Opinie o Zakład Remontowo - Budowlany Andrzej Gurczyński w Maszewo Duże

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakład Remontowo - Budowlany Andrzej Gurczyński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Remontowo - Budowlany Andrzej Gurczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo - Budowlany Andrzej Gurczyński w Maszewo Duże

Karol Nowy wpis

A to kto płaci za ubrania pracownicze w firmie?

jaj Nowy wpis

strasznie negatywne zle opinie, wiec nie wiem czy i ja chcialbym w takim razie tam pracowac skoro piszecie ze jest tak zle, nie ma ubran roboczych nawet

Nycek.. Nowy wpis

Pracownicy tej firmy to przewaga starszych panów na emeryturze lub panów o niezbyt dużej inteligencji ( nie obrazajac nikogo chodzi tu bardziej o wykształcenie) którzy nie lubią wylewać za kołnierz łagodnie to ujmując dlatego też firma jakoś tam jeszcze prosperuje. Jak potrzebują sobie dorobić nie koniecznie na chleb a bardziej na używki to i do pracy przychodzą. Porządni pracownicy dawno się już wykruszyli a nieliczni, którzy zostali pewnie dlugo tam jeszcze nie posiedzą. Co do warunków tam panujących nie będę się dużo rozpisywał - brak jakiegokolwiek socjala Rozpoczynając od miejsca do załatwienia potrzeb fizjologicznych po umycie rąk lub zostawienie ubrań. Brak ubrań roboczych czy nawet wody do picia..... Jeśli ktoś potrzebuje pilnie pracy to oczywiście można spróbować bo tam zawsze brakuje ludzi a taka szkoła życia przyda się każdemu bo gorzej pewnie już nie trafi. Mam nadzieję że pomogłem w wyrażeniu opini szukającym pracy a moja wypowiedź nie jest na pewno na wyrost i pustym sloganem. Pozdrawiam

Łysy Nowy wpis

Dno straszne i Wszystko w temacie. Lepiej z głodu umrzeć niż tam pracować.

Kierownik Budowy

Czy dostępne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Xx

Tragedia, nie polecam.

KrzYch

Jedno słowo - MASAKRA. Paciaciajstwo i tyle. Nie polecam nikomu.

Maniek

Nie polecam nikomu tej firmy. Ani szukającym pracy, ani inwestorom.

??????

To chyba ktoś z zrb piszę żeby odwrócić uwagę od samych negatywnych opinii hehe i że niby tam jest rekrutacja ha biorą kto chętny bo nikt długo tam nie wytrzymuje. Ja osobiście współczuję inwestorom myślą że mają robiony domek pięknymi materiałami a tu niespodzianka szkoda ze pozwalają sobie na to i nie sprawdzają etapów. Pozdrawiam tych którzy tam jeszcze pracują bo muszą.

Wiesław

Ta firma to żenada. Nie polecam nikomu tam pracować!! Nikomu.

blusz

do Witek098- kolego o czym ty mówisz, jaki dodatek wakacyjny???? Jak idziesz po wypłatę to masz takie odczucie najlepiej jakbyś pracował za darmo. Zero szacunku dla pracownika. Nie ma gdzie zjeść nie mówiąc już o wysrani...u się. Jestem ciekawy czy spróbowałeś pracy w tej firmie i jakie masz wrażenia. Ja na szczęście szybko się poznałem na pracodawcy i długo nie zagżałem miejsca w tej firmie o ile można nazwać ten (usunięte przez administratora) firmą...

KLienci domku

Witam serdecznie . Firma buduje nam dom JESTEŚMY ZAŁAMANI !!!!! bo podpisaliśmy z nimi UMOWĘ !!!! zakupy z " MBM " Z MASZEWA ceny kosmos nigdy nigdy nie wiemy ile za co się płaci ceny z kosmosu !!!!!!!!!! JEŚLI SIĘ CHCECIE BUDOWAĆ NIE POLECAM TEJ FIRMY ABSOLUTNIE NAWET WROGOWI !!!!! SĄ JEDNYM SŁOWEM BARDZO MOCNO PRZEREKLAMOWANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Radka- od 2004 czy 2005 nic się raczej nie zmieniło jeszcze rok temu była taka stawka za godz a i nadal taka jest bo utrzymuje kontakt z chłopakami którzy tam jeszcze pracują. Dlatego nie warto tyrać za taki grosz, w Warszawie najniższa to 14zł za godz w godnych warunkach, cieszę się że zaryzykowałem bo naprawdę w porządnych firmach, które prowadzą wielkie budowy pracownik ma wszystko zapewnione np. wodę pod dostatkiem gdzie tu było różnie, fakt trzeba też pracować jak jest się zwykłym fizycznym ale jeśli wybierać to już lepiej za większą kasę. Mimo to pozdrawiam pracowników tej firmy.

radek

Ja tez tam pracowalem, 8 zł to dostawałem w 2004 moze 2005 roku. Ale na robocie sie znam. Wiesiek jes specyficzny, i za bardzo go nie lubia. Juz tam nie pracuje, gdyz mialem wieksze aspiracje na zycie niż wy i załozyłem własną działalność. Powiem tak zarabiam ponad dwa razy wiecej. Ale źle nie wspominam pracy.

Gruby

A wy myślicie że jak człowiek nie ma wykształcenia to można go wykorzystywać [usunięte przez moderatora] . Nic z tego wszystkich przestrzegam przed tą firmą.

Gruby

[usunięte przez moderatora] - W tej firmie nie ma \\\\\\\"fachowców\\\\\\\" ! Ty sam człowieku nie wiesz co znaczy słowo fachowiec. Jeśli fachowiec kojarzy ci się z chłopem spod sklepu to świadczy to o rankingu tej firmy.

bad boy

I jeszcze zobaczymy kiedy skarbówka się wezmie za was bo ja tego nie popuszcze. [usunięte przez moderatora]

bad boy

sratatata robilem tam z 5 lat temu. Na pieniadze trzeba czekac bo mowia ze pieniedzy na wyplaty nie maja. niby pracuja po 10 h a w wiekszosci chlopaki robia do 19 albo i dalej za 8zl na godz.

ddd

to co takiego negatywnego mozecie Panowie napisac. Mysle ze byliscie nie udanymu pracownikami. Myślicie ze jestescie fachowcami, a nic nie umiecie. Takich jak Wy jest bardzo dużo.

ezim

tak, ja też bym pisał raczej negatywne słowa, no ale szkoda czasu a pracownikom to raczej nie zazdroszczę tylko współczuje.

Można by tu pisać dużo i negatywnie,ale szkoda czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo - Budowlany Andrzej Gurczyński - Maszewo Duże

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Remontowo - Budowlany Andrzej Gurczyński?

Kandydaci do pracy w Zakład Remontowo - Budowlany Andrzej Gurczyński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Remontowo - Budowlany Andrzej Gurczyński
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Jodłowa 22
    09-400 Maszewo Duże