Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

adaSradasExSE

Tak generalnie dobrze mówisz w większości się zgadzam, z tym że właśnie wypłata jest plusem jeśli jesteś z Cz-wy, w innym przypadku to raczej minus. No i co do zadań wogóle się nie zgodze, ta praca to babranie się w bagnie (ale to kwestia mocno subiektywna wiem że niektórym się bardzo podobało niektórym zupełnie odwrotnie). Co do lokalizacji to nie tylko samo miasto jest słabe ale też Rolnicza jest słabym miejscem(stołówka była ok, ale nie zawsze :). Z jednej strony nie jest to złe miejsce z którego chce się odchodzić, ale z drugiej są lepsze miejsca pod względem samej pracy jak i zarobków. Cyferkowo dałbym takie 5/10.

Drago

Dzień dobry, 1. jak wyglądają zarobki netto w dziale finansowym na stanowisku, gdzie wymagana jest znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego? 2. jak wyglądają zarobki netto w dziale zakupów na stanowisku buyera? Czy ktoś może podać widełki? Miłego dnia!

Arek Racovia
@Drago

Nie jest zleWszystkie ziomki z osiedla tu robione.Jak lider nie patrzy to idzie nawet zagrać na telefonie. Wcześniej robiłem przy holewkach i było o wiele gorzejNawet z alkomatem niema problemu ostatnio ziomus miał imieniny i zrobiliśmy po małpce na przerwie Ogólnie polecam

Krzysiek1921
@Arek Racovia

Luzik mordo, ja to tam teraz robiem na zwijaczu ogulnie jest całkiem spoczko,wróciłem niedawno z UK tam też robiłem przez worka,ale teraz ten j.........by breksit i mam deporta ,nie narzekam na okresie próbnym zarobiłem 2200 na renke .Myślałem startować na biurowego ale ziomuś namówił mnie na linię pozatym do biura trzeba mieć mature.

Zbyszek
@Arek Racovia

Jestem koloru tęczy chciałem zapytać jakie jest nastawienie do mniejszości LBGT w firmie ????

Artur Zalewajka
@Zbyszek

Witaj Zbyszku Na ktorym dziale robisz?Wedlug mnie jest bardzo dobrze dzisiaj nawet rozmawialem swoim chlopakiem przez tel Moze wyskoczymy na kawkę albo????

KonradRakow4Evver
@Artur Zalewajka

Kontrolujcie bajerem bo wjedziemy tam z chłopakami na przerwie pogadać

DanielUK
@Drago

u bauera to słabo placą w niemcowni u bauera przy pomidorach 1200 eurosow a robota ciężka w polu i pilnuje cię taki Ukrainiec albo ciapak jak nie robisz to zgłasza bauerom i masz lipę do UK kiedyś jeszcze się opłacało ale teraz breksit o wszędzie lipa z robotą jest i nie wpuszczom ja też chciałem do nich teraz bo sąsiad z klatki tam robi i mi mówił że spoko robota jest i czysto i spoko zarobek do 2000 koła jakoś na rękę z tego co tu czytam to się potwierdza a tu pisze jeszcze że luzik tylko czy tam są przyjęcia ktoś coś ?

Pomyslowy
@DanielUK

Lepiej wybić do Holandii to żadna przyszłość narobisz się jak wół za marne 2 koła a życie ucieka i kasy nie masz a inni mają dobre fury i chaty i się z ciebie śmieją że jesteś nikim w ND to masz socjal wysoki można jakieś benefity i zasiłki dostać albo coś zakombinować kogoś tam wkręcić itd tak jak kiedyś w UK i prawie pół życia nie robić i kasy odłożyć a nie że robić i nic z tego nie mieć całe życie Ja to mam dobry pomysł na szybki hajs w ND a nie jakieś roboty za grosze i połamany kręgosłup

WyklętyFighter1921
@Pomyslowy

Ty się ziomek lepiej chwyć za jakąś robotę bo cwaniaczków to się tu nie lubi z jakiej jesteś ośki ?Może chcesz o tym pogadać na żywo a nie kozak w necie p...... a w świecie ??! Wyśmiewać ludzi każdy jeden unie tylko robić nie ma komu .... Do roboty !!!

Pomysłowy
@Drago

Mi to się robić nie chce mam lepsze pomysły np zorganizowanie sciepy w internetach na jakieś wyimaginowane sprawy i niech się samo zarabia mam takich pomysłów dużo więcej bo robota to jest dla mało zaradnych można by otworzyć jakies stowarzyszenie dla LBGT albo coś tedy po co sie męczyć byłem w tym waszym TRW to ciągle przemęczony wracałem teraz nie robię od paru lat i mam to gdzieś wymyślam pomysły póki co i jest luzik ...

RyjuFalanga1921
@Arek Racovia

Ziomuś a ty z jakiego osiedla jesteś ? U mnie wszyscy ziomale z bloków na bardocha robiom na lineskie bo podobno lepiej placom ale jak jest nie wiem bo ja to zjechałem Z UK i na rasie mam masę hajsow odłorzone i nie martwie się co potem dopiero się zastaeiam ale jest problem z robotom bo ten breksit to teraz nigdzie przyjęć nie ma bo wszyscy nagle hcą robić w Polsce niby odpisz jak jest

RozsądnaPaula
@Pomysłowy

I co pewnie jak każdy taki utracjusz z czewy siedzisz w kieszeni u rodziców na chacie w wieku 30 paru lat i mama da obiad a ty jej pomysły opowiadasz miasto jest pełne takich jak ty od tych dobrych pomysłów miasto się aż roi tylko jak gdzie kogo nie zapytać to wyżej wskazany model a później i tak się kończy w fabryce albo wyjazdem do UK w ramach ratowania sytuacji ale teraz breksit pula możliwości się zmniejsza dobrze ci przedmówca napisał do roboty

SprytnaMonia
@RozsądnaPaula

Ja to mam dobry pomysł siostra mi sprzedała zrobić jakiegos typa na dziecko i alimenty i pincset plus i żyjesz jak paczek w maśle ;) a typa się pozbyć trzeba w życiu SB radzić hahaahah

RacoviaHooligan1921
@SprytnaMonia

Takie fabryki są pełne takich spryciar jak ty bo z tych groszy szybko okazuje się że nie da się utrzymać i trzeba się zabrać do tak zwanej roboty ;) . Ja pracuję na linkach na rolniczej i jest ok bardziej polecam linki od pasów. Pozdro Mordeczki !!

Rakowiak1921
@Arek Racovia

Joł ZIOM ! Mordo napisz mi na kturym dziale robisz moze sie zmotamy na jakies piwko i meczyk w ekipie razniej jest ja znam paru chłopakuw też dobrych od nas z ośki co są za rakowem to można sie zgadać

Masior z Rakowa
@Drago

Ziomek a nie wolałabyś na linię po co się męczyć ?

Jojo
@Drago

W finansach od 2300 do 4500 PLN na rękę. Tym zaraz po studiach dają najmniej. Niestety nie polecam, chora atmosfera przez przełożonych. Ludzie z szeregu spoko.

Ilona
@Jojo

Do tych zarobków oferują jeszcze jakieś profity? I jaki rodzaj umowy dają na początku? Wszelkie inne informacje o warunkach zatrudnienia w TRW są mile widziane!

Lolek
@RyjuFalanga1921

Chłopie ty jak chcesz się wypowiadać publicznie to naucz się pisać poprawnie albo pisz ze słownikiem.

nwo2020
@Krzysiek1921

Pracowalem tam w 2007-2008, kolo jaki deport przez Brexita jeszcze nikogo nie deportowano nawet uznanego za terroryste babaja by nie deportowali o czym ty pierdolisz...a matura by Ci sie przydala pozatym...Pozdro

Magda

Cześć, mam pytanie do osób pracujących w CUW. Jak się Wam pracuje? Jak atmosfera, zarobki, ilość pracy, pomoc przełożonych, szanse na awans, dodatkowe benefity itd? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na ofertę ale nie odnajduję żadnych informacji o tym miejscu. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Dział finansowy/księgowość na legionów: Firma po 2 miesiacach odzywa sie na cv wyslane przez pracuj.pl, zaprasza na 2.5 godzinna rozmowę polaczona testami, a po 14 dniach decyzja i uwaga, firma proponuje na stanowisko księgowego 1900 zl netto czyli mniej niż na kasie w popularnym dyskoncie :D niezły ubaw musza mieć wlasciciele w Niemczech którzy wiedzą, ze w Polsce niewolnicy pracuja dla nich za 400 euro miesięcznie. Tak wlasnie takie firmy robia z Polski bangladesz Europy.

niktWazny
@Tomek

Po co chodzisz na rozmowy jak nie znasz oferowanych widełek? Wiadomo że jak pracodawca nie chce podać widełek to pewnie nie chce się kompromitować i nie ma co tracić czasu.

@Tomek

A ile masz lat doświadczenia?

mickytu
@niktWazny

a od kiedy w Polsce ktokolwiek podaje jakieś widełki? Przecież tutaj zarobki to temat tabu od zawsze.

niktWazny
@mickytu

Patrz np nofluffjobs, ja generalnie nie rozmawiam z firmami które nie podają widełek(a jak rzucam wyjatek to raczej z nudów :), i jak któryś rekruter próbuje fikać to jade po nim równo, generalnie staram się nie psuć rynku. Aha ale żeby kozaczyć to najpierw trzeba być Pro.

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
logo firmy Kontroler Finansowy
Częstochowa
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Riki

Tych liderkòw do roboty zaciągnąć nieroby jenane

Roman

Nikomu nie polecam hitlerowskiego zakładu pracy (usunięte przez administratora) 42 rok poròwnanie

Myszka

Ile można zarobić w zf na dzień dzisiejszy

@Myszka

2600netto z cały tydzień nocek a są płatne godz nacne 20% minimum powinno być 3300 za taki (usunięte przez administratora)

Roman

(usunięte przez administratora) totalny a płaca 2400netto nędza nocki to w Biedronce mam teraz 2600 netto tylko że wykładam i kasy (usunięte przez administratora)

Bara

Zapomnialam dodac ze po 10 latach w agencjach pracy i prawie 3 latach w trw potraktowali nas jak smieci zarobili na nas bo zyskow nie zaplaca dobrych ludzi sie pozbyli a zostawili nierobow i donosiciei szkoda tylko ze madrzy liderzy i kierownictwo nie wiedza ze niektorzy robia zdiecia dokumentacji na lini i wykorzystuja do prac dyplomowych na studiach (sa to popilki liderow)

Bara

Ludziom pokonczyly sie umowy pod koniec listopada na 1 zmianie nie pozwolono dopracowac do konca zabral lider karty w czwartek nie wiadomo co z piatkiem jak bedzie liczony w kadrach nic nie wiedza sa w szoku

Woooooooowww kiedyś na produkcję brali tylko po studiach się porobiło

Obcykany
@Gość

Co ty bredzisz studia są tylko do biura potrzebne(ze względów czysto formalnych). A na produkcje nigdy nie było to potrzebne.

Jak ze studentami w TRW? Chętnie zatrudniają?

pro

Najlepiej student bez doświadczenia żeby za dużo nie powiedział.

@pro

Czy osoba taka otrzymuje zatrudnienie na podstawie umowy o prace, czy może obowiązuje okres próbny na podstawie umowy zlecenie? Proszę o informację.

pro
@Michał

Umowa o prace na okres próbny później na stałe. Kogoś chyba tam też zatrudniają na zlecenie ale do takiej roboty że lepiej daj spokój.

@pro

Dzięki za odpowiedź. Mógłbyś sprecyzować, jak długo trwa okres próbny w firmie TRW?

pro
@Michał

3 miesiące.

Niewolnik

ZF Europejskie centrum finansów to prawdziwy (usunięte przez administratora) zagłady, mobbing trolling i każdy inny (usunięte przez administratora) który może ci zafundować przełożony

Małgorzata

Wysłałam zgłoszenie przez stronę główną prosząc o zatrudnienie mnie zgodnie z potrzebami firmy. Było to ponad 2 lata temu. Rekruterka zaproponowała mi rozmowę kwalifikacyjną w dziale logistyki. Znam języki i pracowałam krótko w logistyce. Zaprosili mnie, żeby dowiedzieć się czemu tu pracowałam długo a tu krótko i czemu nie ubiegam się o pracę w szkole. Chyba to jest jasne, że skoro przychodzę do działu logistyki to nie będę uczyć. Nie przyłapali mnie na żadnej niewiedzy. Wymagania finansowe podałam niewygórowane. Mimo to musieli zastanawiać się 2 tygodnie nad odpowiedzią. Doczekałam się w końcu decyzji. Na sekretarce odsłuchałam wiadomość o treści: "Dziękujemy pani za przybycie, ale nie odpowiada nam pani osoba". Niby duża firma istniejąca tyle lat na rynku a wykazuje się taką ignorancją i arogancją. Idąc tam na rozmowę na pewno stracisz czas. Odradzam!

awsd

Wie ktoś kiedy otwierają zakład elektroniki na Skorkach jakies rekrutacje itp?

@awsd

Z tego co słyszałem to otwarcie ma być we wrześniu, chyba że przesuną na październik, a rekrutacje są cały czas na stronie Kariera ZF.

Roxi

A teraz jeszcze ubzdurali sobie ,że rozwiążą umowy z częścią pracowników który należy się umowa na czas nieokreślony.Potem zatrudnia ich z powrotem no rok lub przez firmę zewnętrzną.Wiem bo ja mam taką sytuację już dzwonili z firmy z ofertą pracy na rok .I dziwią się dziady , że nikt nie chce przyjść do pracy jak potrzebni są ludzie

NORMALNY CZLOWIEK

Jeżeli ktoś rozważa zatrudnienie się w tej pozal się Boże firmie jako pracownik fizyczny to moge tylko gorąco zniechęcać do tego. Od początku. Praca bardzo niezdrowa, monotonia aż do bólu normy coraz większe. Do tego cały czas po hali krążą najgorsze elementy tego zakładu żyli kierownicy z asystentami . Wiecznie coś nie pasuje wiecznie jest źle i za mało. Monitoring gorszy niż w więzieniu. Do tego pieniądze tylko i wyłącznie na egzystencję. Dyrektorem jest oczywiście Żyd najgorszy z możliwych. Atmosfera pracy w grupie samych tylko pracowników też nie najlepsza. Niektórzy myślą że trw to świętość i nie pozwolą złego słowa powiedzieć. Normy sami sobie zawyzaja bo myślą że jak się wykarza to cos im się polepszy. Chociaż jeszcze żadnemu na dobre to nie wyszło. Gorąco odradzam . Jestem zwolennikiem zamknięcia tego Niemieckiego (usunięte przez administratora) A dyrektora z większością swoich przydupasow nabic na płot i powywieszac przed zakladem. TRW TO DIABEŁ!!!!! TRW TO ZŁO!!!!

Abdul96
@NORMALNY CZLOWIEK

Dodam jeszcze, że liderzy bardzo zmuszają do nadgodzin w stylu. Przyjdziesz w sobote? Nie? Masz przyjść bo nie ma ludzi... I co człowiek z tego życia ma? Sami powiedzcie... Ciągle tylko do roboty i do roboty. Jakos nie biorą pod uwage tego że też się ma życie prywatne rodzine itp. TRW=Terror Rygol Wyzysk

Mimi

Haha, fajna opinia, od serca : D ^^

Kitku
@NORMALNY CZLOWIEK

Popieram opinie, dno, dno i jeszcze raz dno.

Jzf

Nie idźcie tam proszę. Temperatura przekracza 40 stopni w niektórych miejscach, w tych "chłodniejszych"jest 35 na nowej hali. O popedzaniu nie wspomnę. Codziennie karetka. Dramat. Nie warto.

@Jzf

Też o tym słyszałem od pracownika, jak robić efektywnie w taki upał?

Pedzik

Ja zarabiam 2000pedro na łapę gra muzyka

ZbychuSfadion1921
@Jzf

Weź ziomuś nie cfaniakuj tonjef robota a nie plaza albo hceż robić albo nie u innego będzie gożej ja robiłem u wacka takiego przy sklejarce miał firmę na chacie to nie ma tematu u nich to nawet można zrobić w kiblu coś na boku my ostatnio przed meczem to po małpce i 2 amareny na głowę i nikt się nie kapnal nawet lider nic nie wyczuł co ty swirujesz a że tam troche goronco no to co ale nie ma ciśnienia na nic

NemojestTutaj

O co chodzi z tym niepełnym etatem, jest ogłoszenie, że szukają. 4h pracy czy dłużej, jak z wynagrodzeniem?

Wakacje

Jak tam jest z pracą dla młodej osoby jako pierwsza praca na wakacje? Ktoś tu napisał że stanowiska są nisko i trochę się tego boje bo ja mam 198cm wzrostu i jak mam być na wpół schylony to 3h i kręgosłup powie pa-pa

BłesznoRules
@Wakacje

Mordko no ale co chwalisz się czy żalisz u nas ziomek z linii ma ponad 2 metry i dużom mase i daje rade albo chceż coś robić w życiu albo szukasz powodu żeby nie robić i nic nie osiongiesz proste ogulnie to bierz się za robotę a nie filozfouj

@BłesznoRules

Ani się nie chwalę (bo ten wzrost to tylko problem jest) ani nie żale tylko po prostu zapytałem ;)

Pisworker
@BłesznoRules

Po pierwsze to nie jestem żaden ziomek Tak to sobie możesz mówić do kolegów z klatki w blokuPraca w naszej firmie jest b przyjemna i wzrost nie stanowi problemu Zapraszam

@Pisworker

Dziękuję za odpowiedź, a jak to tam jest z zmianami trzeba pracować na 3 zmiany? Ciężko by mi było wrócić z 2 zmiany bo ostatni PKS z Częstochowy odjeżdża mi o 22:35, takie niby proste mam pytania ale wolę wiedzieć gdzie idę i na co się zapisuje

PawełInsygnia
@Wakacje

Ziomuś to może kup sobie jakoms fure ja po roku pracy mam nowszego opla insygnia 7 letniego w kredycie na 5 lat od razu szmule z osiedla i z hali odemnie z działu inaczej że mnom gadaja i żadnym autobusem nie muszę jehac do roboty tylko mi go jakieś zazdrosne pionki z bloku obok obrysowali ale dobrze widać że są hajsy i cała ośka od razu widzi że nie robię za darmo tam

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRW