Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Były pracownik.

Czy jest prawda że niepełnosprawny pracownik ochrony z filharmonii jest chory. Prezes milczy Dyrektor Filharmonii też.?

Kodeks pracy.

Tak obserwuje pracowników niepelnosprawnych ochrony. Tym pracownikom się wydaje że będą za spanie pobierać pieniądze. Beszczelność Zarządu i pracowników niepelnosprawnych jest na tyle beszczelni I arogancja, że nawet idą na skargę do Prokuratóry na skarge na Podatników którzy budzą ich w godzinach nocnych.Nie dziwię się niepełnosprawnym pracownikom ochrony , ponieważ to przeważnie ludzie chorzy psychiatrycznie Ale dla tych Zarządu którzy na to pozwalają. To jest Patologia. Teraz narzuca się pytanie i odpowiedź. Czy daną firmę ochrania niepełnosprawny pracownik czy śpi?!

Tragedia.
@Kodeks pracy.

To jest dobrze . Portier niepełnosprawny śpi. A były funkcjonariusz Milicji dokonuje włamania. Dlatego ja się nie dziwię że Prezes firmy ochrony wraz z niepelnosprawnimi portierami powiadamiaj Prokuratura że Podatnik budząc portiera w nocy utrudnia dokonanie włamania. Jednak Milicjanci myślą.

K-29.

Głupie milicjanci w puszczają w maliny młodych Policjantów. Czy tym chłopkom całkowicie procenty rozum odebrały.

Generał S.B.

Chłopcy czego się boicie . Szukacie poparcia na Janusza. W Policji. A za pałki i po kościach , przypomnijcie sobie jak to robiliście. A jak zapomielidcie do na szkolenie do Łukaszenki .

Emeryt
@Generał S.B.

Przecież macie zatrudnionych niepłnosprawnych pracowników , chorych psychiatrycznie to jak czytałem wpisy możecie te osoby namówić żeby jak w nocy chcą spać , żeby jak już jeden taki był zastraszali pobicie, i nikt im nic nie zrobi ponieważ są chorzy psychiatrycznie. Tylko dziwi mnie jedno że psychicznie chory was posłuchał, chociaż już u was nie pracuje.To jest bardzo nie dobre.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Karol.

Jeżeli masz zrobiony źle grafik służb. Mozesz oskarżyć osobę która to napisała z Art 190 & 1 k.k. Nie czekaj masz prawo. Do tego prawa k.k żądał zarząd.

Jagoda

Ńaśle na moją osobę policjantów żeby mnie zastraszyć. Żeby tylko nie zmienić grafika służb. Co te chłopstwo wyprawia.

Wojownik.

Czy firma ochrony osób i mienia pentagram jest firmą rzetelną ?. Czy tą firmę polecasz? . Jeżeli firma łamie k.p. I pozwala na pracę niepełnosprawnym pracownikom ochrony po 24 godziny non stop. A podatnika który wręcza w pracy oskarza z Art 190 & 1 k.k.ze w nocy pracowników budzi telefonem i nie daje spać. To ja się dziwię czy to firma ochrony czy firma którą interesuje jak wyciągnąć dotacje z P.F.R.O.N. I wyrazie szkód przez spanie pracownika niepelnosprawnego ochrony poniesie zakład ubezpieczeniowy. I oczywiście Olsztyński podatnik. Pracownik ochrony np; filharmonii Olsztyn śpi budzi tego pracownika ochrony strażak i sygnały wozów strażackich. Kto zapłaci za przyjazd strazy pożarnej. Olsztyński podatnik A kto w potrzebie straci człowiek który będzie w tym czasie potrzebował strazy pożarnej. Kogo trzeba oskarżyć! Tego z Art 190 & 1 k.k. który nie pozwalał na spanie pracownikom niepełnosprawny ochrony . Ponieważ to jest obowiązkiem Pentągramu kontrola tych niepelnosprawnych. Ale zarząd nie interesuje ta kwestia tylko dotacja Z.P.F.R.O.N. Brawo tak trzymać ! .

Były pracownik.

Uwaga dobra wiadomość dla niepelnosprawnych pracowników ochrony. Możecie w nocy na dyżurze spać. A jak ktoś was będzie budzić możecie to oskarżyć z Art 190 & 1 k.k. dotyczy to też Zarządu Pentagram też jak w nocy będą dzwonić możecie złożyć zawiadomienie na policje. Również na zleceniodawcę np; filharmonie olsztyn jak w nocy będą was budzić goście hotelowi. M.p.k. , Sanepid , itp. Do boju niepełnosprawni.

Nikus.

Chyba zostanę Morsem. I odbije Morsowi Bogdanowi Kleszczownę. Teraz ja !

Bronek.

Pewnej nocy to znaczy około godziny 1:30 zadzwoniłem na dyżurkę MPK do ochrony zajezdni Tran... odebrał Strażnik , Zadałem pytanie czy jest Bronek a ten zaspany jegomość , Panie co nie wiesz Pan która godzina ludzie chcą spać. Przestawia się jako strażnik a śpi ! Następnym razem zadzwoniłem i się zapytałem kiedy będzie ten strażnik pracował , W Piątek 10.11.2017 roku zadzwoniłem a ten Pan Waldemar oznajmił mi ze zastrzega sobie mój numer żebym nie budził go w nocy , ponieważ pracuje po 24 godziny na dobę i chce spać. A kto Panu kazał pracować po 24 godziny na dobę , Odpowiedz Kierownik ochrony , dobranoc Panu. Pierwszy raz widzę i słyszę żeby kierownik ochrony pozwalał spać . Brawo Panie Kierowniku ochrony tak dalej.

Mechanik z M.P.K.

Jeżeli nadal będą zatrudniać niepełnosprawnych z Orzeczeniem 0-2 P ( choroby psychiatryczne ) w ochronie to będzie tragedia. @ Napoleon czy jak go zwał , obraził się ze nie może spać w pracy. Jestem ciekawy który Olsztyński lekarz Medycyny Pracy wydał zaświadczenie ze chory na depresje czy psychiatrycznie może pracować , czy spać po 24 godziny na dobę. Nie po to płacę podatki żeby chorzy na depresje czy itp spali zamiast pracować !

Snayper
@Mechanik z M.P.K.

Jak Ci coś Nie pasuje to nie korzystaj z usług MPK.

Emeryt
@Snayper

Snayper tu nie chodzi o mpk , tylko o takich ludzi jak Ty, psychiatrycznie chorych. Tylko myślisz jak się wyspać na dyżurze . Patrz ja od stacji diagnostycznej wchodzą obcy ludzie. A ni śpij leniu 02-P. M.P.K. już dawno powinno zrezygnować z tych chorych ludzi.

Karol.

Jak można zostać z kasierki Sekretarką .jaki kant trzeba zrobić. O to jest pytanie ?

Marcin z Kurpie.

Ile trzeba dać w Szczytnie kasy dla lekarza.Medycyny Pracy za podpisanie dla niepelnosprawnego na wzrok , żeby mógł pracować przy monitoringu przez 24 godziny non stop. Ponieważ rzetelny L.M.Pracy takiego zezwolenia nie podpisze. Proszę o podanie Nazwiska tego nie rzetelnego L.M.Pracy.

MAREK I SPOLKA BILETOWA.

Pewna kobieta pracownica filharmonii powiedziała że wiatr wieje jej włosy jak jedzie. Ale ja powiem tak w Ostródzie w zakładzie wiatru nie będzie i nie będzie samochodu.tylko micha.

Konstytucja.

Dla waldka proponuje obejrzenie filmu układ zamknięty. Niech sobie przypomnie jak awansował i robił przekręty.

Wojownik.

CO dalej z spiochami filharmonii. CO dalej że sponsorowanie balang dyrekcji filharmonii . Czy sponsorzy wiedzą na co idą pieniądze. Kiedy na schodach filharmonii zobaczymy Pana Gustawa na czerwonym dywanie. Kiedy Olsztyński podatnik pokarze im środkowy palec. Nie chcemy chlopstwa przy korycie.

Wojownik.

Dlaczego pracodawcami i koordynatora w tych zakładach pracy jest patologią ludzi że Wsi. W których w genach jest tragedia nienawiści w pojoną od kołyski. Tylko ja nikt więcej.

Pełnosprawny.

To ten Zakład Pracy Chronionej zatrudnia niedowidzącego , Do obsługi Olsztyńskiej Filharmonii , przy monitorach 24 godziny doby pracowniczej . Mam zapytanie czy Lekarz Medycyny Pracy , który widział orzeczenie o niepełnosprawności widział orzeczenie czy kasę. Mam podejrzenie ze kasę. A co widzi pracodawca Z.P.Chronionej , mam podejrzenie ze tez kasę. A gdzie Kodeks Pracy i BHP. A przecież w Olsztynie nie ma kontroli P.I.P. Inspektorki P.I.P. dla kasy zrobią wszystko dla Pracodawcy. A co na to zleceniodawca Filharmonia Olsztyn. Dyrektorowi to nie przeszkadza , ponieważ pochodzi z Okolic Krakowa . Czy niepełnosprawny portier pracuje po 24 godziny czy śpi , przecież to nie jego. Jak coś się stanie zapłaci ubezpieczyciel albo Olsztyński podatnik. Tylko żeby był czerwony dywan dla Panów z Urzędu Marszałkowskiego chłopów z PO i PSL. To jest tragedią .

Czy pracodawca Pentagram Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Leszek były mors.

Nie motywuje.tylko pozwala dla wybranych na wszystko.moga spać,przychodzić na kacu . Ale jest warunek czapkowac i dawać się niewolic. Ale jak coś odbije i tak Ciebie zwolnią. Proponuję naukę na flecie może się przydać na przyszłość.

Zleceniodawca.

Czy firma jest rzetelna. Nie wiem , ale wiem jedno , że jak pracodawca w nocy pilnuje żeby nikt nie budził pracownika ochrony. Ponieważ pracują po 24 godziny doby pracowniczej i chcą pospać to o co tu chodzi. Czy firma ochrony liczy na to że jak się coś wydarzy , to odpowiedzialność poniesie zakład ubezpieczeń. Ponieważ pracownik ochrony miał zezwolenie na spanie. Tragedia i Patologia .

Były pracownik.

Dzwonię do filharmonii w Olsztynie . Nikt nie odbiera. Cisza , awaria. Ale wyświetla mi się numer nie znany z informacją co chcesz od pracowników ochrony. Proszę nie dzwonić w nocy . Pracownik ochrony nie będzie odbierał telefonu. Dlaczego bo jest noc .a w nocy ludzie śpią.

Pikuś

Zarząd Pentagram robi jak Łukaszenko napuszczal psychiatrycznie chorych na Janusza. Tchórze fe śmierdzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 72 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.