Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Nikuś.

31.08.2020 roku. po godzinie 22-drugiej Pracownik portier filharmonii zablokował telefon . Powód chciał spać ! Mam podejrzenie ze to ten portier co się chwali ze jest kierowcą Prezesa i budowlańcem Zarządu. . , albo któryś ze portierów którzy po 24 godzinach non stop szedł na inny obiekt. od 7 do 19-stej. Rano telefon od blokowany. Łubu dubu , niech żyją ci co walczyli z Solidarnością.

Nikus siemrawa Warszawa.

Tak się zastanawiam .Zarzad Pentagram nie robi kontroli w godzinach nocnych dla niepelnosprawnych pracowników ochrony. Pozwala pracować po 24/72 . Jaki o ma cel. Mam podejrzenie że chodzi o to żeby Zarząd mógł się wyspać A jak dojdzie do kradzieży i szkody zapłaci zakład ubezpieczeń. Moim odczuciu tym byłym Milicjantom od przekrętów i cwaniarstwa i kasy przewraca się w głowach. Czy firma ochrony Pentagram czy Efekt War ma jest solidną firma ochrony na 300 % nie. Nie polecam. Co to za firma która pozwala na to zeby wyciszać telefony , blokować, wyzywać tych którzy budzą w nocy albo napuszcza żeby zastraszać tę osobę. (usunięte przez administratora)

A kto.

Kto to jest za niepełnosprawny pracownik ochrony w Pentagramie. Dam przykład. Ochrona Filharmonia Olsztyn niepełnosprawny przychodzi do pracy na 24 godziny od 7 ;00 do 7;00 od 22 drugiej się wyśpi do rana następnie idzie na inny obiekt na 7 rano. i do 19 stej. Następny na drugą dodatkową pracę. następny to samo świadczyć usługi budowlane dla Zarządu firmy. Albo jak się chwali być kierowcą Prezesa.Pytam kto za brak nadzoru płaci. Nie Zarząd Pentagram , nie Dyrektor Filharmonii , Nie Urząd Marszałkowski. Tylko rzetelny Olsztyński Podatnik. za tą Patologię złych ludzi.

Karol.

Czym się różni korona wirus od Zarządu Pentagram. Korona wirus to wirus A Zarząd Pentagram to niewolnictwo , tortury, wyzysk, zastraszanie , i najważniejsze oszukiwanie. Apeluję do niepelnosprawnych pracowników nie zadawanie się z Januszem wrogiem zarządu Pentagram ponieważ możecie stracić pracę. I być napietnowani . Jak teraz mają Biołorusini przez Łukaszenkę . Tylko że z Pentągramu bronią są pisma z wymowienia o pracę i dzwonienie po firmach żeby nie zatrudniać tych osób. To są tchórze Ci byli Milicjanci. Niech żyją wolność precz komunistycznymi Milicjantami.

Kierowca Prezesa .
@Karol.

Prezes i Zarząd nie jest taki zły. Ale procenty wysoko procentowe inaczej myślą. Trzeba komuś zabrać , wydatki są . Nowe biuro. I.T.P. Przecież ci niepełnosprawni mają i tak dużo urlopu. i godzin ponad normę . To się stanie jak trochę firma zabierze. A ze Dyrektor ma nowe Auto a co ma robić kontrolę piechotą albo starą skodą. Albo ze Firma napuszcza pracowników niepełnosprawnych na jakiegoś Janusza. To po co ten Janusz wydzwania w nocy i nie daje spać dla niepełnosprawnych pracowników ochrony.Przecież pracuję od 7;00 rano do 7;00 następnego dnia też chcę pospać. Dyrektorzy Olsztyńskiej Filharmonii nie mają o to pretensji ze śpimy. To po co te wpisy. Przecież za ochronę Filharmonii płaci Dyrektor a nie jakiś Janusz.Grafiki służb robi Pan Zarządu Bogdan i robi to z gonie z K.P. pracy. A jak komuś jest ciężko po 24 H , to niech się zwolni z Pracy. Piszą tu że jakaś koleżanka dostała depresję , to ja się pytam , czego nie poszła spać na pokoje hotelowe. Wyłączam system alarmowy p.poz. budynku i po ptokach a jak się wyśpię zrobię sobie prysznic i włączam Alarm p.poz.Co wy robicie za problemy. Ochroniarz też człowiek i chce spać. Dziękuje !

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Jan .

Wojownik proszę sobie założyć bloga. Ponieważ oni będą na bieżąco zniszczyć wpisy. Nikt nie ma prawa zastraszać ludzi którzy z Tobą rozmawiają. Tu jest Polska nie Białoruś. Trzeba głośno mówić że w Olsztynie , Zakłady pracy chronionej , nie przestrzegają praw człowieka.

Wojownik sprawiedliwy .
@Jan .

Chyba masz rację. Nie mam kontaktu z tą chorą kobietą , musi być bardzo zastraszania przez zarząd. Ale rozmawiałem z redakcją i raczej sprawa nabierze tempa w środkach masowego przekazu. Ale do końca miesiąca poczekam.

Solidarność.

W Elblągu najwięcej Sądy sądzili ludzi Solidarności. A Byli Milicjancii w Gdańsku niewolnik strajkujących. Po zakończonych strajkach otrzymywali większą stopnie i byli przenoszeni do Olsztyna . Na lepsze stanowiska. Nie ponieśli żadnych kar. A teraz mają emerytury i śmieją się ludziom w twarz jak ten z Białorusi.

Były pracownik.

Wojownik jesteś Wielki. Potrafisz się postawić dla mafii. A ci co reprezentują swoją osobami. Dziesięciu na jednego z pałka a teraz starszą że zwolnią z pracy. Tchórze się zapominają . Silni do niepelnosprawnych pracowników. Na obiektach robią brygadzistów jakiś psycholi którzy wykonują ich bandyckie pomysły. Tak jak nimi startowali chorzy ludzie P.R.L. Jak patrzę na tego Łukaszenkę to widze tych tchórzy. Wojownik jesteś Wielki.

Zbychu

W Dniu 9.06.2020r. Pracownik strażnik niepelnosprawny , nie odbiera telefonu , otrzymał polecenie od Zarządu. Nie odbierac telefonu , ponieważ wyjdzie na to że pracujemy nadal po 24 godziny. Dla leniwego Zarządu to interes , polegający na nie monitorowaniu niepełnosprawnych. Poniewaz chcą kasy i sie wyspać.

Sławek.
@Zbychu

Brawo zarząd brawo mors. Trzeba robić w bambuko tych z Krakowa. Niech płacą za spanie i za dyskrecję. Ale i tak za to zapłaci Olsztyński podatnik.

Leszek Mors.
@Zbychu

Szklana wie co robi. Ale nie wie jeszcze jakie poniesie za tortury , niewolenia , wyzysk. karę. On mi zabrał kobietę , teraz kobieta przejdzie dla następnego. (usunięte przez administratora)

Byly pracownik.
@Zbychu

Nie wiem czym kieruje się pentagram Olsztyn.Doprowadzili do tego ze przez prace po 24 godziny na dobę doprowadzili do poważnej depresji pracownice ochrony. Która zastraszania wylądowała w szpitalu. Kim wy jesteście Źli ludzie z Pentagramu zarząd. Kim wy jesteście niepełnosprawni pracownicy ochrony ,którzy nie jesteście w porządku, i donosicielka na innych. A sami zamiast ogarniać obiekt śpicie. A może macie polecenie od tych złych ludzi zarządu.patologia i tragedia bandytów.

Przyjezdnych.
@Zbychu

17.06 2020 r zadzwoniłem według napisanej kartki na Portiernie filharmoni , przeżyłem szok.odebrał facet i chciał utopić mnie w rzece , że chyba jego obudziłem. To mam rozumieć że w nocy w filharmonii nie ma ochrony.

Acha
@Byly pracownik.

I donosicie na innych. Ja bym wam odebrał orzeczenia i do obory.

Pan zawsze Pan.
@Byly pracownik.

Mam pytanie do zarządu pentagram. Czy ta kobieta która pracowała po 24 godziny non stop. I była chora już wróciła do pracy. A może już tą kobietę zwolniliscie . Proszę o odpowiedź.

Jagoda
@Pan zawsze Pan.

Czy została zwolniona czy pracuje i gdzie ?

Wojownik sprawiedliwy .
@Jagoda

Mam nadzieję że ta kobieta pracuje. Ale nikt nie chce ujawnić gdzie. Nie daj Bóg jak nie pracuje.

@Wojownik sprawiedliwy .

Chyba coś kombinują nikt nic nie wie. Co sie dzieje z tą kobietą . Filharmonii pracownik ochrony oznajmił że już nie pracuje. No to teraz trzeba zapytać Dyrektorów filharmonii co z dalszymi pracownikami ochrony z Pentagram. Ponieważ wszyscy są chorzy i mogą od tej niewolniczej pracy po 24 godziny w dobie pracowniczej wylądować w szpitalu.

Emeryt.
@Leszek były mors.

Mam pytanie ; czy filharmonii mają wersalkę na holu filharmonii do spania dla pracowników ochrony. Od dzisiaj kontrola prezesa ,kierowników ochrony , w godzinach nocnych.(usunięte przez administratora)

Były milicjant.

Po pierwsze jest ; nie okres A okraś . Po druge ; jak karać to wszystkich jednakowo. Mobigg to przestępstwo Panowie Milicjanci Musimy o tym pamiętać. Waldek od kasy Ci odwala . Zmień lekarza.

@Leszek były mors.

Co sie dzieje . Jak będzie zadawać się z wojownikiem tchórz zwolni tą kobietę. Jak już pisałam byli fukcionariusze zawsze byli silni jak dziesięciu przesluchywali jednego. A teraz tylko mogą tylko zwolnić z pracy. Kończę ten wpis i ktoś puścił tchórze.

Prezes.

Powiem tak . Czy niepełnosprawny pracownik tej firmy Pentagram , czy Efekt War ma jest szczęśliwy. Odpowiedź nie wszyscy. W tej firmie są szczęśliwi. Jak byś miał Zarząd fukcionariuszy Milicji komunistycznej nad sobą. Którzy nie dosyć że Ciebie na każdym kroku zastraszają , szantażują , (usunięte przez administratora) na kasie. Nawet namawiają tych z Orzeczeniem na choroby psychiatryczne żeby napadli na byłych pracowników. Z kim mają utrzymywać kontakty. Powiem tak jesteście szczęśliwi ponieważ nic nie macie. Macie A ci mają ale kosztem takich ludzi jak ten Bandyta Łukaszenko. I nigdy nie pochodzą się z tym że to kiedyś zostawią to będzie dla nich ból. Jak to stracą. Pan zawsze jest Panem , boso ale w ostrogach A chłop zawsze w butach słomą i zapachem obory. Dziękuję.

@Prezes.

Łukaszenko trzyma karabiny A prezes zarządem wymowienia dla pracowników. Jak będzie tak dalej postępował to zostanie że swoim zarządem.

Zapytanie.

Witam . Darek czy jesteś gotowy na kontrolę z Urzędu Skarbowego. Taki jesteś rozmowy i lubisz donosic na innych to odpowiedź.

Dacia Duster.

Tak się zastanawiam , twierdzą że firma słabo stoi A dyrektorzy kupują drogie samochody . Jeżeli Dyrektor jest tak rozmowy to może zobaczymy jak będzie rozmowy w urzędzie skarbowym. I wytłumaczy się z majątku. No i weź teraz telefon i zadzwoń do kolegi że widzieli Ciebie w samochodzie.

@Dacia Duster.

I się buduje . Skąd oni biorą taką kasę. A w nocy zamiast kontrole to śpią tak jak ich psychiatrycznie chorzy stróże.

Karol.

Co już zarząd wysłał zdjęcia Janusza po firmach . Żeby Janusza nikt nie zatrudniał.ponieważ boi się że wyjdzie na to że Janusz został (usunięte przez administratora) za urlop i godziny nadliczbowe. To jest patologią społeczną. A jaki były milicjant myśli.

Marcin z Kurpie.

Mam pytanie czy mozna miec prawo jazdy jak choruje się psychiatrycznie. Mam podejrzenie że niektórzy w tej firmie mają 02-P.

Pan Jan.

Czy jest siłą kopać leżącego. Pan Jan sądzi że nie. A co sądzą pracownicy niepełnosprawni. Może zapytamy ludzi z Białorusi.

Wojownik.

Tak się zastanawiam kim jest Zarząd Pentagram w Olsztynie sp.Z.O.O. Jeżeli dzwonie wieczorami na obiekty chronione przez Pentagram i budzę zaspanych niepełnosprawnych stróży , żeby chronili obiekt a ci stróże i mi ubliżają. Jeszcze Zarząd Pentagram sp.Z.O.O. napuszczają tych niepełnosprawnych chorych strażników żeby mnie zastraszali , również Zleceniodawców też.że budzę ochronę To tak się zastanawiam po co ta firma ochrony. Chyba po to by wyciągać kasę z P.F.R.O.N. , ZUS, Urząd Skarbowy. Ponieważ jak dojdzie do tragedii to zapłaci np; P.Z.U . A jak PZU zapłaci to nie wypłaci za wypadek ubezpieczonego , ponieważ nie będzie kasy. Zarząd powinien podziękować dla Wojownika za dobrą za nich pracę. Żeby w nocy Zarząd mógł spać. A nie napuszczać chory psychiatrycznie pracowników ochrony. Panie Waldek,Panie Darek, Panie Bogdan co wy wyprawiacie to jest Patologią społeczną.

@Wojownik.

Dedykuję wam film jak Milicjanci z Białorusi tłuką ludzi. Że by was z zniechęcić!!!

Niepełnosprawny pracownik.

Białoruś to ja miałem w Olsztyńskiej filharmonii. Brygadzistą zrobiono czuba który gnębił za pozwoleniem Prezesa i zarządu niepełnosprawnych pracowników. Na imię miał Zdzisław. Następny strażnik więzienny Janek. Mieli przywileje. Zdzisiek to nie przychodził na służby i kazał innym pracować a kasę brał i.t.p. Janek w miesiącu mógł pracować jeden służbę mniej tj; 24 godziny święta , niedziele, soboty wolne. A niepełnosprawnych traktował jak skazanych. I niech Olsztyński pracodawca nie ocenia Prezydenta Białorusi.Pentagram była i jest dyktatura. I jeszcze za niewolenie potężna kasa.

Marcin.

Jakie kły oni już nie mają kłów tylko protezy .Powypadały im od tego pokazywania.

Były pracownik.

Czy pracodawca zakupił wodę do picia. Czekam na odpowiedź .

Czubki.
@Były pracownik.

Tak jak Łukaszenka wygrał wybory. Tak Olsztyński pracodawca kupi wodę do picia. Dla siebie do domu tak na rachunek firmy.

Podatnik z Olsztyna.

W Olsztyńskich tj. Warmińsko-Mazurskim przeważnie pracownikami ochrony są pseudo niepełnosprawni ludzie pochodzenia chłopskiego. Przeważnie Kurpie. To są ludzie , bardzo pazerni , tylko ja . więcej nikt . Dlatego się zastanawiam jak pracują w ochronie mienia i ludzi. Po 24 godziny doby pracowniczej. Ani w U.E ani na Świecie nikt tak nie pracuje. A tym bardziej niepełnosprawny. Dam przykład; Facet z wadą wzroku .z okolic Szczytna pracuje w Olsztynie przy Monitoringu , przez 24 godziny , pytam co za nierzetelny Lekarz Medycyny Pracy zezwolił choremu na wzrok tyle godzin pracy przy monitoringu. Ale wiem jedno ze dużo pracowników nie daje rady tyle godzin.Dlatego chłopstwo z pobliskich wiosek czy Miasteczek , tych co nie chcą pracować po 24 godziny gnębią. Z porozumieniu z Prezesami Firm ochrony , prowokują rzetelnych niepełnosprawnych do zrezygnowania z pracy , albo są zwalniani. Korona wirus jest epidemią i może zaniknąć ale Polski chłop nie , zawsze zostanie po nim pokolenie genetyczne złe .Tylko my nikt więcej. A jeszcze dla Polskiego chłopa dzieci mamy płacić podatki na 500 plus. To już tragedia !

Wojownik.

Halo halo to nie jest tak. Zarząd Pentagram Sp.Z.O.O. Skierowaniu na badanie lekarskie, Pracodawca tj. Pentagram Sp.Z.O.O. powinien dać do podpisu wniosek że niepełnosprawny wyraża zgodę na odstąpienia od zastosowania art 15 w/w ustawy. Skierowaniu na badanie lekarskie Pracodawca powinien podać jakie niepełnosprawny posiada stopień niepełnosprawności , następnie gdzie będzie wykonywał pracę , na jakim obiekcje , czy to będzie system równoważny tj. do 24 godzinny. opisu warunków pracy uciążliwych związanych z obsługą monitorów ekranowych,monitorowanie systemu p.poż., obsługa gości hotelowych.( Filharmonia Olsztyn). W tedy rzetelny Lekarz Medycyny Pracy przy badaniu przeprowadzi wywiad i oceni czy ten zatrudniony niepełnosprawny może być zatrudniony na takim stanowisku pracy. Jak pamiętam nic takiego nie było Skierowaniu na badania lekarskie. Tylko czy może być zatrudniony w charakterze pracownika ochrony. A tak na marginesie do Zarządu Pentagram Sp.Z.O.O.( dotyczy filharmonii Olsztyn). Za dodatkową obsługę systemu p.poż i obsługę gości hotelowych trzeba dopłacić dla pracownika ochrony, to jest dodatkowa praca. To jest przestępstwem oszukiwanie za dodatkową pracę. To jest Patologią społeczną .

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.