brak logo

Poleksbud Trade Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Poleksbud Trade Sp. z o.o.

alina 2015-09-11 01:04:29
Jeśli prezes nie ma szacunku do pracowników, to potem trudno tego samego oczekiwać od nich. Wszystko zależy od ludzi i godna atmosfera sama z siebie nie powstanie. Miejmy nadzieję, że uległa ona poprawie. No i że wynagrodzenie również odpowiada pracownikom. Nikt nie czuć się niedocenianym. Może wiecie więcej informacji o bieżącej sytuacji.
były kierownik 2015-11-04 07:25:09
Jeżeli nie godzisz się prowadzić budowy bez wymaganego pozwolenia na budowę lub zgłoszenia to główny dziadek bonzo zwolni cię w 15 minut. Mają układy na lokalnym rynku lubelskim i wygrywają przetargi dumpingową ceną, robocizna poniżej płacy minimalnej krajowej. Nie płacą robotnikom, kierowcom, kierownikom za nadgodziny. Niektórzy robotnicy zaczynają pracę o 7.00 a kończą o 22.00, a mają płacone za 8h. Za 250 godzin pracy w miesiącu dostaniesz tylko wyzwiska od głównego bonzo i minimalną krajową. Prawo pracy łamane jest na potęgę: zwłaszcza przez główną kadrową. Ludzi często nie mają butów ochronnych i ubrania. Totalny bałagan. Jest jeden dyrektorek Rafałek "sie zrobi", który coś tam wie o budownictwie nie potrafi kosztorysować, ale kosztorysuje wszystkie przetargi. Najwięcej ma do powiedzenia, a nie zna technologii w budownictwie. Jest jeszcze naczelny inżynier Andriu tzw. "nic nie mogie", wiceprezes DżejPi "nie znam się na budownictwie", który jest w firmie tylko po to bo ma "chody" w Lublinie jako były "pekaesiak". Główny prowadzi firmę na wzór PRL-owskich struktur urzędniczych. Nikt w firmie nie zamówi kilograma gwoździ bez jego zgody, więc jest dużo osób w firmie (głównie rodzinki), która na niczym się nie zna i tylko przytakuje głównemu bonzo.
6
Arek 2015-11-04 13:12:00
Widzę @były kierownik, że wiesz sporo na temat Poleksbud Trade. Zastanawiam się, ile czasu tam pracowałeś, chyba sporo zważywszy na nick i to, że byłeś kierownikiem. Skoro firma ma problem z płaceniem pracownikom normalnych stawek, to chyba nie jest za dobrze. Pierwsze słyszę, by pracownik budowy miał tak niską stawkę.
4
Blady 2015-12-08 21:05:07
Pozdrawiam serdecznie pana byłego kierownika.Co do pana opinii wszystko się zgadza firma zero szacunku dla pracownika dziadostwo i lichwiarstwo na potęgę.Panie Stanisławie puści pan Kmicica z torbami tak jak Budo-Kompex Pozdrawiam Henpolowcy.
2
sss 2015-12-09 02:39:04
@Arek czasy się zmieniły i nawet takie zarobki są dobre. Wiadomo że robota jest ciężka, ale doświadczenie jest u nich dość cenne. Czy wypłata jest o czasie? pewnie problemy z nimi były tylko chwilowe. Pozdrawiam
1
henpolczyk 2015-12-16 17:29:05
witam wszystkich. Generalnie potwierdzam, jak ktoś ma własne zdanie i jest ono lepsze niz tego dziadka - od razu zgnojony albo słyszy ... nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja się znam na budownictwie ... itp.
Jest jeden nowy w zarządzie ale też mu dziaduniu wiąże ręce. Jak próbuje coś robić to i tak dostaje po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdej odprawie.
Ja się ostatnio cudem wyrwalem z tego siedliska PRL`u i wspólczuję tym co nie mają oidwagi (albo kompetencji) i muszą tam siedzieć - siedzieć, bo już wszyscy mają taki paraliż przed dziadkiem, że praktycznie nic już i nikomu chyba się nie chce.
No i jeszcze ostatnio dziadek wziął sobie do pomocy Dyrektora Rynku z firmy, która zaliczyła padaczke....
ODRADZAM!!!
2
Romek 2015-12-19 06:25:36
Kiepska sprawa w takim razie, ale nie chcę tez wyrabiac sobie opinii na podstawie jednego aktualnego komentarza, może ktoś jeszcze napisac co np. maja tu w socjalu?
1
henpol 2015-12-19 19:58:36
Pozdrawiamy Stanisława S dyrektor od siedmiu boleści będzie pokazywał ludziom jak robotę się robi sam nie płaci swoim ludziom czekają na pieniądze.Macie trochę rozumu to uciekajcie jak najdalej chcecie zarabiać 1400 za 250 h Poleksbud Zaprasza.
2
Hm 2015-12-29 13:37:56
W takim razie pracujecie za około 6 zł za godzinę @henpol. No przyznaję, że nie są to duże pieniądze. Jednak z tego co mi wiadomo można tam pozyskać doświadczenie.
2
Waldek65 2015-12-31 11:22:11
Firma działa na lokalnym rynku, prezes to cwaniak rodem z PZPR, (tak sie zachowuje jak jakiś partyjny komisarz), który klepie każdego inwestora po plecach żeby go potem naciągnąć na dodatkowe roboty. Bardzo nieprzyjemny i zakłamany człowiek. Zamiast materiałów dobrej jakości oszukują na budowie i stosuje najtańsze kiepskie materiały, które czasem trudno nawet zainstalować na budowie.
Placą marnie, a wymagaja prace po 10 12 godzin dziennie, nie da sie wytrzymac za minimalna krajowa w takich warunkach. gdyby nie oszustwa nie nie mieli by zadnej roboty w budownictwie
4
ebbe 2016-01-01 22:48:28
@Hm pewnie, że 6zł to nie jest duża stawka. Może i zarobki nie są powalające, ale za to są jakieś płatne nadgodziny i inne pozapłacowe benefity? Pozdrawiam
1
... 2016-03-04 10:24:29
Witam,
pracowałem w tej firmie i zawsze pieniądze płacone są na czas. Na świeta zawsze pracownicy otrzymują bony. Nie ma takiej stawki jak 6zł ,zarobki są zróżnicowane ale nikt nie zarabia 6zł za godz. W każdej firmie polityka jest inna, ale firma utrzymuje się już długi czas na rynku, dostaje nowe zlecenia i ma swoich stałych kontrahentów.
1
mezik 2016-03-19 22:33:54
@..., akurat co do kasy na czas to ich obowiązek, nie ma za co im dziekowac moim zdaniem. Co do zarobków to ja słyszałem, że jest jakieś 9 złotych/h także tez nie wiem skąd sie wzieło to 6.
Kinio 2016-04-26 21:47:52
Kilka osób widzę podejmuje próby poprawy wizerunku firmy która powinna być już dawno w XXIw. trupem. Powiem tak gratuluję tym osobom NIESAMOWITEJ odporności na krzyk i obelgi usłyszane przez wiecie kogo. Ja aktualnie mam pracę o niebo lepszą. Wyobraźcie sobie biedaki że słowo na k. możecie usłyszeć co najwyżej kiedy ktoś opowiada dowcip a nie przy praktycznie każdym kontakcie z przełożonym. Wyobraźcie sobie "stres" ale taki który motywuje który sprawia że człowiek daje z siebie więcej. Nie zachwalę wam firmy ale wiedzcie że są takie firmy w Lublinie. Szukajcie a znajdziecie.
2
kuuba 2016-04-26 22:53:25
widze, że firma to generalny wykonawca robót budowlanych no i nie widze w tym nic złego, raczej wyrabiają terminy.
iamako 2016-05-08 18:19:03
tak, co do terminów to naparwde jest dobrze, tylko nie wiem jak dalej będzie ta praca wyglądała u nich, czy faktycznie dobra jest atmoasfera?
byly pracownik 2016-05-16 11:37:25
ta firma to jest jedna wielka porazka, nie mozna nic tam samemu robic, podejmowac decyzji bo zaraz oskarzaja ze sie naraza firme na straty. nie ma zadnej osoby ktora sie zna na czym kolwiek, pracuja tam same falszywe osoby (mowie o kadrze i biurze). ludzie pracuja ciezko, z nadgodzinami a ledwo zarabiaja najnizsza krajowa. obcinaja za byle co- czasami zalezne od humoru prezesa. trzymajcie sie z daleka od tej firmy
1
Poleksbud 2016-06-07 10:40:31
Grupa przyjaciół jest wielce obrażona na niektórych byłych pracowników, którzy kryją się za anonimowymi i nieprawdziwymi komentarzami. W firmie nie ma skarg dotyczących płac. Do 2014 roku Poleksbud wypłacał wszystkim pracownikom i kontrahentom jak w zegarku. Mogą to potwierdzić instytucje finansowe jak Urząd Skarbowy czy ZUS. W okresie 2000-2016 firma wypłaciła do Skarbu Państwa 18 052 092,062 zł i do końca roku 2015 nie zalegała z wypłatą pracownikom ani kontrahentom.
INFORMACJA OD PREZESA FIRMY 2016-06-07 10:48:30
W imieniu własnym i pracowników firmy Poleksbud witam wszystkich Przyjaciół i nieświadomych przeciwników co do wartości firmy.

Firma nasza istnieje na rynku Polskim od 2004 roku. Prowadzi wszechstronną realizację inwestycji niezwykle skomplikowanych.

W bieżącym roku wykonała w Warszawie przy ulicy Berneńskiej biurowiec z pełnym wyposażaniem we wszystkich branżach, szczególnie instalacje informatyczne i telewizyjne łącznie ze studiem wykonywania nagrań.
Roboty wykonane są na najwyższym poziomie technicznym, zyskały uznanie Inwestora i biznesu Polskiego.

Obiekt ten jest tak wyposażony i umożliwia współpracę z biznesem krajowym i europejskim. Będzie też ułatwiał współpracę z rządem polskim. Obiekt ten to nasza duma w szczególności, że był wykonany głównie przez naszych pracowników pod kierownictwem Arka Spaczyńskiego. Brygady otrzymały godne wynagrodzenie. Pracowały tam brygady własne jak brygada budowlana pod kierownictwem Mariusza Szymczyka; brygada elektryczna pod kierownictwem Bartka Wieczorka i brygada robót instalacyjnych pod kierownictwem Marka Wachnika.

Wielkim również uznaniem cieszy się wykonanie hali dla SuperBuild w Karczewie w okresie 4 miesięcy łącznie z projektem wykonanym przez nasze biuro projektowe Hala została przekazana i funkcjonuje wspaniale łącznie z oczyszczalnią ścieków. Roboty na tej budowie prowadził Kierownik Mirosław Zawadzki, wspaniały kierownik budowy z odpowiednimi uprawnieniami.
W uznaniu zasług Inwestor zlecił nam wykonanie hali Kemos w Karczewie oraz rozpoczynamy w czerwcu nową halę.

Pragnę podkreślić, że oba projekty tj. przebudowy biurowca przy ul. Berneńskiej oraz wykonanie hali Kemos w Karczewie zostały opracowane przez naszą firmę Poleksbud Projekt pod moim kierownictwem (inż. Zbigniew Kmicic).

Również wspomnę o niektórych obiektach wykonanych w latach poprzednich. W ciągu 8 lat przebudowaliśmy i unowocześniliśmy niektóre obiekty w PZL Świdnik. Szczególnie należy podkreślić zaprojektowanie i wykonanie skomplikowanej przebudowy budynku lakierni pod względem technicznym, gdzie przebudowano poszczególne elementy umożliwiając na najwyższym poziomie wykonywanie powłok lakierniczych i przygotowywanie helikopterów do ostatecznego montażu.
Były Prezes Pan Nicola Bianco wyraził dla nas uznanie i stwierdził, że te prace może wykonać firma jedynie pod moim nadzorem.

Chcę również wspomnieć o Basenie w Lublinie, gdzie wykonaliśmy kompletną instalacje elektryczną z rozdzielnicami i zamontowaliśmy około 5000 lamp, wykonaliśmy trudną instalację oddymiania dla nowej pływalni, hali sportowej i lodowiska. Pełny monitoring, nagłośnienie, telewizja i co najważniejsze cały system pomiarowy w oparciu o technologię szwajcarską.

Wspomnę tylko o wykonaniu sali wystawienniczej i koncertowej dla Muzeum Pułaskiego w Warce. Nasza firma rozwijała się dynamicznie dzięki wielu wspaniałym pracownikom w przygotowaniu i wykonywaniu robót. Podam nasze wyróżnienia:

- certyfikat „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania” 2015
-Otrzymanie tytułu „Diament Forbsa” 2015
-Otrzymanie Dyplomu Rekomendacyjnego na rok 2015
- otrzymanie tytułu „Gazela Biznesu” 2014
- Tytuł „Orzeł Polskiego Budownictwa” 2014
- Tytuł „Kreator Budownictwa” 2013 r.
- otrzymanie tytułu „Gazela Biznesu” 2013
- Lubelski Orzeł Biznesu X-lecia z Diamentami 2012
- Konkurs „Złota Kielnia” – Budowa roku 2011 w Województwie Lubelskim w kategorii „Budownictwo mieszkaniowe”
- Lubelski Orzeł Biznesu z Diamentami 2011
- Wyróżnienie w konkursie "DOM 2011" na "Najlepsza inwestycje budowlana po obu stronach wschodniej granicy UE."
- Wyróżnienie w konkursie Efektywna Firma 2010
- Konkurs "Złota Kielnia" - Budowa roku 2010 w Województwie Lubelskim w kategorii: "Budownictwo Drewniane"
- Odznaka "Zasłużony Dla Budownictwa" 2009 r.
- Konkurs "Złota Kielnia" - Budowa roku 2008 w Województwie Lubelskim w kategorii: "Inne obiekty zabytkowe"
- Lubelski Orzeł Biznesu 2007 w kategorii "Lubelskie Przedsiębiorstwo - Pracodawca Roku"
- Wyróżnienie I Stopnia 2006 w kategorii „Lubelskie Przedsiębiorstwo – Pracodawca Roku”
- Certyfikat Systemu Zapewnienia Jakością ISO 9001:2008

Nasze i moje osobiste motto : „ Pracuj solidnie, a otrzymasz właściwą ocenę”.
Poleksbud 2016-06-08 07:16:44
Grupa przyjaciół jest wielce obrażona na niektórych byłych pracowników, którzy kryją się za anonimowymi i nieprawdziwymi komentarzami. W firmie nie ma skarg dotyczących płac. Do 2015 roku Poleksbud wypłacał wszystkim pracownikom i kontrahentom jak w zegarku. Mogą to potwierdzić instytucje finansowe jak Urząd Skarbowy czy ZUS. W okresie 2000-2016 firma wypłaciła do Skarbu Państwa 18 052 092,062 zł i do końca roku 2015 nie zalegała z wypłatą pracownikom ani kontrahentom.
Poleksbud 2016-06-08 07:47:28
Szanowny Panie Kierowniku,
Zachowanie Pańskie w wielu przypadkach szkodziło firmie, a wręcz posądzano Pana w niektórych przypadkach o częściową niepoczytalność, szczególnie najbliższe otoczenie i inwestor ukraiński. Aby Pana się pozbyć z budowy inwestor ukraiński zaniechał dalszej realizacji budowy i firma z tego tytułu poniosła określone straty. Jak tu dalej można komentować Pański bełkot?
byly pracownik 2016-06-10 21:07:09
Panie Prezecie
co Pan za bzdury opowiada!!!! to jaka jest atmosfera w firmie nie zakryje Pan przedstawionym bilansem czy nagrodami. kazdy kto tam pracowal powie ze ta firma to jest jeden wielki koszmar. kazdy robi tam co chce, zwlaszcza kadrowa Pani Maria, ktora proboje żadzic firma bez wiedzy prezesow. pracownicy a zwlaszca kierownictwo jest ograniczone w swoich czynnosciach, nie mozna nic zrobic bez wiedzy i zgody- nawet o zamowieniu szpachelki czy gwozdzi bo zaraz jest posadzany o narazenie firmy na straty. przetoczylo sie wiele dobrych osob majacych wiedze i doswiadczenie ale zawsze z czyms byl problem. uwielbiacie karac praconikow za cos czemu nie sa winni co przeklada sie na obcinanie pensji. z kolei rafalek to pupilek prezesa ktory nie ma pojeciu o prowadzeniu budowy, a juz tym bardziej o kosztorysowaniu. kazdy kto sie dowiaduje jak sa wycenione prace lapie sie za glowe- bo budowy sa oddane praktycznie za darmo lub ponizej ceny, a potem mowicie ludziom ze macie problemy finansowe. zmiencie kosztorysanta- bo on wogule nie ma pojecia o cenach i kolejnosci robot.
kazdy z prezesow czy ludzi pracujacych w biurze potrafi tylko duzo gadac a nic robic, kazdy boi sie odezwac bo zaraz moze zostac zwolniony.
a certyfikaty pan dostaje bo je pan kupuje!!!!
najgorsza firma w jakiej pracowalem
2
robol Waldek 2016-06-11 20:18:11
Ja byłem przy tym jak Pan prezes zwyzywał kierownika od debili bo mówił że trzeba drewniany strop wzmocnić na którym miała iść szlichta. Ukraińcy mieli wyższe stawki od polakow ponieważ robili bez umów i papierów. O buty robocze od pani Marii tez nie można się doprosić. Jak robić jak nie ma materiałów i narzędzi? To samo trzeba robić po 2 lub 3 razy bo nie ma komu powiedzieć jak robić. Minimalna krajowa a tylko wyzwiska i niepłatne nadgodziny. Niby 8 godzin ale trzeba bylo dłużej a ja swojej listy godzinowej nigdy nie widziałem i doprosić się pani kadrowej nie mogłem i nigdy nie miałem zapłacone.
4
Uczestnik Gali 2016-06-15 11:37:52
W dniu 14.06.2016 roku odbyła się XIII edycja Lubelskiego Orła Biznesu w atmosferze pełnej entuzjazmu i radości.
Jedenaście firm i cztery osobistości nagrodzono statuetką “Lubelskiego Orła Biznesu” w konkursie na najlepsze i najbardziej dynamiczne przedsiębiorstwa i ludzi związanych z biznesem w województwie. Pięć kolejnych firm otrzymało “Lubelskiego Orła Biznesu z Diamentami” między innymi PZL Świdnik za 60 lat produkcji śmigłowców.
Organizator Pracodawcy Ziemi Lubelskiej pod przewodnictwem Pana Prezesa Zbigniewa Kmicica, jednocześnie pełniącego funkcję Wiceprezydenta Pracodawców RP, już po raz kolejny pokazał jak należy promować polski biznes.
Patronat honorowy objął Wojewoda Lubelski oraz Marszałek Województwa Lublin, a patronem duchowym był jak zawsze Biskup Artur Miziński Sekretarz Generalny Episkopatu Polski. Bezpośrednie wsparcie ze strony Pracodawców RP zapewniła obecność Prezydenta Andrzeja Malinowskiego.
Prezes Kmicic jak zwykle stanął na wysokości zadania i w wyjątkowych słowach wsparł polskich przedsiębiorców, jak również zwykłych Polaków. Ostatnie jego słowa głęboko zapadną nam w pamięć: „Niech żyje orzeł – symbol Polskiego męstwa i wolności – to nasza duma i honor.
fan poleksbudu 2016-06-16 18:35:02
panie Prezesie Pan sam tak pisze i wkleja na gowork-u takie posty jak ten z 15.06? Nie szkoda Panu czasu na takie pierdoły
Niech żyje orzeł – symbol Polskiego męstwa i wolności – to nasza duma i honor???? że jak....
Czytelnik tego forum
1
we 2016-06-17 22:41:43
@fan poleksbudu a skad taki pomysl? nie wydae mi sie
technolog 2016-06-21 12:02:00
Pozyskanie informacji w zakresie technologii jest szczególnie trudne. O technologii pisze się niewiele, z opóźnieniem i w sposób ogólny. Bezpośrednie dotarcie do faktów na placu budowy też nie jest łatwe.
Statykę a nawet konstrukcję można wziąć "przed nawias". Wszyscy to robią dobrze i wszyscy to robią jednakowo. Liczą się tylko ci, którzy mają technologię. Ona jest wyznacznikiem jakości. I tylko ona pozwala wykorzystać istniejący potencjał w zakresie teorii i konstrukcji. Bez opanowania różnorodnych technologii - cała wiedza - w zakresie teorii, nawet największe w tej dziedzinie - osiągnięcia - jest społecznie rzecz biorąc niewiele warta.
1
paweł 2016-06-21 16:38:11
powiedzcie mi prosze, czy teraz nie beda poszukiwać kogos do pracy, podobno na terenie Lublina są bardzo polecani w wykonywaniu roznego rodzaju robót budowlanych i mają anwet dobrą opinię, ja zjechałem z Noregii na 4 miesiace chcialbym sie załapać do nich,dzięki,
ww 2016-06-21 18:46:10
@paweł wiesz co wydaje mi sie ze o cos takiego to bedziesz mogl zapytac ich podczas wizyty w siedzibie firmy
bju 2016-06-21 19:03:19
I tak osattnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @paweł, ale najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.
1
były pracownik 2016-07-01 17:50:25
Witam.
To co czytam na temat firmy (w szczególności) bzdury biura to po prostu mnie śmieszy...
Jak k.... można pisać że firma nie zalegała z wypłatami, jak ostatnimi czasy nie było wypłat 10 lecz
15 lub 20. Poza tym mogę śmiało powiedzieć że Pani Maria potrafi sama i bez niczyjej zgody uciąć pracownikowi część pensji lub ją opóźnić... I to ma być ta wspaniała firma?? Chcesz jako pracownik coś
zrobić...? okazuje się że nie ma materiału... a poźniej mało zarobisz bo miałeś mały przerób hahahah
i koło głupoty się kręci w tej firmie....nikomu nie polecam tej firmy..... a w zasadzie tego Burdelu...
2
adam 2016-07-03 15:29:25
@były pracownik a kiedy tu przestałeś pracować? Może po prostu od tego czasu jest gemeralnie lepiej :)
pracownik biurowy 2016-08-04 21:34:03
Działalność Firmy POLEKSBUD w dużej części opiera się na podwykonawcach branżowych, którym póżniej się zalega z płatnościami lub nie płaci się w ogóle .
A tak w woli informacji to prawdopodobnie Firma jest od lipca w tzw. sądowym postępowaniu układowym i nasze mierne zarobki od sierpnia 2016 są zagrożone.
A tyle mamy wygranych przetargów . Jeśli to prawda i ktoś wie więcej to piszcie niech się dowie cały świat.
4
Ns 2016-08-04 22:56:57
Poleksbud Trade Sp. z o.o. widzę, że ma się całkiem klawo?
anonimus 2016-08-16 14:00:47
Coś sciemniasz przedmówco... ogłosili postępowanie sanacyjne w dzisiejszym monitorze sądowym i gospodarczym..kto to robi jak nie ma problemów????
1
aaa1 2016-08-16 15:30:42
Swoją drogą gdzie komunikat na waszej strony biznesmeny????
fghj 2016-08-16 22:23:22
@ anonimus a czemu uważasz że tój przedmówca ściemnia? uzasadnij co ci sie tam nie podoba w tej firmie
anonimus 2016-08-17 18:33:11
hm.. kpisz czy o drogę pytasz...
Komunikat
2016-08-04
Województwo
lubelskie
Miejscowość
Lublin
Przedmiot ogłoszenia
sądowe (upadłości, układy, inne)
Ogłaszający
Poleksbud Trade Sp. z o.o.
Numer ogłoszenia
6595275
Źródło
Kurier Lubelski
Data publikacji
2016-08-04
Nadzorca Sądowy zawiadamia, że Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku IX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych postanowił otworzyć przyspieszone postępowanie układowe POLEKSBUD TRADE Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, adres: ul. Hajdowska 14, 20-231 Lublin, KRS 0000165181, uznać przyspieszone postępowanie układowe POLEKSBUD TRADE Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie za główne postępowanie w rozumieniu art. 3 ust. 1 Rozporządzenia Rady (WE) nr 1346/2000 z 29 maja 2000 r. w prawie postępowania upadłościowego (Dz.U. UE L 160/1 z dnia 30 czerwca 2000 roku).
2
Dajs 2016-08-17 19:57:17
A mi się tam wydaje, że jesli chodzi o Poleksbud Trade Sp. z o.o. to jeszcze dużo nie zostało powiedziane, ale chyba nic w tym złego, firma się przecież ciągle rozwija, więc generalnie ja polecam, bo dlaczego niby nie, wiadomo przecież jak jest dzięki temu
syndyk 2016-08-27 00:50:02
Jeśli przez rozwój rozumiesz upadek, to rozwija się aż do upadłego ;)
kuuba 2016-09-03 23:01:21
Świetnie, że obsługa tutaj dopisuje @Gość i nie ma problemu z reklamacjami, ale wiadomo czy pojaiwą się niedługo jakieś oferty pracy? Podobno nie było teraz rotacji wśród pracowników. Dzięki za odpowiedź.
Kocham tą firmę 2016-09-11 21:27:39
Już dokładnie miesiąc i 1 dzień czekam na wypłatę :D

No, ale muszę przyznać, że praca była super.
Nie ma to jak szukać wiader, aż całe trzy niedziurawe na budowie :D
1
we 2016-09-12 17:05:49
@kuuba a patrzyles może cos na ich stronie interetowj?
paweł 2016-09-18 18:35:10
Bardzo długo działają już na rynku budowlanych i raczej wyrobili sobie już markę, bo nie tylko zajmują się stricte budiwnictwem ale posiadają w swych usługach i roboty elektryczne, roboty sanitarne, wiec podjerzewam,że sa otwarci na nowych praocwników z doświadczeniem
Gość 2016-09-26 00:31:25
Nie polecam. Ostatnio w Dzienniku Wschodnim były artykuły że UM w Lublinie wyrzuca ich z remontu szkoły na ul. Kurantowej z uwagi na rażący brak postępu prac!!!
3
Alabaster 2016-09-27 12:06:59
Z tego co przynamniej mi wiadomo, to polecałbym raczej zająć się próbą dostania tutaj do firmy, zdecydowanie warto podjąć takie kroki, gdyż jest nowy system premiowy
1
maniek 2016-10-07 16:11:29
Czy mógłby ktoś napisać ile dostają w firmie Poleksbud Trade na start majster budowy i kierownik robót?
payo 2016-10-07 21:40:41
alabaster przyjacielu a czy nieco dokładniej mógłbyś opisać o co dokładnie chodzi z tym nowym system premiowym? bardzo jestem zainteresowana bo to mógłby być czynnik który by wreszcie przekonałby mnie do aplikowania do was na jakieś stanowisko pracy.
ed 2016-10-09 23:27:00
Ten system premiowy to chyba wypłata pensji w ratach z obawy,żebyś wszystkiego od razu niewydał.
kuuba 2016-10-11 16:06:10
Skoro zatrudnienie u nich odbywa się w ramach umowy o pracę, to wcale się nie dziwię, że są tak popularni. W końcu oprócz niezłych zarobków z tym związanych można liczyć na jakieś benefity socjalne. Dobre ubezpieczenie przyda się każdemu a to rzadkosć.
Zostaw swoją opinię o Poleksbud Trade Sp. z o.o. - Lublin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poleksbud Trade Sp. z o.o.