Opinie o Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o. w Olsztyn

Jakie godziny pracy obowiązują w Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.?

Anonim Nowy wpis

Nie polecam nie placi tak jak pisze oferty zdala , godz 6-14 a siedzisz 6 -20 mechanik, porażka smrod brud.. warszta to nie warsztat to jak chlew,polec obejrzeć przed podjęciem pracy! Jak najmniej takich pracodawców!

Odpowiedz Nowy wpis

Pks Olsztyn dworzec nie istnieję, istnieje olsztyński bus, badz pks w likwidacji

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.?

Jakie są mocne strony pracodawcy Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.?

Krychu

Taka, że się zamyka.

Strażnik.

Firma która (usunięte przez administratora) ludzi . Strażnik umowa zlecenie . Zakres obowiązków . Sprzątanie odpadów z butelkami moczu , kału i.t.p. Kasowanie kasy od kierowców . obchody . Wyzysk ! Niech żyje P.Z.P.R.

Były Towarzysz.
@Strażnik.

Proszę tak nie pisać i mówić ! Za komuny Taki Dyrektorek by się na baczność tłumaczył przed KC P.Z.P.R. Tym ludziom demokracja odebrała godność człowieka. Najważniejsze jest ze trzeba ich rozliczyć jak i za ile dostali narodowy wypracowany przez Polskiego Robotnika majątek.Na barykady ludu pracujący na barykady.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Silva

Jak można wyzyskiwać emerytów i ludzi którzy chcą pracować . Proszę zaprzestać stosowania umów -zlecenie . Zatrudniać ludzi na Umowach o prace. Dać dla pracowników stróży ubranie robocze . Koniec wyzysku Towarzysze ! A te śmieci to sami będziecie w garniturach segregować. Sprawdzimy was!

kame

niektórzy z was nie widzą chyba jak się rozwinęła ta firma, jakie teraz mają super autokary na wynajem, z wifi i gniazdkami 230 , to nie jest juz jakiś archaiczny komunistyczny moloch ale nowoczesna firma

JAh

Wdepniesz raz i..ugrzęźniesz. Kierowcy są "maszynkami do robienia pieniędzy", a pracownik zarabia na rachunki i suchy chleb. Masz problem techniczny? Nikt Ci nie pomoże, tylko wymyślają kary finansowe. Na koniec zarobisz marny tysiąc złotych i będziesz się zastanawiał co zapłacić w tym miesiącu: za gaz, czy kupić buty zimowe dla dziecka. Nie ma dialogu z szefostwem. Kary sięgają czasem kilku tysięcy. Uważajcie. Nie polecam.

krs

UNIKAĆ TEJ "FIRMY" - TYPOWY WSCHODNI KOŁCHOZ MENTALNY I FINANSOWY

kontrahent

firma DRAMAT- nie placi faktur na czas... 45dni terminu płatności okazuje sie mało(dzisiaj mija juz nastepne 40dni po terminie) ksiegowa z podejsciem do klientow komunistycznym nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o. - Olsztyn

Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Plac Konstytucji 3 Maja 2A
    10-589 Olsztyn

Pks Olsztyn Dworzec Sp. z o.o.