynie co musisz to byc absolwentem szkoly specjalnej-gorniczej

Mack

Najlepszy dowód o poziomie firmy są ogłoszenia w dodatku "Praca" GW. Piszą oni że przeprowadzają nabory do RFN?!? Może chodziło im o RPA lub WKU albo może Lądek Zdrój - muszę zadzwonić i zapytać.

slazak

po co kopalniakom okna?

s

wie ktoś ile w tej firmie zarabia zbrojarz

kolo

dobrze,że istnieje forum gdzie można się dowiedzieć w większości o pracodawcy i mieć czas w porę się wycofać! pozdrawiam

ktoś

popieram.to prawda pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.D. i U. „Hutmed” - Katowice

• Jak się pracuje w P.D. i U. „Hutmed”?

Zobacz opinie na temat firmy P.D. i U. „Hutmed” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.D. i U. „Hutmed”
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Ks.b.lisieckiego 17 lok. 20
    40-070 Katowice