Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe Heliseco Sp. z o.o.

Świdnik

Opinie o Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe Heliseco Sp. z o.o.

naszemiasto 2015-03-19 09:20:27
pewnie zapomnieli :) dodać, że to praca sezonowa ... ale oczywiście na rozmowie zapewniają inaczej po sezonie niestety.....a i jeszcze wypadałoby donosić na innych pracowników
POLKA 2015-11-11 19:20:21
Jesli to przedsiebiorstwo uslugowe Heliseco Sp.zo.o. jest polaczone z Heliseco w Hiszpanii z Miguelem Porrero to jest malo wiarygodne. Znam PORRERO osobiscie Bardzo nie byl lubiany w trakcje przejecia w POLSCE helikopterow bardzo zle sie wrazal o POLSKICH pracownikach. Zatrudnil za to polowe swojej rodzinki.Ztego co sie slyszalo to oogolnie o POLSCE jest w tym heliseco nie najlepsza opinia
Hmmm 2015-11-12 19:56:40
Ciekawe jak Sobie poradzą w ratownictwie morskim na Gran Canaria...zero doświadczenia w tym temacie( już nie wspomnę że nie mają pilotow, którzy potrafią latać nad wodą...jeszcze w nocy)...nie będę się rozwija ale strzelili Sobie w kolano...heja
Fe 2015-12-10 13:51:37
Jesli ta firma poidzie na dno to nie warto za nia wylewac lez
za 2016-03-12 12:01:04
Jestem za kontrola Heliseco moze wroci ponownie pod POLSKIE SKRZYDLA
bajon 2016-05-20 16:22:38
Witam serdecznie. Powiedzcie mi jak wygląda tutaj obecnie sytuacja ze stabilnością zatrudnienia? Szukam czegoś już na stałe z powodów rodzinnych przede wszystkim, ale również z powodu spokoju że jest na dłuższy czas
Zostaw swoją opinię o Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe Heliseco Sp. z o.o. - Świdnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe Heliseco Sp. z o.o.