Opinie o Tempus Polska Sp.j. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tempus Polska Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tempus Polska Sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempus Polska Sp.j. w Żary

Dandy Nowy wpis

Wiem,że to strona o opiniach dot.pracy,ale widze komentarze odnośnie wykonania prac przez tą firmę więc dołączę i swoj. Przestroga dla tych którzy chcą i biorą pod uwagę wykonanie usług przez firmę Tempus!! Jest to firma niekompetentną,nierzetelna i niewywiązująca się w powierzonych zadań. Droga reklamacji to droga przez mękę,a nanoszone poprawki powodują jeszcze to gorszy stan. Wypierając i uzasadniając,że nie widzą nieprawidłowości. Finalnie po kilku reklamacjach umywają ręce,gdyż po fuszerkach, które nanieśli już nic nie da się z tym zrobić. Nawet nie chcą słyszeć o zwrocie gotówki za spartaczoną robotę. W dodatku Pani przy wydawaniu kamienia prosi o pójście osobiście po to,bo to nie jest kartka papieru i nie będzie jej dźwigać. Ogłaszają ceny najniższe gdzie to jest totalnym kłamstwem. Wiele mniejszych firm w regionie mają identyczne ceny,ba a nawet i sami od siebie dają jeszcze rabaty. Robota wykonana bez najmniejszych zastrzeżeń. Doradzą,dopytają,podpowiedzą. W Tempusie zamówienie trwało 3 minuty. Zastanówcie się 2x przed zamówieniem czegokolwiek u nich. To,że firma nosi nazwę Tempus nie oznacza profesjonalizmu,kompetencji i czelności do przyznania się do błędu. Tym,którym udało się otrzymać zamówienie zgodne szacunek i poszanowanie do szczęścia. Po fakcie czytając opinie widzę,że nie tylko mi się nie poszczęściło. Firmo Tempus musicie się jeszcze wiele nauczyć od osób działających w tej samej branży a przede wszystkim tego,że nie liczy się pieniądz,a zadowolenie klienta.

Anjax Nowy wpis
@Dandy

Całkowicie się zgadzam dziś przyjechałam do firmy tempus w Zabrzu na Slaskuo16 05 Pan na mnie nawrzeszczal że jestem nieodpowiedzialna bo nie odbieram a jechałam w samochodzie wrzeszczał że się spoznilam 20min podczas gdy było czynne do17 zdecydowanie ODRADZAM

Malwina Nowy wpis

Drodzy Państwo! Jeżeli jesteście w bardzo ciężkim momencie swojego życia czyli po stracie najbliższej osoby to zdecydowanie odradzam udanie się po nagrobek do firmy Tempus. Totalny brak kompetencji. Już od wejścia arogancka pani (usunięte przez administratora) która traktuje Klienta jak zło a na późniejszym etapie kontaktu wtóruje jej szef bezczelnym tonem. Do momentu wpłaty zaliczki jako tako współpracują (cały czas z wielka łaska ze wogole obsłużą Klienta). Po zapłacie zaliczki jesteś nikim! Bierz co wykonają i nie próbuj się odzywać! Nic nie doradza, wszystko musisz zrobić sam! Najlepiej kup gotowca z placu lub z katalogu. O indywidualnym projekcie zapomnij a jak już z wielka łaska(usunięte przez administratora)podpisze umowę to wszystko jest Twoja wina bo tak chciales i wymyślałes. Dostaniesz to co zrobią i zamknij (usunięte przez administratora)jeżeli masz zastrzeżenia . O reklamacji zapomnij - oczywiście po spartolonej robocie. O reklamacji po roku czy dwóch możesz pomarzyć. Zdecydowanie odradzam!

Czy w Tempus Polska Sp.j. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Tempus Polska Sp.j.?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tempus Polska Sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Irena

Nie polecam firmy w Żarach. Zamówiliśmy u nich pomnik, który miał być postawiony w marcu. Do dnia dzisiejszego to jest 3 sierpnia pomnika nie ma a zaliczkę wzięli i to nie małą. Kiedy dzwonimy do firmy to każdy mówi co innego to kamienia nie ma to pomnik już robiony a pomnika jak nie było tak nie ma. Firma się reklamuje ale nie szanuje klienta, tylko oszukuje i obraca naszymi pieniędzmi.

@Irena

Ja zamówiłamczarny pomnik złożyłam reklamację bo płyta była porysowana z obu stron przez długość oprócz tego składałam reklamację na wymianę tablicy ponieważ stylu na tablicy były widoczne białe plamy pomnik 2 lata na gwarancji przyjechali wymienili płytę ale tablicy już nie ponieważ stwierdzili ze nie będą się narażać na dodatkowe koszta żeby uniknąć dodatkowych kosztów tablice tylko wyszlifowali i zrobili czarna widoczna plamę teraz nie mogę się doprosić żeby przyjechali poprawić płyty betonowe bo źle je założyli i są utopione i ziemia się zapada a pomnik jeszcze rok i 5 miesięcy na gwarancji kierownik nie miły szuka słuchawka ludzi robią w głupka w środę 12. 04.2023 dzwonili że w czwartek 13.04.2023 przyjadą poprawić a jak 13 rano zadzwoniłam o której będą na miejscu to stwierdzili ze nie przyjadą bo pada a zaznaczam że pogoda była bardzo słoneczna i ciepła więc nie polecam tej firmy nikomu mój błąd jest taki że nie sprawdziłam opini na temat tej firmy dziękuję pozdrawiam osoby poszkodowane przez tą firmę

Rafał

Zdarza się jeszcze czasami rotacja na stanowisku pracownika do obsługi maszyn kamieniarskich? Pracuję przy kamieniu i widziałem, że kilka lat temu już ładnie oferowali na tym stanowisku umowę o pracę i domniemam, że teraz kasa jest lepsza?? Widzę, że klienci mają uwagi co do jakości to może za mało osób tam teraz pracuje stąd pogorszyła się jakość? Teraz ile na rękę dają?

justyn

Nie polecam. Wykonanie pomnika niefachowe. Pozostawione drewniane kołki pomiędzy płytami celem "regulacji". Obsługa nieuprzejmą. Kobieta odbierająca telefon arogancką. Po postawieniu pomnika należy wziąć kolejna firmę celem wykonania poprawek u podstawy pomnika.

Barbara

Pan Tomasz Zolkiewicz nie jest przygotowany do rozmowy z klijentem podnosi glos i slownie obraza Nie ma umiejetnosci w zalatwianiu. spraw uwaza ze moze slownie obrazac . Nie polecam tej firmy bo jakosc i sposob zalatwiania spraw z p. T. Zolkiewiczem jest nie do przyjecia.

Klient 2022
@Barbara

Potwierdzam w 100%. Od razu zaczyna rozmowę od obrażania klienta, w żaden sposób nie potrafi udzielić informacji o etapie realizacji zamówienia. Pan Tomasz uważa, ze jak się wpłaciło zaliczkę to problem klienta, a nie jego aby zrealizować zamówienie i ton i sposób odnoszenia do klienta arogancki.

Mon30

Nie polecam !! Pracownik niekompetentny, aby szybko sporządzić umowę, a później człowiek gorzej jak pies traktowany !!!!!

Maja
@Mon30

niby w jaki sposób człowiek jest traktowany? napisz coś więcej o tym traktowaniu "gorzej jak psa". chodzi o arogancję o której mowa niżej?

Prima161

Firma nie wykonuje takich prac jakie się im zleci. Mimo, ze na umowie było dokładnie wszystko napisane to poprawiali nam 4 razy pomnik i inne rzeczy. Szef jest strasznie arogancki, bardzo niegrzeczny w stosunku do klienta. Jak coś jest nie tak z praca jaka wykonali odrazu wyzywa, krzyczy i rzuca słuchawka. To nie jest normalne zachowanie. Ta firma ma szczęście, ze nie podałam ich do sądu za słowa, które szły w moja stronę i złe wykonana prace ( w dodatku po terminie). Jednym zdaniem NIE POLECAM! Tragedia i arogancja to jedyne słowa jakie mogę powiedzieć o tej firmie.

Czy w Tempus Polska Sp.j. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Barbara2

Nic sie nie zmienilo tylko ton przy rozmowie . Krzyk i brak profesionalnej obslugi klijenta szczegolnie przez panaTomasza Zolkiewicza

Barbara2

Nie rekomenduje ta firme Pan Tomasz Zolkiewicz jest nie profesionalnym sprzedawca. Krzyczy na klijenta gdy brakuje mu argumentow . Zamowienie z 2018 nie zostalo zrealizowane do dnia dzisiejszego.

Adamj

Zamówiłem pomnik w Tempus Żary dodatkowo dopłaciłem za ramke pod pomnik a zamiast ramki dostałem dodatkowe podkłady za które zapłaciłem 400 zł wątpię aby tyle kosztowały i na dodatek nikt ze mną nie skonsultował czy ja chcę te podkłady. Przy zamówieniu pomnika zmniejszyłem wymiary pomnika a gdy zadzwoniłem do firmy to powiedziano mi że ramki są tylko w standardowym wymiarze. Dla mnie przy zamówieniu pomnika pani która mnie obsługiwała sama zaproponowała ramkę i nagle nie da rady ramki zrobić. Brak profesjonalizmu z obsługi Tempus Żary.

Roma

Nie rozumiem, takiej nagonki , na ,, Tempus,, stawiałam pomnik mojej Mamie w maju 2000 roku, stoi po dziś, dzień pięknie wygląda. Z realizacją, też nie było żadnego problemu, Pan Tomasz kompetentny, pod każdym względem. Więc firmie ,nie mam nic do zarzucenia. Firma sama z siebie odświeżyla , literki na tablicy nagrobka, czym byłam mile zaskoczona.Dziękuję i pozdrawiam

Adam Korda

Firma mało profesjonalna, przerost formy nad treścią. Są napompowani swoją "zajebistością" a ich umiejętności leżą. Po jakości wykonania pomnika moich rodziców widzę ewidentnie brak ręki specjalisty kamieniarza. Jednak ręka fleji i przypadkowego robotnika który pojęcia nie ma o obróbce kamienia jest widoczna dokładnie. Nie polecam szukajcie wszędzie indziej tylko nie Tempus z Żar.

Kujawiak

Firma bardzo nie solidna, (usunięte przez administratora) Zasoby mistrzów i rzemieślników to może koło nich przechodziły. Bylejakość wykonania, brak fachowości. Reklamacje to tak jak ktoś już napisał droga przez mękę. Wykonali reklamację po raz drugi i pomnik jest w jeszcze gorszym stanie jak był. Nie polecam omijać szerokim łukiem.

Poszkodowana

Moja opinia jest bardo metorytoryczna .Proszę osoby które chcą zamówić pomnik w tej firmie aby się mocno zastanowiły. Rirma jest niesolidna. Wykonanie pomnika oceniam na dostateczny. Reklamacja pomnika to droga przez mękę.Na płycie wyszły białe plamy na czrnej płycie. Pionowa płyta pochylona do przodu. Po reklamacji za postawienie pomnika trzeba zapłacić. To jest mój pierwszy wpis bo sprawa się nie skończyła. Pewnie to będzie serial pod tytułem proszę unikać tej firmy.

Justyna

Lubię atmosferę w Tempus Polska Sp.j. za: Bardzo szybko pomnik pojedynczy normalny piękny jesteśmy zadowolone po ok 3tyg już jest postawiony od zamówienia

roman
@Justyna

to w lutym w sniegu montowali

Hejgen

To nie jest właściwe miejsce na uwagi klientów gdyż tu pracownicy zostawiają opinie o pracy.

Od miesiąca lipca zgłaszam lużną płytę nagrobka na gwarancji i do dzisiaj nic ! A trochę się już nagadałem z firmą !

Zostaw merytoryczną opinię o Tempus Polska Sp.j. - Żary

• Jak się pracuje w Tempus Polska Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tempus Polska Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempus Polska Sp.j.?

Tempus Polska Sp.j.