Opinie o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Citi Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Citi Service Center?

gffgg

umowa o pracę, pytałem o zlecenie to nie chcieli nawet słyszeć także zapomnij o zleceniu jeśli Cię to interesuje.

Gosiamakota AML

Jak widze codzienne meile typu "great productivity" "fantastic job during the weekend" "we will go through it together" od liderow to nie wiem czy mi sie smiac chce czy plakac... tylko target i srarget codziennie

Ck300

Hej, mam pytanie, czy firma oferuje jakieś bonusy za znajomość języka francuskiego na poziomie B2/B2+ na stanowisku juniorskim w AML?

Gonzo
@Ck300

Próbuj raczej szukać w ING. Widziałem dużo ofert z french stosunkowo niedawno i to na stanowiska juniorskie. Jeśli chodzi o pytanie do raczej tylko ang wchodzi w grę.

Ewelina

Jak wyglada kwestia podwyżek w sso bardzo ciężko jest dostać podwyżkę i w jakim okresie czasowym ?

logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
JohnyVol

Witam, Czy to normalne, jak w moim przypadku, ze 1 sza umowa byla na 3 miesiace, potem druga na 6 miesiecy , jak minal ten okres to dostalem kolejne 3 cia umowe na 6 miesiecy ? to standardowa procedura czy nie sa pewni, tego ze chca mnie zostawic po 6 miesiacach ?

C05
@JohnyVol

Tak. Ja tak miałem. Pierwsza na 3 msc, druga na 6 msc i trzecia na 9 msc. Potem mi podziękowali i nie dostałem umowy na czas nieokreślony

Gonzo
@C05

Czemu Ci podziękowali? Robiłeś target?

Ciekawa

Olsztyn 1. Jest jakieś stanowisko BEZ telefonicznego kontaktu z klientem? Wszelkie klepanie danych będzie okej. 2. Biorą z angielskim B1? 3. Specjalista ds. Sankcji - jakie dni i godziny? Czy tylko AML pracuje w miarę normalnie?

Ojej
@Ciekawa

Nikt w AML nie ma kontaktu z klientem. B1 będzie ciężko, ale szansa jest.

Grycznik
@Ciekawa

Nie aplikuj do sankcji, bo będziesz wklepywac dane, bez perspektyw rozwoju i po kilku latach w punkcie wyjścia. A w aml to przynajmniej jest rozwój i coraz lepsze zarobki

@Grycznik

jakie sa widełki c5-9-10?

w aml

w aml od 4800 brutto

@w aml

W Olsztynie? na C5, czy C9? dzieki

Aml
@kandydat

W Olsztynie aml to jakieś 4500 na start, wawa 4800. Ale i tak hejtują, a po kilku latach i z 9k

Ktoś
@Aml

W Olsztynie na start na c05 junior aml analyst jest 3500 brutto, także mega różnica jesli chodzi o porównanie do Warszawy

Przez posrednika
@Ktoś

Jak zatrudniasz się przez pośrednika to tak, bezpośrednio w citi jest 4200

amlka
@Przez posrednika

zatrudnili mnie bezpośrednio z citi i na c05 w aml dostałam 3500 brutto. nikt nie chciał nawet zdradzić jakie są widełki, tylko chcieli wiedzieć ile ja chcę zarabiać - z perspektywy czasu żałuję że nie zawołałam więcej bo inni na c05 w aml zarabiają więcej co nie jest zbyt fajne ://

Czlowiek
@amlka

1700 zł brutto mniej niż w wawie? To żart jakiś?

amlka
@Czlowiek

niestety samo życie :/

To ile
@amlka

To ile w Olsztynie w aml płacą? Ma ktoś 4,5k brutto?

@To ile

Mój kumpel pracuje w Olsztynie, od zera bez doświadczenia zaczynał z 3,5 brutto. Po roku udało mu się awansować na C9. zarabia uwaga (!!!!) 4400 brutto. Nadgodziny w każdy weekend żeby jakoś sobie dorobić. Cieszę się że wyrwałem się z tego kołchozu :P

Elo
@Michał

To dobra kasa jak na olsztyn

kiedyś szitek
@Elo

3 lata temu były tam takie zarobki. Zero zmian wideł od tylu lat? :( Olsztyn stał się drogi - nie mieszkam tam juz pare lat, ale sprawdzałem ostatnio ceny wynajmu i panie jakie to wszystko drogie :O

@kiedyś szitek

Dokładnie. Olsztyn nie różni się bardzo mocno cenami od Warszawy a z tego co tu piszą to junior w Warszawie dostaje więcej na start niż full analityk w Olsztynie. Smiech na sali

Pomelo
@Michał

Tylko ze ludzie zapomnieli dopisać ze: - główne procesy są w Warszawie. Łatwe ida do Olsztyna. Ciezsze rzeczy są w Wawie. - Olsztyn i tak jest tańszy od Warszawy - Olsztyn nie ma konkurencji w aml Jak się nie podoba to warszawa zaprasza :) więcej zarobicie, więc co za problem się przeprowadzić? :)

Olsztyn Ogarnij się
@Michał

Olsztynianie! Gdybyście nie byli tańsi, to by tam Citi w ogóle nie było! Zarobki są jakie są, jeżeli nie pasuje - nie aplikujcie :) No i oczywiście zapraszamy do stolicy :)

C05
@Michał

To ja w Wawie miałem 5200 brutto na C05. Wytrzymałem 1,5 roku.

El

Zastanawiam się nad aplikowaniem do AML. Czy ktoś wie, jak będzie z pracą zdalną po pandemii? Da się pracować w większej części zdalnie? I po jakim czasie można liczyć na podwyżkę?

Haha
@El

xD po pandemii Przy mniejszej ilości zakażeń pewnie będzie hybrydowo ale jak chcesz to możesz siedzieć w biurze

XYZ
@El

Wie ktoś może, czy nowozatrudnieni juniorzy AML w Citi mają szkolenia i pracują wyłącznie zdalnie? Jak wygląda sprawa powrotu do biur? Coś wiadomo?

@XYZ

zaczynałam pracę w pandemii (ponad rok temu) i pierwszy miesiąc pracy na który składało się szkolenie był w całości zdalny. praca na produkcji może być zdalnie, możesz przyjść do biura, żeby popracować z checkerem (jeśli checker też będzie chciał przychodzić). niektórzy szkolenie też robili z biura gdy nie mieli warunków żeby to robić z domu. ale nikt nie zmusi cię do 100% pracy zdalnej jeśli nie chcesz (albo do przychodzenia do biura)

Wwwsed

Mam pytanko. Czy firma rzeczywiście zatrudnia tak dużo osób jak jest w ogłoszeniach? Np widzę ze kyc czy aml cały czas kogoś potrzebują. Czy tak jest rzeczywiście czy po prostu ogłoszeni wisi? Jak w ogóle wyglada sytuacja z pracownikami, czy rzeczywscie brakuje ich tak jak wynika to z ilości ogłoszeń publikowanych przez Citi?

tak
@Wwwsed

zatrudniają non stop do aml, w moim teamie w przeciagu 2 miesiecy 3 nowe osoby doszly oprocz mnie. Poczytaj sobie o amlu na tej stronie. Będziesz miał/a lekturę na cały wieczór :D Rotacje są ale chyba najwieksze w zespolach czyli ludzie przechodza z roznych zespolow do innych lub innych lini biznesowych

Wwwsed
@tak

To ile w sumie pracuje osób w aml na takim entry lvl? Bo rozumiem ze ta rotacja jest głównie wśród tych początkujących? I jakie działy są najbardziej rozwojowe, z ciekawymi zadaniami?

Ala

Czy jest ktoś w stanie napisać jak praca jako aml analyst na stanowisku juniorskim ma się do pracy też jako AML analyst z tym, że w innej firmie? Chodzi o to czy pracując w Citi zalóżmy rok jestem w stanie się nauczyć ciekawych rzeczy oprócz robienia kejsów? Ogólnie w znakomitej większosci inne baki wymagają doświadzenia w przeciwieństwie do CIti oraz znajomości właśnie tych regulacji etc (tzw. be in the loop, up to date czy jakoś tak). Moje pytanie jest takie czy warto pracować w citi przez jakiś czas żeby zdobyć "skilla"? No właśnie i czy w ogóle zdobędę go tam żeby móc uderzać do innej firmy? Czy każda praca AML analyst polega na klepaniu kejsów? Domyslam się, że tak bo to jest glówny sens, ale w Citi mam wrażenie, że to już jest przesada i non stop "focus on productivity" "więcej kejsów" etc co jest męczące. Zapraszam do dyskusji

@Ala

Kazdy pracownik AML to klepacz, nie wiem, na co można liczyć, udając się do tej branży. Jeśli stać ci na więcej, powinnaś poszukać czegoś ciekawszego. Pracownicy Aml to głównie małomiasteczkowi czy wsioki, którzy skończyli byli jakie studia, i mieli do wyboru czy iść do Biedry czy do zakładu na najniższe stanowiska, ale znają angielski i udali się do branży aml. Nic więcej nie mam do skomentowania. Poza tym, ze siedziałam prawie 5 lat w tej branży, nawet nam certyfikaty, i wiem, o czym mówię.

Ala
@Lucky one

5 lat to sporo. Po takim czasie dojść do wniosku, że to słaba praca to całkiem sporo. Ja doszłam do tego po 2 miesiącach :D ale oczywiście niczym tu się nie chwalę ani nie umniejszam Tobie. Co do tego, że to praca dla ludzi bez specjalnych studiów to masz rację. Posprawdzałam sporo ludzi na linkedinie i potiwerdza się to założenie.

@Ala

Tak, żałuje tego czasu, ale nie jestem Polką, dlatego też trochę inna mam sytuacje. Wierzyłam, ze coś mi to da, aż w końcu skończyłam z załamaniem nerwowym, zaburzeniem snu i innymi problemami. Naprawdę, odradzam każdemu,

Inba
@Lucky one

Jak odradzasz aml to co teraz robisz?

@Inba

W CITI cały czas trwa rekrutacja, trzeba się postarać, żeby nic tam nie znaleźć XD jako przykład, jest ogromny departament SSO czyli security services, jest departament Custodian Services na Marynarskiej, są Taxes, sa Loans, są Trustee Services. Tu zależy, kto co potrafi robić i jakie ma studia skończone. Ale warte próbować, każdy z tych jest lepszy, moim zdaniem, i lepiej płatny.

Cezar
@Lucky one

@Lucky One: oj bzdury opowiadasz... Nie pracuję już w Citi i przerobiłem 4 firmy AMLowe. To nie jest tylko klepanie. Ponadto jest mnóstwo alternatywnych ścieżek rozwoju, np. compliance, KYC, AML. Możesz być SME, TL... nie mówiąc o stanowiskach wyżej. Ścieżek i opcji jest dużo. 5 lat w AML to okres który bez problemu może doprowadzić cię do poziomu TL/SME jeśli jesteś osobą która odrobinę ogarnia i wykazuje ambicji. Nie wiem czy po 5 latach jest to możliwe w Citi, bo byłem tam tylko rok i faktycznie to trochę taka firma nastawiona na klepanie za dość małe pieniądze, ale nie jest tak wszędzie. Nie zniechęcaj innych do AML.

@Cezar

@Cezar podzieliłam się swoim doświadczeniem, które nie było kolorowe. Btw nie pracowałam w Aml w citi, tylko w innych firmach. Byłam dobra, klepałam to ponad target, zrobiłam acams, ale zapłaciłam za to zdrowiem. Dobrze, ze zwiałam na macierzyński, inaczej nie wyobrażam sobie, co by było ze mną. Jesli ktoś potrafi pracowac na granicy wytrzymalosci non stop i nie ma innych opcji, może odnajdzie coś ciekawego w tej branży. TL-em można być i w call-centrum i w Biedrze, zależy kto ma jakie ambicji. Mi się udało znaleźć prace całkiem w innym departamencie jak raz w Citi i do teraz się cieszę.

Wiola

Hej, nadal jest praca zdalna czy w biurze? Czy to prawda, ze na junior analyst mozna dostac podwyzke po 3 miesiach?

@Wiola

jeśli pytasz o AML to jeśli załapiesz szybko proces i będziesz mieć dobre wyniki jest to możliwe :) wiele zależy od tego jak pracujesz i jak układa ci się współpraca z checkerem bo na juniorze to twoja codzienność. praca jest głównie zdalna, ale można przychodzić do biura jeśli ktoś chce.

Niskie zarobki.....

Bardzo fajnie mi sie pracowalo w Citi, pracowalam kilka ladnych lat, ale zarobki sa bardzo slabe i konkurencyjne firmy placa o duzo wiecej. Gdyby zarobki byly wyzsze to bym nie odchodzila.

Pytek

Cześć. Czy ktoś może orientuje się jak wygląda praca na stanowisku FX Operations Support Analyst? Jakie plusy jakie minusy i jaka płaca?

Jestem sobą
@Pytek

Hej, to SSO, Security services Operations, pracuje tu od roku, w miarę nawet się podoba. Praca polega na klepaninę w systemach, wysyłaniu maili, przygotowaniu raportów, czasem dzwonieniu do brokerów wiec angielski się przyda. Z tego co wiem, widełki na C9 to 7-8k brutto. Na C5 znacznie niżej, nie wiem dokładnie ile. Nie zajmuje się dokładnie tym, ale to wszystko mniej-więcej to samo, klepaninę, maili, nie zbyt dużo myślenia, czasem to nawet dobrze :)

Pytek
@Jestem sobą

Czyli spokojnie mozna 7k wołać? A praca zdalna teraz jest? W ogóle była możliwość HO przed pandemia? Dziekuje za szybką odpowiedź!

Jestem soba
@Pytek

Już od roku jest praca zdalnie, latem można było przychodzić do biura, ale jeśli ktoś chciał. Z tego co mówią, niewiadomo kiedy będziemy wracać do biur. 7 k spokojnie możesz wołać, można nawet i 7500-7800 ;)

Silke
@Jestem soba

Hej, a przed pandemia była wogole możliwość pracy zdalnej ( programiści) albo jakiegoś systemu łączonego?

@Jestem soba

Czy po przedłużeniu umowy c5 mozna starać się o podwyżkę?

lalamido

Jestem świeżo po rekrutacji na junior AML Warszawa. W moim przypadku wyglądało to tak 1. kontakt Pani z HR i kilka pyt dotyczących oczekiwań po angielsku 2. kontakt Pani z HR w celu potwierdzenia terminu rozmowy (całość po Angielsku, Pani nie znała polskiego) 3. rozmowa: zadanie do rozwiązania na prawie godzinę (po angielsku) 4. telefon z nieoficjalną decyzją tego samego dnia, oficjalna decyzja 2/3 tyg później i teraz trzeba czekać na kolejne wiadomości podobno 2/3 tyg Narazie nikt nie był s tanie podać mi szczegółów - nie znam godzin pracy, nie wiem czy praca z biura czy hybrydowa, nie wiem czy mam mieć swój komputer itd. wiem tylko, ze rozpoczęcie pracy 1 sierpnia

Menago
@lalamido

Na rozmowie manager powinien spytać czy są jakieś pytanie: to był moment by o to wszystko pytać ;) Chyba że pytania nie było, to kiepski manager

Ygristoye
@lalamido

Jakie pytania i zadania były na rozmowie rekrutacyjnej? Trzeba było coś o aml wiedzieć?

Lalamido
@Menago

Pytałem, ale nie wiedział do jakiego zespołu trafie, wiec nie był w stanie mi odpowiedzieć. W HR po rozmowie tez pytałam i tez nikt nic nie wie

Trytytka
@Ygristoye

Na rekrutacyjnej wystarczy wiedza czym jest aml, do kwalifikacyjnej musisz się porządnie przygotowac

samuel

Jak u was wygladala rekrutacja do Citi? Mial do mnie sie odezwac HR z umowa, z badaniami lekarskimi itd. ale na razie cisza. Jedynie dostalem informacje ze sie dostalem i ze ktos sie do mnie odezwie. Probowalem oddzwonic do osoby ktora sie mna zajmowala to nie oddzwania i nie odpisuje na SMS. Ogolnie troche sie boje ze zostane na lodzie. Jak to u was wyglada? MOje pierwsze wrazenie: chaos...

mójdrogi
@samuel

I co? Cisza? Z tego co wiem to jedna laska z hr się zwolniła, więc może mają przestój

No i jak
@samuel

Coś wiadomo? Odezwał się ktoś?

Hkl
@mójdrogi

Zadna laska z hr się nie zwolniła.

Wafel
@Hkl

Mail na który pisałem jest nieaktywny i na linkedinie ma już zaktualizowaną pracę na swoim profilu więc chyba jednak nie pracuje tam już

Jj
@Wafel

A o kim mowa? O tej co poszla do JP?

Jak wygląda proces zatrudnienia w obecnej sytuacji? Jak podpisuje się umowę i dostarcza dokumenty?

@Kandydat

Jak mnie przyjmowali rok temu to po prostu wydrukowałam dokumenty, wypełniłam, zeskanowałam i odesłałam mailowo. Dodatkowo trzeba skopiować formułkę którą dają w mailu że akceptujesz warunki itd. Wszystko na pewno będzie dokładnie opisane w komunikacji którą dostaniesz :) bez stresu. Rozmowę kwalifikacyjną miałam zdalnie, z rekruterem przez telefon, z menadżerami już na kamerce.

@syl

A czy pamiętasz może po ilu dniach od rozmowy z menadzerami dostałaś odpowiedź?

nick

po 2 dniach

@syl

A do kiedy trwa praca zdalna w firmie? I jak to będzie po pandemii?

@kandydat

decyzję miałam po 2 dniach tak jak wyżej. praca zdalna jeszcze trochę potrwa, z tego co się orientuję na razie nie ma daty powrotu do biura. po pandemii raczej będzie system typu kilka dni w biurze i kilka zdalnie.

@syl

Ja czekam równo 2 tyg i cisza, mimo zapewnień, że skontaktują się niezależenie od decyzji :( ktoś też czekał tak długo czy już nie ma szans na pozytywny wynik?

Melody
@Kandydat

Raz aplikowałam i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Na workday status zmienił się na process completed po około 4 tygodniach. Drugi raz aplikując dostałam telefon z ofertą równo po 2 tygodniach.

wiatrak
@syl

a ile trzeba czekać na podpisanie umowy. Otrzymałem propozycję i Pani zapewniła mnie, że ktoś się ze mną skontaktuje w sprawie podpisania umowy i dostarczenia dokumentów. Ile to może trwać? I o jakie dokumenty chodzi?

RELAX
@wiatrak

Spokojnie :) Ja dostalem umowe okolo 20-25 dnia miesiaca. Jak powiedzieli ze dosla to dosla. Spokojnie...

telefon
@Kandydat

a od czego masz telefon/mail? Nalezy się skontaktować jeśli chcesz znać ich finalną decyzję. Na jakie stanowisko aplikowałaś?

@wiatrak

no to trzeba czekać :) pewnie po 20 dniu miesiąca coś ruszy także na spokojnie. wszystko będzie wyjaśnione krok po kroku co i jak trzeba zrobić.

wiatrak
@syl

@RELAX dzięki! spokojnie czekam na rozwój wydarzeń :D

Jaska
@Kandydat

I jak, odezwali się? Ja miałam rozmowę kwalifikacyjną ok 2 tygodnie temu. Mieli dac znać bez względu na decyzje a tu cisza. Jedynie mialam task na platformie do uzupełnienia. Co prawda podałam mozliwy termin rozpoczęcia pracy za ponad 2 miesiące, czy to może być powód tego opóźnienia z odpowiedzią? Jak było u Was? Odezwali się wreszcie?

asdfasdf
@Jaska

mozesz tam zadzwonic i dopytac :) moje doświedczenie mówi że jeśli nie zadzwonią z odmową to pojawi się adnotacja w systemie, ale moge uspokoić że proces rekrutacji rzeczywiście dosyć długo trwa

PedroSanchez

jestem świezo zatrudniony w AML. Pierwsze wrażenie to takie, że faktycznie sprawdza się to co tutaj ktoś pisał wczesniej. Że idziesz do AML, klepiesz kejsy, uczysz się schematów , junior mid senior i tyle. Non stop kejsy i srejsy. Moje pytanie to czy po x latach np 3 można się czegoś nauczyć więcej niż klepania kejsów i bicia nowych rekordów dziennych? Wiem, że są inne działy etc, można zmienić etc po jakimś czasie na bardziej skomplikowany bo wiem, ze takie są. Ale ziomek jeden siedzi na stowisku senior w jakieś prostej jednostce, która robi proste kejsy. No jak dla mnie to jest stagnacja lekka. Warto iść w AML czy naprawdę nie ma sensu? Czy dział AML daje jakieś plusy jesli chodziłoby o pracę w innych bankach i w inncych działach nie związanych z AML? Moze w mojej opini się mylę, ale na pierwszy rzut oka to nie jest praca, która z każdym dniem tygodniem/miesiącem przynosi nowe i ciekawe doświadczenia.

@PedroSanchez

Ja personalnie jestem rozczarowana całą branżą AML w Polsce. Po prawie 5 latach spędzonych w tym postanowiłam zmienić na całkiem inny departament i cieszę się. Dla mnie cała ta branża to coś dla desperatów, którzy niczego innego nie potrafią robić. Natomiast nie każdy tak myśli, ING w Warszawie podobno płaci 10-12 tys zł, Standard Chartered - 10 na analitycznym stanowisku. Trzeba mieć pewne certyfikaty (ACAMs), ja mam, ale mimo tego nie chce dalej pracowac w tej branży, bo głównie to klepanina, a także niesprawiedliwy system ocen, często na niczym nie oparty. Plus wieczne targety, Miałam szczerze tego dość.

Pedrov2
@Lucky one

dzięki za rzetelne info. Powiedz mi proszę, jesli ktoś zna np ang bardzo dobrze i hiszpański także bardzo dobrze. Czy takie kombo sprawia, ze można szukac czegoś w bankowości i AML? Ogólnie czy hiszpański jest jakimś językiem potencjalnie pożądanym w tej branży? Widziałem kilka ofert gdzie był rozpatrywany jako duży plus etc ale to dosłownie kilka.

Pol
@PedroSanchez

Hej, a jakie zarobki Ci zaproponowali? Ja powiedziałam, że chce zarabiać 5200 i tyle dostałam, ale nie wiem czy nie za mało (Warszawa)

Target
@PedroSanchez

„Plusem” jest na pewno to ze po mniej więcej roku rekruterzy z innych banków zaczynaja cię molestować średnio dwa razy w tygodniu ze może byś zechciał wziąć udział w rekrutacji do ich firmy do AML albo KYC. Co do stagnacji to chwilowym rozwiązaniem jest support innej linii biznesowej. Poza tym skoro dopiero zaczynasz to poczekaj. Średnio co pół roku są takie rotacje ze prędzej cię gdzieś przeniosą niż sam zdążysz to zrobić. Innym rozwiązaniem jest łapanie dodatkowych rzeczy które robisz w trakcie pracy żeby odpocząć od klepaniny. A co do ziomka - być może stagnacja mu pasuje. Są tacy którzy latami siedzą i klepią i są zadowoleni.

Fatamorgana
@Pol

Rozumiem ze brutto. Zamieściłaś się po prostu w widełkach przewidzianych na juniora.

Pedrov2
@Pedrov2

co z tym hiszpanem? może się ktoś wypowiedzieć z branży? domyślam się, że nie jest to język mega pożądany zwłaszcza w bankowości, ale to tylko moje zdanie. Szukam opini wśród ludzi, którzy mają doświadczenie w bankowości.

Karamba

Cześć, jak wygląda praca jak ktoś zatrudnia się w Warszawie w AML od zera? Chodzi o perspektywy rozwoju i użytkowość ang w praktyce. Dodatkowo czy robota jest zadaniowa? Np. jak zrobię co mam zrobić to można skończyć wcześniej? To samo z czasem pracy pracując zdalnie w Citi. Mają jakies programy etc do sprawdzania etc? Jakie jest podejście?

Lolly
@Karamba

Co do perspektyw - po pół roku zostajesz juniorem+ wiec robisz w sumie to samo przy wyższych zarobkach ale masz większe uprawnienia. Po kolejnym pół roku jesteś pełnoprawnym analitykiem (chociaż są i tacy którzy robią to szybciej). A potem polujesz na rekrutacje na seniora. Co do godzin to swoje musisz odsiedzieć. Opiera się to raczej na zaufaniu i mailach kiedy zaczynasz i kiedy kończysz robo. Natomiast nikt Cię ścigał nie będzie jak zrobisz swoje i zajmiesz się czymś innym ale będziesz nadal w zasięgu kompa.

Darek

Mam pytanie o możliwość rozwoju w CITI- jestem w trakcie rekrutacji na stanowisko Junior AML Analyst, proponowane wynagrodzenie 5200 brutto. Jak szybko można awansować na Seniora i jakie są wynagrodzenia na tym stanowisku? czy jako junior robi się nadgodziny? czy godziny pracy to 9-17?

dondiego
@Darek

"Junior analityk na start - 5200 Junior po ok 3 miesiącach - 5720 (podwyżka bez zmiany roli) Pełen analityk - 6240 Senior analityk - 7280 Expert analityk - 8840" miałeś rozmowę z team leaderem czy dopiero z hr? jak będziesz mial z teeam leaderami to wypytaj ich o to, w sumie im bardziej sensowne pytania zadajesz tym lepiej.

Target
@Darek

Jak się postarasz to rok z hakiem i będziesz seniorem. Jako junior teoretycznie nie robi się nadgodzin ale nie do końca. To tak naprawdę zależy od TL-a, jego podejścia i przede wszystkim twoich wyników. Jeden TL pozwoli a drugi nie. Godziny pracy na juniorze masz 9-17 aczkolwiek później możesz przejść na elastyczny czas pracy.

Justa

Może ktoś podpowiedzieć jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej na Analtyka aml w Olsztynie? Ma być podobno jakiś case do sprawdzenia moich umiejętności analitycznych, czego się spodziewać? I ogólnie proszę podpowiedzcie cos

Kaboom
@Justa

Dadzą Ci zapewne pare kartek z informacjami i każą znaleźć co co tam nie pasuje/wzbudza wątpliwości. Im więcej powiesz/pokażesz tym lepiej.

Jola

Hej, czy ktoś z pracujących w Citi jest w stanie potwierdzić że zarobki w Warszawie i Olsztynie różnią się między sobą o 50%? Czytam tutaj opinie i nie dowierzam, że 200km dalej na tym samym stanowisku można zarobić więcej. Jaki w tym sens??

no tak było a moze i jest nada
@Jola

za moich czasów pracy (z 5 lat temu) tak było, bez kitu. Warszawska C09 zarabiała podobnie jak u nas(w Olsztynie) TL XDDDDD Czy to sie zmieniło? Wątpię. Szitek tłumaczył się niższymi kosztami życia w Olsztynie

Likes
@Jola

Tak działa wolny rynek. Jak się nie podoba to warszawa zaprasza. Sam się przeprowadziłem do Warszawy z Lodzi, dla wyższych zarobków. Wyższe koszty życia to wyższe zarobki. Jak się nie podoba to nikt was tam na sile nie trzyma.

Rozrewolweryzowany rewolwer
@Jola

Czyli jednak mieli rację - pay gap istnieje! :)

Jola
@Rozrewolweryzowany rewolwer

I nawet wiadomo jak jest duży - na kilometry :P Dzięki wszystkim za wyjaśnienie sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Citi Service Center Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citi Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citi Service Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citi Service Center Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Sądowa 1
    42-700 Lubliniec

Citi Service Center Sp. z o.o.