Opinie o Grzegorz ŻurekPPUH Gamex w Osiek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grzegorz ŻurekPPUH Gamex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz ŻurekPPUH Gamex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz ŻurekPPUH Gamex w Osiek

Klient Nowy wpis

NIE POLECAM !!! Nie dotrzymuje terminów, podejmuje się zleceń-nie posiadając sprzętu do jego wykonania.

Tymon Nowy wpis

Firma jak najbardziej ok ale niestety nie każdemu jest po drodze z dobrą pracą więc pozostało narzekanie?

Ola Nowy wpis

@spalony a czym się dokładnie zajmujesz w firmie ?

Spalony Nowy wpis
@Ola

A co chcesz się zatrudnić jeśli tak to wal jak w dym

spalony

Ja tam wiem tyle że jak się pracuje uczciwie to jest się uczciwie wynagradzanym niezależnie od firmy w jakiej się pracuje dlatego też tym którzy narzekają na P. Żurka proponuje wziąć się do roboty a nie skamleć.Pracowałem tam trochę i widziałem jak niektórzy potrafią''harowac''szczególnie jak nie mają żadnej kontroli nad sobą.Polecam tą firmę osobom uczciwym i odpowiedzialnym,

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grzegorz ŻurekPPUH Gamex? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
domena246

cała ekipa od żurka jest wkurwiona bo mnie zwolnił a zatrudnił innego. Po długiej współpracy z Żurkiem nie polecam u niego pracować. Nie ma harmonogramu tradycyjnego po 10 godz tylko do zwycięstwa się pracuje. Np we wtorek (3.01.2017r) pracowali nie daleko Pilicy przy przepustach i pracowali aż do 22-tej i to w jakich warunkach. Przerwa śniadaniowa o 11-tej i potem ile sił w człowieku do oporu. Na drugi dzień zaczołem pracę na budowie i bez porównania. Więc kto zna Zurasa i ma zamiar iść do niego do pracy to zdecydowanie ODRADZAM!!!!!

plk

blasza, nic takiego nie ma miejsca. Sam się zastanawiam jakie warunki oni proponują, skoro ludzie dosyć często z nich potrafią zrezygnować. Gdzieś jednak słyszałem, że ponad 2 tyś u nich zarobić to nie problem.

Luki83

Ja pracuje już drugi m-c u P. Grzegorza Żurka. Jak dla mnie ta praca mi odpowiada i jakie są wypłacane zaliczki. P. Żurek jest fajnym gościem pod każdym względem i nie mam na co na P. Żurka narzekać :)

drubens

nie polecam placi zaliczkowo a jak odejdziesz to zapomnij o kasie

Kocioł

ja robiłem, i dostałem pieniądze.. :) Wie co Się stanie jak nie dostane :D

taku

bobol - 2012-10-18 13:52:32 ten pan jest nie wypacalny i oszukuje pracowników nie radze tam pracowacwiem pracowalem tam kiedys i kasy niedostalem do taj pory czekam juz 3 miesiące

bobol

ten pan jest nie wypacalny i oszukuje pracowników nie radze tam pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz ŻurekPPUH Gamex - Osiek

Grzegorz ŻurekPPUH Gamex
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.

Grzegorz ŻurekPPUH Gamex