Randstad sp. z .o.o

Piła

Opinie o Randstad sp. z .o.o

lodowa1977 2011-03-24 09:29:36
[usunięte przez moderatora] Pracowałem w tym syfie (piła Philips elektronik) nie polecam. Obiecywali złote góry i nic. Teraz jestem radnym i dobiorę się im do tyłków. [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-10-10 10:25:00
TEZ TAM PRACOWAŁAM 3/4 ALBO 1\\\\2 do NICZEGO SIE NIE LICZY A NA PÓŁ ETATU ZARABIASZ 500 ZŁI I A TE UMOWY NAWET PROWIDENT ICH NIE AKCEPTUJE I ZAPOMNIJ ŻE WYROBISZ KURONIA
dream 2012-12-12 17:57:59
dla czego tu piszecie taki bzdury? fakt umowa co tydzien ale jezeli komus chce sie pracowac to maja tak przez rok a jak ktos ma w d prace tylko przychodzi pic kawe i gadac to tak konczy jak wy a zarobki sa takie same jak daje philips i to odgorne zasady philipsa ze kozysta z randstad bo mu sie to bardziej opłaca jak w całej uni europejskiej a jak nie chcecie pracowac w społkach zapraszam do chin tam nie ma społek
ceva 2013-10-03 16:47:13
Tak umowa co tydzień, bynajmniej dla mnie zawsze przedłozana, na cały etat. Zarobki na "czysto" 1950zł, 1750zł, 1800zł, i tak cały rok. Mało? żle? Wszystko zalezy odemnie ile to ja sam zadecyduje ile nadgodzin zrobie. Chcę zarobić to poprostu pracuje nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i narzekam. Nadgodzin moge robic tyle ile sam sobie chce i to jest dla mnie najwazniejsze nie tam jakies przepisy z których na łape dostałbym wówczas 1200zł bo 1600zł to brutto tam gdzie pracowałbym na umowe i na cały etat. Wiec nie jest zle bo ja mam na łape tak jak wyzej pisałem.
Owszem mogłoby byc lepiej ale niestety tu jest Polska takie sa obecnie realia i albo chce sie pracowac albo nie, nikt nikogo nie zmusza, nie każdy ma bogatych rodziców...
zzx 2014-09-04 21:51:01
gowno prawda jak ktos musi to i tak pojdzie ja 6 lat siedze (pila electronics) ABY NIE BYLO NADAL PRACUJE CHOC UMOWE SMIECIOWE TO JEST PONIZANIE PRACOWNIKA JEDNAK oI!
Pavel 2015-02-27 18:43:44
Praca jest dobra nie narzekac zarobki lepsze niz philipsie!!!! tyle ze (usunięte przez administratora)walniaja na 6 tygodnii teraz a rodzina na utrzymaniu co robic ??? ich to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] interesuje...,. praca stała ale umowy tygodniowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wrta ta praca nie długo tak bedzie ze wogóle nikt do spółki nie pujdzie robic i bedzie bankructwoo tego własnie oni chcaa znajac zycie administrator zaraz usunie ta wiadomosccc oszukujecie ludzi wszyscy chca pracowac ale na waszych zasadach sie nie daa
Łysy 2015-07-10 11:49:10
BANDA ZŁODZIEI I OSZUSTÓW NIE WYDALI PIENIEDZY ZA URLOP CHOC BYLA NAPISANA DEKLARACJA, I TERAZ CZŁOWIEK JEST POD JEDNA WIELKA ____________________ trzeba ich sprawdzac na kazdym kroku nie polecam robie tu juz 20 miesiecy
zawiedziona polska rzeczywistoscia 2015-07-24 21:52:12
firma kogucik :D widziałam ogłoszenie u siebie na mieścinie, co ciekawe mój beznadziejny urząd pracy potrafi kierować do m.in radstand...uff jak to dobrze, że olałam zjawienie się UP i udało mi się samej znaleźć pracę, na normalnych warunkach i umowie, kokosów ofc nie ma, ale jestem zadowolona, no i nadal w szoku :) mina urzędasa-maciory i uszczypliwości z jej strony, kiedy się zjawiłam, aby się wyrejestrować = bezcenne...nie pozdrawiam.
eddy 2016-05-19 18:18:47
korzystałeś z ich pomocy przy szukaniu pracy @się ??? jeśli tak to napisz coś konkretnego, a nie takie luźne uwagi.
Zostaw swoją opinię o Randstad sp. z .o.o - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad sp. z .o.o