logo HR Investment Sp. z o. o.

HR Investment Sp. z o. o.

Chorzów

Opinie o HR Investment Sp. z o. o.

Kot 2014-12-15 08:57:55
Poszukuję pracy w branży bądź HR będąc świeżo po studiach administracyjnych. Zastanawiam się, czy HR Investment byłoby dobrym miejscem na podjęcie pracy dla osoby praktycznie bez doświadczenia, czy jest to w ogóle możliwe? Może jednak pracodawca liczy na jakieś doświadczenie i nie chce się ciemno pakować w umowę z osobą bez doświadczenia... dajcie znać.
bianka kot 2015-02-27 18:15:49
zawsze chciałam być rekruterem, to moje największe marzenie, czuję że jeśli uda mi się dobyć etat w HR Investment Sp. z o. o. to spełni się moje marzenie., tylko czy mam szansę? doświadczenie zawodowe mam niewielkie ale za ogromne chęci i nos do ludzi, sprawdziłabnym się, czy jest nadzieja że mnie przygarną?
mix 2016-04-24 20:13:55
no nieźle, HR ostatnio sporo ofert wrzucił. Powiem wam szczerze, że najbardziej podoba mi się ta na specjalistę ds. rekrutacji i koordynacji zespołu pracowników w krajach niemieckojęzycznych. Jestem w szoku, że agencja pracy oferuje TAKĄ pracę. Niezła oferta :)
Zostaw swoją opinię o HR Investment Sp. z o. o. - Chorzów
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Investment Sp. z o. o.