Firma Handlowa Andrzej Dec

Przeworsk

Opinie o Firma Handlowa Andrzej Dec

xxx81 2015-02-06 12:44:00
Witam poszukuje opini na temat pracy jako kierowca w tej firmie, jakie warunki jaki pracodawca itd
koko 2015-02-20 07:12:02
witam pracowalem tam przez tydzien
koko 2015-02-20 07:14:21
odpusc sobie jak masz dobre jeszcze zdrowie wielka porazka
muniek 2015-02-21 17:55:43
Szkoda zawracać sobie dupy
wiesiek 2015-02-21 18:06:45
Kilometry i nic więcej gościa nie interesuje ma w dupie twoje zdrowie masz być dyspozycyjny do bulu szkoda waszego czasui dlatego płaci 25groszy za kilometr a sam ma80 ta firma to wielkie nieporozumienieholu
wiesiek 2015-02-21 18:07:29
Radzio 2015-07-22 23:08:24
Witam, panowie jakieś nowe wieści odnośnie w/w firmy ogłoszenie non stop na kilku stronach, aktualnie szukam pracy jako kierowca a mam niedaleko jestem ciekaw opinii
Janek 2015-08-05 22:40:21
Miałem "przyjemność" pracy u w/w. Jeśli to jest porządna praca to wolę być bezrobotny.... stawka słaba dostałem stare auto które jeszcze POWINIENEM serwisować w trakcie oczekiwania na ładunek, do tego gołe 25 gr za km, szef dzwonił w nocy z teoriami na temat trasy bo pojechałem 20km dalej niż on miał w internecie, nic nie powiedziałbym gdyby to było 200 albo nawet 50, przemądrzała "pani" w spedycji która wszystko wie najlepiej w Przeworsku są lepsze firmy w jednej z nich pracuję od paru miesięcy i jestem znacznie zdrowszy
Rysiek 2016-02-29 23:25:56
Panowie oferty widzę są od ponad roku, to trochę podejrzane, albo gość jest niewypłacalny albo coś innego skoro pierwsze wpisy są z przed ponad 12 miesięcy. Szczerze wątpię że przez rok kierowcy nie może znaleźć....
adam 2016-08-20 12:03:43
Pracowalem tam i nie narzekałem. Aktualnie chyba poszukuja kierowcow B i C. Moge polecic :P
anonim 2016-08-22 10:26:01
wielka poprawa w ostatnim czasie i placa i atmosfera w firmie
Janek 2016-08-22 10:32:43
Muszę się zgodzić, że wielka zmiana. Może to za sprawą zwiększającego się doświadczenia. Ogólnie teraz wystarczy żyć z ludźmi z firmy w zgodzie i można stworzyć stały związek z tym pracodawcą :D
anonim 2016-08-22 10:38:23
janek czy Ty tam pracujesz? ja swoja przygode skonczylem kilka miesiecu temu z powodu prywatnych spraw i bylo juz wtedy bardzo dobrze, ale slysze ciagle same dobre rzeczy od kolegow tam pracujacych i nawet mysle nad powrotem bo rekrutacje maja otwarta
Janek 2016-08-22 10:45:49
Ostatnio byłem w odwiedzinach i każdy sobie chwali. Szef życzliwy, interes kwitnie, ogólnie widać rozwój.
anonim 2016-08-22 10:51:39
no to ładnie
Praca 2016-08-24 10:32:34
Zacząłem tam pracować i mogę wszystkim polecić. Jak tu ktoś wyżej napisał wystarczy życ z ludźmi w zgodzie i wszystko jest dobrze
Piotr 2016-08-25 09:43:45
Troche sie obawialem zaczynac tam prace, alee moge z czystym sumieniem powiedziec po pierwszych wyjazdach,ze jest dobrze!
anonim 2016-08-26 12:46:34
Polecam!
przecinek 2016-08-30 13:00:34
Już drugi tydzień i zanosi się na kolejne. Polecam, bo jest jeszcze kilka miejsc na nowiuśkie autka
Mariusz 2016-09-11 19:56:42
Ostatnie wpisy wyglądają na pseudo reklamę, pewnie szef kazał pracownikom podkręcić renomę, ja podejrzewam pracowałem tam dłużej niż wy razem wzięci i jeśli zmieniło się na lepsze to chyba p. Andrzej przestał tam rządzić....... Ogólnie ogłoszenie jest na tablica(olx), rzeszowiak i innych portalach min, tutaj od przeszło 4 lat to tak ciężko znaleźć dobrego kierowce czy ciężko znaleźć kogoś kto będzie pracował za pol darmo i słuchał jakim jest idiota i do niczego się nie nadaje............
żeby było lepiej musi!! zmienić się podejście do człowieka który nie jest niewolnikiem chce zjechać na święta bo ma rodzinę chce zjechać z trasy bo już siedzi te 3-4 tygodnie i nie ma ochoty siedzieć dłużej
Kacper 2016-09-19 11:23:11
Uwierz, ze ciężko teraz znaleźć pracownika. Większość firm ma teraz z tym problem - nie tylko transportowych . Skutki pińcset plós - czyt. dostanie kasę z kieszeni podatników po to, aby przestać pracować i zacząć siedzieć w domu, nic nie robić :P. I z tego co mi wiadomo, rekrutacja w ww. firmie została prawie zakończona - nowe samochody, więc trzeba było znaleźć kierowców. Ja osobiście tam nie zostałem, bo niestety na C+E dostanę lepsze pieniądze.
Pozdrawiam, nie słuchajcie pseudo gniewnych, którzy chcieliby prowadzić wojnę z całym światem
durnek 2016-10-19 22:08:18
W końcu atmosfera jak odpowiada to jeszcze lepiej o nich świadczy, ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych obowązków, wiecie czy to jest możliwe?
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowa Andrzej Dec - Przeworsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Andrzej Dec