Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Rendom

Jestem bardzo usatysfakcjonowany mogąc pracować w Dubiel Vitrum, wszystko jest ok a mianowicie : BHP na najwyższym poziomie, traktowanie pracownika rewelacja, zarobki bardzo dobre.

Malik

Nie czaję tych negatywnych komentarzy, takiej pracy to człowiek szybko nie znajdzie, atmosfera mega, zarobki super a i u robić się za dużo nie trzeba. Ja jestem (usunięte przez administratora) zadowolony z tej pracy.

Borys

Moim zdaniem jeden z najlepszych zakładów pracy w okolicy pod względem traktowania pracowników, zarobków, oraz możliwości rozwojowych.

@Borys

O jakich możliwościach rozwoju piszesz jak maszyny z demobilu napisz może kiedy ostatnio kupili nową szlifierkę, fazowarkę lub cnc albo wiertarkę komedia również w finansach się rozwiniesz bo lata przelecą a konto będziesz miał puste lub na minusie na ale jak umiesz pisać listy to świetlana przyszłość.

Songo
@Bareja

Oczywiście, że można zarobić w DV, mówię to na swoim przykładzie, jeszcze raz powtarzam trzeba tylko trochę zaangażowania w powierzone obowiązki. Jeśli wydaje Wam się, że mało zarabiacie pokażcie się z dobrej strony w zakładzie, zróbcie parę nadgodzin, zwiększcie swoją wydajność a zobaczycie sami jak diametralnie zmieniają się Wasze zarobki. Nie można tylko wymagać a od siebie nic nie dać...

Jasiu_Poprodukcyjny

Rabczańska WszechTrójka - DV, BTR, B.pl - zarobisz żeby przeżyć ale mieszkając z rodzicami lub mając rentę/emeryturę. Z tych pensji nie stać nikogo wynająć mieszkanie, zrobić opłaty i normalnie żyć. Nie wspomnę o zakupie mieszkania czy domu nawet na kredyt bo jak ludzie z banku widzą Pit-a to się śmieją. Ale cóż takie warunki i dlatego rekrutacje są ciągłe i na wszelkich możliwych słupach wiszą ulotki. Ukraińców nie ma bo pojechali w Niemcy i Czechy bo im się też za te stawki nie opłaca bo tylko by tu przeżyli a do siebie już nic by nie wysłali. Trzeba powoli iść za ich przykładem jak chce się coś mieć a nie tylko jak parobek na jedzenie robić.

Wiesław
@Jasiu_Poprodukcyjny

Napisałeś parobek a bardziej pasowało pachołek. XD

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Dubiel Vitrum?

Luis

Są wypłacane premie uznaniowe a co roku premia świąteczna.

Kizo

Jestem bardzo zadowolony z tej pracy

Mariusz
@Kizo

Co konkretnie pasuje Ci w Dubiel Vitrum? Fajnie że podzieliłeś się swoją opinią, ale może jednak napiszesz coś więcej na ten temat? Jesteś zadowolony z pensji w tej firmie? Czekam na Twój wpis!

Franek

WD kabluje a sam dopuszczenia warunkowe dopisuje do zamówień jak mu jakaś reklamacja przychodzi żeby mu i jego KJ premii nie uwalili. Hipokryta pisze maile żeby innym premie uwalili a on święty

Broda

Dziwna to firma w której awans zależy od tego jak umiesz donosy pisać [to się teraz ładnie nazywa emeil] a nie od kwalifikacji przykład nowego kierownika .Zwykłe dziady.Myślą jak kaplica to wszystko wolno.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Dubiel Vitrum?

O

Taki jak z chodzeniem do Urzędu Miasta z jakimś roszczeniem albo sprawą.

Smak

Firma idzie w bardzo dobrą stronę, ciągle się rozwijając.

@Smak

Tak firma się rozwija bo nakupili starych maszyn a kierownicy i dyrektor samochody nowe a wymagania metrażowe wysokie ale na tych złomach???? No i pracownicy pouciekali .Żenada.Nawet ci z wydziału o podtrzymaniu na duchu nie dają rady.

@Smak

Tak się rozwija że aż 50gr brutto dali .Widać jaki mają szacunek do pracownika .

Szeregowy

Po komentarzach niektórych wnioskuję że to jakiś Rabczański Eden a ci którzy się pozwalniali to pewnie pilnują swoich majątków co się podrabiali i w wolnym czasie polerują Lexusy lub na wczasy no bo jak nadwyżka kasy po co robić.

@Szeregowy

Człowieku widzę, że wogóle nie wiesz co to znaczy mieć dużo pieniędzy.... Człowiek głodny sukcesu nigdy nie powie, że ma dużo pieniędzy lecz dąży do zdobycia większej fortuny. Zapamiętaj jedno gdy się zatrzymasz to nie stoisz w miejscu lecz się cofasz....

Szeregowy

No właśnie Dubiel głodny sukcesu nigdy nie da zarobić zwykłym pracownikom a dużo to pojęcie względne.

@Szeregowy

Teraz to lepiej niż Eden no bo tarcza szef zusu nie płaci płace tragicznie niskie , roboty dużo trzeba będzie niedługo goło chodzić prawdziwy raj.No ale przed pracą można dostać rozgrzeszenie w kaplicy takich hecy to nawet u Kiepskich niema .No ale biurowcy chwalą bo mają stałą pensję i jakie by tu groszę jeszcze urwać.Pandemia i ogłoszenia o pracę cudowne warunki hi hi hi.

Operator

Jedyne w czym ten zakład przoduje to ilość kamer monitoringu np.w szatni męskiej lub jadalni szef obserwuje z dyrektorem i kierownikami co pracownicy jedzą jak chlebuś z margaryną to premia większa no a w szatni męskiej jakie gacie nosi Wiaderko lub czyjś goły tyłek same legalne sprawy zgroza albo kolaż patrzy kto pali żeby mu zabrać premię za jeden raz bierze 50 zł gorzej jak delikwent dostanie tylko 20zł i co mu zabrać ?

adept
@Operator

... ale płaczek... aż dziw, że tacy tutaj pracują... ciekaw jestem który... bozia, bozia... jak mu źle.

Sack

Ja Ci warunki pracy nie pasują to zawsze możesz zmienić pracę a nie cwaniakować.

Sack

Nikt nikogo w tej firmie nie podgląda, ludzie kochani wkręcacie sobie jakieś chore jazdy.

@Sack

No pewnie dla bezpieczeństwa żeby np Pająk nie ubrał majtek na głowę albo Tomek czapki nie wcisnął na tyłek podglądają chłopców i tyle trzeba było egzorcysty ale komu? Wiadomo kto do kamer patrzy .

Covid

Moim zdaniem i z moich obserwacji doszedłem do wniosku, że kryzys powoli się kończy a więc wszystko wróci bardzo szybko do normy, nie rozumiem wogóle ludzi którzy tak trochę sztucznie wyolbrzymiają jak to jest teraz źle w Dubiel Vitrum, wiadomo było przez dwa miesiące trochę gorzej jeśli chodzi o zarobki ale to nie było spowodowane jakimś widzimisię pracodawcy lecz trudną sytuacją gospodarczą na rynku spowodowaną pandemią koronawirus. Śmieszy mnie również opinia ludzi którzy narzekają, że nie można teraz pracować w godzinach nadliczbowych ludzie a jak była taka możliwość to ilu z Was z niej skorzystało?!

@Covid

W tej firmie od powstania był kryzys Broda jak poszedł po podwyżkę to szef powiedział że jak się odrobi to mu da , chłopa zwolnił i trzeba było fmf na złom a Andrzej najdroże formatki obrabiał na jego garbie się najwięcej wzbogacił .A szef dalej się nie odrobił i tak było jest i będzie pozdrawiam komedia albo raczej parodia ale pensji.

Poszukiwacz

Toż to prawdziwe Klondike nic nie trzeba umieć i taka kasa i to u Dubiela można dom wybudować kasę odłożyć dzieci zaopatrzyć dużo wolnego czasu w dzień po nockach BONANZA.

xxx
@Poszukiwacz

Jak się nic nie umie i nie chce się uczyć to domu nie będzie

@xxx

Każdy sądzi swoją miarą

@xxx

Przecież napisałem że nic nie trzeba umieć czytaj a jak nie to do szkoły a co do domu to twoje to twoje osiągnięcia każdy zna.

Ryszawy
@Poszukiwacz

Ot i całą prawda .Pracownik z kilkunastoletnim stażem zarabia 200 lub 300 Zeta więcej od nowo przyjętego .Skarby narodów który trzyma szef.

Św DV
@Poszukiwacz

Powiem tak i to jest prawda. Nawet majster nie wybuduje domu za te pieniądze. Musi mieć drugą pracę. A kaplice się buduje.

@Poszukiwacz

No to teraz nawet lepiej .Niema nocek i kasa wieksza bez roboty.????????????

Olo
@Nowy

Jak to nie ma nocek? Z tego co się orientuję to są trzy zmiany.

@Poszukiwacz

Do tej pory było cienko a teraz zobaczymy 10 no ale wymówka jest tarcza.

Shuffle
@Operator

Panowie i Panie dwa miesiące to nie wieczność, przecież wszystko wróci do normy i zaczniemy normalnie zarabiać, musimy też zrozumieć pracodawcę broni się za wszelką cenę aby utrzymać ten zakład, nasze miejsca pracy.

Pracodawca ma od 20 lat kryzys A pracownik ma dobrobyt porażka co wypisujecie

Xyz
@Shuffle

A może niech pracodawca spróbuje zrozumieć pracownika, niech spróbuje przeżyć miesiąc za 1500zł.

Shuffle
@Xyz

Ale zrozumcie to tylko miesiąc a naprawdę może to poprawić kondycję firmy.

@Shuffle

Szkłem tyłka się nie utrze ... A koszty życia poszły w górę. Po prostu wstyd i nic więcej

@Xyz

Szkoda że zlikwidowali magiczną szafę można się było pocieszyć ale niektórzy zazdroszczą dobrego chumoru , no bo jak to mało zarabia i się cieszy a my teraz kadra nie można się odstresować za socjalne bo pandemia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dubiel Vitrum? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

KJ3

Co to są nadgodziny?

Alien

Nie ma nadgodzin, wszystko jest tak zorganizowanie że wyrabiamy się w 8 godz.

narazi

Na razie pracujemy 80% czasu i nadgodzin nie ma. roboty jest na godzine tyle samo co dawniej, bo zamowien jest mnej niz dawniej. jak bedziemy pracowac full etat, to zamowien bedzie duzo i wtedy tez bedziemy brac nadgodziny wiec nie rozumien o co biega z tym problemem nadgodzin? jaki problem?

Okular
@narazi

Masło maślane, ciężko coś wywnioskować z tego bełkotu.

Włodek
@Okular

Dlatego wam się rysuje!!!’ Boscie niedojeba inżyniery

Senat

Przy tarczy antykryzysowej nie ma możliwości na pracę w godz nadliczbowych, a kolejna kwestia to taka, że w dobie kryzysu nie ma analogicznie potrzeby pracy w godz nadliczbowych.

Donosiciel

Brawo Łukasz, brawo zarząd, brawo wy. Idziemy w dobrą stronę. Da się? Da się. Uszanowaliscie pracę i ludzi, teraz nasza kolej. Dobre czasy dla firmy to szacunek między pracodawcą a pracownikiem. Zrobiono wielki krok w tym kierunku. Trzeba jednak więcej rozmawiać, pracownik to nie jest jakieś zło konieczne. My pracownicy też chcemy dla firmy jak najlepiej.

Zenek
@Donosiciel

Już widać światełko w tunelu, teraz już będzie tylko lepiej, jednak zarząd ma łeb na karku, nawet w tak trudnej sytuacji dał radę. Teraz my jako pracownicy musimy się odwdzięczyć sumienną pracą.

asdfwqerqwre

Trudno uwierzyć, że operator takie bzdury pisze...

Century
@asdfwqerqwre

Ktoś się podszywa pod nik operatora, nawet będąc anonimowym boją się pisać w swoim imieniu i podszywają się pod kogoś innego, normalnie żal i tyle. Wielcy obrońcy praw pracowniczych a tak naprawdę to nic nie wiedzą i wogóle nie znają realiów, naprawdę brak słów, tacy ludzie mnie śmieszą, chcą tylko wokół siebie stworzyć sztuczny zament.

Pampers

Nikt normalny nie narzeka bo nie ma powodu, praca na realia w naszej okolicy bardzo dobra, zarobki całkiem przyzwoite, zadania nie wymagające bardzo dużego wkładu siły fizycznej. Z tego co wiem to jak na razie nie ma przyjęć lecz po kryzysie związanym z pandemią koronawirus kto wie a więc polecam tą pracę.

Waxa

Świetna praca, naprawdę nie rozumiem ludzi którzy ciągle na nią narzekają.

Ocalony

Praca w Dubiel Vitrum jest pracą naprawdę bardzo dobrą, pracodawca dba o pracownika, zapewnia wszystkie środki BHP, wypłaty wpływają systematycznie na konto, wszystkie weekendy wolne, pracownik jest naprawdę traktowany godnie z szacunkiem. Jestem bardzo zadowolony mogąc pracować w DV. Mimo obecnego kryzysu na rynku pracodawca nie zwalnia pracowników, potrafi zrozumieć swoich pracowników i nie pozostawia ich z niczym w w obecnej bardzo trudnej sytuacji życiowej.

@Ocalony

Właśnie o tym pisałem mało zarabiali i ich trudna sytuacja życiowa wzięła się z tego że nie było co odłożyć na czarną godzinę bo było tylko na przeżycie i gdzie tu troska szefa o pracowników ?

Ray
@Ocalony

Pracodawca nie zwalnia pracowników ponieważ od zawsze miał tanią siłę roboczą a od maja darmową. Środki BHP to nie jest luksus tylko norma a przede wszyskim ochrona dla pracodawcy w razie wypadku. Wypłaty w terminie to również nic nadzwyczajnego a obowiązek pracodawcy. Pracodawcy ma się zgadzać kasa a nie sentyment do pracownika i właśnie dlatego wg. mnie weszli w tarczę.

@Ray

No właśnie sam bym tego lepiej nie napisał powinni jeszcze dopisać że pracodawca zapewnia monitoring w szatni i na jadalni niby dla bezpieczeństwa a chodzi o to żeby ktoś lusterka do kieszeni nie wsadził ale każdy sądzi swoją miarą.

Ocalony
@Ray

To co napisałeś w większości to prawda, obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić środki BHP, wpłacać terminowo wynagrodzenie na konto pracownika, stosować się do kodeksu pracy itp. Lecz nie pisałem o tym, że nasz pracodawca wszystkim praciwnikom to zapewnia i dlatego robi coś nadzwyczajnego. Napisałem to, po to, aby wtajemniczyć laików, którzy nie znają firmy Dubiel Vitrum, że w tym zakładzie faktycznie wszystkie te przepisy są przestrzegane, wszystkie środki są przyznawane, dobro pracownika jest w DV sprawą priorytetową. Uwierz mi, że pracowałem w wielu firmach, dużych jak i małych i dopiero w Dubiel Vitrum otrzymałem to wszystko co mi się prawnie należy a nawet nie raz więcej, mówię tu o np. dodatku za godz nocne.

Ban
@Ocalony

Pewnie Ray jest milenialsem: wszystko mu się należy, jest boski, do pracy może się spóźniać, i nie rozumie co przełożony od niego chce, w końcu księciuniu pojawił się w pracy i trzeba się z tego cieszyć, że swoje białe rączki może utytłać niezbyt czystym szkłem. Bosz... mama by się nad nim rozpłakała, jakżesz jej dziecko musi cierpieć w tej kapitalistycznej firmie, a przecież on taki bystrzak i powinien być milionerem. Dobrze, że mało tutaj zrzędzenia. Ale jestem daleki od zadowolenia od obecnej sytuacji, bo nie mogę pracować tyle godzin ile bym chciał, nie podoba mi się, że premia będzie później, ale liczę na szybki powrót do normalności i że otrzymam za każdą przepracowaną godzinę tyle samo pieniędzy ile dawniej. Pozdrawiam wszystkich niepłaczących mężczyzn i kobiety, a zarządzającym życzę podejmowania odpowiednich decyzji, które biorą pod uwagę dobro wszystkich, którzy tutaj pracują.

Donosiciel
@Ocalony

To co piszesz, że nie zwalnia to nie prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój