Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

taka taka

Halo, czy w tej firmie znajdzie sie praca dla kobiety?

Gh
@taka taka

Tak

Linki

Mimo zerowego doświadczenia w tej branży, wdrożyłam się bardzo szybko i teraz jestem ogromnie zadowolona z pracy w DV, zarobki całkiem przyzwoite no i wszystkie weekendy wolne co nie ukrywam jest mi bardzo na rękę.

pytanie
@Linki

Czy moge zapytac, jaka pani prace wykonuje w DV?

Ile jest zmian w Dubiel Vitrum?

Praca na trzy zmiany

Sławomir

Cześć tu Sławomir Polecam tą pracę rozwój wynagrodzenie gwarantowane!! Super atmosfera Dla takiej pracy warto poświęcić dusze serce i ciało

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
wojtek12

Na jakie wynagrodzenie netto może obecnie liczyć operator maszyn?

@wojtek12

w ogłosz jest 3100 do 3600 brutto i chyba tyle faktycznie jest. tylko robia na 3 zmiany, ale nocki kilka zł wiecej do godziny

wojtek12
@etat

W ogłoszeniu pisze "Łączne wynagrodzenie brutto", więc domyślam się że są już tam wliczone dodatki od nocki oraz premia. Pytanie od czego zależna jest ta premia i jak ją uzyskać.

@wojtek12

mają w komputerze licznik gdzie liczą ile zrobili na szlifierce szkła moze najlepiej idz do kierownika i zapytaj jesli jestes zainteresowany bo szczegolow nie znam, ale jak jest duzo pracy to premia wychodz wieksza

Operator
@etat

Algorytm premi opracowany przez dyrektora jest taki że nie powstydziłby by się go ci co wynaleźli enigmę nikt nic nie wie ale wynik zawsze ten sam wyrąbać pracownika no ale szef o niczym nie wie a resztę proszę do dyrektora od kajfasza do Juda.....Odpowiedni człowiek na swoim stanowisku.

@wojtek12

Na początek najniższa i tylko najniższa a po pół roku 1zeta do godziny brutto przy dobrych układach.Powodzenia.Ha ha ha.

Legion

Szkoda mi tylko Pana dyr Piotra G.

Operator

Operatorzy szlifierek lub fazowarek to tylko 1 Zeta więcej od sprzątaczek taka cienka grupa płacowa a premia jak godzin dużo to zerowa a jak mało to coś dorzucą do niedawna to jak miałeś dobrą wydajność to obcinali do 1.6 dla dobra zakładu (usunięte przez administratora)

Praca wprost wymarzona, pracuje się tak jak w przepisach po 8 h, weekendy wolne, zarobki jak na taką ilość przepracowanych godz wprost

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Dubiel Vitrum, ubezpieczenie od pierwszego dnia, ubranie robocze, praca w czystych warunkach, każdy weekend wolny, możliwość rozwoju zawodowego, awansu, całkiem przyzwoite zarobki, które są oczywiście systematycznie podnoszone. Naprawdę rewelacyjna praca.

olafa

Ja też tutaj dłużej zostanę, bo jak byłem w innej firmie, to jednak trzeba było pracować w weekendy też i nic czlowiek nie mgol zaplanowac, nie bylo spokoju, ciagle nerwy, teraz praca, teraz wolne, wosattniej chwili no i nie zawsze liczyli dokladnie czas pracy i dlatego zmienilem prace.

Stefan

Po tych bajkowych opowieściach przypomina mi się lektura i szklane domy dlatego odważnych zapraszam do pracy i napiszemy nowe Przedwiośnie raczej desperatów ha ha hi hi.

Ziuta

Praca godna polecenia

Logan

Bardzo dobra praca, można naprawdę dobrze zarobić.

Reni

Pracuję w Dubiel Vitrum nie całe trzy lata ale mogę powiedzieć, że praca jest świetna, przełożeni bardzo w porządku, Szef bardzo miły, zarobki bardzo dobre, naprawdę jestem bardzo zadowolony.

Bonus

Praca świetna, zarobki bardzo dobre, polecam.

Winter

Powiem (napiszę) o swoich odczuciach ponieważ nie lubię wypowiadać się za kogoś, a mianowicie, pracuję w DV już ładnych parę lat i muszę stwierdzić z ręką na sercu iż jest do bardzo dobra praca naprawdę nie wymagająca dużego wkładu fizycznego. Praca godna polecenia, weekend każdy wolny, zarobki jak na naszą lokalizację na wysokim poziomie, co jest bardzo ważne praca praktycznie bezstresowa, a jak większość z nas wie stres przyczynia się do rozwoju różnych groźnych chorób.... Pracodawca zapewnia ubezpieczenie od pierwszej minuty pracy, wszystkie środki BHP są również przyznawane pracownikowi od pierwszych minut. Są również premie, uznanowe, akordowe, świąteczne, wysokie dodatki po godzin nocnych. Pracownicy wykazując zaangażowanie otrzymują umowy na czas nieokreślony, moim zdaniem w dzisiejszych czasach jest to również ogromny plus. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych zakładów pracy w naszym regionie.

ob1
@Winter

to jakie zarobki są wg Ciebie niskie jeśli twierdzisz, że w DV są na wysokim poziomie

Winter
@ob1

Nie sztuką jest pracować po 10 godz i w dodatku jeszcze w weekendy i zarobić 4000 zł, w DV oczywiście zależy od zaangażowania i danego działu ale wynagrodzenia oscylują między 3300 a 3600 dla szeregowego pracownika, więc wydaje mi się, że nie jest źle.

olo
@Winter

Zarobić można od minimalnej do 2400 netto. Bhp owszem ale to nie z łaski. Ubranie i akcesoria muszą wydać bo takie są przepisy, Nie pracuje się po 10 godzin, bo są 3 zmiany i nie było by jak. Chyba, ze dwóch przy jednej maszynie. Jest premia uznaniowa, możesz dostać albo nie. Robisz nadgodziny to uwalą z premii. Robisz cały miesiąc wszystko ok w ostatnim dniu coś zepsujesz po premii. Jest dodatek świąteczny wychodzi chyba 90 zł netto. Można się ubezpieczyć grupowo. To ubezpieczenie wychodzi o jakieś10 zł taniej niż prywatnie u tego samego ubezpieczyciela.

HD

Hahaha Chyba brutto

Mirek
@HD

Ha ha ha ha ha chyba Ty

Obiektywny

Praca nie zbyt ciężka. Co do zarobków to są one adekwatne do pracy, czyli nie zbyt duże jak dla mnie. Aczkolwiek nie do końca dobrze są wynagradzane osoby które pracują więcej. Osoby takie, owszem zarabiają więcej ale nie jest to tak wielka różnica by było to opłacalne. Prowadzi to do tego, że pracownicy robią robotę na 50% swoich możliwości kiedy przy wyższych zarobkach dali by z siebie więcej o czym wielu mówi. Wg mnie różnica między nowo przyjętym pracownikiem a pracownikiem wydajnym z dużym doświadczeniem powinna wynosić minimum 1000 zł.

Opinia

Zarobki świetne, praca nie ciężka, polecam.

Roman
@Opinia

Piszesz, ze wypłata jest na dobrym poziomie. Masz na myśli samą podstawę, czy także dodatkowe benefity takie jak premie? Chętnie dowiem się, co wchodzi w skład dodatków oferowanych przez pracodawcę.

etat

Trzeba być trochę rozarnietym a nie wiedziec wszystko, bo sie nauczysz. Po to sa aby cie nauczyc. nie dygaj. czasem ludzie takie głupoty pisza jakby sie kto urodzil z umiejetnoscia obslugi takiej lubi innej maszyny.

Praca godna polecenia.

Zenit

Najwspanialsza praca w jakiej kiedykolwiek pracowałem, wspaniałe zarobki, bardzo miły kierownik jeden jak i drugi, atmosfera w pracy wprost rewelacyjna, nie zamienił bym tej pracy za rzadne skarby.

Św DV
@Zenit

Zgodzę się z tobą w 100%. Szczególnie ten młodszy kierownik (kolarz z Wysokiej) jest świetny. (usunięte przez administratora) Pozdro PG

Gienek

Jak tak fajnie to (usunięte przez administratora) na chwałę Dubiela jak jak dawniej i już już będzie lepiej jak tylko się odrobię i będą podwyżki lada moment ha ha ha.

Zenit
@Gienek

Twoja wypowiedź zupełnie bez ładu i składu, nie podoba Ci się to znajdź sobie inną lepszą pracę ale już teraz Ci powiem, że na pewno nie znajdziesz a wiesz czemu? Ponieważ DV jest najlepsze. Pozdrawiam serdecznie zadowolonych z pracy.

@Gienek

nie rozumiem co gosciowi chodzi... cos mu nie zaplacili? i tez nie wiem kto to jest kolarz z wysokiej? i mialby zle pisac o innych pracownikach? czemu? tutaj zle sie pisze od dubiel vitrum a nie innychpracownikach, nie? ... ale ja jestem zadowolony, wiec nie pisze zle

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój