Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Szczęśliwy

Najlepszy pracodawca na Podhalu!

@Szczęśliwy

Rabka nie leży na Podhal. Coś słabo u Cb z geografią.

@Kurczak

Niektórzy badacze okolicznych mieszkańców określają jako „Lud rabczański”, nieco różniący się od innych grup góralskich. Pierwotnie ziemię rabczańską zamieszkiwała grupa górali zwanych „Kliszczakami”, lecz obecnie na Rabkę-Zdrój duży wpływ ma kultura górali podhalańskich (dotyczy to szczególnie stroju)[14]. Spora grupa osób uważa, że jest to północna podgrupa Podhalan[15]. Rabka Zdrój leży na Podhalu, ale nie jest to miejsce na takie spory....

@Szczęśliwy

Górale to i (usunięte przez administratora) w Ameryce są, ale czy Chicago leży na Podhalu? Ciekawe ile ci stary płaci od wpisu?

@Kurczak

Więc jeśli mógł byś mnie doedukować to gdzie leży Rabka Zdrój, jaki to jest region polski?

@Kurczak

Mój pracodawca nie płaci mi za żadne wpisy na tym portalu. Jestem bardzo zadowolony z pracy w Dubiel Vitrum i opiniuje ten fakt. Śmieszy mnie trochę Twój prosty sposób myślenia....

@Szczęśliwy

Kochany, Podhale kończy się na Gorcach a Rabka Zdrój leży już po ich drugiej stronie w Kotlinie Rabczańskiej

Mi również super pracuje się w DV, niczego mi nie brakuje, kasa fajna, robota na miejscu, nie trzeba jeb.... ć jak na budowie.

Syn Ojca

Praca super, stawki godzinowe całkiem przyzwoite, składki, ubezpieczenia wszystko w 100 procentach jak w kodeksie. W pobliżu nie ma takiego zakładu pracy. Z tego co się orientuję to są przyjęcia więc nie ma co się zastanawiać.

P. W

Bardzo jestem zadowolony z pracy w Dubiel Vitrum, polecam wszystkim szukającym pracy.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
Martin

Znajdzie się parę takich jednostek, które chcą skalać dobre imię zakładu pracy Dubiel Vitrum. Lecz tego nie ukryją, nie zakrzyczą, że bardzo dużo osób w DV jest zadowolonych z pracy z pensji oraz atmosfery panującej w DV. Podam przykład mojej osoby, byłem przeciętnym pracownikiem jakich jest u nas wielu lecz miałem ambicje, marzenia, wykazywałem swoją inicjatywę, brałem czynny udział w rozwoju firmy i teraz zostałem doceniony zarabiam naprawdę dobrze, moja rodzina jest szczęśliwa. Każdy pracujący w Dubiel Vitrum może tego dokonać wystarczy trochę zaangażowania, chęci i można dobrze zarobić ale jak Wy wolicie zamiast pracować to siedzieć na telefonach i produkować wybrali to sorry ale do niczego nie dojdziecie. Uporem i pracą ludzie się bogacą! Da się w Polsce dobrze zarobić? Da, tylko trzeba trochę chęci!

Antresola

Pracuję przy montażu luster, praca bardzo fajna nie wymagająca wysiłku fizycznego, zarobki również ok, moim zdaniem Dubiel Vitrum jest jednym z lepszych zakładów w okolicach.

Taras
@Antresola

Jak Ci pasuje taki układ to zapomnij o pdwyżkach

Antresola
@Taras

Akurat w kwestii podwyżek to w przeciągu 6 miesięcy dostałam dwie ????

A. M. L. O

Jestem mega szczęśliwa, że mogę pracować w Dubiel Vitrum

Wiki

Jedyny taki zakład pracy w okolicy w którym są tak rygorystycznie przestrzegane wszystkie prawa pracownika, dzięki czemu możemy pracować w bezpiecznych warunkach, pracujemy po 8 godz, każde weekendy wolne. Dla kobiet to wiele znaczy bo przeważnie oferty pracy są ze sklepów, marketów gdzie można zapomnieć o takim systemie godzinowym, a tutaj po pracy mam czas zająć się dziećmi w weekend mogę spędzić rodzinnie czas, po prostu super, jestem bardzo zadowolona z tej pracy.

S. E

Praca w czystych warunkach bez stresu i poganiania ze strony zarządu. Jestem bardzo zadowolony również z pensji w przeciągu roku miałem trzy podwyżki.

Skromna

Mi również bardzo dobrze się pracuje w DV, wiem że będzie za chwilę fala krytyki ale jestem zadowolona z pensji, mam super koleżanki, kolegów z którymi świetnie się dogaduje, czasami nawet nie wiem kiedy minęły te 8 godz, soboty wszystkie wolne, moim zdaniem nie ma co narzekać.

Sunny

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy w Dubiel Vitrum.

Chętny

Hahaha :) no ale na początek to na ile mogę liczyć

No może jak pójdziesz na cnc to wyciagniesz to 2000 na rękę a tak to minimalna

@Kurczak

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią absolutnie, nawet nie będąc operatorem na początku jest ponad 2 tyś plus premia uznaniowa.

@Chętny

Zarobki oscylują między 2400 a 3000 jest to uwarunkowane na jakim stanowisku pracownik się znajduje no i oczywiście stażem pracy, zaangażowaniem i wieloma innymi czynnikami.

Polka
@Pracownik Z

To wypiepszaj na pakowanie, na matowanie albo na antresole i powiedz to pracownikom w oczy. Kłamczuchu jeden. Zarobki oscylują od 1800 w górę. Chyba, że ty brutto podałeś

@Polka

Rozmawiam z Nimi praktycznie codziennie i jakoś właśnie nikt prosto w oczy nie narzeka więc bardzo Cię proszę nie rób się rzecznikiem pracowników lecz mów tylko za siebie ponieważ nie wiesz ile kto zarabia.

A zwalniają się, bo co?

Polka
@Pracownik Z

No właśnie, mało ludzi już poszło z tej firmy?

@Kurczak

Jak to dlaczego....? W obecnym czasie jest bardzo szeroki rynek pracy, młody człowiek nie przywiązuje się obecnie do pracy lecz ciągle poszukuje dogodniejszych warunków. Jedni przychodzą drudzy odchodzą to jest normalna kolej rzeczy, w każdym zakładzie pracy jest rotacja. Lecz proszę zauważyć, że mamy również pracowników ze stażem pracy po 10, 15, 20 lat i nawet więcej.

Kurczak

Panowie z zarządu, jesteście śmieszni jak tutejsze wypłaty. Firma wisi jeszcze na paru bardziej doświadczonych pracownikach (może 10-ciu) reszta to ciągły przemiał. Kogo wy chcecie oszukać? Po 2 czy 3 miesiącach nowi pracownicy zachęcani przez wasze głupie teksty zwalniają się zobaczywszy swoje wynagrodzenie ( lepiej może powiedzieć JAŁMUŻNĘ). Taka jest prawda panowie i wbijcie to sobie w swoje puste łyse łby.

@Kurczak

Proszę nie siać fermentu ponieważ jestem pracownikiem DV i zarobki są bardzo dobre, dodatki za pracę w godzinach nocnych, premie uznanowe, premie świąteczne, socjalne. Naprawdę pracownik w DV ma atrakcyjne warunki, wiem z doświadczenia ponieważ też pracuję na produkcji i naprawdę jestem bardzo zadowolony.

@Pracownik Z

Szczególnie jak bierzesz już emeryturę

@Kurczak

Jestem zwykłym pracownikiem obsługującym obrabiarki, niestety do emerytury zostało mi wiele lat pracy.... A Twoje szkalowanie dobrego imienia zakładu nic Ci nie da.... Twoje słowa nie mają wogóle pokrycia w rzeczywistości, błądzą gdzieś w przestrzeni metafizycznej. Jeśli kogoś naprawdę interesuje sytuacja w Dubiel Vitrum to zapraszam na rozmowę kfalfikacyjną, kierownik produkcji wytłumaczy wszystko ze szczegółami, naprawdę warto, ja tutaj pracuję i jestem bardzo zadowolony.

Pracownik Z

Nie rozumiem Twojej agresywnej wypowiedzi.... Gowork to miejsce w, którym pracownicy wypowiadają się o swoich pracodawcach, zarobkach, atmosferze w pracy i właśnie to uczyniłem a Ty bezpodstawnie mnie atakujesz zamiast również wypowiedzieć się na ten właśnie temat. Jestem zbulwersowany!

@Pracownik Z

Niech ludzie widzą jaka tu atmosfera

@Pracownik Z

Niech widzą jakie zarobki - minimalna

@Kurczak

To są wszystko pomówienia! Proszę mi wskazać operatora który zarabia minimalną krajową!

@Kurczak

Atmosfera panująca w firmie jest rewelacyjna i napewno takim stekiem bzdur wyssanych z palca Pan jej nie zmieni.

RODO!

@Pracownik Z

Jest RODO! A poza tym to nie podszywaj się pod operatora, chyba że operatora danuśki. Hehe...(usunięte przez administratora)podobno pracownicy mają się nie informować ile zarabiają

@Kurczak

Po pierwsze nie pracuje w naszej firmie kobieta o imieniu Danka więc pozostawie to bez komentarza ponieważ nie rozumiem tej aluzji.... Po drugie widzę, że jest Pan mało inteligentny a wnioskuje to po tym iż z braku argumentów wykazuje Pan wobec mojej osoby agresję ale pomińmy ten fakt. Skoro jest tak źle w Naszej firmie to dlaczego nadal Pan tu pracuje? Proszę teraz o jakąś bardziej tematyczną odpowiedź.

Chętny

Widzę, że atmosfera wspaniała

kucharz
@Chętny

Jak kurczak pójdzie na rosół to będzie lepsza :)

Ciekawy

Wie ktoś może czy są przyjęcia do tej firmy? A jeśli tak to na jakie stanowisko.

@Ciekawy

Tak są zapraszamy

Postunk

Co było dawniej a co jest teraz to niebo a ziemia, teraz w końcu można godziwe zarabiać, da się? Da. Jestem bardzo szczęśliwy że się nie zwolniłem, teraz to czuję że żyje.

Pracownik DV

bardzo dobra praca wszystko zgodnie z kodeksem polecam bo warto

Krystyna

Zakupiłam kilka produktów w tej firmie i muszę przyznać, że są wprost rewelacyjnie, lustra bardzo piękne, wykonane w nienaganny sposób widać, że pracują w tej firmie sami fachowcy. W Sklepie obok zakładu bardzo miła obsługa, dająca o klienta, umią doradzić a to się ceni. Naprawdę duży plus dla Dubiel Vitrum, poleciła bym z ręką na sercu każdemu kto jest na kupnie produktów ze szkła. Asortyment bardzo szeroki więc jest w czym wybierać. Pozdrawiam Krystyna

Kowalski

Pracuję w Dubiel Vitrum i jestem bardzo zadowolony z pensji oraz atmosfery panującej w firmie

Sentymentalny

Witam serdecznie wszystkich pracowników Dubiel Vitrum oraz Zarząd. Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Zrezygnowałem z pracy w Dubiel Vitrum ponieważ połakomiłem się na duże pieniądze, które można było zarobić w krutkim czasie za granicą. Oczywiście to była tylko fikcja.... Obiecywano mi gruszki na wierzbie a okazało się zupełnie co innego.... Do czego zmierzam, dopiero będąc na obczyźnie zacząłem dostrzegać co straciłem.... W Dubiel Vitrum pracowałem po 8 godz w cudownych warunkach w rodzinnej atmosferze, bez nerwów, stresu który na dzień dzisiejszy towarzyszy mi ciągle w pracy. Do Dubiel Vitrum przychodziłem uśmiechnięty pełen euforii, nikt na mnie nie wrzeszczał, nikt nie wzywał, czas który spędziłem w tej firmie wspominam z nostalgią to były cudownie lata w moim życiu.

oknometal
@Sentymentalny

a nie przyjmują z powrotem dobrych pracowników?

Sentymentalny
@oknometal

Nie mam pojęcia, w takim temacie muszą wypowiedzieć się osoby, które są obecnie zatrudnione w Dubiel Vitrum.

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój