Teresa Nowy wpis

Widziałam ofertę pracy dla kierowcy z kat. D. Co prawda jest z czerwca, ale zastanowiło mnie, że nie ma w niej nic o oferowanych warunkach. Może aktualni kierowcy napiszą o zarobkach, dodatkach itp.? W przypadku kolejnego naboru taka wiedza będzie bezcenna!

Jola Nowy wpis

@silva nadal jest tylko umowa zlecenie ? To dziwne w tych czasach.

Strażnik.

Firma która (usunięte przez administratora) ludzi . Strażnik umowa zlecenie . Zakres obowiązków . Sprzątanie odpadów z butelkami moczu , kału i.t.p. Kasowanie kasy od kierowców . obchody . Wyzysk ! Niech żyje P.Z.P.R.

Były Towarzysz. Nowy wpis
@Strażnik.

Proszę tak nie pisać i mówić ! Za komuny Taki Dyrektorek by się na baczność tłumaczył przed KC P.Z.P.R. Tym ludziom demokracja odebrała godność człowieka. Najważniejsze jest ze trzeba ich rozliczyć jak i za ile dostali narodowy wypracowany przez Polskiego Robotnika majątek.Na barykady ludu pracujący na barykady.

Silva Nowy wpis

Jak można wyzyskiwać emerytów i ludzi którzy chcą pracować . Proszę zaprzestać stosowania umów -zlecenie . Zatrudniać ludzi na Umowach o prace. Dać dla pracowników stróży ubranie robocze . Koniec wyzysku Towarzysze ! A te śmieci to sami będziecie w garniturach segregować. Sprawdzimy was!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Od ostatniej opinii związanej z PKS Olsztyn minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

kame

niektórzy z was nie widzą chyba jak się rozwinęła ta firma, jakie teraz mają super autokary na wynajem, z wifi i gniazdkami 230 , to nie jest juz jakiś archaiczny komunistyczny moloch ale nowoczesna firma

JAh

Wdepniesz raz i..ugrzęźniesz. Kierowcy są "maszynkami do robienia pieniędzy", a pracownik zarabia na rachunki i suchy chleb. Masz problem techniczny? Nikt Ci nie pomoże, tylko wymyślają kary finansowe. Na koniec zarobisz marny tysiąc złotych i będziesz się zastanawiał co zapłacić w tym miesiącu: za gaz, czy kupić buty zimowe dla dziecka. Nie ma dialogu z szefostwem. Kary sięgają czasem kilku tysięcy. Uważajcie. Nie polecam.

krs

UNIKAĆ TEJ "FIRMY" - TYPOWY WSCHODNI KOŁCHOZ MENTALNY I FINANSOWY

kontrahent

firma DRAMAT- nie placi faktur na czas... 45dni terminu płatności okazuje sie mało(dzisiaj mija juz nastepne 40dni po terminie) ksiegowa z podejsciem do klientow komunistycznym nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o. - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Konstytucji 3 Maja 2A
    10-589 Olsztyn
  • NIP: 7393862586 KRS: 0000472768
Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.