Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Kombo

Zgadzam się z Panem poniżej, firma oferuje bardzo atrakcyjne warunki pracy, a mianowicie : Pracę w czystych warunkach bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Wszystkie warunki BHP są spełnione, nawet firma była laureatem konkursu Państwowej Inspekcji Pracy. Pracownik ma możliwość brania urlopów kiedy mu się to podoba w terminie dla Niego dogodnym co nie zdarza się często w innych zakładach pracy. Wypłaty są zawsze na czas, nigdy nie trzeba czekać na pensję, a pracowałem w różnych firmach i z wypłaceniem pensji było różnie.... Od pierwszego dnia pracownik dostaje kompletny strój roboczy. Dodatki za pracę w nocy są bardzo atrakcyjne. Pracownik który pokazuje swoje zaangażowanie może liczyć na wysokie premie uznaniowe. Jednym słowem polecam firmę Dubiel Vitrum, osobiście pracuję w Niej i jestem bardzo zadowolony.

Luis
@Kombo

Na jakie wynagrodzenie może liczyć już samodzielny operator maszyn? I ile wynosi atrakcyjny dodatek do godzin nocnych?

@Kombo

Wiesz może, czy pracodawca zatrudnia również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały w branży, w której działa firma? Jestem ciekaw, czy bez doświadczenia zawodowego również istnieje możliwość dostania się do tego miejsca pracy.

oknometal
@Luis

ostatnio wyszlo 4 złote dodatkowo za godz nocna

oknometal
@Bartosz

jak mozesz dzwigac szyby, to zatrudnia... do maszyn tez jak jestes chetny do nauki i ogarniasz kosiarke czy telewizor albo komputer to sobie poradzisz

Kombo
@Bartosz

Tak, jest możliwość zatrudnienia się bez specjalistycznego doświadczenia w owym zawodzie. Jest okres szkolenia gdzie operator nowo przyjęty pracuje pod okiem wykwalifikowanych pracowników.

Komandos

I ja muszę dodać swoje przysłowiowe trzy grosze, pracuję w firmie ponad 10 lat i patrząc z perspektywy czasu muszę śmiało stwierdzić, że firma ciągle się rozwija, park maszynowy ciągle, systematycznie się powiększa. Widać patrząc z boku że Szefostwo dba o firmę ciągle ją udoskonala inwestując w nią duże pieniądze. Ja jako zwykły szary pracownik jestem dumny mogąc pracować w firmie DV. Można to odczuć, że pracownicy są szanowni przez swojego Szefa a to naprawdę wiele znaczy, przynajmniej dla mnie ponieważ w takiej atmosferze od razu lepiej się pracuje. Jak na ten region polski zarobki są całkiem przyzwoite, przysługujące urlopy można bez problemu wykorzystać, oczywiście są płatne bo i z tym w innych zakładach bywa różnie. Pracownik jest ubezpieczony od pierwszego dnia tak jak w kodeksie. Praca jest zmianowa po 8h co też w innych firmach różnie wygląda. Pensje przelewane są na konto zawsze w terminie, więc można bez problemu zaplanować sobie wydatki. Praca oczywiste w czystych, ciepłych warunkach.

Clean

Mimo złych opinii postanowiłem podjąć pracę w Dubiel Vitrum i powiem Wam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu, obecnie pracuję już drugi rok w tej firmie i jestem bardzo zadowolony.

Krzyś

Najlepsza praca w jakiej kiedykolwiek pracowałem a uwierzcie trochę ich było. Fajne zarobki, miła atmosfera, wyrozumiałe kierownictwo.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski

Pracuję w firmie Dubiel Vitrum już ładnych parę lat i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie innej pracy. Praca dająca możliwość ciągłego rozwoju, atrakcyjne zarobki, miła atmosfera w pracy, socjalne, możliwość dodatkowego ubezpieczenia. Jak dla mnie firma ma same plusy, których nie zdołał bym tutaj wszystkich wymienić. Proszę się nie zastanawiać tylko odwiedzić Dubiel Vitrum i przekonać się na własnej skórze. Polecam.

Zadowolony

Firma bardzo fajna a mianowicie : zgodzę się z przedmówcami, że na początku kokosów nie ma ale z drugiej strony gdzie dadzą pracownikowi krocie bez doświadczenia w zawodzie. W Dubiel Vitrum gdy pracownik jest pracowity, łaknie wiedzy i szybko ją przyswaja naprawdę w krótkim czasie można dobrze zarabiać. Praca w tej firmie nie jest nie wiadomo jaka ciężka a raczej na odwrót, patrząc na pracę niektórych jednostek to wręcz się pracownik nudzi. Pracodawca bardzo kulturalny człowiek, dający o dobro pracowników, naprawdę gdybym ja był tam właścicielem i widział jak niektórzy pracują już dawno bym połowę zwolnił. Wszystkie przepisy BHP są przestrzegane, pracownik mimo tego, że pracuje przy szkle może czuć się bezpiecznie. Osobiście polecam firmę Dubiel Vitrum wszystkim, którzy szukają zatrudnienia. Firma jest w ciągłym rozwoju i jest jedną z bardziej liczących się na rynku w przemyśle szklarskim.

olobolo
@Zadowolony

Zgadzam się z Panem całkowicie Panie dyrektorze:)

Kurczak

Co tu dużo mówić: ludzie pracujący tu nie mają wyższych ambicji, by zarabiać więcej, widocznie im to pasuje. Pewnie zarabia na nich współmałżonek albo żyją od 10 do 10- tego. Wszyscy nie mogą być bogaci, więc zachęcam do rekrutowania się w tej firmie. Pozdrawiam

@Kurczak

Mam przez to rozumieć, że będąc osobą zatrudnioną w firmie Dubiel Vitrum nie ma możliwości, aby z upływem czasu mieć wyższe wynagrodzenie? Może jesteś w stanie napisać, jak wyglądają ewentualne awanse? Liczę, że wypowiesz się w tym wątku i pomożesz wielu użytkownikom.

@Bartosz

Jak przychodzisz do firmy to dostajesz minimalną przez jakieś 3 lata. A awans? Tu mistrz produkcji nawet trójki nie wyciągnie

@Kurczak

Skoro firma zatrudnia na podstawie stawki najniższej krajowej, to może, chociaż ewentualne dodatki są bardziej atrakcyjne? Często zdarza się tak, że pracodawcy oferują atrakcyjny system premiowania, który znacznie podnosi wysokość pensji. Czy również jest tak w przypadku firmy Dubiel Vitrum?

@Bartosz

Nie, tutaj premię wliczają do minimalnej

Jolo

Najgorsza firma w tym rejonie Polski. Gubernator to człowiek bez jakichkolwiek wad, oporny na jakąkolwiek krytykę - siedzi w tej firmie bo podoba się Andrzejowi. Stary mierzy wszystkich swoją miarką a nie jest to człowiek zbytnio rozgarnięty. Dlatego też gubernator może robić co chce (ale on w sumie trzepie gaćmi przed Andrzejem) a że też nie jest wiele bardziej rozgarnięty to ich błędy w górze odbijają się na pracownikach produkcji.

@Jolo

"Jojko"chciałbym Cię poznać osobiście żeby przekonać się jaki ty jesteś rozgarnięty skoro o Szefie potrafisz tak mówić........ A co ty w swoim życiu osiągnaleś?

Jojko
@pracownik

Nie ma sprawy. Za szkołą po lekcjach. ... co za ludzie

Obserwator
@Jolo

Konkretne i prawdziwe podsumowani. Kilka lat pracowałem w biurze i musiałem patrzyć na fałszywą gębę Guberntora dzień w dzień. O całokształcie firmy szkoda słów.... Jedynie dobrą opinię mogę powiedzieć o innowacyjności zarządzaniu, organizacji i jakości produktu. PS. Firma nie szanuje pracownika, a podwyżki 1zł netto na które czeka się z łaską po kilka lat to niech sobie wsadzą..... Pracownicy którzy mieli pojecie o robocie , byli sumienni i pracowici dawno już zostawili wypowiedzenia u żupana czy gubernatora. Także teraz firma składa się z sezonowych pracowników, rencistów, pijaków, z ludzi u mamy na garnuszku i nieporadnych życiowo itd.

@Obserwator

Obrażanie innych pracowników jest raczej w złym tonie, chyba się ze mną zgodzisz. Oczywiście każdy ma prawo zostawić tu swoją opinię o zatrudnieniu, a Twoja nie jest zbyt pozytywna. Czemu uważasz, że w firmie pracują niekompetentni pracownicy? Czy będąc jeszcze pracownikiem próbowałeś coś zmienić w atmosferze i relacjach przełożony-pracownik? Od dłuższego czasu nikt nie wypowiedział się jaka jest obecna kondycja firmy i o tym jakie panują w niej stosunki, a chętnie się bym tego dowiedział, wiec zachecam Was do dyskusji.

Były
@Bartosz

Mam jedno pytanie. Jeżeli jest tak kolorowo to dlaczego jest taki przemiał w pracownikach a w tym także w majstrach na antresoli? Jedynie Szefowa jest ok, bo jak się składa wypowiedzenie to nie robi większych problemów.

Luidzi

Zawsze można zmienić pracę ale zazdrość nie pomoże. Każdy może założyć własna firmę!!

Niezadowolony

Firma nastawiona na wyzysk zwykłych pracowników Szef człowiek rozgarnięty i jego pachołki inaczej by się nie dorobił takiego majątku sam plac przy zakopiance ok 3ha no i zabudowania i sprzęt pewnie warte z 20 kawałków lub więcej no i proste że musiał wykorzystywać ludzi bo jak inaczej by się tak dorobił dziwię się że jeszcze nie pozbył się donosicieli dawniej dziadkowie opowiadali że w czasie wojny Niemcy jak ktoś doniósł na swojego to najpierw rozstrzelali jego, tak samo w tej firmie jak ktoś donosi to świadczy o jego niekompetencji jako mistrza lub nadmistrza ,nadmistrza , nadmistrza, kierownika wobec swoich podwładnych i powinno się ich z przyjscia zwolnić tym bardziej jak się codziennie do kościoła chodzi .Szczerze odradzam tą firmę zero przyszłości awansu czy nauki nie mówiąc o zarobkach.

Sławomir Grudziądz

Witam. Chcę polecić wszystkim kupującym firmę Dubiel Vitrum. Kilka lat temu kupiłem lustro które na skutek użytkowania uległo uszkodzeniu. Opisałem ten fakt producentowi i pomimo upływu terminu gwarancji " szefostwo " zainteresowało się zaistniałą sytuacją. Uzyskałem wyczerpującą informację na temat uszkodzenia a w ramach rekompensaty nowe lustro. To było wyprzedzenie polskich standardów. Brawo, podziwiam i dziękuję .

Obserwator
@Sławomir Grudziądz

Jako klient, osoba zewnętrzna to ta firma jest polecana od pierwszej opinii- produkty przechodzą kontrolę i są w miarę dobrej jakości. Jako były pracownik tej firmy odradzam zatrudnienie w DV -na początku bardzo zachęcają koloryzują jak tylko się da. Jak już umowa podpisana to jest zderzenie z Gubernatorem, czyli kłamstwo prosto w oczy, wyzysk. Jak ktoś chce utrzymać rodzinę to za najniższą krajową jaką zapewnia DV nie jest możliwe. Praca jedynie dobra do nabrania doświadczenie jeśli chodzi o biuro i to jest jedyny plus i zaleta. Jeśli chodzi o produkcie to tylko przezimowanie, bo tam się nic nie nauczy , nic mądrego nie dowie- chyba że "stawka nie puszcza" .

Woźnica

Podwyżki to np 50gr brutto zapytajcie Andrzeja P z fazowarki wykorzystują go chłop przed emeryturą a pracuje uczciwie ale bogatemu wolno wszystko.To wychodzi 65zł miesięcznie.A ci co piszą o lewych rączkach to sądzą swoją miarą od dobrego konia nie dostaniesz tylko od kaliki.Większość ludzi to pracuje uczciwie bo liczy na lepszą wypłatę bo ciągle obiecują jakby było dobrze to nie potrzeba ogłoszeń bo ludzie sami przyjdą ale przyprowadź kogo a jeszcze ci gotowy przywalić za taką przysługę .

Olaf

Patrząc na miejscowe realia to DV nie jest złą firmą. Praca jest stabilna i ma się wszystkie świadczenia. Kasa na dzień dobry podobna do pobliskich zakładów. Nie słyszałem w DV o jakiś masowych zwolnieniach jak np w Valevexie albo 3M. Tam najpierw masowo przyjmowali a później zwalniali lub wysyłają na urlopy bezpłatne. Teraz ludzie z tamtych firm przychodzą do DV i opowiadają że nigdzie nie jest kolorowo.

Lola
@Olaf

Racja!!!A narzekają tylko nieroby nieudacznicy i lewusy którzy chcieliby zarabiać kokosy Ale niestety obie rączki lewe:)

Ja tam polecam firmę DV. Jak na start to spoko robota i miła atmosfera. Podwyżka po trzech miesiącach i dalsze perspektywy.

Antresolarozdupcona
@Nowy

Haha ciec więcej zarabia na start niż ludzie w DV taka prawda podwyżkę to dostaniesz ale po 6 latach

Zając

Oferujemy: -zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę, na pełen etat; -pracę w systemie II-zmianowym; od pon-pt, w godz. 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00 -atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (stawka godzinowa) oraz system premiowy; -narzędzia pracy; laptop, elektronarzędzia, narzędzia mechaniczne itp.; -udział w szkoleniach związanych ze specyfiką zakładowego parku maszynowego; -możliwość rozwoju zawodowego w dziale utrzymania ruchu; -pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; -możliwość zdobycia lub pogłębienia obecnego doświadczenia zawodowego; -pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i uznania. Przecież trzeci i ostatni podpunkt zupełnie mija się z prawdą co wy na to ?

@Zając

DzikaŚwinaKrzakiRwie

nie polecam firmy płaca 8 zł na rękę na start ,ledwo starcza na pasze dla prosiaków łiii łii ;)

Łubu dubu Łubu dubu

Najlepsze z tego że w ogłoszeniach o pracę reklamują się o funduszu socjalnym a przez tych kilka lat nikt na hali nie słyszał o tym ciekawe gdzie się podziały te pieniądze dopiero jak powstał związek zawodowy to coś dali zwykłym pracownikom, choć krążą pogłoski że odbijają na premii(podobno kierownicy i menagerowie przepili w Groniu]na imprezach integracyjnych albo w biurze bo oni wiedzieli to rozdysponowali między siebie . Jak była msza na otwarcie hali to były zapisy kto i ile osób przyjdzie każdy myślał że będzie poczęstunek jakaś kawa i ciasto albo obiad niektórzy pracownicy przyjechali z dziećmi a tu do domu dlatego kierownicy nie przyjechali bo wiedzieli że się nie da pojeść za darmo a organista z księdzem i szefostwo do słodkiej , dosłownie wstyd .Hala za kilka milionów a było około 100 może 120 pracowników po 20 zeta na osobe to jest 2000 lub2400 za całość tj za obiad z kawą nikt na nic więcej nie liczył była sobota piękna pogoda posiedzieć pogadać ale biedny by tak nie zrobił bo to nie honor.2400 to tak ja ja bym wyjął z kieszeni 10 zł , więcej daję na ofiarę.A koziołek wsiada w renault i niech się dzieje co chce ja mam zapewnioną emeryturę i Goodbye Kalifornio a niech się zwalniają :) :) :) coś ta psychologia pracy szwankuje.

Roman
@Łubu dubu Łubu dubu

Kozioł na razie starym Fordem musi sie męczyć, a Renault to przecież inny zasłużony. Ale w tym roku pewnie mu kupią bo sie mu należy. Kto ma jakiś pomysł na fajne auto, moze Jaguar.

Jas
@Roman

Ach ten koziolek on jest najlepszy cap

Bem

Panie Andrzeju, dobrze Pan widzi że ludzie są za Panem i dobrze firmie życzą. Problemem są kierownicy i dyrektorzy. Szanują tylko przelew na konto, a w razie problemów uciekną jak szczury. Moze im Pan kupić jeszcze droższe auta, a oni nawet tak tego nie szanują zeby za Pana paliwo na msze zakładowa przyjechać. Potrzeba zmian a wielkich managerów ma Pan do zmiany z kozlem na czele.

Rob

W tej "firmie" to za dużo powiedziane. W tym zakładzie pracy pracują tylko osoby, które nie mają wyjścia. Po 8 latach pracy zarabiasz 200 pln więcej od nowego pracownika pomimo wyszkolenia go. I wynosi to 1900 naz łape. Zaraz pojawią się komentarze w stylu pewnie źle pracujesz i dlatego mało zarabiasz. Otóż proszę państwa tak nie jest i nie życzę nikomu żeby tego doświadczył.

Hanna
@Rob

Rozumiem, że dla Ciebie największą wadą pracy w firmie są zarobki, czy tak? A pod innymi względami jesteś zadowolony? Padło tu kilka negatywnych komentarzy na temat atmosfery, jak Ty ją oceniasz? Czy pracownicy są ze sobą w dobrych relacjach? Piszesz o tym, że pracownicy z doświadczeniem szkolą nowych, ile takie szkolenie trwa, jak przebiega?

Rob
@Hanna

Nie w "firmie" tylko w zakładzie pracy. Oczywiście, że zarobki są dla mnie najważniejsze. Chyba każdy człowiek idzie do pracy po to żeby zarobić i żyć godnie. Nie licząc tych, którzy są na garnuszku rodziców i idą do pracy bo im kazali. Między pracownikami atmosfera jest dobra. Co innego między mistrzami i kierownictwem. Są tacy mistrzowie pokłóceni z kierownictwem, że nic dla pracownika nie załatwią. Nie upomną się o podwyżkę jak pracownik jest dobry, mają wszystko w (usunięte przez administratora) byle by tylko mieli swoje zadania wykonane i żeby przypadkiem nikt z kierownictwa z nimi nie rozmawiał. Stoją obok. Pracownik ma zrobić swoje. Mistrz powinien być dla swoich podwładnych i stać za nimi jak dobrze wykonują pracę. Okres szkolenia w zależności od działu trwa od 3mc do nawet 4lat według niektórych mistrzów, żeby pracownik mógł wykonywać swoje obowiązki z pełną wydajnością. Według mnie po 6mc każdy da sobie rade ze wszystkim. Może będzie to robił wolniej ale dokładniej, co się mistrzom nie spodoba.

Bareja
@Rob

To dlatego że młodzi Dubiele nigdy fizycznie nie pracowali i wydaje się im że maszyna sama idzie a ty masz za to wyżyć a oni wszystko kupują na firmę a jeszcze do tego patrzą komu by tu jeszcze urwać tu za pranie tu za palenie tu za minuty " charmonogram" a niektórzy naciągają ile mogą .A później trzeba egzorcystę ale komu kierownicy jeżdżą furami po 150 tyś świątek piątek i niedziela nawet do piekarni po chleb a zwykli pracownicy według nich wysoki standard życia prowadzą i dlatego im brakuje ciekawe jakby którego postawił za maszyną przyjdą na halę w lecie to już mokrzy szczególnie ten grubszy a co dopiero jak by trzeba było robić.

Bareja
@Rob

Jak ma być dobrze jak mistrzowie piszą donosy na swoich pracowników jak ten wybitny co go zwolnili za kradzieże w valvex-ie jaki on ma kompetencje do wykonywania swojej pracy jak pisze na swoich podwładnych słynny mistrz Z.B za kim on się postawi , ale jak się fajnie z nim gada to przeniesie z biura ile zakład zarobił w tym miesiącu albo ile zarobił kozioł dobre i to jest kadra jak w komedii .

Rydzyk

O płacy w tej firmie widać po rotacji i jeszcze najlepsze że niektórzy sprzedają drugich za parę złotych na przykład ten co go oskarżyli to że ukradł butlę z gazem do wózka i jeszcze donosi rzygać się chce

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój