Opinie o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Citi Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Tony

Niepoważna firma, nie liczą się z drugim człowiekiem, mają totalny bałagan, brak organizacji pracy.

Sankcje

Jakie godziny i dni pracy?

abc

@Grycznik a jakie konkretnie mają wymagania do aml?

zadne
@abc

Żadne, pracują tam ludzie po studiach typu kulturoznawstwo, kreowanie mody itp. Spokojnie można awansować po roku czasu bo nabiera się konkretnego doświadczenia merytorycznego. To loteria kto ogląda cv, bo jedyny wymóg to znajomość angielskiego (taki sam jak do każdego działu). Wystarczy spojrzeć na oferty pracy w aml - majac rok doświadczenia można już liczyć na jakieś 4k netto podstawy, a senior to z jakieś 5500 wyciąga. Znam też ludzi po bardzo konkretnych studiach typu informatyka, ekonometria, matematyka finansowa itp. Po kilku latach dorobili się raptem młodszego analityka w innych działach niż aml i po tak długim czasie zarabiają raptem tyle co na dzień dobry w aml. Charakter pracy podobny - klepactwo, tyle że robili w działach które kompletnie nie rozwijały, Nawet w Olsztynie jest oferta pracy z wynagrodzeniem 6200 brutto w aml, także trzeba być totalnym debilem by się tam dostać i zrezygnować, wiedząc że na spokojnie z czasem w Olsztynie jakieś 5k się zarobi

zadne
@zadne

Te 6200 to starczy rok doświadczenia. Oferta pracy jest na stronie powiatowego urzędu pracy. To chyba naprawdę solidnie jak na Olsztyn, zwłaszcza gdy dużo ludzi straciło pracę. Pewnie nie jeden (usunięte przez administratora) teraz pluje sobie w brodę, że rzucił nudną, lecz dającą możliwość zarabiania konkretnych pieniędzy pracę

:O
@zadne

ładnie stawki do gory poszły przez 2 lata

Zadne
@:O

Dokładnie, dziwi mnie dlatego taka rotacja w aml. Większość działów to praca, gdzie pracownika po kilku latach pracy można wymienić na byle kogo, a po kilku dniach wart jest tyle samo i tam nie ma sensu siedzieć. Teraz nawet na portalu gowork praca olsztyn są ogłoszenia dla analityków kyc/aml. Z doświadczeniem 7400 brutto, także chyba dużej różnicy między oddziałem warszawskim, a olsztyńskim nie ma. Doświadczeniem w aml, a nie ogólnie w citi. Być może na stanowiskach experckich, z językiem innym niż angielski, te różnice są spore, ale nie wiem.

Ana

Czy po rozmowie face to face zdarza się, ze w ogóle nie dają odpowiedzi? Minęły 4 tygodnie a nadal nie mam odpowiedzi ani tak ani nie.

Bobo
@Ana

Przy 1000 osób na junior analityka AML w Warszawie (potwierdzone info) - wszystko jest mocno wydłużone. Warto się odezwać do rekruterki jeśli masz maila.

Tak

Standard

Beata
@Ana

Również jestem w takiej sytuacji, nie wiem co myśleć.

@Beata

Czy ktoś z Państwa czeka już ponad miesiąc na odpowiedź po finalnej rozmowie? To znaczy, że szansa na prace jest stracona czy po prostu tyle to trwa? Jeśli ktoś nie zostanie zatrudniony to się o tym dowie czy po prostu to tak zostaje w systemie?

logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Geron

Jakie zarobki brutto Junior AML Analyst?

Olsztyn^

???

Było
@Geron

Mnóstwo razy pojawiło się to zapytanie i odpowiedz

@Było

Znalazlem widełki od 3200 do 4500 jako junior aml na tym forum wiec nie wiem ktore prawdziwe

Zarobki

W wawie z 4500 Olsztyn 3 coś pewnie

cscscs

Czy dla pracowników jest dostępny korzystniejszy kredyt hipoteczny?

@cscscs

Tak, dla wszystkich pracownikow instyrucji finansowych jest dostepny korzystniejszy kredyt hipoteczny. Aczkolwiek jesli sie skonczy pracowac w instytucji finansowej to te warunki sie koncza.

Daro

Dzień dobry, Proszę mi powiedzieć jak wygląda kwestia pracy zdalnej na tę chwilę? Czy te 10 dni pracy zdalnej, o których można wyczytać dotyczy każdego działu czy tylko wybranych? Ile trzeba odpracować by móc przejść na tryb zdalny? Pozdrawiam

Ef Aj Ju
@Daro

Zależy od działu, ale większość obecnie full time praca zdalna od kilku miesięcy, najpewniej tak będzie przynajmniej do końca roku. W czasach zwyczajnych w AML 10 dni zdalnie dopiero po kilku miesiącach pracy, ale ta restrykcja szybko nie wróci, więc dla nowo zatrudnionych praca zdalna od samego początku (łącznie z szkoleniem, które jest prowadzone przez Zoom'a).

Daro
@Ef Aj Ju

Dzięki za odpowiedź, Czy jest jakaś bariera wieku? 29/30 lat to ciągle dobry moment na przyjście do Citi? Ktoś z rocznym doświadczeniem w bankowości ale z Angielskim C1 ma jakies poważne szanse czy to loteria kto będzie oglądał moje CV z HR?

Jr.
@Daro

Na spokojnie. Są młodsi, są starsi, ale taki wiek jest optymalny ;)

Bankowiec

Spokojnie wysyłaj.

Q
@Daro

Ponad pół roku biura nie widziałem, wszystko zdalnie. Przyjęcia nowych pracowników i podpisywanie umów, szkolenia też zdalnie.

ol
@Daro

30 lat chłopie to spoko wiek. Tam ludzie po 40 pracuja i maja się ok :)

Should be fine
@Daro

Chlopie ja od marca biura nie widzialem :) No ale pracuje juz jakis czas. Generalnei to wszystko zalezy do tego co robisz i co zadecyduje managment . Sa udzie ktorzy musza pracowac z biura,sa tacy ktorzy powinni ale nie jest to konieczne a sa tez tacy ktorzy nie musza bo jest to lotto byle klepanina byla ogarnieta. Z tego co slyszalem to jest od tego roku zespol ktory jest 100 % pracujacy zdalnie bez wyjatku. A jak to bedzie jak ta paranoja z wirusem ustanie ? najprawdopodobniej praca rotacyjna cczyli 3 dni z domu 2 biuro albo tydzien w biurze a 3 zdalnie. Mysle,ze bedzie to do dogadania w miare rozsadku.

spec ds kont inwestycyjnych

Chodzi o Olsztyn. Starczy licencjat z ekonomii ? Czym sie zajmuje, jaka płaca?

ol
@spec ds kont inwestycyjnych

klepaniem, jakieś 3k netto

Heemko
@ol

Nawet 4200 brutto nie ma?

ola

a czy ktoś z was orientuje się na jaką podwyżkę mogę liczyć jeśli awansuję z C9 na C10 ?

Hdbdb
@ola

Zależy w jakim mieście, w Olsztynie niecały tysiąc netto mniej więcej, zalezy

Aaa
@ola

C10 Senior AML Analyst 7100-7400 brutto C11 (expert) ma ok 1000 brutto więcej.

hmmm
@Aaa

warto dodac ze to stawki dla Wawy. W OL na C10 dwa lata temu miałem 5500 (jakoś tak)

znawca

Odradzam pracę w Citi service center szczególnie AML w Olsztynie , wynagrodzenia na poziomie zenującym w porównaiu do oddziału warszawskiego , pracujesz pod ciągłą presją realizacji chorych targetów, a jedynym elementem motywacyjnym "managerów" jest zastraszanie planami naprawczymi. Siedziba to stary przerobiony budynek magazynowy ( niby taka korporacja , a ludzie pracują w chlewie) . Rotacja jak na karuzeli , kto może ten ucieka oczywiście. Kasa na start ok 2000 zł więc na bogato..

Client Onboard Analyst
@znawca

czy na stanowisku Client onboard analyst w Warszawie mozna zarobic wiecej niż 5000 zł netto/na reke? czy to jest praca typu call center?

Jjjj
@znawca

kolobrzeska 38, byly Supon?

Byly
@znawca

Mi się podobało jak jeszcze była gida. Amlu nie znam, ale ludzie ci sami :p

serio
@znawca

Serio, aż tak źle? Dziwne, bo inne działy to co najmniej 2,5 na rękę, a w aml oferują "competitive salary", więc tych 3-3,2k netto chyba należy oczekiwać. No i jest jasno określona ścieżka kariery: junior, mid, senior., więc chyba to nie jest takie bezsensowne klepanie, że po roku czasu jest się punkcie wyjścia

Ola

W jakiej dzielnicy jest ta firma w Warszawie? Czy na AML/KYC operator czy analityst można iść bez studiów? Jak dobry musi być angielski? Co najlepiej wstawić w CV?

Q
@Ola

Jak masz dobrą bajerę i wiesz jak rozmawiać z korpoludkami to i ze średnim wezmą.

AMLowiec od 5 lat

Drodzy potencjalni kandydaci: pamiętajcie, iż opinie na goworku są w znacznej mierze wynikiem frustracji i jadu pracowników którym nie idzie / kandydatom, którym się nie powiodło etc. To, co jest tutaj pisane należy brać z dużym dystansem. Czy AML w Citi to praca marzeń? Nie. Ale przyjmują bez doświadczenia i pozwalają ludkowi który nic nie umie spokojnie się dostać do AML Experta (6 na rękę plus minus) w ciągu 2-3 lat jeśli nie będzie pajacem. A jak będzie pajacem to zawsze można na goworku coś naskrobać by poczuć się lepiej. Minusy: - Małe zarobki jak na środowisko AML. Zdaje się, że cała konkurencja w Wawie płaci więcej. - Większość TLów nie ma żadnych umiejętności kierowniczych a ich funkcja sprowadza się do delegowania zadań i nawalanie biczem (focus on productivity!) gdy zespół zrobił mniej kejsów 2 dni. Organizuje się meetingi i pyta się ludzi co mogą zrobic, by robić więcej - podręcznikowe marnowanie czasu. Nie liczcie na mentoring, relację uczeń-mistrz. Prędzej taką osobę znajdziecie w jakimś innym analityku (choć takich również mało). - Bardzo słabo działający proces mobilności wewnętrznej - trwa bardzo długo (nawet i pół roku), HR nie dba by nie powiadamiać obecnego przełożonego o tym że się zaaplikowało do innego działu. Ogólnie cokolwiek związanego z rekrutacją w Citi działa bardzo źle i tak jest od lat. - Tajne widełki płacowe. Aplikujesz na stanowisko w innym dziale i nie wiesz do samego końca czy Ci się to opłaca. - Wymóg 12 miesięcy w roli nim mamy możliwość aplikacji na inne stanowisko. Absolutny bezsens, szczególnie biorąc pod uwagę że sam proces rek. na inne stanowisko potrafi zająć 6 miesięcy. Jesteśmy "więzieni" na danym stanowisku, nawet jeśli pojawi się jakaś wyjątkowa okazja w innym dziale.

brzeszczotem po yayach
@AMLowiec od 5 lat

Jakie 2-3 lata? Nikogo tam nie będzie już za rok

Why
@brzeszczotem po yayach

Czemu?

Wu

Jakie są zarobki na AML Junior? Złożyłem tam CV.

On

2,5 netto

Investigator
@On

Serio? To lepiej iść do Biedronki!

Życie
@Investigator

Nie wiem, czy te 200zl więcej jest warte dźwiganie (sic!), siedzenie na kasie, uwikłanie się jak w ulu i praca w weekendy i po nocach. Chyba, że Biedra finansuje rehabilitację

Tak
@Investigator

Taa, citi to nie jest tragiczny pracodawca, ale wykorzystuje sytuacje, że ludzie mają zobowiązania, rodziny itp. Pracowalem pół roku i zauważyłem, że ludzie siedzą po kilka lat na tym samym stanowisku na c5 (~2,5 netto), 0 rozwoju i nie pozwalają im na zmiane działu, bo ciągle brakuje ludzi do najgorszej roboty. Kto nie miał żadnych zobowiązań to odchodzil wczesniej albo jak umowa dobiegla końca, ale osoby z kredytami itp nie bardzo mogą sobie na takie coś pozwolić więc gniją w tym gównie. Jak masz jakies ambicje, martwisz sie tylko o siebie, szukasz pracy gdzie po jakims czasie nabierzesz merytorycznego doświadczenia i wiedzy, by starać sie o lepiej płatną pracę to na pewno nie w citi.

@On

Serio taka padaka , to już lepiej księgowość w ssc .

On
@Wu

Tak, ale trzeba miec studia z finansów i rachunkowości. Natomiast aml to taka umiejetnosc kazdy moze sie nauczy, nie trzeba zdolnosci analitycznych.

requestor
@Tak

To oni brali kredyt (domyślam się, że hipoteczny) zarabiając 2,5k zl!? Lol.

jop
@requestor

Dokładnie. Ale z tego co pamiętam, jak jest się stałym pracownikiem, to można dostać taki kredyt na niezłych warunkach w samym citi. Aby nie było: nie jest to najgorszy pracodawca - stabilny, kasa na czas itp (choć grosze). Jak nie masz kompletnie pomysłu na życie, nic nie umiesz poza angielskim, chcesz robić robotę monotonną i po kilku latach być w punkcie wyjścia to citi bank będzie ok.

Aml
@Wu

A realnie rzecz biorąc ciężko jest się dostać na juniora do warszawy czy raczej nie? Co jest brane pod uwagę w szczególności, ktoś coś?:)

M.
@Tak

Haha serio 2,5 netto na C5? Na C4 miałam 3400, inny dział

Joho
@M.

Co oznaczaja C4 C5? Niedługo rozpoczynam prace w scs

....
@M.

Tak, 3400 brutto na c5, a niektórzy na c4 3200 mieli. Pewnie masz mniej niz 26 lat i jestes ubezpieczony przy kimś wiec brutto= netto w Twoim przypadku

@Aml

Do ssc ? Niektóre firmy wezmą z maturą. Trzeba mieć ramową wiedzę z rachunkowości , angielski ( drugi język to atut) , excel ( vlookup, Pivot, sumif i takie tam). W każdym razie ze średnim sie nawet da :)

LoLa
@On

Proponuję zmienić kalkulator wynagrodzeń. 2,5 tysiąca netto to poniżej minimalnej krajowej. :)

KnowWhaf
@LoLa

Proponuje nauczyć się odróżniać brutto o netto. A potem jeszcze kilka innych zmiennych i głupot nie pisać

@KnowWhaf

Jest to nieprawda. Obecnie na stanowisku c5 zarabia się ok. 3800zl netto

@Marta

Mówię tutaj o Prostej w Warszawie

Klikaacz C5
@Marta

Na C5 mam 4100 netto. Prosta Warszawa - 2019. Ale zamierzam uciec z tej fatalnej i bezzsensownej pracy

Jr.
@Investigator

To może ja sie wypowiem, jako, że w rodzinie jest i AML i Biedronka. Nawet tego nie porównujcie, pliz. Tam w bardzo dobry miesiąc dostają 2800 na reke. a W Citi na C5 ok 3900 na reke (WWA). Naprawdę nie wiem jak ktoś może nie nadążać za targetem. Trzeba sie naprawde postarać, żeby go nie wyrobić. I trzeba sie naprawde postarać, żeby nie awansować.

Fhh

Ile zarabia się na poszczególnych C-lewelach? Ile macie na VP AVP po awansie wewnętrznym? Ile procent podwyżki? Jaka premia? Dzięki za odpowiedź.

Rolas szuka brony
@Fhh

Witam na agro-forum, dzięki za złożenie zapytania :-) Poziom 11 - 8-10 Ton marchewki Poziom 12 - 10 - 13 Ton marchewki Poziom 13 - 15- 20 Ton Marchewki Podany tonaż jest brutto, zależy od działów i podejść managerów. Działy z celami biznesowymi mają Incentige i Target bonusy plus bonusy motywacyjne od managerów - jest to mega różnie bo od tony marchewki do 30-tu ton. Powinni o tym mówić na rozmowach rekrutacyjnych. Niestety, polityka bonusów i premii jest tak niejasna, że z roku na rok nie ma żadnego pokrycia, bardzo często zależy od managerów, a wiecie, jak tam jest z managementem...

Janko Muzykant
@Rolas szuka brony

Przeszedłem całą drogą od C9->C10->C11->C12->C13 i wszystko się zgadza... Rolas wam wszystko pięknie wyśpiewał. Sporo zależy od działów. Moja osobista opinia jest raczej pozytywna. Wiadomo korpo - czasem jest głupio, czasem śmiesznie a czasem w porządku. Sporo zależy na jaki zespół i przełożonego się trafi. Ja pracuje w IT i nie narzekam.

Szary

Będę pisał o pracy w AMLu. Widełki płacowe oczywiście się zmieniają, więc mogą być nieaktualne na tym forum. Idą w górę generalnie: znałem analityczkę (C9), która po powrocie z macierzyńskiego miała mniej niż junior. Zarobki jak wyżej. Nie wiem ile ma TL. Atmosfera bardzo zależy od zespołu i TLa. Są zespoły dobrze prowadzone i takie z których się ucieka. Jest duża rozbieżność umiejętności menadżerskich między TLami, gdyż Ci nie są wybierani przy pomocy poważnych metod rekrutacyjnych (Assessment Center choćby), a po prostu na podstawie swoich projektów, visibility I tym podobnych czynników, bez żadnego 360 review osób które z nimi pracowały. Skutkuje to tym, że dobrzy analitycy pełnią role (TL) do których się nie nadają osobowosciowo (nie wszystkiego da się nauczyć - jeśli nie lubisz ludzi i kontaktu z ludźmi i brak Ci inteligencji emocjonalnej by zarządzać talentem, konfliktem, to nie powinieneś być TLem). Natomiast to też jest kwestia strategii Senior Managera - jeśli ten sam jest pozbawiony inteligencji emocjonalnej / wiedzy o nowoczesnym zarządzaniu, to jego TLsi będą (i są) tego odzwierciedleniem. I tutaj również są Senior Managerowie świetni i tacy, których metody należą do I połowy XX wieku. Od strony rekrutacji niestety jest dramat i rekruterki odrzucają dobrych kandydatów z idiotycznych przyczyn (znajomego odrzucili z Junior Analityka, gdyż ten nie zadeklarował zaawansowanej znajomości Excela, co jest zupełnie niepotrzebne). Także rekrutację wewnętrzne potrafią zająć wiele miesięcy i pod tym względem jest to typowe korpo, gdzie nawet o 12 dolarów trzeba się prosić niemalże samą CEO. Na plus: merytokracja. Jeśli robisz dużo i dobrze - awansujesz. Jeśli robisz mało i / lub źle - program naprawczy (PIP) i wypowiedzenie. Jedyne osoby które znałem które nie dały sobie rady były albo ewidentnie zaburzone psychicznie (ataki agresji, płaczu), albo nie umiały w angielski zupełnie, albo były mega leniwe (3 godz dziennie w kuchni, zrzucanie swojej pracy na innych itp). Ogólnie ciężko stracić tę pracę i nawet w czasie Covida nie było żadnych zwolnień. Z C5 (Junior) da się dostać na C10 (Senior) nawet w lekko ponad rok, ale trzeba byc ogarniętym, pracowitym i zaangażowanym.

aml-ka

Hej, czy warto aplikować do AML w Wawie? Jakich zarobków można się spodziewać?

rob co cchesz
@aml-ka

JUNIOR - 4,5 - 5,5 K BRUTTO ANALITYK 6K BRUTTO SENIOR 7K BRUTTO

eo
@rob co cchesz

A premie w aml jak mniej więcej się kształtują realnie? Ponad senior ze stanowisk operacyjnych jest coś jeszcze? Czy o rejon powyżej 7 brutto już raczej ciężko?

wicher
@eo

Premii jako takich nie ma, sa bonusy roczne - uzaleznione od oceny rocznej i stazu/stanowiska, ale nie sa one spore - dla przecietych typu 10% pensji, dla ocenianych super pewnie z max 50%. powyzej 7k brutto spokojnie, do 9k na specjalistycznych stanowiskach na wejscie, ale trzeba miec spore doswiadczenie

Aaa
@rob co cchesz

Senior 7500 , expert 8500

L'inconnu

Team managers are generally terrible, mostly in place due to experience or business familiarity rather than any actual management ability. Micromanaging, blame-shifting, favouritism and petty politicking are standard. Uneven, unrealistic workloads. Lack of procedures and effective training Morale non-existant, toxic atmosphere within departments, lack of cooperation Overtime without pay is expected regularly Old technology and Byzantine support structures make tech issues convoluted and frustrating to resolve

La Compachita
@L'inconnu

Very well said and captured in an exact way. I had the pleasure-non-pleasure to work at Commercial Cards department as a CAS=Customer Account Specialist. Nowadays they advertise this position as Customer Relationship Expert etc. Wow, what a place, such byzanthine atmosphere I have not seen anywhere else, really. Total ekhm..., the managers one day say one thing, the other day they say something completely opposite, no one is ruling this /\/\ess as no one has the power to do so. An example, anecdotally, - the Head of Customer Service in LDN wanted to get rid of one insubordinate and zero-skilled manager in PL, he even fired him officially but his aunt (that is what the floor rumour said, no one can officially confirm) managed to "save" him, so the Head of Customer Service - a typically senile UK guy - is on a prolonged sick leave since pandemics started... So, currently no one is ruling this "kingdom", there is one hindu king but it is better not to mention here as we don't want to drown this business. In conclusion - bad, ratty atmosphere, people totally demotivated, confusion on each levelo. In Italy we say: you don't eat pasta with fake tomato sauce - that is exactly the place, avoidare avoidare avoidare...

Mario Luigi Que Sera
@La Compachita

Avoidare at all costare or else you gonna kolkhozare till the end of your vivare. Volare! My previous post was deleted - why so? Is Citi paying gor deleting posts?

L'inconnu
@La Compachita

The pressurized Work environment There are many times you are pressurized with work, working overtime with no pay, micromanagement. Negative work environment But the good thing is that you learn from each other and gain a considerable amount of knowledge

Ff

Totally agree.

open spacer
@L'inconnu

You can learn how to be mentally resilient - this skill is critical for your survival in that "friendly" environment.

Great Expectator
@L'inconnu

Guys, what you expect from the "business" entity that is located in Poland in order to cut costs and provide cheapest possible service outside India? Citi Mgmt does not really care for what is going on in PL, people with same skills or lack of them are hired in London straight on C12 position and in Poland - C10 - this qualifies for a report about geographical discrimination when you hire based on same expectations but higher level and better salary...Average tenure in CAS Team, Client Relationship Expert Team is 1.5 - 2 years, after that everyone leaves because of: internal mess, lack of opportunities, promotion of ppl from other locations over ppl hired in Poland...

Gociti

Cześć, na jakie wynagrodzenie brutto mogę liczyć na stanowisku Team Leader in Trustee AVP?

Wujek

Na jakie wynagrodzenie w Olsztynie może liczyć junior AML analyst?

Hdbdb

Niecałe 3 koła na reke

sknerus makkwacz

niskie

SamNtha

3500 brutto

Niedziela

Hej. Możecie doradzić? Dostałam ofertę na poziomie podobno C14 za 9k. Czy to jest dobra oferta? Mega się waham, czy gra jest warta świeczki, żeby rezygnować z obecnej pracy w tych czasach... A podobno mimo pandemii, nie rezygnują nawet z benefitów. Wszystko utrzymane.

That is me
@Niedziela

Co do wypłaty, to chyba trochę słabo jak na c14, to już raczej managerskie stanowisko.. ja na c9 mam 7k. Zależy tez od branży, oczywiście. Jeśli idziesz do aml, to może i ok.

Niedziela
@That is me

Dzięki wielkie! Nie, moja oferta nie dotyczy AML, czyli słabo. A masz już może orientację jakie to mogą być widełki na c14? I czy ta ogólna, raczej mało pozytywna opinia o atmosferze pracy i poziomie stresu - czujesz żeby pokrywała się z rzeczywistością?

That is me
@Niedziela

Atmosfera mi sie podoba, przynajmniej w moim dziale nie ma czegoś takiego, o czym tu mozna przeczytać, ludzi siedzą po wielu lat i nie zamierzają sie zwalniać. O widełkach nic nie wiem :(

Alpine
@That is me

Hej, może głupie pytanie, ale potraficie odpowiedzieć czy zarobki na tych samych stanowiskach np. C09 znaczaco sie różnia pomiędzy zatrudnieniem w Citi Service Center, a Citi handlowy w centrali?

:O

jakies grosze. C14 to SVP w citi. kolo 20k powinno byc

Nolte
@Niedziela

Niemożliwe, c14 to stanowisko Managera Mangerów, do 26 ton cebuli miesięcznie. Rzadko rekrutują na zewnątrz, może przesłyszało Ci się i C11...

she
@That is me

Hej! @that is me, pracujesz na C9 w CSC? jak myslisz jaka moze byc rozpietosc wynagrodzen miedzy c4 a c9?

Nie
@Niedziela

Nie idź do citi to najgorszy pracownica a 9k za c14 to mało. Powinnaś mieć z 16k brutto

@Niedziela

zecydowanie tak, pokrywa się z rzeczywistością, jeden drugiemu wrogiem, przyjaciół na próżno tu szukać. Mówię o operacjach(usunięte przez administratora)Dzień w dzień te same powtarzalne czynności. Dziwię się że studenci SGH tu przychodzą i niektórzy zostają na długie lata, no ale to kwestia osobowości, jeden lubi nudną przewidywalną(usunięte przez administratora)na produkcji (bo operacje to jak produkcja prawie), drugi woli ciekawszą/ambitniejszą. Inaczej chyba jest w IT, tam nie ma takiego(usunięte przez administratora)inaczej się pracuje ludzie są inni, jakby bardziej na poziomie, bardziej po ludzku. Zatem, zależy od roli, działu/zespołu, szefa.

@Alpine

rożnią się pomiędzy działami w csc, każdy dział ma inny budżet

@Nolte

na pewno się przesłyszało, na C14(usunięte przez administratora)raczej z zewnątrz nie biorą, bo po co płacić komuś 20-24k, jeśli można z wewnętrznej rekrutacji zapłacić komuś 16k (dadzą 10-20% podwyżki i tak się będzie cieszył). prosta polityka. a ten co kręci nosem z takiej podwyżki, idzie do goldman sachs na VP za 19. Zatem jako SVP można mieć i 16k i 24k i 26k (zależy od wielu czynników). Ale takich stanowisk jest niewiele, w stosunku do ilości osób tam pracujących. Najczęściej to: C9 - 7k C10 - 8k C11 - 9k tak to jakoś wygląda mniej więcej. Najlepiej podawać widełki 2k rożnicy, zawsze jakoś się trafi.

kazik
@jk

czy te podane kwoty to sa netto czy brutto? a orientacyjne stawki na c 11 c 12 c 13 ile wynoszą orientujesz się>?

Gg
@jk

C9 to jest chyba najniższe stanowisko w citi. Niższych chyba już nie ma/zlikwidowali. Prócz praktykantów. Więcej zarobisz na (usunięte przez administratora) :P awans na poziom wyżej to jest jakieś 15%-20% max więcej w praktyce. Możliwy do 25% ale to pewnie raczej rzadki przypadek.

Gg
@Niedziela

Plusem na pewno jest to ze co roku dostaje się tzw. podwyzke inflacja czyli te 2% więcej. Co w polskich firmach rzadko się chyba zdarza.

Magda20
@Gg

Sa duzo nizsze stanowisja niz C9. I'm wyzsze stanowisko, tym wyzsze podwyzki

kiedyś Citowicz
@Gg

(usunięte przez administratora) Sa nizsze C5 itd. W Olsztynie zdaje sie i C4 się trafia.

zorientowany
@jk

na C12 w IT w AML w 2014r mialem 13k brutto.Teraz nie wiem bo juz dawno tam nie pracuje, ale atmosfera byla kiepska i nawet kawy za free w kuchni nie bylo. trzeba bylo miec swoj talerz i sztuce jak sie chcialo obiad zjesc. No ale minelo 5 lat odkad stamtad ucieklem to moze sie poprawili.

Zostaw merytoryczną opinię o Citi Service Center Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citi Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citi Service Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citi Service Center Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Sądowa 1
    42-700 Lubliniec

Citi Service Center Sp. z o.o.