Opinie o TPV w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Biskupice Podgórne

były team D he he porażka co zrobiliście. śmiej się z własnej głupoty a nie z nas. my przynajmniej odejdziemy z godnością, a nie jak wy jako janosiki walczący o dwie godziny wolnego.

Były team D

heh, az milo sie robi na sercu jak czytam co sie dzieje tam u was w tpv :) cały team D (wywalony w kwietniu) bardzo wam wspolczuje :) trzeba bylo walczyc o swoje a nie chowac glowe w piasek ;P Trzymajcie sie mocno tych swoich stanowisk poki mozecie ( dot. liderow). Bo zwyklych pracownikow szkoda. NMiestety zawsze tak jest ze za glupote " gory " cierpi szary czlowiek,

j.a.s.

panowie i panie ratuj się kto może :D okręt wkrótce zatonie :P ten w następnym tygodniu zostaną już tylko 2 teamy :) które pociągną do marca... zakład padnie tak czy inaczej... jedyne co można w tej sytuacji zrobić to jedynie podziękować wszystkim za współpracę :) brakować mi będzie wszystkich tych, z którymi się zżyłem, a także tych których nie cierpiałem :P zakład oferował niskie zarobki, czasami dawał dużą dawkę adrenaliny oraz stresu, ale jednak i tak mi tego wszystkiego szkoda :) mam nadzieje, że uda mi się dotrwać tutaj do samego końca :P w końcu niecodziennie zdarza się, że duży zakład pakuje walizki ;) jedynym ratunkiem dla nas jest puszczenie z dymem zakładu w Gorzowie :D podejmie się ktoś tego wyzwania?? :P pozdro

sprawiedliwosc

tak maju wylecial z natychmiastowym wywaleniem za drzwi bydlaku nalezalo sie a ta uszata [usunięte przez moderatora] co jak idzie to wszystko zaslania uszolami duzymi niech znajdzie sobie innego konika bojej popychacza wywalili i co poczniesz jedzo ci co mieli wyleciec wlasnie wylatuja uszatku i gdzie sa twoje kolezaneczki teraz jak juz nie masz maja w [usunięte przez moderatora] cie maja to bylo do przewidzenia ze tylko ci wlazily ...... jak bylas z nim teraz to ich nie masz nie jestes im potrzebna

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie TPV? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

dziś poleciał team B [usunięte przez moderatora] !!!!sytuacja w tej firmie zaczyna byc naprawde zastanawiajaca !tak zle jeszcze nie bylo nigdy!

aaa

dostał team A ale tylko 50 złotych !!! takzen ie panikuj bo tych bonow za rekord prawie nikt nie dostał napewo do przyszlego tygodnia to wypłacą:)pozdro

ZWOLNIENI

JA SIE PYTAM, GDZIE TE OBIECANE TALONY ZA REKORD ??? ZE NIBY MIELI DZWONIC, JAK SIE OKAZUJE W ZESZLYM TYGODNIU JUZ DOSTAWALI, A MY - ZWOLNIENI TO CO ?

mściciel

Art.30 & p.1 pkt.2 KP wychodzi Tu na to że pracodawca bierze kasę z Urzędu pracy za Przyjęcie pracownika . I niech nie wciska [usunięte przez moderatora] głupot ,że wytwarzam [usunięte przez moderatora] atmosferę w firmie gałgan [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]

agata

ja tez dlugo pracowalam w timie c i mnie te przydupasy zwolnili a teraz widze ze wzieli sie za nierobow maju juz wylecial a ta [usunięte przez moderatora] komu zas dupy da maju juz nie bedzie kozystal z jej uslug teraz pora na innego konia na dupie daleko nie zajedziesz jak widzisz hehe trzeba miec cos w glowie zeby byc liderem a ty sie nie nadawalas do tego stanowiska za wysokie progi dla ciebie nic ci nie pomoglo ze ten chudzielec na dwuch kijach od nart cie spieral przyjdzie czas i na ciebie czarownico uszata jakbys sobie uszy odciela to smialabys sie do okola glowy :} zero nic nie pojmnie na temat produkcji nadajesz sie do kolorytu

ćwirek

Pakujcie już walizki,w ten piątek leci team,a za tydzień następny

gość

Kto wie kiedy padnie tpv ?

ccccccc

Jedynie lider pakowania teamu C cos robil w tym teamie. Byla Liderka testow wydawala sie spoko ale to tylko pozory byla dwulicowa i falszywa obgadywala kazdego kogo tylko mogla razem z [usunięte przez moderatora] team sie rozlecial nie z winy pracownikow produkcji tylko liderow i [usunięte przez moderatora]!!! Widac po wynikach w Teamie E! Predzej czy pozniej i one skoncza swoja kariere w TPV

Ta firma to porazka,moj brat pracowal tam ponad rok i z dnia na dzien dostal wypowiedzenie i wylecial .Nie byl z tych co to pyskuja i maja wiecznie jakies problemy,wręcz przeciwnie.Ale lider woli chyba chłopakow pyskatych z ktorymi moze popic itp.Dziadostwo.

SIWY

a [usunięte przez moderatora] to cale TPV ! przynajmniej w końcu za normalna robotę się człowiek weźmie a nie [usunięte przez moderatora] za darmo u [usunięte przez moderatora]

tak sobie

no za [usunięte przez moderatora] już się wzieli.

sss

nie tylko ty jest duzo wiecej takich

S...? 豚発酵背後に何がファック!

he po raz kolejny zacytuje słowa "w sumie ten świat jest piękny, tylko ludzie to [usunięte przez moderatora]." jebałem tam ponad rok czasu a tu wypowiedzenie nagle he team leader z temu A kawał [usunięte przez moderatora] ,mam nadzieje ,że ci co zostali nie dadzą się gnębić.Widocznie ci co maja za dużo do gadania i walczą o swoje nie maja co tu szukać. przyjadę się rozliczyć i dopiero zobaczą co to znaczy odejście z hukiem [usunięte przez moderatora] TYCH CO ZA PLECAMI SIEJĄ FERMENT!!!

Zajebista prawda były tim D pozdrowienia i współczucia dla wytrwałych szczególnie [usunięte przez moderatora] teraz skanujemy i podrabiamy powodzenia z bublami

FAJNE

No nareszcie się doczekali z linii C dawno się to należało więcej gadały jak pracowały przez nich wiecznie były nadgodziny

guru

To jest też prawdą ,że pozbywają się starych pracowników by nie płacić im stażowego i niełudzcie się na tą umowę z agencją.Ja już mam dosyć przekrętów w tej firmie i odchodzę.Prędzej czy póżniej padną na ryj.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Biskupice Podgórne

TPV