Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

moneta

Ja tam jeste zadowolony. W sobotę nie przychodzę, pracuje 8 godzin, no a z premia wychodzi jednak wiecej niz na ogloszeniach innych pracodawcow.

hhiihttttyyy

Praca ok. Zatrudniłem się i polecam.

Urszula
@hhiihttttyyy

Witaj :) Super, że polecasz ale może napisałbyś coś o plusach pracy w Dubiel Vitrumie? Za co konkretnie polecasz? Jak oceniasz zarobki czy atmosferę? :D Jakie stanowisko obejmujesz?

jakby

w poprzedniej firmie redukowali zatrudnienie no i na mnie padlo. O Dubiel vitrum róznie mowili, ale sie zatrudnilem mimo to, bo blisko i czysto i pod dachem. Minal miesiac i nie bylo tak zle jak mowili, potem minely trzy miesiace i wiele miesiecy i wciaz tu pracuje i jestem zadowolony, jest bezpiecznie, stabilnie, mozna dorobic "po godzinach" jak kto chce.

A czy w DV pracuje się w weekendy ?

xx
@Marta

Nie pracuje chyba że ktoś chce dorobić setki nadgodziny

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
Zachwycony

Nie spodziewałem się nawet przez moment, że może być tak cudownie w jakiejś pracy, a jednak jest to możliwe. Dubiel Vitrum to wspaniała praca dająca możliwość rozwoju, bardzo kreatywna. Jeśli chodzi o pieniądze to muszę przyznać, że bardzo miłe zostałem zaskoczony, pensje bardzo dobre w końcu znalazłem pracę marzeń.

Rabik

Praca rewelacyjna, zarobki na dobrym poziomie.

Słodka

Praca w tej firmie to czysta przyjemność, naprawdę, ludzie tutaj są rewelacyjni i to zaczynając od zwykłych pracowników a skończywszy na Mistrzach. Wiadomo swoje obowiązki trzeba zrobić ale naprawdę w miłej atmosferze. Pracuję od nie dawna a już zarabiam więcej niż w poprzedniej pracy to też jest bardzo duży plus :) Kobiecie ciężko znaleźć teraz tak dobrze płatną pracę jak w tej firmie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Gałgan

Tak już Ci wszyscy uwierzą, to pewno jakiś wirus.... Brak słów.

W końcu znalazłem

Praca w Dubiel Vitrum daje mi mnóstwo satysfakcji, pozytywnej energii która przekłada się na moją wydajność w pracy a co rzutuje pozytywnie na moich zarobkach. Życzę wszystkim aby tak jak ja znaleźli sobie pracę, która daje im satysfakcję, Dubiel Vitrum z jego pozytywną energią jest świetnym przykładem, że można chodzić do pracy z uśmiechem na twarzy a nie jak by ktoś kazał nam iść tam za karę.

Paluch

Praca godna polecenia, zarobki całkiem przyzwoite.

Stifler

Pracowałem w Dubiel Vitrum, następnie zwolniłem się i wyjechałem za granicę w celu zarobienia szybko większych pieniędzy i co się okazało.....? Teraz sam się z tego śmieje, owszem pieniążki były dużo większe ale co z tego?! Mieszkanie, wyżywienie, rachunki i nagle okazało się że nie ma co odłożyć, żyłem praktycznie od wypłaty do wypłaty, bardzo oszczędzając bo przecież wstyd przyjechać do domu bez grosza przy g.... e, porobiłem jeszcze nie cały rok i zjechałem do Polski, złożyłem jeszcze raz podanie do Dubiel Vitrum a co mi szkodzi. Zarządzanie losu chciało że odpowiedzieli dosyć szybko i przyjęli mnie, jestem z tego bardzo ale to bardzo zadowolony i powiem Wam Wszystkim wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma! A prawda jest taka, że Dubiel Vitrum jest bardzo dobrym rozwiązaniem, pensje zawsze na czas, wszystko zgodnie z BHP, codziennie człowiek jest w domu po ośmiu godz pracy i w porównaniu do innych zakładów w okolicy zarobki są naprawdę bardzo dobre a nawet jest jeszcze możliwość podbicia godzin godzinami nadliczbowymi. Śmieje się teraz z ludzi którzy tak narzekają jak tutaj jest źle a tak naprawdę nie mają pojęcia jak jest w innych zakładach pracy, a już nie wspomnę o pracy zagranicą....

@Stifler

To co zrobiałeś 500 Euro to pewnie sprzątałeś kible bo ci co się zwolnili i pojechali za granicę do podobnej pracy to się nie wrócili bo zaczynali od 2000 Euro świetny fachowiec jesteś życzę powodzenia.

@Bareja

Nie, nie uważam się za jakiegoś fachowca, do fachowca dużo mi brakuje. Co robiłem? Pracowałem przy przeprowadzkach a więc jak by nie było trafiłeś bo poniekąd sprzątałem. Napiszę tylko tyle mieszkając sam, kupując jedzenie i płacąc rachunki w Monachium 2000€ to nic nadzwyczajnego.

@Stifler

Chciałeś więcej niż wysoki standart życia prowadzić i jeszcze zarobić nie porównuj wsi Rabka z Monachium i to z przeprowadzek popatrz jakie mają domy ci co pracują za granicą zbuduj dom z pensji u dubiela. Hahaha. Komedia. I jeszcze utrzymaj rodzinę. Świetna reklama.

@Bareja

Tak szczerze to osobiście znam cztery osoby, które wybudowały bądź są w trakcie budowy domu i pracują w Dubiel Vitrum. Ja np. nie mam potrzeby budowy domu ale mam swoją rodzinę utrzymuje ją i naprawdę uwierz mi nie prowadzę jakiegoś straszne skromnego życia. Nie wiem co tak przyczepiłeś się tej pensji.... Zapamiętaj człowiek, który nie umie zarządzać swoim budżetem ciągle będzie narzekał, że mało zarabia i ciągle na wszystko będzie mu brakowało i mam takie odczucie, że Ty jesteś w gronie tych osób. Chociaż bardzo chciał bym się mylić gdyż wszystkim życzę jak najlepiej.

Nel
@Stifler

(usunięte przez administratora)jesteś, ja się zwolniłem 4 lata temu i za rok się wprowadzam do nowego domu. Nie wiem na co ty tyle w tym Monachium wydawałeś, chyba na dziewczynki

@Nel

Co Wy sobie ten dom obraliście za wyznacznik Waszej egzystencji? No może i ja bym tak miał nie mając domu, ciężko mi stwierdzić nigdy nie byłem w takiej sytuacji. A żebyś wiedział, że wydawałem i wydaje na panienki, na panienki z którymi mieszkam i tworzę z rodzinę. Czy naprawdę tak ciężko Wam to zrozumieć co piszę, tak ciężko jest czytać ze zrozumieniem? Jeszcze raz napiszę będąc za granicą po odliczeniu wszystkich wydatków mniej odłożyłem aniżeli pracując teraz w Dubiel Vitrum i mieszkając na miejscu. I podkreślam, że piszę tutaj o sobie o własnym życiu o własnych odczuciach związanych z pracą w tym zakładzie. Kolega zarabiał mało w stosunku do swoich ambicji zwolnił się zarobił wybudował dom w 4 lata pod klucz i jest szczęśliwy chwała mu za to, cieszą się Twoim szczęściem. Ja pracuję w Dubiel Vitrum jestem przy swojej kochającej rodzinie na codzień, zarabiam bardzo dobrze w stosunku co do moich potrzeb i również jestem zadowolony. Nie rozumiem dlaczego mnie atakujesz. Ta strona to miejsce wyrażania swoich odczuć co do pracy w danej firmie a nie miejsce na obrażanie innych. Jeszcze raz powtórzę jestem bardzo zadowolony z pracy w Dubiel Vitrum, z pensji jaką otrzymuję regularnie co miesiąc, atmosfery panującej na zakładzie i bardzo się cieszę z tego powodu, że mogę tutaj pracować i nie martwić się o przyszłość.

@Stifler

Piszesz o zarządzaniu budżetem a z pracy zagranicą nie mogłeś się utrzymać jak nie budowałeś to nie jesteś prawdziwym facetem i niemasz o tym pojęcia pewnie syna też nie zrobiłeś dobrze się mieszka na czyim.

@Bareja

Mieszkam akurat w domu, który jest moją własnością, co do syna to rzeczywiście nie mam, lecz mam dwie mądre wykształcone córki z których jestem naprawdę dumny ale to nie miejsce, ani czas, na dyskusje o takiej tematyce, nie wiem co to w ogóle ma wspólnego z oceną firmy.... bo przypominam iż ta strona właśnie do tego została stworzona.

Gambol

System trzy zmianowy w tej firmie jest wprost idealny, człowiek może sobie zaplanować życie prywatne tak by nie brać niepotrzebnie urlopów, wszystko można sobie ogarnąć albo przed albo po pracy. Zarobki jak na ten region polski całkiem przyzwoite. Atmosfera w pracy rewelacyjna, nie da się odczuć jakiegoś wyścigu szczurów. Pracownik jest traktowany w sposób bardzo godny i to nie ma znaczenia czy to jest kierownik czy pani sprzątająca, takie traktowanie naprawdę się ceni. Ogólnie praca, zarobki i atmosfera na duży plus.

UV

Stała praca, człowiek nie martwi się codzień czy będzie coś do roboty. Można zaplanować sobie przyszłość nie martwiąc się o stratę pracy. W dzisiejszych, trudnych czasach to wielki plus.

Tolkien

Pracuję już na tyle długo w DV bym mógł stwierdzić z czystym sumieniem iż jest to praca godna polecenia, może nie będę zbyt oryginalny lecz napiszę to : pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria BHP, ośmiogodzinny system pracy z możliwością oczywiście zrobienia nadgodzin, które są ekstra płatne, wszystkie sprawy związane z urlopami, chorobowymi, wypadkami w pracy są bezwzględnie przestrzegane. Prawa pracowników stoją na pierwszym miejscu! Jeśli chodzi o zarobki moim zdaniem są bardzo dobre a jeśli jeszcze ktoś skusi się na zrobienie paru nadgodzin to są wprost rewelacyjne. Naprawdę dużo można by tu wymieniać pozytywów.

Zwrot

Odkąd zmienił się Kierownik produkcji widać poprawę produkcji, wzrost wydajności, większą, lepszą organizację pracy. Innowacje, które wprowadza systematycznie Kierownik są bardzo trafne! Również można zauważyć, że w końcu ktoś zaczą się interesować szeregowym pracownikiem a to naprawdę się ceni!

Aksamit
@Zwrot

Zgodzę się w 100 % z tą wypowiedzią, Kierownik produkcji to młody, energiczny człowiek z pełnym wachlarzem nowych pomysłów na usprawnienie produkcji, na takiego człowieka firma czekała od lat! Widać, że ten człowiek wkłada całe swoje serce w powierzone mu obowiązki. Jestem bardzo zadowolony mogąc współpracować z takim Kierownikiem.

Rodak

Pracowałem już w różnych firmach ale ta bije wszystkie inne na głowę, jest po prostu cudowna

Jungle

Moim zdaniem praca godna polecenia, naprawdę godne, uczciwe zarobki a to moim zdaniem jest najważniejsze w pracy! I tyle w temacie

Wap

Praca godna polecenia

Lisia

Jest to moja pierwsza praca więc nie mam zbytnio porównania lecz mogę śmiało powiedzieć, że Dubiel Vitrum jest bardzo fajną pracą, wszyscy traktują mnie jak dobrą koleżankę, nikt się nie wywyższa chociaż dopiero wszystko poznaję, jestem naprawdę bardzo zadowolona.

@Lisia

"że Dubiel Vitrum jest bardzo fajną pracą" tyle w temacie. Takich ludzi zapraszamy. (usunięte przez administratora)

Lisia

Co złego napisałam twierdząc, że Dubiel Vitrum jest fajną pracą? Nie jestem polonistką, przyznaję się. Wyraziłam swoją opinię o tym zakładzie, mi akurat pasuje klimat w tej firmie, zarobki i traktowanie pracownika przez zarządzających.

@Lisia

Nic. Przepraszam

Lisia

Nic się nie dzieje, nie jestem z tych ludzi co od razu się obrażają, po prostu nie lubię takiego sarkastycznego zachowania ludzi i to nie tylko wobec mojej osoby ale również wobec innych.

Ola

Bardzo fajna praca, mili ludzie, nikt nie wywiera jakiejś niezdrowej presji, zarobki również całkiem spoko no i każdy weekend wolny :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój