Opinie o Bee Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bee Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bee Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bee Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Czy istnieje możliwość rozwoju w Bee Polska Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Tak, jak najbardziej

Olek Nowy wpis

Same pytania i szkoda, że nikt od dość dawna nie zamieścił tu swojej opinii o pracy.

Szukapracy Nowy wpis

Dzień dobry czy w bee przyjmują do pracy kobiety

Konrad

Generalnie Bee Polska ma dobrą opinię jako pracodawca więc jeśli pracownicy będą się starać to praca będzie bardzo dobra.

Stachu Stach syn cinkciarza z
@Konrad

Ta firma to (usunięte przez administratora) na kòłkach, tam rządzi ten co wcześniej wstanie. To praca dla ludzi którzy nie mają życia poza pracą. Wieczne nadgodziny bo nie ma planowania. Każda sobota do pracy bo z niczym nie mogą się wyrobić, zresztą nawet jak się wyrabiają to do pracy też trzeba przyjść, żebyś czasami się nie przyzwyczaił do wolnego ????. Tam się produkuje niewolników z pracownikiem nikt się tam nie liczy. Wieczne roszady personalne, dzisiaj robisz stołach, jutro na stolarni, pojutrze na szwalni... O wolnej majówce jak np. w zeszłym roku można było sobie fajnie zorganizować biorąc 3 dni urlopu i mając 9 dni wolnego zapomnij!!! W poniedziałek środę i piątek do roboty!!! Bo dużo pracy???? jeszcze najlepiej w obie soboty przyjdź, będziesz miał majówkę jak cholera. To samo w Święta i Sylwestra, zapomnij o trochę dłuższym wolnym, między świętami i Nowym Rokiem zamiast odpoczywać będziesz przerzucać tony towarów na inwentaryzacji i bądź pewien, że będą ci kazać to robić bo cała firma to robi, łącznie z biurem ????. Obiecają ci złote góry na rozmowie kwalifikacyjnej i będą się uśmiechać a na koniec na kasę zrobią cię w balona i będziesz robił za pół darmo. Tam nie ma normalnych ludzi. Przykre ale prawdziwe, kto ma trochę oleju w głowie to już tam nie pracuje, albo zaraz zniknie.

Stefan
@Stachu Stach syn cinkciarza z

Dziwne te Twoje wypowiedzi. Weekendy WOLNE! Praca spokojna i bez ciśnień. System premiowy trochę słaby, ale promuje młodych i ambitnych. To nie rozumiem o co Ci chodzi.

szybka rekrutacja, jednak ankieta przed zgłoszeniem dość długa i zniechęcająca z niepotrzebnymi pytaniami (np. co to startup? czy chcialbys tam pracowac? itp.). Na rozmowie rekrutacyjnej odpowiedziałem na wszystkie pytania i pod koniec zostałem poinformowany, że nie wiadomo czy mają stanowisko na które szukają kandydata ¯\_(ツ)_/¯

pytania bardzo łatwe, większość można znaleźć w internecie "junior flutter interview questions" itp.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Kostrzyn nad Odrą
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Koordynator zespołu produkcyjnego
Kostrzyn nad Odrą
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR PROGRAMISTA CNC (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.
Lolek

A przecież wystarczy dobrze robić swoje i nie byłoby narzekania bo firma jest dobra, polecam!

XXX

Witam. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat pracy w tej firmie? Jak zarobki, atmosfera, kierownictwo i czy praca jest ciężka?

Agata

@Mysia, dodaj, czy praca jest zmianowa i jak wygląda sprawa z grafikiem? Jest elastyczny tak by można go było ułożyć indywidualnie? Pracowników obejmuje pakiet socjalny i ewentualne premie za wyrobienie normy? Dodawajcie swoje opinie. Pomagają one innym użytkownikom poszukującym pracy.

Agata

@Amelia, może mogłabyś na forum napisać kilka słów o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bee Polska? O co pytali, jakie trzeba mieć kwalifikacje i jakie wynagrodzenie oferują? Czy praca jest zmianowa i można liczyć na premię. Ciekawi mnie rodzaj umowy, czy jest oferowana o pracę? Proszę o informację. Pozdrawiam!

Mysia
@Agata

Ja pracuję już jakiś czas i praca jest dosyć ciężka i monotonna. Płacą tak jak wszędzie norma.

Agata

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Bee Polska? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy od ostatnich komentarzy coś się zmieniło? Zapraszam do podzielenia się opiniami na tym wątku!

Amelia
@Agata

Ja nie pracuje , ale byłam dzisiaj na rozmowie , aktualnie są przyjęcia dla kobiet.

Miky

Cześć, Podobno szukają kogoś na brygadziste? Jaka tam jest teraz ekipa i jak wygląda praca? Jak z zarobkami?

Agata

@jm, czy firma zawsze prowadzi rekrutacje na stanowiska, na których doświadczenie jest jednym z wymogów oferty pracy? Z punktu widzenia młodych pracowników to bardzo istotna informacja, która zweryfikuje niektóre plany zawodowe.

jm,

@minog no ja to przeciez sa teraz ofetyy..na przyklad na stanowisko koordyantora w dziale wsparcia sprzedazy w Kostrzyniu nad Odrą wymagane Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub serwisu,znajomość języka francuskiego i angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

ania33

Chciałam zapytać czy teraz potrzebują tam do pracy? i co tam sie dokładnie robi??

tt

witam . szukają tam kierownika bura projektowego, czy ktoś może wie co się stało z poprzednim? czy to może nowe stanowisko? jaki jest bezpośredni przełożony? Zna się na rzeczy? z góry dzięki za wpis

Ludzie na produkcji bardzo kreatywni , mądrzy i weseli . Każdemu życzę pracować z taką ekipą . Praca pod presją czasu , raczej stresująca ale z taką obsadą zawsze do przodu . Ludzie z biura też spoko jak każdy mają swoje wady i różne charaktery ale jak pilnuje się swojej pracy jest ok . Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma :)

Wszystko to prawda na produkcji jest jako tako ale reszta to żenada i jeden wielki burdel.

ktoś

praca tam to tragedia i porażka, wszędzie lepiej tylko nie tam (mam na myśli administrację, biuro) pomiatają ludźmi, kiedyś nawet to i mobbing był na porządku dziennym. Oczywiście stosunek do pracownika idzie od samej góry - czyli z Belgii, tam też już chyba nikt nie pracuje ze starej ekipy. Gorąco odradzam. Ani satysfakcji ani pieniędzy.

xxxx

do pierwszej opini: pracujemy na jedną zmianę więc każde popołudnie mamy wolne, weekendy też mamy wolne a jeśli jest więcej roboty to kto chce przychodzi - nic na siłę nadgodziny płatne tzw. setki do drugiej opini: Pracuje tam parę lat i nie narzekam zarobki jak w większości firm w kostrzynie- nikt za darmo wam nie da 3500zł, a jeśli chodzi o rozpad składu to dążymy do utworzenia "dream team" więc eliminujemy najsłabsze ogniwa które nie dają rady lub psują reszcie załogi reputacje. Polecam tam prace - super atmosfera w żadnym innym kostrzyńskim zakładzie nie ma takiej. jeszcze raz polecam.

XXXL
@xxxx

a propos "dream team" w Bee Polska - to jedna wielka bzdura. Eliminowanie najsłabszych ogniw to też bujda, bo zwalniane są osoby które mają własne zdanie i żądają szacunku za to co robią, potrafią i dają dla firmy. Na potwierdzenie mojej opinii dodam, że skład biura zmienia się średnio co 3 lata. Więc co, pracują tam same słabe ogniwa?, głupi ludzie którzy nic nie potrafią i migają się od pracy? ABSURD! Poza tym dziwne jest że nie ma takiej rotacji na produkcji, tylko w biurze, wśród ludzi którzy mają kontakt z osobami zarządzającymi, którzy mają właśnie takie podejście że wszyscy chcą ZA DARMO 3500 zł... Co do atmosfery, to racja - nie ma chyba drugiej takiej firmy w Kostrzynie, gdzie w ten sposób traktowano by ludzi. ODRADZAM TAM PRACĘ!

Dominika

ok ok mój tata tam pracuje

xyz

Znowu, jak parę latek temu, rozpada się cały skład firmy. Z pracy rezygnuje połowa załogi managersko-administracyjnej. Już tam tak bywało. Zarządzanie szwankuje i szacunku do pracowników nie ma za grosz. Przecież każdy szanujący się specjalista nie da sobą pomiatać. Jeden wielki balagan.

Zostaw merytoryczną opinię o Bee Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Bee Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bee Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bee Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bee Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bee Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bee Polska Sp. z o.o.