Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

Piotr Szewczyk Częstochowa

W Częstochowie na legionów 63 pasy ci ludzie specjalnie myślą o kimś żeby mu dzwoniło w uszach ponad 2 miesiące tam nie pracuje i cały czas mi dzwoni w uszach niewiem co że mam na okrągło czerwona twarz albo boli brzuch i jest czerwony n(usunięte przez administratora)

Piotr Szewczyk Częstochowa

Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg

Nn

W Częstochowie na legionów 63 pasy ci ludzie sa całkowicie nienormalni specjalnie myślą o kimś żeby mu dzwoniło w uszach ponad 1 miesiąc mnie niema i cały czas mi dzwoni w uszach a to co się tam dzieje jest nie do opisania tak (usunięte przez administratora) ludzi nie widziałem jak żyje prawie 40 lat

Pan Przez Duże P

To co sie dzieje obecnie w ZF(stare TRW) to jest jeden wielki dramat Polacy z dnia na dzień są wymieniani na ukrainę, ukraina ma w kontrakcie, że muszą przepracować ok.190godzin w praktyce wgląda to tak, że Polacy pracujący przez agencje mają połowę etatu i jak zamówienia spadają to ukraińcy pracują a Polaków się wysyła na bezpłatne siedzenie w domu, nikogo nie obchodzi czy ktoś przeżyje do następnego miesiąca. Nikomu nie polecam tej pracy.

Keke
@Pan Przez Duże P

Skad wiesz?

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
piotr szewczyk czestochowa

tego nie da się wytrzymać muszę się zabić

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) najgorsze co może człowieka spotkać najgorsze musze popełnić samobójstwo bo inaczej to się nie skończy

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) muszę popełnić samobójstwo bo inaczej to sie nie skończy mam po prostu dosyć tychsatanistów muszę się zabić żeby to się skończyło bo inaczej to się nie skończy

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 pasy bezpieczeństwa dwa i poł roku trafiłem do tejszatanistycznej firmy od tego czasu cały czas dzwoni mi w uszach( obecnie nie pracuje od 1,5 miesiąca) na okrągło (cały dzień i całą noc) nie wiem co cisataniści robią człowiekowi (bo nikt nawet 1 słowa mi nie powiedział co im zrobiłem) że mam cały czas czerwoną twarz i cały czas jest mi gorąco i na okrągło potrafi boleć brzuch 1.5 miesiąca nie mam nic wspólnego i niema końca mam już tego dosyć

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) zmuszają ludzi do ćpania tak ćpają że nie pamiętają swoich imion a pracuj na tej samej lini , bydło takie że szkoda słów każdego skrzywdzą psychicznie odradzam z czystego serca

pokrzywa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) pracuje tam (usunięte przez administratora) zbyszek z mstowa uważajcie linia 13732

pokrzywa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tylko pięknie mówią na szkoleniu jak się przechodzi pod firme że jest dużo lepiej niż w agencji pracy że wynagrodzenie jest liczone od podstawy i to się bardziej opłaca g... prawda bo liczą jak im się podoba po prawie 3 latach pracy nadal nie wiem jaka jest stawka za dzień pracy, za dzień urlopu a co pasek to inne stawki stawka za urlop to 2zł do 100 zł na umowie pełny etat nie radze tam przychodzić i marnować tam życia życie jest jedno i szkoda na taką firmę i takich prymitywów, ludzie to takie prostaki, chamy, buraki głupie i tępe że niewiem jak to samo oddycha brak słów

skrzywdzony

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) wykończą każdego psychicznie dosłownie każdego podupadniecie tylko na zdrowiu jak tylko trafiłem na tą firme 2 lata temu co troche zapalenie płuc zatrudniają satanistów potrafią tak zrobić że w ciągu jednej dniówki masz zapalenie płuc wchodzisz zdrowy na chale a po 8h masz zapalenie płuc i kilka tyg l4 z całego serca odradzam z każdego zrobią chorego psychicznie

zniesmaczona

TRW ZF LEGIONÓW. Nie wiem czy ktoś odpowiedzialny za kształt tej firmy czyta opinię zamieszczone na tej stronie, ale nie widzę żadnych formularzy wewnętrznych na których by można było ją umieścić, chociaż i może na to przyjdzie kiedyś pora. Nie będzie o zarobkach a o czymś innym. Mianowicie kulturze, a w zasadzie braku tej kultury w pracy niektórych ludzi, przeważnie panów z linii lub magazynu (choć niektóre panie są nie lepsze). Niestosowne odzywki o podtekście seksualnym od osób, z którymi się nawet nie chce rozmawiać to się nazywa (usunięte przez administratora) słowne. Taki podstarzały erotoman myśli, że jest zabawny? Niech sobie do swojej matki z takimi tekstami wyjedzie. Jest to wstrętne. I niestety akceptowalne przez wielu współpracowników. Rozumiem, że prostaków nie brakuje, ale od tego firma ma odpowiednie zasoby i kadry, żeby ludziom o poziomie rozwoju skrzeczącej żaby z upośledzeniem umysłowym, wbić do tych nierozkręconych zwojów, że takie rzeczy są niedopuszczalne. Inaczej nie dziwię się jak co mniej wytrzymała osoba będzie się zwalniać, niekoniecznie ze względu na pracę, a tak zwaną atmosferę.

@zniesmaczona

Ale czego wymagać od liniowców? Większość z nich marzy o tym żeby sobie kupić np „ lepsza furę” bo myślą ze tym sposobem poznają dziewczynę Prawda jest taka ze tych ludzi w większości nie stać na normalna partnerkę a te z którymi oni obcują lubią taki styl( patologia z blokowisk) Cóż zostały im tylko ich marzenia

Daw
@Kasia

Co ty (usunięte przez administratora)piszesz za bzdury i obrażasz ludzi nie jazdy taki sam A każdy zawód jest ważny i należy to szanować od sprzątaczki po inż nie jestem pracownikiem szeregowym ale ich szanuje i każdemu należy się godziwe wynagrodzenie A jak Ty piszesz że chopka na ciebie nie stać to nie powiem kim ty jesteś bo zwizku raczej nie kasa się liczy mieszknie czy status zawodowy A Ty jesteś bardzej pusta niz Ci pracownicy co ich tu wyśmiewasz sama się tu poniżylaś i pokazałaś klasę ciebie to powini wynieść z kraju bo wstyd za takich Polaków

pięciocyfrowy_smarkacz
@Daw

Co ty fajna babka przynajmniej od razu mówi czego chce i wszystko od razu jasne, to się ceni :) A co do samej firmy pracowałem tam kiedyś jako powiedzmy inżynier no i cóż, typowe low cost center. Z tego co mi wiadomo teraz w "regionie" są jednym z lepszych pracodawców tylko że w porównaniu do konkurencji z Krk, Kato czy Wawy czy jakiegokolwiek innego porównywalnego korpo wymiękają w przedbiegach, umieją konkurować tylko z firmami krzakami.

ZiomekRakow
@Kasia

Lala co ty gadasz pewnie u nas na linii byłaż i ci siem nie spodobało hahaha bo sie nie znasz na naszych rzartach hahaha

Mike
@ZiomekRakow

Jak się czyta komentarze tych ziomków inteligentów to się odechciewa odrazu tam pracować ????????

Stiwen
@zniesmaczona

To prawda Ja mom 32 lata a ta stara gruba z magazynu powiedziała mi ze ma chęć na mnie i przez to już 2 tydzień mały mi nie staje

zmarnowane życie
@zniesmaczona

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tam nawet nie wiedzą co to kultura a tym bardziej honor i godność osobista najgorsze co człowieka może spotkać ponad dwa lata dzwoniło m w uszach oni cały czas specjalnie myślą o kimś stado bydła

Me

Ile oferuje ZF na pozycję Financial Controllera? Wie ktoś?

Kolezanka

Najgorsza firma! Wg nie szanują pracownika!! Pracuje tutaj 10 lat i ciągle pod agencja pracy tymczasowej, gdy weszły przepisy, że muszą dać pod firmę Zf fakt dali, ale gdy już na stałe trzeba było dać to znów znaleźli kruczek prawny, że mogą dać pod apt i znów w kółko to samo. Jeśli jeszcze tutaj nie zaczoles pracy, nie rób tego!! I dodam, że dyrektor na rolniczej robi wszystko żeby ten zakład upadł! Bo niedługo to nie będzie miał pracowniki. Nawet osoby które mają umowy na czas określony się zwalniają

Brak profesjonalizmu pracowników zatrudnionych w tej firmie. Firma chyba sama nie do końca wie kogo szuka i czego w ogóle wymaga od kandydata. Swego czasu aplikowałem na jedno stanowisko, przeszedłem pierwszy etap, tj. wstępną rozmowę z jedną osobą z HR, która przekazała moją kandydaturę dalej do managera i to on decydował, czy chce mnie w drugim etapie. Udało mi się przejść do drugiego etapu rozmowy, który odbył się już z dwoma osobami, jedna była jak myślę z HR a drugą osobą był ten rzekomy manager. Osoba z HR jeszcze była w porządku, natomiast ten cały manager, to nie mam pojęcia po co w ogóle był obecny na rozmowie jak nawet słowem nie potrafił się odezwać. Strasznie jest to lekceważące w stosunku do kandydata i potencjalnego przyszłego pracownika, który de facto ma później współpracować z tym managerem. Całą rozmowę prowadziła wyłącznie osoba z HR. Oczywiście czas oczekiwania na decyzję 2 tygodnie. Po upływie ponad dwóch tygodni dostałem odpowiedź, że niestety ale mnie nie zatrudnią. Nawet nie napisano dlaczego. Chyba taka decyzja powinna zostać chociaż minimalnie uargumentowana? Ale nie ma się co dziwić, że nie została uargumentowana, dlatego że kilka dni po tym te same ogłoszenie zostało ponownie wystawione. Przestrzegam przed rekrutowaniem tam, bo szkoda czasu, no chyba że ktoś jest już w totalnej desperacji i cierpi na nadmiar czasu i cierpliwości. Po tym zachowaniu cieszę się, że nie zostałem zatrudniony, bo niestety ale widać jak jest traktowany drugi człowiek już na etapie rekrutacji. Strach pomyśleć, co się dzieje i jak lekceważąco i niekompetentnie traktowani są pracownicy.

@Kandydat

A do jakiego działu aplikowałeś?

@Marcin

Do księgowości.

Marta654

Ile powinnam dostać tzw zysków po 15latach pracy?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w TRW? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

rtiop

daj sobie spokój z zf trw mają bardzo fajny system (usunięte przez administratora)nowych najpierw kopiują klucze do mieszkania po 3 miesiącach pozbywają się ciebie , pół roku pzniej masz okradzione mieszkanie nie do udowodnienia ze to ktos z trw zf geninialny sposob nikt nigdy sie nie kapnie ze to tr zf

Pablo

Zakład ZF-TRW Rolnicza 33, 42-200 Częstochowa oszczędza na bezpieczeństwie pracowników zlecając przeglądy firmie bez prawidłowego doświadczenia w branży oraz z kilkomiesięcznym stażem na rynku polskim, posiadający kapitał zakładowy w kwocie 5tyś.zł. Brak zaplecza technicznego oraz dogłębnej znajomości tematyki. Brak odpowiednich certyfikatów potwierdzających specjalizację. Brak odpowiedniego ubezpieczenia w przypadku błędu podczas pracy. Cena czyni cuda.

@Pablo

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) banda złodziei antychrystów z czystego serca odradzam zatrudniają satanistów przez dwa i pół roku dzwoni w uchu cały dzień i całą noc potrafią coś zrobić ze twarz jest na okrągło jest czerwona jak burak ( dosłownie jak burak) czerwone uszy jak burak na okrągło albo dłonie czerwone jak burak i tak gorące że aż parzą, brzuch gorący aż parzy i czerwony jak burak , plecy gorące że aż parzą, dwa i pół roku mi dzwoni w uszach trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tam są tak głupi i tępi ludzie że dziwie sie ze wiedzą ze trzeba oddychac aby zyc jak bym nie widział ze umią pisac i czytac to bym igdy nie uwierzył zf trw tylko zycie zniszczą człowiekowi a wiedzą jak to zrobić z kazdego zrobią głupiego i chorego psychicznie 2 lata trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tylko pięknie mówią na szkoleniu jak się przechodzi pod firme że jest dużo lepiej niż w agencji pracy że wynagrodzenie jest liczone od podstawy i to się bardziej opłaca(usunięte przez administratora) prawda bo liczą jak im się podoba po prawie 3 latach pracy nadal nie wiem jaka jest stawka za dzień pracy, za dzień urlopu a co pasek to inne stawki stawka za urlop to 2zł do 100 zł na umowie pełny etat nie radze tam przychodzić i marnować tam życia życie jest jedno i szkoda na taką firmę i takich prymitywów, ludzie to takie prostaki, chamy, buraki głupie i tępe że niewiem jak to samo oddycha brak słów trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) trafiam na nową linie produkcyjną przywitałem się a oni uciekają i chowają sie za maszynami ( ludzie co mają po 50 lat na karku) w życiu nie widziałem takich dziwadeł trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) banda (usunięte przez administratora)antychrystów z czystego serca odradzam zatrudniają satanistów przez dwa i pół roku dzwoni w uchu cały dzień i całą noc potrafią coś zrobić ze twarz jest na okrągło jest czerwona jak burak ( dosłownie jak burak) czerwone uszy jak burak na okrągło albo dłonie czerwone jak burak i tak gorące że aż parzą, brzuch gorący aż parzy i czerwony jak burak , plecy gorące że aż parzą, dwa i pół roku mi dzwoni w uszach rw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) tak (usunięte przez administratora) i tępych imbecyli nigdy w życiu nie widziałem ( a mam prawie 40 lat i 15 lat pracowałem w jednej firmie ) prostaki troglodyci i prymitywy

akarb

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRW