SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna

SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna

Opinie o SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna

Ricki

(usunięte przez administratora) nie polecam. Po miłej rozmowie kwalifikacyjnej i niezłych warunkach jakie proponują proszą o przyjście na bezpłatne szkolenie. Trwa ono cały dzień, a potem już się nie odzywają i nie odpowiadają na próby kontaktu. Nie mówiąc zwyczajnie czy są zadowoleni z pracownika czy nie ( wbrew temu co słyszy się na rozmowie i zapewnieniom - po dniu próbnym jest decyzja) Pewnie szukają sobie bezpłatnych pracowników w ten sposób. Oj nieładnie, a wystarczyłoby trochę zwyczajnej uczciwości żeby nie trzymać człowieka w niepewności a po prostu dać konkretną odpowiedź. Już na początku widać brak poszanowania dla pracownika dlatego cieszę się, że nic nie zostało podpisane.

A.

Na minus - fatalne traktowanie pracownika, brak wypłat za urlopy oraz L4, wypłaty pod stołem "jako dodatek", "śmieciowa" umowa o pracę, zmiany godzin pracy z dnia na dzień, brak odpowiedniego wynagrodzenia za dodatkowe zlecenia "obowiązkowe"; na plus - sprzęt i możliwości diagnostyczne. Przy wiązaniu się z tą firmą obowiązkowo wszystko na papierze, nic "na gębę".

Zostaw opinię o SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna