Opinie o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ursa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ursa Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Manager

Fluktuacja kadr jest bardzo potrzebna bo w przeciwnym wypadku zasoby ludzkie stają się leniwe i przestaje się im chcieć. Zresztą za chwilę na rynku pojawi się bardzo dużo taniego pracownika więc malkontenci i wieczni utyskiwacze będą mogli kontynuować karierę po za naszą firmą.

Hej, do waszego zespołu szukają asystentki;) Niestety w ofercie brakuje mi szczegółów na temat zarobków, benefitów czy tez jakiego doświadczenia oczekują. Może mi ktoś tez wyjaśnić, co kryje się pod rozwojem zawodowym - czyli awans jest możliwy, na to wychodzi, tylko na jakie stanowisko?

Ja Nowy wpis

W firmie żelazną ręką, autokratycznie rządzi Dyrektor Generalny. Decyduje o WSZYSTKIM - podobno nawet o kolorze papieru toaletowego zamawianego do firmy. Kierownictwo średniego szczebla nie ma żadnych kompetencji, KAŻDĄ decyzję musi zaakceptować Dyrektor. Firma raz na kilka lat zmienia właściciela, który jest zainteresowany wyłącznie doraźnym dojeniem, w związku z tym nie ma żadnych inwestycji. Linia produkcyjna jak przyjechała z Niemiec 26 lat temu ( podobno Niemcy chcieli ją zezłomować, ale taniej było wysłać do Polski) tak pracuje do dziś, więc jakość produktów jest, oględnie mówiąc, nieszczególna. A, no i oczywiście Dyrektora Generalnego wszyscy się boją.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Lekarz w Ursa Polska Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Manager Nowy wpis

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ursa Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystentka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Aga

Ofert pracy do firmy coraz więcej i więcej. Rotacja coraz większa i wieksza

Krystyna
@Aga

No właśnie jest tu kilka ofert i się zastanawiam... A powiesz skąd ta rotacja? Ludzie sami odchodzą czy są zwalniani? I w sumie to z jakiego powodu?

Czy w dziale obsługi klienta jest możliwość pracy zdalnej w 100%?

@Karolina

Hybrydową odrzucasz od razu? Dlaczego?

Gosia
@Karolina

Niestety nie dają odpowiedzi taka rekrutacja słaba

Iwonka
@Gosia

Rekrutacja na poziomie działu HR, dlatego taka słaba.

@Iwonka

Potwierdzam, hry słabe. Niewiele wiedzą i ogólnie ciężko się dogadać z tymi paniami bo są mało komunikatywne

Zak

Bo panie z hr cały czas się uczą buuuuuhaaaaa , szkoda tylko, że na nas , taki firma, taki dział, a brak ogłady i profesjonalizmu

Nie

Bożena
@Zak

I do dziś tak miałoby być jak piszecie? Z czego jak już to wynika, chyba że rotację mieli i do dziś udało się przeszkolić? Jakie szkolenia tu oferują tak właściwie?

Jola

Jaka atmosfera panuje w tej firmie?

Klient

Dr Hr nawet dziewczyny z bufetu wykończyła! Tyle lat prospetował bufet z naprawdę dobrym jedzeniem i nawet One musiały uciekać z tej firmy! Dziewczyny byłyscie super! Trzymajcie się i oby wasz talent docenili w innym miejscu! A zakład docenił co stracił! . Będę tęsknić za plackiem! A teraz może ,, Góra,, wkońcu spojrzy bardziej na to co ta kobieta i jej powiernice wyprawiają w tej firmie!!!

Bożena

Jaki problem mógł tam na tym bufecie występować, że do takiej rotacji miałoby dojść? zwłaszcza, że ktoś lata działalności przytacza... jak to mają zorganizowane, że z działem hr mieliby mieć tam styczność większą?

Wojciech

Możesz napisać na czym konkretnie polegała nieprzyjemna sytuacja, której doświadczyłeś? A przy okazji jakie są warunki pracy? Tj jaka umowa i jakie zarobki? Bo niestety próżno szukać tu konkretów.

Macie w firmie karty sportowe?

@Adam

Cześć, a o jakie stanowisko pytasz? Ciekawa też jestem, jak ta kwestia dodatków wygląda, ale mnie interesuje coś konkretnego. Nie wiem, czy o tym samym myślimy w sumie.

@Ewa

Na wszystkich stanowiskach możesz dostać dofinansowanie do karty sportowej ale jakaś afera ostatnio była z hr bo znowu coś pomyliły

Gal
@Adam

Tak

Managerowie klasy A zatrudniają specjalistów klasy A. Managerowie klasy B zatrudniają specjalistów klasy C i niżej. Jak jest u firmie URSA POLSKA?

@Piti
@Ewa

Manager HR zatrudniający innych sam jest klasy chyba ż . Poczytaj uważnie wpisy na temat zatrudniania...

Tomasz
@@Piti

Haha, nie ma klasy ż. Faktycznie opinie dość niepochlebne. Ty też przeszedłeś taką rekrutacje? Znasz to z autopsji?

Czy w firmie ursa jest (usunięte przez administratora)?

c w tym zakładzie .

ad

I znowu następna Pani wolała się zwolnić niż współpracować z działem HR, czy naprawdę to nie daje nikomu z góry do myślenia???????

Damian
@ad

znowu ktoś z HRu sie zwolnił? buahahahaaha :)

Dominika
@Damian

A co, duża rotacja tam jest? O co chodzi że ta współpraca z działem HR ma dawać coś do myślenia? Dajcie znać bo myślę nad słaniem do nich CV i ciekawią mnie realia firmy

Dorota

Nie dość, że rozmowa kwalifikacyjna była mało profesjonalna, panie były spóźnione, mało wiedziały o zadaniach na stanowisko które rekrutowałam to jeszcze mimo zapewnień brakło informacji zwrotnej. Nie polecam tego pracodawcy.

Pani z HR na rozmowie rekrutacyjnej zadaje tak idiotyczne pytania, ze juz po chwili wiedzialem, ze nie chce tam pracowac. zdecydowanie odradzam, kompletny brak profesjonalizmu.

Iza
@Rozmowa kwalifikacyjna

Czyli o co pytali? Może taką specjalną mieli taktykę na kandydatów?

@Iza

Taktykę ignoranctwa, nieuctwa i braku totalnej wiedzy i obycia. Wieś tańczy i śpiewa...

Potencjalna kandrydatka
@Zak

Znalazlam ofetę na Inzyniera Procesu i zastanawiam sie czy zglaszac swoje zainteresowanie. Wie ktos jak wyglada to stanowisko w tym zakladzie i moze cos wiecej opisac?

Lidia
@Zak

Zak, no ale napisz konkretnie o co pytali ? bo takie zdawkowe rzeczy to mało mówią i ciężko ocenić czy masz rację czy nie

@Lidia

Pytania nie związane ze stanowiskiem pracy, tak jakby panie z działu rekrutacji nie wiedziały na czym polega stanowisko, na jakie rekrutują . Pisałem już o nieuctwie i braku wiedzy. Do rozmowy kwalifikacyjnej rekrutujący też powinien być przygotowany...

Potencjalna kandydatka

Wieloletni pracownik

Panie wielmożne specjalistki z działu hr nie są nawet w stanie podać stanu urlopu. Nie pozdrawiam.

Hmm
@Wieloletni pracownik

Jak się zatrudnia swoje koleżanki, to tak się dzieje, masakra

Ilona
@Hmm

Czyli jest tutaj kolesiostwo w tej firmie? Możesz coś więcej o tym napisać, skoro tak uważasz?

@A
@Hmm

Dokładnie ????

Lidia
@@A

ale dokładnie co ? w taki sposób są osoby zatrudnione czy nie ? ;) pelnym zdaniem prosze o odpowiedz ;)

Dorota

Nie polecam pracy w tej firmie.

@Dorota

Okej, fajnie że tu wpadłaś i napisałaś opinię. Może to jednak jakoś uargumentujesz? :) Chętnie się dowiem co Ci nie pasowało.

Siwy

Dlaczego dyr HR nie zajmie się rotacja na magazynie?? Kier magazynu stosuje (usunięte przez administratora) i każdy trzyma mordę w kubeł!!! Kiedy się za ten (usunięte przez administratora) weźmiecie!!!

An
@Siwy

Dyr HR jest daremna więc niczym się nie zajmie

Były

Racja

@Piti
@Siwy

Dyr HR jest zbyt zajęta trzymaniem się swojego stołka i nie ma czasu na nic innego

Tomasz
@@Piti

To nie w porządku. Przełożony jest też po to żeby pomóc w rozwiązywaniu problemów pracowniczych, a nie pilnowanie swojej posady. Ktoś w ogóle się do niej zgłaszał i mówił co się dzieje?

Proces
@Tomasz

Wszyscy powinni iść do niej z magazynu i przedstawić co się dzieje. Nie może być tak że jeden mały człowiek robi swój prywatny (usunięte przez administratora)w miejscu pracy

@Proces

No to chyba czas najwyższy! Daj znać jak to się skończyło i czy w ogóle tam poszliście.

Q
@An

Potwierdzam, dba tylko o własne dobro, a wiedza.... Daremna

Nowy ład
@Q

Myślicie że obecny dział HR dobrze nowy ład ogarnia? Ja im jakoś nie ufam

Ola
@Nowy ład

Wiele działów HR zmaga się teraz z trudnościami polskiego bałaganu

Franciszek
@Ola

Zaczęło się od niewłaściwego traktowania pracowników magazynu przez kierownika, a zeszło na dział HR, który notabene został pod koniec zeszłego roku mocno przemeblowany prawda? Ciekawe z jakiego powodu, bo z tego, co wyczytałem na zarobki narzekać nie można w firmie, skoro w księgowości płacą powyżej 4500 brutto. Ale relacje międzyludzkie to zdaje się, że już zupełnie inna bajka, zresztą widać trochę po forum, że ludzie skłóceni i z pretensjami jedni do drugich.

Zostaw merytoryczną opinię o Ursa Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ursa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ursa Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 112 ocen.

Ursa Polska Sp. z o.o.