CAR NET Polska Sp. z o.o.

Opinie o CAR NET Polska Sp. z o.o.

Rex

Jak już pisałem, aktualnie nie.

Tomasz

Niestety nie ma umów o prace... tylko zlecenie co dla pracownika ktory pracuje nalezycie i ponad swoje mozliwosci jest smieszne. Z pensji to tez zawsze Ci coś obetną jak pisali tam wyżej, nadgodziny zawsze sa sprawdzane wedlug regionalnego i jak mu sie cos nie spodoba to moze Ci obciąć ile chce bo to sobie źle wpisałeś, to za dużo, to nie jest tyle warte zawsze jakieś wytłumaczenie. Niby 8h a tak naprawde robisz po 10-12 i co z tego masz? a no g*wno. Pracujesz za kilku i dostajesz grosze. Centrala o połowie rzeczy jakie sie wyprawiają na pomorzu nie wie... Poza tym KB to największy lizus w firmie i wszędzie wtyka swoje 3 grosze a najlepsze że oddziały z południa mają z niego niezły ubaw i mają go gdzieś.

rex

Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Zacznę od plusów: umowa o pracę, stałe godziny pracy, terminowe wynagrodzenie, dobra atmosfera, zgrany zespół, ubezpieczenie grupowe. Minusy: brak szkoleń, średnia możliwość rozwoju, brak premii motywacyjnych za osiągane wyniki, ewentualnie prowizji za ilość zrealizowanych zleceń- wynajmów, brak karty multisport i pakietów medycznych.

Jan

Oczywiście że umowa-zlecenie, nawet nie licz na umowe o prace... Możesz sobie żyły wyprować i nawet dziękuje nie usłyszysz :) Wezmą się jak im się spodobasz i tyle. Czysta loteria wybieraja sobie ot tak kto im sie spodoba.

Wojtek Sobala

No zdania są bardzo podzielone na temat tej firmy. Ja spróbowałem i szczerze powiedziawszy to nie narzekam. Pieniądze są przyzwoite, godziny pracy także. Wszytsko przebiega zgodnie z umową. Ja mam dobre relacje z tą firmą. Zgodzę się ze nie każdy dzień jest kolorowy ale da się przeżyć. Wszędzie jest coś co sprawi że dany dzień jest nie bardzo no ale przy ogólnym wrażeniu nie jest źle.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy CAR NET Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Telefoniczny sprzedawca. Jaki był jej rezultat?
AmeliaB

podobało mi sie Volvo V40 automat , które dostępne było na stronie internetowej. Wszystko zarezerwowałem i opłaciłem. O dziwo przebiegło to bardzo sprawnie i szybko. Samochód śmigał a ja miałem wielką przyjemność prowadzić taki samochód. Dba się tu o nie znacząco.

Pier
@AmeliaB

Halo Halo! Opinie na tym portalu mają oceniać Car Net Polska jako pracodawcę, warunki pracy, i wiele innych czynników na to się składających jak np atmosfera czy wynagrodzenie, a nie przebieg wynajmu pojazdu i dokonania rezerwacji.

RomekHh

Sporo podróżuje i dość często korzystam z wypożyczalni samochodów. Korzystałem z usług wielu firm jednak od dłuższego czasu to CarNet jest moim nr 1. Bez względu na to w jakim mieście korzystam z ich pomocy nigdy się nie zawiodłem. Samochód za każdym razem w pełni sprawny i zadbany a kierowca przywożący samochód miły. Oby dalej trzymali taki poziom.

messi

Praca sama w sobie nie jest zła ale: Minusy: - brak systemu motywacyjnego dla pracowników za osiągane wyniki - brak premii uznaniowych czy świątecznych, mimo że firma prężnie się rozwija i otwiera coraz więcej oddziałów również na lotniskach - brak szkoleń podnoszących kwalifikacje - brak chęci inwestowania w pracowników z dużym stażem - mówienie o pewnych poufnych sprawach na forum, które rozchodzą się z prędkością światła i trafiają do osób których dotyczą. Plusy: - atmosfera - pomoc ze strony innych działów, choć tu też różnie bywa. - stałe godziny pracy

flopek

O witam Panią p.o. kierowniczkę :D jak widać kolega/koleżanka wyżej poruszył ciekawy temat, czy uważa szanowna Pani, że takie karteczki motywujące albo karne rozmowy są motywujące dla pracownika? a może postawcie tam w centrali karnego jeżyka i sadzajcie tam pracowników bo nie byli w stanie zrealizować zlecenia. jakby te biedne dziewczyny był czemukolwiek tam winne, im samym jest już czasami głupio dzwonić i przepraszać , że zawracają głowę ludziom po pracy bo przecież każde zlecenie jest ultra ważne, a wasi flotowcy mają tak samo gdzieś jeżdżenie po godzinach pracy i po nocy, bez jakiegokolwiek powrotu- no tak przecież ideą firmy jest "PRZYJMOWAĆ WSZYSTKO" bez znaczenia na dobro drugiego człowieka, a czy kierowca ma czym wrócić? nie ważne, najważniejsze żeby zrealizować :D

Michaella

Do obowiazkow operatora nalezy przyjmowanie zlecen i realizacja wynajmów w jak największej fekfencji - w tym właśnie celu jest zatrudniony. Rozumiem, że w innych miejscach pracy za nie wykonywanie zadań i obowiązków pracownika są dawane nagrody? :]

BostoN

Nie twierdzę że praca jako flotowiec należy do łatwych. I pisze ze na flotowca trzeba miec prawko - czytaj ze zrozumieniem Odbijam tylko nieprawdziwe zdania dotyczące tego żeby ktoś kazał nam cos pozycjonować albo opiniowac - to bzdura. Pracownik call center ma zupełnie inny zakres obowiązków wiec nie ma co porównywać go z flotowcem. Prace zmieniłem ze względu na wyprowadzkę do innego miasta i studia tam ale to już mniej ważne.

Były pracownik oddziału
@BostoN

Pozycjonować nie kazali, ale karteczki motywujące: "PRZYJMOWAĆ WSZYSTKO" wisiały na boxach i karne rozmowy dla operatorów w razie nierealizacji zleceń były. O tym nie napiszesz?

BostoN

Pracowalem prawie rok w centrali na infolinii w Kaliszu i nie przypominam sobie zeby ktoś kazał mi coś pozycjonować ani też dodawac gdzieś opinie moim zadaniem było przyjmowanie rezerwacji. Jest to nieprawdą. Najważniejsze w pracy na oddziale jest to żeby mieć prawo jazdy i być dyspozycyjnym pewnie o tym mówi się przy zatrudnianiu. Nie rozumiem, z czego wynikają później te negatywne opinie skoro potencjalny pracownik wie na co się pisze tak jak ja się pisałem przykładowo na prace do 23 i w weekendy. Jak komuś nie odpowiadają warunki to pracy podejmować nie trzeba to nie przymus. Pewne ze czasami wypadają późne zlecenia takim chlopaka do realizacji ale sam jako byly pracownik call center wiem o tym ze większość z tych osób korzysta z samochodów firmowych i załatwia prywatne sprawy w godzinach pracy na firmowym paliwie ale przecież o tym żaden na forum nie napisze. Praca jak dla mnie ok. Kokosów się nie zarobi ale wynagrodzenie i warunki w Kaliszu na dobrym poziomie.

flopek
@BostoN

Do 23 To Ty może pracowałeś ale od 15:00 8 godzinek i do domciu ;) Zapomniałeś tylko napisać ze praca w call center to praca przy biurku i prawa jazdy nie musisz mieć ;) i tak naprawdę to co cie interesowało ze puścisz flotowca na podstawienie i nie będzie miał czym wrócić? NIC dla infolinii najważniejsze było kazde zlecenie i potrafiliście gitarę ludziom nawet po pracy zawracać nie zwracając uwagi czy ktoś ma w ogóle czymkolwiek z tego podstawienia wrócić Dziwisz się ze ktoś używa aut firmowych? Ja-nie bo jak wymaga się dyspozycyjności od samego rana do 23 to jak ludzie maja załatwić swoje prywatne sprawy? Jak rok pracowałeś to czemu się zwolniłeś skoro w takich pozytywach się wypowiadasz? Trzeba było spróbować swoich sil przez tydzien jako flotowiec w wiekszym oddziale np. Warszawie to zobaczyłbyś jaki to fajny kawałek chleba ;)

Flopek

Nie wiem, kto pisze te pozytywne komentarze ale jak wielu ludzi tutaj zauważyło są to podstawieni ludzie z firmy. Osoby z callcenter bądź inaczej mówiąc infolinii mają wyprane mózgi i wolnym czasie na polecenie przełożonych pozycjonują stronę firmy bądź wypisują właśnie takie durne komentarze. Prezes organizuje im konkursy na najlepszego operatora - z góry narzucone przyjmowanie wszystkich zleceń, mają gdzieś czy jesteś w kinie czy na randce z dziewczyną po pracy- zawsze możesz się spodziewać telefonu z firmy w sprawie podstawienia auta :D Jedyne co jest na czas w tej firmie to wypłata chociaż gdy znajdzie się tylko okazja do obcięcia 10zł to na pewno to zrobią :) (usunięte przez administratora) Będąc kierowcą w firmie tzw. flotowcem - nie masz szans na umowę o pracę, zawsze jest to umowa zlecenie a w niej zapis, że za każde podstawienie, odbiór, sprzątniecie auta dostaniesz 20zł. Jeśli nie masz życia prywatnego i jesteś dyspozycyjny 24/7 jesteś wspaniałym pracownikiem w przeciwnym przypadku firma patrzy się krzywo i "dyskretnie" daje Ci znać że musisz mimo 8 godzinnego dnia pracy być dyspozycyjny i nawet po dniu pracy - możesz się spodziewać telefonu, że trzeba podstawić auto lub jechać do innego oddziału po samochód. PREMIA - HAHAHA, nie uświadczysz takiego czegoś będąc kierowcą, możesz wypruwać z siebie żyły a nikt tego nie doceni, jeżeli nie Ty to ktoś inny. W większości przypadków kierowcami są studenci albo uczniowie, nikt nie ma badań psychotechnicznych do wykonywania zadań kierowcy. Praca i normalna atmosfera jest tylko i wyłącznie w małych oddziałach, w Warszawie jest taka rotacja pracowników, że chyba Pan Koordynator, który nie powinien nim być bo tego nie ogarnia , sam nie wie kogo zatrudnia i jak dany pracownik ma na imię. Zanim się tam zatrudnicie lepiej się dwa razy zastanowić ;)

Molek

Ja tam nie narzekam bo nie ma w sumie na co. Na rozmowę rekrutacyjnej jest wiele wyjaśniane. Później przy podpisaniu umowy można zapoznać się z wszystkimi warunkami pracy i wszystko dalej jest trzymane na tych samych zasadach. Nigdy nie czekałem na wypłatę a ludzie traktowali mnie tam z szacunkiem.

Filip

Ja pracuje już jakiś czas i nie narzekam. Dziwią mnie takie negatywne komentarze. Warunki pracy są dobre a i płaca odpowiednia. Ale się jeszcze taki nie urodził , żeby wszystkim dogodzić. Mi zarządzanie zdecydowanie opowiada.

Tomasz

Gdzie Ty pracowałeś? Bo chyba firmy Ci się pomyliły. Pracuje w tej fimie już drugi rok i nie mam takich odczuć jak Ty. Wiadomo, że nie zawsze każdy chodzi usmiechniety bo mamy czasam gorsze dni ale atmosfera ogolnie jest miła.

MichałJ

Bardzo dobra wypożyczalnia. Bezproblemowe załatwienie rezerwacji online i od tego jeszcze rabat. Super.

ArekK

Szybko, łatwo i przyjemnie. Takimi słowami mogę określić obsługę w CarNer. Wiele razy korzystałem z usług tej firmy i samochody zawsze w dobrym stanie. Obsługa miła a formalności szybko załatwione

KasiaW

Potrzebowałam dość pilnie wynająć samochód. Poszukałam informacji i dowiedziałam się że CarNet najszybciej załatwia takie sprawy. Teraz wiem, ze mój wybór był bardzo dobry. Samochód wynajęłam i oddałam a całość odbywała się w miłej atmosferze.

lemonon

To jest dla mnie odpowiednia praca. Umowę zaoferowali mi już na początku. Godziny pracy są dla mnie odpowiednie , wypłata również. Jeżeli kto dobrze czuje się w takim zawodzie to nie wiem czemu miałby nie zgłosić się tutaj do pracy.

Robertos

ktoś tu chyba z pracy został zwolniony i teraz się denerwuje. Jeżeli jestes dla pracodawcy sumiennym pracownikiem to na pewno Cie doceni. Pracuje tutaj już kilka lat i ja nigdy nie narzekałem.

Zostaw merytoryczną opinię o CAR NET Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w CAR NET Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAR NET Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAR NET Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAR NET Polska Sp. z o.o.