Opinie o Poleksbud Trade Sp. z o.o. w Lublin Hajdowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Poleksbud Trade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poleksbud Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poleksbud Trade Sp. z o.o. w Lublin Hajdowska 14

Upadli już? Trzymamy kciuki za szybki upadek orla biznesu rodem z PRL.

Naab67

Ta firma to koszmar z ulicy wiazow ,uczniowie odbywajacy tam praktyki oprocz usuwania gruzu niewiele sie mogli nauczyc,do tej pory nie zaplacili im za cztery miesiace praktyk powinni zamknac firme

oNA

Wieloma osiągnięciami, które sam prezes sobie kupił, zero szacunku do ludzi, wyzysk i oszustwo to jest główna metoda działania tej firmy.

Alicja

Wiecie, że Poleksbud Trade Sp. z o.o. może poszczycić się również wieloma osiągnięciami? Możecie je znaleźć na stronie internetowej firmy: http://poleksbud.pl/9-Osiagniecia.htm

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Poleksbud Trade Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zdzisław

Kiedy upadnie całkowicie firma orła który duzo gada a mało robi na budowie?

Czy już ta "firma" upadał ma ktoś dobre wieści na ten temat?

Pablo

hmmmm nie dopisałem, potrzebuje kontakt do Pani kierownik :)

Politechnik
@Pablo

Trzymajcie się z daleka od tej firmy, a na pewno dopóki rządzi tam wieczny prezes, starszy pan o nazwisku tak jak jeden z bohaterów Sienkiewiczowskiej trylogii. Pan ten bardzo mocno zasłużony dla poprzedniego systemu, mentalnie tkwi w nim do dzisiaj. Pracowników traktuje jak narzędzia albo i gorzej, ale jednocześnie uśmiecha się fałszywie i klepie po plecach. Zaprzyjaźnił się z Panami w czarnych sukienkach i poprzez Piłsudskiego zgrywa największego patriotę w okolicy. Ludziom najchętniej nie płacił by nic, bo przecież praca u niego to zaszczyt sam w sobie. Jedynymi co mają dobrze w tej firmie to lizusy pokroju pewnego Piotra co właził mu w d..ę bez wazeliny na sucho (ten sam pisze tutaj te dobre opinie,). Nic chyba jednak nie przebije p. kadrowej, która nazywa się jak matka niejakiego Jezusa z Nazaretu. Nikt Ci nie da ile ona Ci obieca i nikt nie łamie prawa pracy tak jak ona. Wygląda na głupią, ale tak de facto jest cwana jak cholera. Pablo, a pani z Baniochy już w PT nie pracuje, Bodajże jest w Budimeksie, jeśli mamy na myśli tą samą Karolinę.

@Politechnik

Dziękuje Ci za wyczerpującą odpowiedź. Tak chodzi mi o ta Panią, oczywiście kompletnie chodzi o sprawy prywatne, widocznie nie zdążyłem wziąć kontaktu.

Pablo

Ja bym tylko prosił na Panią kierownik pracującą przy budowie szkoły w Baniosze.... bardzo ładna i inteligentna. Pozdrawiam.

lukasz

jakiś czas temu byłem na rozmowie - "zależy nam na czasie, do pracy proszę przyjść od jutra, pracujemy do której trzeba". Kiedy powiedziałem "zaraz zaraz, a umowa, co z tymi dniami będzie, jakaś premia, wyrównanie?". Nie premii nie będzie, wyrównania też... może kiedyś jakiś dzień wolny lub bon do sklepu :):) myślałem, że padnę... prezes cwaniak, udaje czarusia podczas rozmowy....

as
@lukasz

Skorzystałeś z oferty ?

PostępowanieSądoweWobecWielkiegoOrła?

Pan Prezes Wielki Orzeł pisze o nagrodach!!!! A to dobre. Ludzie po odsiadce są z większą kulturą osobistą niż pan Prezes Wielki Orzeł. Dla Pana Prezesa Wielkiego Orła byliśmy bydłem i... NAGLE pan Prezes Wielki Orzeł przejął się co myślą o nim byli pracownicy na których tyle mordy wydarł i tyle śliny napluł. Ja powiem tak cieszę się że jest wam teraz trudno. Bo mi było tak ciężko w życiu i choć pracę chciałem mieć porządną a kiedy już znalazłem to trafiłem na chama/ów i naciągacza u którego godzina pracy po podliczeniu wszystkiego wyszła 5zł!!!!

Bairiki

Polski orzeł biznesu, który chwali się jedną inwestycją na 10 lat, a na basenie w Lublinie instalacje robi po 2 razy bo nie umie czytać umów i projektów. Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zawiadamia, że postanowieniem z dnia 6 lipca 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt IX GR 10/16, otwarto przyśpieszone postępowanie układowe POLEKSBUD TRADE Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie. Na Sędziego komisarza wyznaczył Sędziego Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Monikę Wysmulską, zaś na nadzorcę sądowego Marcina Komadowskiego, numer licencji doradcy restrukturyzacyjnego 77. Uznać przyśpieszone postępowanie układowe POLEKSBUD TRADE Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie za główne postępowanie upadłościowe w rozumieniu art. 3 ust. 1 Rozporządzenia Rady (WE) nr 1346/2000 z dnia 29 maja 2000 r. w sprawie postępowania upadłościowego (Dz. U. UE L 160/1 z dnia 30 czerwca 2000 roku).

kuuba

Skoro zatrudnienie u nich odbywa się w ramach umowy o pracę, to wcale się nie dziwię, że są tak popularni. W końcu oprócz niezłych zarobków z tym związanych można liczyć na jakieś benefity socjalne. Dobre ubezpieczenie przyda się każdemu a to rzadkosć.

ed

Ten system premiowy to chyba wypłata pensji w ratach z obawy,żebyś wszystkiego od razu niewydał.

maniek

Czy mógłby ktoś napisać ile dostają w firmie Poleksbud Trade na start majster budowy i kierownik robót?

Nie polecam. Ostatnio w Dzienniku Wschodnim były artykuły że UM w Lublinie wyrzuca ich z remontu szkoły na ul. Kurantowej z uwagi na rażący brak postępu prac!!!

Kocham tą firmę

Już dokładnie miesiąc i 1 dzień czekam na wypłatę :D No, ale muszę przyznać, że praca była super. Nie ma to jak szukać wiader, aż całe trzy niedziurawe na budowie :D

syndyk

Jeśli przez rozwój rozumiesz upadek, to rozwija się aż do upadłego ;)

anonimus

hm.. kpisz czy o drogę pytasz... Komunikat 2016-08-04 Województwo lubelskie Miejscowość Lublin Przedmiot ogłoszenia sądowe (upadłości, układy, inne) Ogłaszający Poleksbud Trade Sp. z o.o. Numer ogłoszenia 6595275 Źródło Kurier Lubelski Data publikacji 2016-08-04 Nadzorca Sądowy zawiadamia, że Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku IX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych postanowił otworzyć przyspieszone postępowanie układowe POLEKSBUD TRADE Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, adres: ul. Hajdowska 14, 20-231 Lublin, KRS 0000165181, uznać przyspieszone postępowanie układowe POLEKSBUD TRADE Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie za główne postępowanie w rozumieniu art. 3 ust. 1 Rozporządzenia Rady (WE) nr 1346/2000 z 29 maja 2000 r. w prawie postępowania upadłościowego (Dz.U. UE L 160/1 z dnia 30 czerwca 2000 roku).

aaa1

Swoją drogą gdzie komunikat na waszej strony biznesmeny????

anonimus

Coś sciemniasz przedmówco... ogłosili postępowanie sanacyjne w dzisiejszym monitorze sądowym i gospodarczym..kto to robi jak nie ma problemów????

Zostaw merytoryczną opinię o Poleksbud Trade Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Poleksbud Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poleksbud Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Poleksbud Trade Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Poleksbud Trade Sp. z o.o.