PKS S.A. Żary

Żary

Opinie o PKS S.A. Żary

mati

D.N.O. Kierownik na krajówce wszystkim rozumy pozjadał frajer.

Robert

Firma dno,omijajcie!

kierowca

Ola
@kierowca 11.04.2014 13:07
Chcę się dowiedzieć o zarobkach na trasach międzynarodowych, oraz ogólnie o pracodawcy i warunkach panujących w firmie....

dno, dno i jeszcze raz dno, zero szacunku do pracownika, skostniały niedorozwinięty i zacofany system, jakakolwiek inicjatywa czy kreatywność jest zabijana, prezes i vc-e prezes są najmądrzejsi na świecie i znają się na wszystkim, nie wiem jak tacy ludzie zarządzają firma, trzeba poczekać aż te postkomunistyczne twory wymrą i młodzi ludzie z wizja bada zarządzać firmami, pracowałam na komputerze 10 letnim może i starszym żenada w takiej firmie

Zostaw opinię o PKS S.A. Żary - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS S.A. Żary