Opinie o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

Zwolnienia

Atmosfera fatalna z powodu planowanych zwolnień doradców.Pozostac ma tylko około 15 doradców , więc każdy patrzy na koleżankę z pracy podejrzliwie z obawy przed zwolnieniem bo niektóre Panie nie cofną się przed niczym by inna osobę wygryźć.

Nowa
@Zwolnienia

Znowu maja być zwolnienia?

Od teflonowej
@Zwolnienia

Podobno ma być tylko 10 handlowców, no niestety koleżanki i koledzy swoją robotę zrobiliście teren rozbudowaliscie ale jak to mówią klient jest klientem clareny więc teraz przejmuje dział sprzedaży przez słuchawkę, tak się odwdzięczyć potrafi PP. Adios

Emi
@Zwolnienia

Planowane zwolnienia...hm a puszczają ogłoszenie czyli co wymieniają na następnych którzy w to pójdą .. mam rozmowę i szczerze nie wiem jak mam podejść do tematu ?

Xxxx.
@Emi

Tutaj nie przewidzisz,dzisiaj jedziesz na rozmowę a za trzy miesiące Cię wywalą. Była taka (usunięte przez administratora),fajna dziewczyna ,zostawiła pracę dla Clareny bo obiecali jej gruszki na wierzbie i co ? Okres próbny minął i jej podziękowali... ale nie dlatego ,ze się nie sprawdziła tylko redukcja handlowców ,ot taki psikus . Sama się zastanów ...

Ola

Clarena poszukuje doradcy na region Gliwice . Czy ktoś może mi coś napisać ilu klientów dziennie trzeba odwiedzić. Podobno ten region całkowicie leży jeżeli chodzi o sprzedaż kosmetyków , był zaniedbywany. Nie pytam o wynagrodzenie bo zapewne nikt mi nic nie napiszę.

Abc
@Ola

Nigdy ten region nie był zaniedbany i w to nie wierz .Chodzi o postawienie wysokiej poprzeczki .Znam ta dziewczynę i pełna pasji i zaangażowania ,duża wiedza .

Dr Zubek
@Abc

Zaniedbywany ? Ten teren całkowicie leży klientki nie mają pojęcia o kosmetykach Clareny. Ale tak to jest że jak przedstawicielka ma patent na sprzedaż maszyn i układzik z teflonową to kosmetyków nie musi sprzedawać i jest bezpieczna.

@Dr Zubek

Bardzo to wszystko przykre. Gdzie te czasy gdzie była super atmosfera,super managerowie a za tym szły super wyniki . To powiązane niestety ..

Zamówienia w samolocik
@Abc

Zaangażowania w robienie zamówień w samolociki , powinnaś dodać.

Normalny

Śmieszne SA dziewczyny laboratorantki takie głupie kozy ani be ani me ani kukuryku a z wyglądu reż poniżej średniej

Były komandos
@Normalny

Kolega zapewne preferuje laborantów to nic dziwnego że niezadowolony. Może warto się pokręcić po magazynie? Btw, szukanie partnerów w miejscu pracy to ryzykowna sprawa.

Były piekarz
@Normalny

Ale o co chodzi?

gienka

jak tam w Marketingu? czyzby z poczatkiem roku cos sie zmienilo na szczeblu kierowniczym?

Magazynier

(5 minut) ogólny opis pracy, mydlenie oczów super atmosferą. (5 minut) informacja o posłuszeństwie i byciu lojalnym. Koniec

Od kiedy możesz zacząć pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
juj

Pani Prezes powinna się ocknąć bo za wszystkimi posunięciami stoi pion księgowości a właściwie jednej, która żle doradza w kwestii co zrobić, żeby podnieść obrót, więc namawia do zwolnień pracowników. Myślę, że i ona za chwilę będzie zwolniona. Poza tym osoba niby prawnik nie zna przepisów prawa pracy i podsuwa nielegalne aneksy do umów, ale to też jeszcze chwila i na nia pora przyjdzie, tylko tyle, że nikt nie zwolni tej pani bo sobie dorabia tu dzięki swojej córci. I kółko się zamyka a statek tonie i to dowas dziewczyny decyzja należy czy chcecie tonąć razem z nim czy wybić się na brzeg i zacząć pracowac w normalnych warunkach

Od teflonowej
@juj

Dokładnie, jakim prawem nie ma wliczanego do obrotu DH sprzedaży henny Re..., przecież to jest nasza sprzedaż to niby czemu to odejmuja, bezprawnie. Bo naszym kosztem chcą wypchnac henne która zrobili i jest niewypałem.

Abc
@Od teflonowej

Przecież taka forma jest od dwu lat. Zawsze budziło to kontrowersje. Ale na takie rozwiązanie zgodzili się też managerowie .tj D i M.. Manager zawsze dbał tylko o swoją pozycję wobec PP. Jak przytakujesz to jest OK. A tak naprawdę to ten produkt czyli nasza he..jest do niczego .Klientki nie chcą słyszec .. Kiedyś usłyszałam, że jestem złym handlowcem jeśli nie umiem tego sprzedać.No ale teraz wobec kojących się zwolnień wszyscy są źli .Słuchawka będzie SUPER

pokłosie

a jak nowi dajrektorzy? dają radę?

Roksana
@pokłosie

Pan kierownik działu produkcji i administracji to osoba bardzo niekompetentna, przytakiwacz.

Roksana
@Roksana

I dziś wyleciał!

iti
@Roksana

A skąd wy tak szybko dostajecie informacje? Prezes pomyśli, a reszta już wie ;)

rtk23

Proszę o informacje, jak wygląda praca doradcy handlowego? Czy jest to praca przedstawiciela? W terenie? Dostaje się bazę klientów? Jak wygląda dzień pracy na tym stanowisku?

KTOŚ
@rtk23

Dostajesz bazę klientów. Jeździsz odwiedzasz przedstawiasz ofertę. Zamówienia głównie telefoniczne z racji że klientki są zajęte jak Ty u nich jesteś. Godziny pracy różne.

@KTOŚ

Klientki - to znaczy? Kosmetyczki? Salony? Jak duży teren dostaje jeden przedstawiciel? Wiesz może, jakie zarobki są osiągalne na tym stanowisku? Czy samochód można używać także prywatnie?

kk

Myślę, że problem Clareny tkwi w obsadzie Dyrektora Manager( konkretnie np. Aleksandry) itp. , są to osoby zupełnie niekompetentne, które na pseudo spotkaniach dowożą Pani Prezes informacje, które ona chce usłyszeć, nie te prawdziwe, żeby ich przypadkiem nie zwolniła, a i tak sie to wcześniej czy pózniej stanie. nie czytają maili, nie pomagają w niczym, chyba, że chętnie doniesć jedna na drugą koleżankę i tak w kółko. Osoby na stanowiskach kierowniczych nie maja pojęcia jak ugryżć i rozwiązać problem bo są słabi są w myśleniu...i wtedy oczywiście najlepiej oddelegować zadanie osobie, która absolutnie nie jest za dany projekt odpowiedzialna i nie są wynagradzane za to. SPYCHOHOLOGIA TO POWSZECHNE HASŁO W MARCE NIESTETY. Niestety przykro, bo klientki również wyczaiły olbrzymi problem z brakiem komunikacji w firmie. Dla nich bardzo dobrze bo konkurencja na rynku jest ogromna i dokonują wyborów pośród niej, a Pani Prezes aktualnie ze swoją,,cudowną,,załogą pomagierów tonie jak na titanicu. Osoby, które już nie pracują wygrały milion w totka czego im ogromnie gratuluję.

Wrocławianka

Koszmarne miejsce pracy. Jeśli myślisz o wysłaniu CV tam, pomyśl o chamskiej i apodyktycznej prezes i urągającym przyzwoitości traktowaniu przez nią podwładnych.

Rikitiki Taki VI
@Wrocławianka

Proszę o konkretne przykłady.

Wendem
@Wrocławianka

Masz rację prezesowa jest jak osa na szczęście niebawem będzie miała stadnine koni i będzie miała jakieś się ujeżdżać;)

Nie martw sie
@Wendem

To się powinieneś cieszyć , konia chyba dyrektorem nie zrobi , koń nie nie podpisze nową umowę na leasing Toyot. Jednak na jej miejscu koniowi bym bardziej ufał niż byłym i co ważniejsze obecnym managerkom. Koniowi ww głowie nie pomieściło by się to co teflon wyrabiał.

Wenden
@Nie martw sie

A kto to ten teflon i co zrobił:)?

@Wrocławianka

Czy możesz podać jakieś szczegóły? Widzę, że pracownicy sobie tu dyskutują, ale komuś zainteresowanemu podjęciem pracy w Clarenie niewiele mówią te wpisy. Opowiecie coś o pracy doradcy?

@rtk23

Czytaj wszystkie wpisy że ZROZUMIENIEM to oczy się otworzą . Z naciskiem na wszystkie.!

Wenden

Dziś 20 grudnia była zakładowa Wigilia w zakładzie niezaprosili wszystkich a potem jak zjedli to zostały resztki to powiedzieli że ci nie zaproszeni moda częstować się nie dojedzonymi ciastami co zostalo na stole

@Wenden

Okropne.. Tu zawsze są równi i równiejsi .. Przykre ,że dzieli się załogę . Okropne..

5fr32
@Wenden

Interesujące. Każdy dział organizował sobie spotkanie we własnym zakresie, jeśli ktoś nie chciał to nie musiał przychodzić czy czegokolwiek organizować. W naturze pewnej części polskiego społeczeństwa leży wieczne niezadowolenie połączone z nastawieniem DEJ, ZRUP, MNIE SIE NALEŻY i takim osobom zawsze będzie źle. Nawet wizytę z tacą przygotowanego do poczęstunku ciasta odbiorą jako atak na ich jestestwo. GARDZĘ.

Em

Moi drodzy! Zwolniona = zdrowsza! Polecam każdemu pracownikowi! Nie ciągnę już za sobą tej kuli u nogi! Ulga niesamowita! Dopiero teraz widzę gdzie ja pracowałam!? Nie będę się powtarzać bo wszystko zostało już napisane :)

Mu
@Em

To prawda ja też dopiero teraz po woli zaczynam wracać do normalności

Karla
@Em

Dokładnie mnie zwolniono z koncem miesiaca a moja kierowniczke 8 marca, cxyli po 8dniach....karma wraca... Ale ulga na prawdę jest jsk się już tsm nue jest :)

Xxx

Pokłosie afery teflonowej cały czas trwa .A słuchy i firmie..szkoda gadać.. Ciągle szkoda że nikt tego nie dostrzega ..

Wściekłe pięści węża

W firmie pracują naprawdę fajni i zgrani ludzie, co jest największym jej zasobem. Na rynku firme ratuje wysoka marża (jaka panuje w całej branży), gdyby Clarena działała w bardziej konkurencyjnym sektorze, dawno można by to zaorać. Poznanie Pani PP jest jednym z ciekawszych doświadczeń w życiu. Ma jednak skłonność do okazjonalnego przyjmowania niekompetentnych ludzi na wysokie stanowiska (myślę o konkretnym przypadku), najwyraźniej pod wpływem emocji, na szczęście czasem po jakimś czasie sama potrafi wychwycić taki błąd.

oczy
@Wściekłe pięści węża

To prawda że periodycznie pakuje się w różne układy które w firmie powodują trzęsienie ziemi. Ale tym razem teflon to jest geniusz i tak naprawdę Prezes straciła kontrolę na firmą. W każdej innej firmie nawet wspomnienie po takiej osobie by nie pozostało . Tam już rządzi klika nad którą prezes nie ma żadnej władzy , to jak chory organizm który tylko amputacja uleczyć może.

Ola

Hej, czy ktos moze mi powiedzieć jak się pracuje w centrali w dziale marketingu?

Oreo
@Ola

W dziale marketingu pracuje się super! Bardzo fajna ekipa razem z Działem Wdrożeń. Najlepsze dwa pokoje w całej firmie! PS jeśli nie lubisz słodyczy, to nie składaj CV - preferują łasuchów.

blablador
@Ola

blabladobrze się pracuje :) i pracuję tu już długo i wiesz co? to jest taka moja druga rodzina

Minia

Czy ktoś mi może powiedzieć jak pracuje się na stanowisku pakowacz? I przede wszystkim ile płacą?

kg

A jak pracuje się w dziale księgowości?

obserwator

cześć, popatrzylem z boku na to co zostało tutaj wylane i eskalowane. Z punktu widzenia f-my liczy się sprzedaż i utrzymanie klienta. Pominę żale handlowców, bo ich komunikacja z klientami nie była w takim razie profesjonalna w momencie gdy część z nich musi opuścić stanowisko wylewali swoje zale do klientek (co nie powinno mieć w ogóle miejsca), natomiast klientki z tego co tutaj piszą czują się bez nich bezradne. W takim razie czego ich Ci doradcy nauczyli, że w momencie zmian klient poczuł się bezradny? Jeśli ktoś czuje się kompetentny niech odpowie czego potrzebuje klientka w przypadku zmiany doradcy, zmiany w firmie nie powinny ja zupełnie obchodzić, prowadzi swój biznes i to jej jej focus. Moim zdaniem ekalacja swoich problemów zawodowych u klienta to szczyt nieprofesjonalizmu i niegdy z czymś takim w życiu zawodowym się nie spotkałem. Komu zależy na dobrym produkcie pozostanie przy nim, a z tego co widać NALEŻY poprawić profesjonalny poziom obsługi wsparcia czyjegoś biznesu, bez wysyłania ludzi pasujących obraz własnej firmy.

Cypi6
@obserwator

Nieprofesjonalna to jest firma a raczej cześć osób którzy siedzą na ciepłych stołkach w siedzibie i wydaje im się ze pozjadali wszelkie rozumy!!!!! Np. Jeśli chcesz coś załatwić to zazwyczaj trafiasz na opór ze strony osoby odpowiedzialnej za jakiś dział. Powinieneś znać prawo i gdy użyjesz odpowiedniego argumentu wówczas coś załatwisz (oczywiście w wielkich męczarniach) najlepiej używać do kontaktu konkretnych paragrafów. Firma kompletnie nie orientuje się w kwestiach prawa pracy i na każdym kroku popełnia błędy. A jeśli chodzi o sytuacje z klientami to wystarczy zrobić ankietę co klienci myślą o kosmetykach i gdyby nie handlowcy i ich relacje to byłoby bardzo krucho

BOK
@obserwator

Jeżeli na to faktycznie potrzyles z BOKU to wszystko wyjaśnia. Wyjaśnia Twój punkt widzenia

Teflonowa Marta i Kasia

Audyt się odbył. I wykazał to co wykazać miał. Nie potwierdziło się to że Pani prezes otrzymywała raporty sprzedaży zdecydowanie różniące się od stanu faktycznego. Nie potwierdziło się także to że jedno i to samo urządzenie było zaliczane jako sprzedaż BOK oraz doradcy. Osoby winne innych nieprawidłowości otrzymały nagany. Ale jak tu teraz robić plany jak robić wyniki jak uargumentować spadek sprzedaży , który nastąpi. Jak?

@Teflonowa Marta i Kasia

Audyt się nie odbył, M. wywinęła się czyimś kosztem mydląc PP oczy,oskarżając osoby niewinne które miały pozwolenie na POMAGANIE innym w zespole,pod kontrola przełożonego,analityka i innych osób.M.natomiast robiła to bez wiedzy innych handlowców czyli jednym słowem podbierała sprzedaż innym. Żmiją była,jest i będzie więc się wywinęła. Ale kłamstwo ma krótkie nóżki i daleko nie zajdzie... szkoda tylko ,ze ludzie którzy z nią pracowali i pracują nie są w stanie się odezwać,tylko mówią o tym za plecami,ze wiedzieli o tym...boją się o pracę -to zrozumiałe .pozdrawiam

Lidia

Lidia daj sobie już spokój.

KKK

Wiele złego dzieje się teraz w firmie .Był też i cudowny 2 letni okres pracy w tej firmie .Świetni menagerowie (wowczas ) i dobra atmosfera.To co pozostało to cały czas świetne relacje z klientami którzy pokazują duże wsparcia w całym tym chaosie.Ale myślimy pozytywnie bo przestrzeń jest duża i każdy znajdzie swój kawałek .

Zostaw merytoryczną opinię o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna - Wilczyce

• Jak się pracuje w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna