Opinie o SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna w Warszawa

R Nowy wpis

Umowa o pracę - najniższa krajowa, reszta pod stołem, zmiany wymiaru godzin bez uzgodnienia, brak szacunku do pracowników, po jakimkolwiek zwróceniu uwagi lub próbie dojścia swoich praw, pracownik staje się niewygodny i jest zwalniany. Kilka „wymian zespołu”. Rozstania ze wszystkimi pracownikami w fatalnej atmosferze. Pracownicy nieubezpieczeni przez pracodawcę. Zatrudniani lekarze bez doświadczenia, przyjezdni z innych miast, bo zgadzają się na warunki pracy w zamian za wizje rozwoju i kariery.

Luidzi Nowy wpis

@ama Firma potrzebuje fachowców a jeśli ktoś zaczyna swoją karierę to nie oszukujmy się musi wiele popracować żeby być dobrym!

ama Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Z zachowania właścicieli wygląda jakby szukali wyłącznie studentów/młodych lekarzy do pracy za darmo lub pół darmo; na początku wszystko pięknie-ładnie, potem brak kontaktu z właścicielem. Brak uczciwej umowy, a obiecują złote góry i rozwój, gdzie czas wolny i komfort pracownika schodzi na ostatni plan.

Ricki Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie polecam. Po miłej rozmowie kwalifikacyjnej i niezłych warunkach jakie proponują proszą o przyjście na bezpłatne szkolenie. Trwa ono cały dzień, a potem już się nie odzywają i nie odpowiadają na próby kontaktu. Nie mówiąc zwyczajnie czy są zadowoleni z pracownika czy nie ( wbrew temu co słyszy się na rozmowie i zapewnieniom - po dniu próbnym jest decyzja) Pewnie szukają sobie bezpłatnych pracowników w ten sposób. Oj nieładnie, a wystarczyłoby trochę zwyczajnej uczciwości żeby nie trzymać człowieka w niepewności a po prostu dać konkretną odpowiedź. Już na początku widać brak poszanowania dla pracownika dlatego cieszę się, że nic nie zostało podpisane.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

A.

Na minus - fatalne traktowanie pracownika, brak wypłat za urlopy oraz L4, wypłaty pod stołem "jako dodatek", "śmieciowa" umowa o pracę, zmiany godzin pracy z dnia na dzień, brak odpowiedniego wynagrodzenia za dodatkowe zlecenia "obowiązkowe"; na plus - sprzęt i możliwości diagnostyczne. Przy wiązaniu się z tą firmą obowiązkowo wszystko na papierze, nic "na gębę".

Zostaw merytoryczną opinię o SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SpecVet - Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna
0/5 Na podstawie 0 ocen.