Opinie o Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe w Gdynia

Kasia do Majki

Hej Majka, zaczynałam od wrożenia w CRM - duża baza kontrahentów, tajne info więc więcej powiedzieć nie mogę - dokumenty podpisałam na zachowanie poufności i inne. Potem zaczęła się dokumentacja szkoleniowa - która jest tam bardzo rozbudowana. Wcześniej myślałam, że jedynie Listę Obecnosci robi sie na takie szkolenie, ale CDS ma wiele wpisów (Ministerialne) i dużo rzeczy trzeba dopilnować, by wszystko było dobrze przygotowane, dużo błędów na początku popełniałam przez nieuwagę, ale po tygodniu już wiedziałam, że wszystko ma znaczenie:) Trafiłam na gorący okres, było dużo pracy, dużo projektów dla firm z całej Polski, bardzo ciekawa rozwojowa praca. Przystępując do praktyki miałam luźne podejście, skończyło się na bardzo powaznym - poważne rzeczy wykonywałam, glównie przy procesie zarządzania projektem. No nie ukrywam, że przed szkoleniem, w czasie przerw kawowych i po szkoleniu ogarnąc salę też musiałam razem z koleżanką- ale to fajne było, nawet bardzo - bo wtedy był bezpośredni kontakt z uczestnikami szkolenia... Co poskutkowało aż tak, że jeden Pan ze szkolenia zapytał się szefowej o mnie, gdy ja juz skończyłam praktyki. Firmę sprawdziła sama Pani Ania i poleciła mnie i od października mam tu pracę, w księgowości!!! Na szczęście byłam w CDS przy szkoleniu z kpir, a jestem po ekonomii, więc dla mnie idealnie się trafiło. Pani Ania bardzo dba o praktykantów i poleca ich, bo dużo wklada w ich przeszkolenie, wcześniejsza Praktykantka - też dostała pracę - sama ją widziałam, jest w firmie naprzeciwko CDS, też w jakiejś finansowej:) Kiedy ja byłam, było tak dużo pracy, że Pani Ania też zadzwoniła po osobę, która już na praktyce w CDS była i zaproponowała pomoc płatną przy weekendach. Majka, tam nie ma czasu na przynieś zanieś pozamiataj, tam poważnie traktują człowieka, praktykanci są jak pracownicy, nic im nie jest umiejszane. Dodatkowo można było uczestniczyć przy organizowanych szkoleniach, choć ja trafiłam na np. FIDIC - dla mnie czarna magia, ale chociaż wiem, o czym w "trawie piszczy". Byłam też przy szkoleniu dla Asystentek - pani Ani prosila, byśmy mocno nasłuchiwały, przypatrywały się szkoleniu, abyśmy same profesjonalne były. Ja byłam w szoku wtedy, ile ta kobieta wie, referencje jakie uzyskała potwierdziły się na moich oczach. Pani Ania jest tak swobodna a zarazem profesjonalna i emanuje od niej jakaś taka energia, że człowiekowi chce się chcieć:) Nie mam pojęcia, kto wyżej mógł takiego paszkwila napisać, chyba konkurencja... Generalnie naprawdę POLECAM całym serduchem, bo takiej szefowej to ja nigdy wczesniej nie miałam, wymagająca ale baaaaaaaardzo pomocna, rozwój przy niej gwarantowany jest chyba zawsze:) 6+ i ! Jakbym mogła, to bym wystawiła Pani Ani takie Referencje, jakie ona mi wystawiła, jestem bardzo wdzięczna!

Ja też robiłam praktyki studenckie UG w CDS i mam same dobre zdanie. Szefowa jest wymagająca, po wprowadzeniu traktuje praktykantów jak pracowników, ale to dobrze, bardzo dużo nauczyłam się, jak na żadnej innej praktyce! Wystawiam 6+

Agnieszka Rymarczyk

Pracowałam w CDSie na zastępstwie przez pół roku i było wszystko na wysokim poziomie, miałam zapewnione świetne wdrożenie i szkoda tylko, że nie było wolnego wakatu na zatrudnienie mnie. W międzyczasie wszystko było zgodnie z umową i zawsze wynagrodzenie miałam na czas, żadnych zmian. Nie wiem, skąd ta opinia u góry, bo w przypadku tej firmy to wydaje się niemożliwym - chyba jakaś konkurencja brudzi w necie, bo przy CDSie jest ona raczej urwana z choinki.

Ania Kwiatkowska

Witam, pracuję w CDS jako Asystentka ds. Szkoleń, jestem mega zadowolona i mam nadzieję, że utrzymam się tu na dłuuuuugo. Atmosfera wyśmienita, prorozwojowa. Sale szkoleniowe mamy w różnych miastach, dużo projektów szkoleniowych, dużo się dzieje każdego dnia. Moje dotychczasowe wnioski: trzeba być dobrze zorganizowanym i uśmiechniętym - a wszystko będzie wyśmienicie;). Od wakacji 2012 nasza siedziba jest w Gdyńskim Centrum Biznesu - Plac Kaszubski 8, lok. 311, nadal w Gdyni:).

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Angielski _ Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej? Podziel się swoimi wrażeniami!
Karolina Szcześniak

Ja również punktuję najwyżej jak mogę CDS!!! Jako pracodawca nigdy bardziej emaptycznej osoby jak pani [usunięte przez moderatora] nie spotkałam. Współpracowało mi się bardzo dobrze, już kilka dobrych lat temu, ale pamiętam jak wiele się nauczyłam, praca z dokumentacją unijną niesamowicie mi pomaga w obecnej pracy - rozliczenia projektów i dotacji UE. Gdyby nie szlify pod okiem Pani [usunięte przez moderatora] - dzisiaj błądziłabym, albo gorzej - tej pracy nie dostałabym... - osoba rekrutująca mnie najwyżej zapunktowała doświadczenie w CDS przy moim CV :-) Dziękuję raz jeszcze!!! Pozdrawiam zespół CDS i przyszłych pracowników, polecam ;-) !!!

Joasia :-)

Ja również miałam przyjemność być w CDS, na praktyce, ale zawsze:-). Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, praktyka - a traktowana byłam jak normalny pracownik, opracowywałam dokumentację unijną przy prowadzonych szkoleniach. Bardzo, bardzo wiele nauczyłam się, nawet nie sądziłabym, że po praktyce nabędę tyle wiedzy. Bardzo wzbogaciło to moje doświadczenie zawodowe, obecnie pracuję w innej firmie i potwierdzam raz jeszcze, że wiedza zdobyta w CDS bardzo mi się tutaj przydaje, samo formatowanie spod oka Pani [usunięte przez moderatora] - mega cenne:) Jak ktoś był w CDS to wie o co chodzi, pozdrawiam Zespół:-)

Włodarska,

Witam, pracowałam w CDS na przestrzeni lat 2006-2009 i jedynie co mogę powiedzieć o tej Firmie to same dobre rzeczy i z ochotą wróciłabym z powrotem. Brak kontynuacji wynika ze względu na założenie rodziny i co się z tym wiązało przeprowadzka (praca męża), ale wierzę, że jeszcze wrócimy nad morze, a ja do CDS:). Ciekawa praca, kadra bardzo pozytywnie nastawiona, klimat jaki tworzy Pani [usunięte przez moderatora] - Dyrektor jest niesamowity, nigdzie później takiego nie spotkałam, praca tam na tyle była przyjemna, że wręcz nie czułam, że pracowałam:). Człowiek jest szanowany i zawsze najważniejszy! Praca bardzo rozwojowa, przy wielu projektach szkoleniowych i rekrutacyjnych. Przeżyliśmy razem bardzo wiele i są to najpiękniejsze lata mojej pracy zawodowej. Przykro mi, że do firmy dostała się niejaka [usunięte przez moderatora] która jak słyszałam i widzę w opisach sporo krwi wszystkim napsuła. Oby jak najmniej takich osób, a samych takich jakich ja poznałam te kilka lat temu. Pozdrawiam i polecam wszystkim dobrym ludziom.

Magda

[usunięte przez moderatora] zakończyła współpracę na moich oczach. Pani [usunięte przez moderatora] nie chciała dłużej z nią współpracować, gdyż zachowania jako pracownika i współpracownika były co najmniej nie na miejscu - połowę dnia siedziała na profilach randkowych, plotki to jej żywioł, a przy tym robienie dobrej miny do złej gry, która prowadziła. [usunięte przez moderatora], mogłabyś podpisać się pod opinią i wystawić prawidłową a nie mścić się w tak znamienny dla Ciebie sposób. Sprawa w sądzie widzę, że też Ciebie nic nie nauczyła, a szkoda. Cieszę się, że już tu nie pracujesz, Twoje plotkarskie podchody były okrutne.

Zostaw merytoryczną opinię o Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe - Gdynia

• Jak się pracuje w Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe?

Zobacz opinie na temat firmy Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe
4.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Pl. Kaszubski 8 lok. 207
    81-350 Gdynia