Opinie o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

była pracownica

moja przygoda zaczęła się w momencie gdy chciałam zmienic poprzednia prace. długo wahałam się, żeby przyjąc te posade głownie przez opinie tutaj. ale mówie sobie : to tylko opinie niedadowolonych ludz-dajmy szanse.Na II etapowej rozmowie dogadalismy sie na całkiem dobre pieniądze. mój pierwszy dzień pracy to była jakaz porazka, w sumie cały taki tydzien. Moje stanowisko pracy nawet nie zostało przygotowane, nikt nie miał dla mnie czasu ani zeby mnie wdrozyc ani przeszkolic. No nic mysle sobie zoabzcmy co będzie dalej. a dalej było tylko gorzej. Nikt nic od siebie nie dawał a wymagał 300%. Plany były nam zmieniane przynajmniej 5 razy w ciagu miesiaca gdy tylko udało sie go wyrobic. czas, który czasami zostawałam po godzinach nie pozwalano mi odbierac. Praca stała sie taka syzyfowa. Tuz przed końcem okresu próbnego okazało sie ze zmiania mi sie warunki finansowe-na gorsze. Stwierdzono ze zaszła jakas pomyłka na rozmowei o prace i ktos mnie wprowadził w błąd. serio?? obydwie osoby z którymi rozmawiałam?? Stawka miała byc niz o 1 tys do nawet 1,5. powiedziano mi , że ogłoszenie na które rekrutowałam nie było na moje stanowisko . jakaś kpina. Pani Prezes dała mi wybór albo godze sie na nowe zaproponowane mi warunki albo droga wolna. Więc podziekowałam Clarenie . I z dumą odeszłam z tej pełnej kłamstwa, pogardy dla drugiego człowieka i wyścigu szczurów firmy.I uwierzcie mi przekonałam sie ze poprzednie opinie tutaj były prawdą.

Anonimka
@była pracownica

To wszystko prawda!

Laborant

Czy firma przyjmuje na staz albo do pracy do laboratorium?

Roksa
@Laborant

Jak za darmo to przyjmą z otwartymi ramionami

Laborant
@Roksa

A jakie zarobki najmniejsze ?

Gabriel
@Laborant

Najniższa krajowa, umowa zlecenie

@Gabriel

Najniższa krajowa ?? Czy najniższa płacą ?? To kolosalna różnica!!

Chris
@Xxx

Najsizsza krajowa dla ludzi bez wyksztalcebia ? Czy po studiach ?

Bombel

Lecą ludzie z produkcji.... Tytanic tonie...

Czy leci z nami pilot?
@Bombel

Nie tylko z produkcji, wywalają jak leci. Magazyn, laboratorium, logistyka, marketing.

Icek Goldstein
@Czy leci z nami pilot?

Czy te zwolnienia to jest ta TARCZA 3.0 uchwalona przez bankrutujacy rzad?

kon jaki jest kazdy widzi
@Czy leci z nami pilot?

z kontroli jakości 3 dziewczyny na konfekcji 3 mieszalnia jedna labo jak zarazie się ostało i pewnie kilka ludzi z magazynu tak ze wszystko idzie w dobra stronę na samo (usunięte przez administratora)

Bombel
@Czy leci z nami pilot?

Piękny początek końca... Szkoda ludzi... Teraz tak ciężko o pracę, ale wszędzie będzie lepiej niż tu.

@Bombel

Tytanc tonie wolno.... tak by legenda pozostała .... W pierwszym etapie za sprawą kapitana to zatapianie ... Brak współpracy z załoga która nawet nie mogła dobrze grać bo się jej nie szanowalo ...

xxxxx

No no dzisiak to kolejne czystki a ptaszki cwierkaja ze w kolejnej porcji zwolnien poleca wszyscy kierownicy i dyrektorzy bo za duzo zarabiaja a inni dostana ultimatum albo przejmuja ich obowiazki albo narazie i zegnamy bo pani prezes moze wszystko

Magazynier

(5 minut) ogólny opis pracy, mydlenie oczów super atmosferą. (5 minut) informacja o posłuszeństwie i byciu lojalnym. Koniec

Od kiedy możesz zacząć pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kobieta pracująca

Witam jak tam sytuacja wraca wszystko do normy i o ciekawego firmie się dzieję i czy się planuje postojowe?

Aaa

Oj , coś znikają dodane wpisy .

Roksa

[nic nie wnoszący wpis] Cóż, będąc byłym pracownikiem dalej czuję się częścią tej telenoweli. Clarena to jest dokładnie taki brazylijski serial, niby masz to gdzieś, niby wiesz że to sie ledwo trzyma i czekasz kiedy sie skończy, ale masz sentyment i z zaciekawieniem doszukujesz nowych info, mimo że twoje życie poszło dalej. Pani Prezes została odcięta od rzeczywistości kilkanaście lat temu, i do tej pory krąży w jakiejś czwartej przestrzeni, mimowolnie ciągnąc "swoje dziecko" w dół. Wszystkim obecnym i byłym pracownikom życzę, i trzymam kciuki za znalezienie satysfakcjonującej nowej pracy. Po wszystkim, będzie co opowiadać. Pracując tam, jeszcze podczas "górki" na rynku, zastanawiałem się jakim cudem to jeszcze sie trzyma- cóż, właśnie jesteśmy świadkami końca, na szczęście już z trybun,

Prawda w oczy kole

Sytuacja w firmie nie jest normalna z wiadomych przyczyn Ale to dotyczy całej gospodarki. W trudnych sytuacjach poznaje się ludzi i mamy tego efekty. Dumne hasła wiszą w firmie o miłości i prawdzie...żenada! Może do koni Ale nie do ludzi... W skrócie: firma "zarządzana" (duże słowo) przez niekompletny zarząd w postaci Mamusi i Córusi. Bez jakiegokolwiek doświadczenia w zarządzaniu firmą oprócz swojej. Zwalnianie ludzi to jedyny pomysł na jaki stać taki zarząd (bardzo pierwotny). Obserwujac sytuację można śmiało powiedzieć że okręt tonie I juz konkurencja zaciera ręce bo pozyska wykwalifikowanych ludzi z branży. Tak tak to jest największy błąd zarządu, którego jeszcze tego nie widzi bo nie ma takiego rozumowania... przyklad: pierwsze co zrobi handlowiec zwolniony przez Clarenę to znajdzie pracę w innej firmie kosmetycznej i zapuka do drzwi swoich klientek Ale już pod inną banderą... taki jest biznes w tych czasach I szybko się zarząd zorientuje że już nie jest w latach 90 gdzie były możliwości na których ta firma sie zbudowała. Przykre jest to, że wiele osób naprawdę dużo dało od siebie aby ta firma jakos wyglądała I zniszczenie tego w tak krótkim czasie pokazuje że nie liczy się firma/ ludzie tylko własny rodzinny portfel. Gdyby jakims fartem firma przetrwała bo jest takie przysłowie że specyficzna grupa osób ma zawsze szczescie to śmiało mogę te firme polecić soba, które nie potrzebują rozwoju (brak szkolen) czy takim, które chcą zobaczyć na własne oczy jak nieumiejętność prowadzenia firmy wyglada w praktyce.

Exclarenowiczka

Miałam się nie wypowiadać na temat tej firmy, ale to co się teraz wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Pani Prezes ma ogromne serce i Chec pokazania się jako dobra Samarytanka ofiarując szpitalowi rękawiczki i maseczki. Super inicjatywa- tylko tyle że to tylko i wyłącznie gra i Chec pokazania się- wyrachowanie sięgnęło granic. Swoich pracowników ma za nic - kiedy każda firma siedziała w domu i nie wyjeżdżała w teren z powodu pandemii , Pani prezes uważała ze histeryzujmy i posyłała swoich pracowników bez jakiegokolwiek zabezpieczenia w teren. Teraz z całkowitym brakiem poszanowania osób oddanych tej firmie wypowiedziała umowy wieloletnim pracownikom bez jakiegokolwiek uprzedzenia zostawiajac ludzi na pastwę losu.Od dłuższego czasu źle się dzieje. Mam nadzieje że Pani Prezes wkoncu przejrzy na oczy i zobaczy jak rujnuje swoją firmę. NIE POLECAM.

Kwaranranna
@Exclarenowiczka

Nic nie rozumiesz . Ludzi wysłała na kwarantannę. Skoro pracownicy jeździli w terenie bez żadnych zabezpieczeń to na bank gdzieś się z wirusem mogli spotkać. Więc zwolnienia mają na celu wstrzymanie ewentualnego rozprzestrzeniania wirusa wśród pracowników. Ty to rozumiesz jako bezduszność a to jest tarcza antykryzysowa. Panią Prezes zostawcie w spokoju , niech sobie żyje w Swoim świecie , pięknym i odległym naiwniaczki sfrustrowane. Jest życie poza clarena , zapewniam was.

@Kwaranranna

Nie wiem czy się śmiać czy płakać ... czyli wysłała(czyt.wyrzucila na zbity pysk)tylko kilku handlowców na kwarantannę a reszta została tak? Tylko część ludzi stanowiła zagrożenie tak ? Przestań pisać takie bzdury bo aż się czytać tego nie chce. Owszem istnieje życie poza Clarena i to dużo lepsze,natomiast chodzi tu o to żeby poinformować ludzi jak bezduszną osobą jest Prezesowa i co sobą reprezentuje.

@Kwaranranna

ludzie mają iść na zwolnienia czy opiekuńczy bo prezeska nie chce im płacić. Musza szukać sobie chorób jak chsom być dalej w zespole.

lukas
@dobrypan

Trzeba bylo oszczedzac. Firmy to prywatne przedsiewziecia i nie musza utrzymywac nikgo na sile. To nie Niemcy z poteznym budzetem, ktorych stac na wstrzymanie gospodarki, tu ludzie chcieli socjal, doplaty, trzynastki, to teraz maja panstwo wydrenowane i niezdolne do dzialania w czasie kryzysu.

@lukas

Ty nie mówisz chyba o tej firmie? Jaki social? Jakie trzynastki?

lukas
@dobrypan

Mowie ogolnie o sytuacji. To co sie dzieje w clarenie dzieje sie teraz setkach firm. Wiekszosc nie ma srodkow na utrzymywanie pracownikow na przestojach a pomoc panstwa nie istnieje.

@lukas

Czy ty pracowałeś lub pracujesz w tej firmie? Bo na to nie wygląda. Zastraszanie i zwolnienia to norma. Zero szacunku dla człowieka! Prezeska potrafi wypalić, ze na polu znajdzie każdego kto może cie zastąpić. Nawet jakby nie urabia po pachy. Drze trepa na ludzi bo ma na to ochotę. Nawet nie wyslucha nikogo. Teraz jest cudowna okazja dla niej. Łazi z uśmieszkiem na twarzy.

#takaPrawda

Co Wy się dziwicie, od listopada były jazdy personalne. Ale ludzie się łudzili "to już było nie raz, minie, może mnie nie trafi"...Zarząd od zawsze miał wszystkich w tylnej części...WSZYSTKICH to znaczy i klientów i pracowników firmy. Slogan: miłość, prawda i odpowiedzialność. Rozwinę: miłość do pieniądza, prawda jedyna to prawda akurat głoszona przez PP, odpowiedzialność to tylko jak trzeba ukarać pracownika za "błędy" często urojone. Widzieliście co się dzieje od miesięcy...to nie była tajemnica. A teraz mają pretekst żeby posprzątac i pozbyć się osób z wypłatą powyżej minimum krajowego. Genialna strategia: po kryzysie zostanie im stadnina koło firmy i chyba konie będą sprzedawać bo nikt normalny nie zaryzykuje budowania przyszłości zawodowej w tej firmie

Wenden

Co robić jak niema postojowe w Clarenie a firma pusta a każą do pracy przychodzić :) po świętach

prytrytymszy
@Wenden

wracac do pracy i tyle, z zachowaniem zasad bezpieczenstwa. kryzys dopiero sie rozkreca a ograniczenia potrwaja jeszcze dlugo, kto ma prace niech sie cieszy bo na panstwo nie ma co liczyc, moze byc tak ze niektorzy nie beda mieli co zrec

karma.biczyz

Moim skromnym zdaniem to NIE POLECAM Nie i piiiiip (tutaj wlatuje przekleństwo i to tak na biało). Zarząd wykorzystał sytuację pandemiczną i zaczął zwalniać ludzi (usunięte przez administratora) Bo czy to jest takie normalne że nie mówi się ludziom za co dostają papier? Przychodzi koniec miesiąca i (usunięte przez administratora) wylatujesz w podskokach. Kic i cię nie ma. I nie ważne ile dobrego zrobiłeś. (usunięte przez administratora)Bez dziękuję nawet. Cha i śmieszniejsza rzecz jest taka że ludzie się nie mogą pożegnać bo to zakazane w firmie. (usunięte przez administratora)

Prosba

Czy to prawda że clarena zwolniła wszystkich doradców ? Wszystkich tak jednego dnia.

..............................

AA i nei mogą zwolnić pracownika z umową na stałe z powodu pandemi i czytajcie wypowiedzenie na pewno nie ma w nim wpisane koronawirus odwołajcie się do sądu na bank sprawa wygrana jak nawet nie przywrucą was do pracy to odprawa ,zadośćuczynienie od stu leci firmy wykorzystują głupotę dobroć i naiwność ludzi i n na tym się bogacą inaczej pani prezes nie jeżdziła by na konikach

neutralny
@..............................

proście o podstawę prawną wypowiedzenia, pamiętajcie o okresie wypowiedzenia. Jeśli powód jest niejasny, nie przyjmujcie, a na pewno nic nie podpisujcie bo będzie pozamiatane. Jeśli są zarzuty to konkretne przykłady, a wy kontra.. jeśli nie mogliście się wywiązać w 100% to nie jest powód zwolnienia, tym bardziej, że wprowadza się na bieżąco działania korygujące. To co próbuje wymusić Prezes zakrawa o sąd pracy! Dużo zdrowia życzę, jeśli go brakuje no cóż należy to przetrwać w domu...

hdgt726dy
@neutralny

wypowiedzenie umowy o prace nie musi byc nawet na pismie aby bylo skuteczne, zarowno z jednej jak i drugiej strony. podstawa prawna? prosze zejsc na ziemie, to nie csi miami.

zaiteresowany

cześć, jaka jest obecnie kondycja firmy wzgl. problemów w branży?

@zaiteresowany

Zwalniają ludzi jak leci,zero skrupułów. Z jednej strony w ciężkich czasach ogłaszają się jak to nie pomagają szpitalom -i dobrze a z drugiej strony pozbywają się pracowników z dluuuugoletnim stażem (nawet i 5 lat) ot tak! Kop w (usunięte przez administratora) i pa pa. Cała Clarenka... (usunięte przez administratora)

neutralny
@Xxx

pracowałem tam, na szczęście już nie..;) które produkcje obrywają? Kosmetyki czy urządzenia? Chociaż domyślam się, że obydwie bo dział urządzeń został pozbawiony głowy..

..............................

pokaż mi (usunięte przez administratora)prezesa który szanuje ludzi szczególnie na niższym stanowisku ala produkcja może jest ich 10% w całej Polsce

Ktoś

Nie polecam tam pracy. Zła organizacja na każdym poziomie, brak systemu motywacyjnego, ale duże wymagania względem pracowników. Zła atmosfera i nie szanowanie siebie nawzajem i swojego czasu oraz zaangażowania.

Ala
@Ktoś

Dział sprzedaży szkoda fatygi na rozmowę....dla ludzi doświadczeniem call center wiedzą o co chodzi :) to może i się spodoba ale z jakim kolwiek innym wykształceniem nie !!!!ogólnie praca bardzo męcząca nazwalabym to wręcz (usunięte przez administratora) za marne pieniądze ...☹️brak czasu na przerwę by zjeść jak cywilizowany człowiek w normalnych i stworzonych do tego warunkach .Dla ludzi mających ambicje i wykształcenie nawet nie zawracajcie sobie głowy i czasu na taką pracę...awans polega na dołożeniu obowiązków a nie na większej pensji .Głowa działu sprzedaży polecam pani rządząca ???? trudne pytania do Pani to,, Magia "nie wie sama co powiedzieć sama za to bar dzo dużo mówi ....szkoda że niedorzecznie .......zero profesjonalizmu.....

Oczy otwarte

Cała akcja z kierownikiem marketingu ma na celu odwrócenie uwagi o działalności teflonowej pani manager. Bo ma ona teraz trudniej by wyniki robić . Co się dzieje z obrotami wszystkie widzimy. Więc trzeba wywołać sztucznie aferę by zatuszować aferę poprzednią Chyba nie wystarczyło zwalić całej winy na osoby które już nie pracują.

@Oczy otwarte

Efekt afery Teflonowej = efekt dzalań Tenisisty. Firma cierpi, ludzie skrzywdzeni tylko ciągle brak oceny działań Teflonowej . Ale czekamy ..to wróci ...

@Oczy otwarte

Co się stało z Kierownikiem Marketingu? Czyżby afera ,,rozporkowa"?

Wedle mojej wiedzy w CA nigdy nic nie wypłynęło, co najwyżej plotki i opinia ;) Widzę, że z niewiadomych powodów wiele osób płci żeńskiej z CA tu zagląda ;)

ojejku

edycja: zacnie nawarzone piwo trzeba wypic rozbijanie związków nie jest spoko. XD

...
@Kasia

Myślę, że raczej z wiadomych... Kasiu :))

Morka
@...

weszlam tu, zeby zostawic negatywa (juz tam nie pracuje) i zdębialam!!!!! ja wiem o kogo chodzi,, czytajac wypowiedzi przypomniala mi sie jedna sytuacja - poznalam go w tak zwanym przelocie (nie bylam z tamtego dzialu), przyuwazylam, ze mnie swidruje wzrokiem, po prostu,....zenada!!!!!!!! ten czlowiek moglby byc moim ojcem!!!!! slyszalam, ze zonaty, wstyd!!!!!!!!!! a swoja droga nie dziekuje clarenie za wspolprace, odeszlam i czuje sie wolna, bylo okropnie. widac, ze osoby na niektorych wysokich stanowiskach to nie powinny tam pracowac.

irytacja

@kasia @CA milejdi - dziewczyny, przenieście się ze swoimi żalami na forum złamanych serc albo spotkajcie prywatnie i wymieńcie doświadczeniami. Nikogo na tym forum nie interesują wasze nieudane podboje miłosne i nieskonsumowane romanse.

EK EK XD
@irytacja

Narcyz kontratakuje XDDDDDD

Wendem
@irytacja

Kobiety zwłaszcza te dwudziesto paroletnie to jakieś pustaki w tej firmie zwłaszcza biurowe

hehe
@Wendem

sam się nie popisuje poprawną polszczyzną a nazywa innych "pustak", śmiechłem

Joanna
@hehe

Bardzo Was proszę, żebyście się tu nie wyzywali nawzajem - jest to po prostu słabe i nie na miejscu. No i trochę odbiegliście od najistotniejszych tu kwestii, więc czas do nich powrócić. Clarena szuka teraz Specjalisty ds. sprzedaży. Możecie mi powiedzieć, jaki zakres obowiązków (mniej więcej), ma ktoś, kto obejmuje to stanowisko? Chodzi mi o konkrety.

Kobieta pracująca

Ja być kobieta szukam praca mogę testować wszystkie kosmetyki albo mogę się koniami zajmować

Ola

Hej, czy ktos moze mi powiedzieć jak się pracuje w centrali w dziale marketingu?

Ciagle tu jesrem
@Ola

W dziale marketingu jest nawet Ok. Teflonowa nic do Ciebie nie ma , nie musisz uczestniczyć w jej kombinacjach tak jak dziewczyny z boku . Musisz być kreatywna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Teraz sprzedaż leci na łeb na szyję to będziesz miała dużo roboty. Zapraszamy każda pomoc jest widziana mile.

@Ciagle tu jesrem

Teflonowa ???????? trzeba kupić jej patelnię na urodziny ????????

CA

Nie tylko tam, sława na pół facebooka. Ale ostro dba o ukrywanie swoich kombinacji personalnych. Mam nadzieję, że trochę się ogarnął i nie urabia w Clarenie żeńskiej połowy działu, bo aż przykro patrzeć i rodziny szkoda.

oj...Ktoś się mocno stara. Bardzo mocno. Lepiej niech ogarnie ślinotok

Ale żal.
@Ania

Ania, Twoj wczesniejszy post tez skasowany.......chyba trzeba co 2 wpis przypominac o kim.mowa

Żal... żal
@Ale żal.

Pan kierownik chyba odrobinę przejął się swoją "sławą"... Ale co tam etyka pracy skoro ma "bombonierkę" i jak tu nie spróbować rozwinąć wszystkich papierków...

Totoro

I o to chodzi. Przecież w taki sposób można zniszczyć człowieka. Ludzie, ogarnijcie się trochę! Jeśli dziewczyny w Clarenie będą miały problem z kierownikiem (w co osobiście szczerze wątpię), to wierzę w to głęboko, że przyjdą z tą sprawą bezpośrednio do zarządu. Bicie piany na facebooku jest poniżej wszelkiej krytyki. Przecież mobbing jest karalny! Jeśli ma miejsce, to mamy psi obowiązek zgłosić to wyżej, a nie pisać komcie na gołorku...

...

Taaa... narcyz stara się ostro. W końcu pan od marketingu z ogromnym "doświadczeniem" xd

Swiety mikolaj
@...

Hohoho ! Ilez wpisow pousuwanych, dziadek mroz ladnie sie wystaral. Widac dane fejbuniowe zmienione o linkedin juz nie wspominajac. Jakby byl taki czysciutki to by tego nie robil. Ale coz, (usunięte przez administratora) jakie sie robi w okol siebie lubi wybic raz na jakis czas ze zwielokrotniona sila. Dlatego ma OCZY OTWARTE. Za jakies 10 lat na szczescie moze przeniesie swoje zainteresowania do sanatorium.

Dziadek mróz
@Swiety mikolaj

Kisne z tego sanatorium xd. Ale bardzo trafne spostrzeżenie. Z naturą nie wygrasz...

Xxy
@CA

Rodziny szkoda... Ale pan od marketingu " z głową" rozgrywa bombonierkę.

Srotoro
@Xxy

Przykre, ale firma duża, działy różnorodne, więc łasuszek ma wiele możliwości; nie ma chyba lepszego uczucia niż oblizywanie paluszków po cukiereczkach ....

@CA

CA ;))) wiem doskonale o czym mowa w kontekście kombinacji personalnych w CA ;) co On nawywijał w Clarenie, że na facebooku sie teraz ukrywa ?

Zostaw merytoryczną opinię o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna - Wilczyce

• Jak się pracuje w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna