CAR NET Polska Sp. z o.o.

Opinie o CAR NET Polska Sp. z o.o.

kryśka

Miła atmosfera pracy. Kierownictwo chętnie pomaga, doradza, można na nich liczyć w trudnych sytuacjach. Zarobki w porządku. :)

goldi

Zależy w jakim oddziale chcesz podjąć prace, nie polecam Warszawy, gdyż rotacja tam jest tak wysoka, że najdłużej pracujący flotowcy(kierowcy) pracują po 2-3 miesiące, i każdy rezygnuje z tego samego powodu, czyli koordynatora oddziału, u którego ewidentnie widać, że to jego pierwsza praca na tym stanowisku i brak doświadczenia na tym stanowisku. O dziwno jeden z biurowców ma dużo więcej doświadczenia od niego i każdy chce z nim pracować na tej samej zmianie.

kurka

Hmm, współpracuję z tą firmą od nieco innej strony i przyznam, że złego słowa o nich nie mogę powiedzieć. Co prawda nie wiedziałem konkretnie jakich zarobków można się spodziewać, ale patrząc na ogrom pracy jaką oni posiadają i wkładają w obowiązki można być spokojnym, że w dalszej perspektywie wyższe zarobki są realne.

rex

Umowa zlecenie przez 3 miesiące. Jeżeli zostajesz to umowa o pracę

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy CAR NET Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Telefoniczny sprzedawca. Jaki był jej rezultat?
renpaw

Słuchajcie, A ma ktoś wiedzę,jeśli pracuje sie w biurze obsługi klienta, jak ta praca wygląda(godziny zatrunienia) i ile się zarabia. Dzięki za info zwrotne.

rex

Na infolinii w Kaliszu 1600 zł/ netto. Na oddziałach kierowcy od 1500 -2700 zależy od miasta . Dyżury weekend dodatkowo płatne w zależności od ilości zleceń biuro obsługi klientów nie wiem

wiśnia

Zgadzam się w pełni z opinią "Adrian Potocki"; patrząc ze strony osoby poszkodowanej wymagałabym pomocy na drodze i samochodu zastępczego nawet jeśli miałoby to miejsce w nocy bądź w święta - i właśnie ta wypożyczalnia takie usługi udostępnia przez co jest w pełni profesjonalna. Z tego co mi wiadomo, praca w biurze - infolinii to system 8godzinny(zmianowy) zawsze któraś część dnia jest do dyspozycji zainteresowanego. Grafik elastyczny, atmosfera godna polecenia, możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów, szkolenia z obsługi klienta i floty, a kreatywność najbardziej zaangażowanych pracowników jest adekwatnie nagradzana

Adrian Potocki

Odnośnie postu pana/pani "Yahoo". Pomyłka co do wynagrodzenia- 10zł netto / h. Godziny pracy faktycznie są dwu zmianowe (zmiana 10-18 jest rzadko). Uwaga również co do pracy 365 dni w roku - firma musi pracować codziennie ponieważ podstawiamy samochody na miejsce kolizji drogowych a jak wiadomo kolizje zdarzają się przez okrągły rok. Święta i niedziele są na zasadzie dyżuru. Na biurze panuje przyjazna atmosfera. Tak jak pisał pan/pani "Yahoo" , jeśli godziny pracy odpowiadają to jak najbardziej można polecić pracę w tej firmie. Firma przede wszystkim solidna, brak problemów ze strony kadry czy osób zarządzających.

yahoo

Witam, praca na infolinii w Kaliszu (praca administracyjno-biurowa - tak jest w ogłoszeniach o prace) w centrali, zarobki 10 zł brutto / h, praca w systemie zmianowym 7-15 , 10 - 18 lub 15-23, 19/20/21 dni w miesiącu w zależności od miesiąca, mniej więcej po równo rozdzielone w ciągu miesiąca, jeśli komuś odpowiada praca w róznych godzinach to wszystko ok, głownie rozmowa przez telefon, odpisywanie maili.. UMOWA ZLECENIE, obiecana umowa o pracę.. ale dotychczas tylko jedna osoba na cały zespół takową posiada. Rotacja pracowników związana jest z rezygnacją samych pracowników. Można polecić jesli ktos moze i chce pracowac w takich godzinach, brak możiwlości pracy na jedna zmiane.

olek

Pracuje w firmie od kilku miesięcy. Na początku było trochę zamieszania. Obecnie mogę polecić pracę bardzo rozwijająca i dużo się dzieje. osoby poukładane będą miały problem aby się połapać. dużo się dzieje .

rafFka

Pracuje w firmie od kilku miesiecy bardzo dobre zarobki jak na te czasy. Powstal nowy projekt centrali ale masz oddzial nie ma zastrzezen. Dzieki niej osiagamy duzy obrot, pozostale oddzialy jak maja duzo pracy I nie moga odebrac wtedy telefony sa przekierowane do niej przynajmniej firma nie traci klientow.ja jestem zadowolony ze wspolpracy firma sie rozwija powstaja kolejne oddzialy pracuje 2 weekendy w miesiacu I udaje mi sie wyciagnac 2300 zl.Ale jesli w biurze obslugi klienta dostaja od 2200 za 8 godzin pracy przy telefonie I to malo a na dodatek raz przychodza do pracy a raz nie to nic dziwnego ze takie potem tu komentarze czytamy.Ja firme polecam!!!

maciej

To raczej kwestia potrzeby oddziału. Jeżeli klient chce oddać lub wynająć w weekend to ktoś to musi zrobić. Praca bardzo fajna jedynym problemem to różne godziny pracy. Zlecenie otrzymujemy np w piątek o 21.00 - 50 km od biura zanim wrócimy to 23.00. Praca jest na 2 zmiany 7- 15, 15-23 weekend za każdy odbiór ok 15- 20zł.

gag

jestem kierowcą w tej firmie. Co 3 - 4 tydzień jest dyżur weekend . Jest on dodatkowo płatny . Jestem dostępny i jak jest jakiś kurs to jadę. Czym więcej kursów tym dostaje więcej. Czasami jest więcej pracy w sezonie poza sezonem mniej zależy od miasta.

igor

super, że napisałeć @Tombak, bo juz zwątpiłem poważnie jak przeczytałem o tych samochodach i sprowadzaniu nich, może o tak faktycznie było, ale ważne co jest teraz, interesuje mnie aktualna sytuacja, ale serio, kamień z serca, teraz przeprowadzam się do Klisza i taka praca bardzo by mi odpowiadała, więc moze sę uda

Tombak

Trudno się zgodzić z negatywnymi komentarzami - rekrutację miałem faktycznie w Kaliszu, ale przebiegła sprawnie i żadnego auta nie musiałem "sprowadzać"...W firmie Car Net pracuję od niedawna i podoba mi się atmosfera w pracy oraz sam jej charakter. Pracodawca wypłaca pensje na czas (nie słyszałem, żeby były kiedykolwiek opóźnienia). Dodatkowo warte uwagi jest przyjazne podejście do pracownika. Polecam

harc

Praca dwu -zmianowa od 7.00 do 15.00 / od 15.00 do 23.00 dla kierowców. Potwierdzam zarobki 1800zł podstawy + dodatki np obsługa w weekend.Najwięcej wyszło mi 2700. Ale przeważnie 2200/ 2300. Biuro obsługi ma więcej i tam są umowy o pracę. Kierowcy przeważnie studenci na umowę zlecenie. Praca kierowcy to podstawianie i odbiór samochodów oraz obsługa serwis i myjnie. Praca mi się podoba chociaż są momenty ze pracy jest bardzo dużo a czasami mało. Taka specyfika branży.

vivaro

Czasami rekrutacja odbywa się w centrali. W celu komfortu przejazdu udostępniany jest bezpłatnie samochód , który jest wolny w miejscu w ,którym znajduje się kandydat.Czasami nie dochodzi do zatrudnienia. Jeżeli odbywają się szkolenia dla nowych osób to trwa to dwa dni i wszyscy mają zapewnione wyżywienie, hotel i często samochód z paliwem. Skąd pomysł na przewożenie samochodów z Warszawy do Kalisza? Rozumiem rozgoryczenie osoby , która nie została przyjęta. Zarobki przeważnie 1800zł netto podstawa + premia ( kierowcy). Inni do 4,5 tys. Rozbieżność miast w całej Polsce jest duża i zarobków również.

vivaro

organizują "szkolenia" i "rozmowy rekrutacyjne" w Kaliszu, pomimo, że zainteresowani są z innych miast. okazuję się później, że spotkania miały na celu bezpłatne sprowadzenie aut do siedziby w Warszawie.

pracownik centrali Piotr

Szkoda ze nie napisałeś ze miesiąca przebywasz na zwolnieniach a na chorego nie wyglądasz. Samodzielne stanowisko po prostu Cię przerosło a jedynym błędem było zatrudnienie ,,jajakobyły''.Na szczęście oddział bez ,,jajakobyły'' funkcjonuje bardzo dobrze i wszyscy są zadowoleni. Mam nadzieje że znajdziesz nową pracę dostosowaną do twoich predyspozycji.

jajakobyły

Witam Panów, z czystym sumieniem nie polecam pracy w carnet. To dosyc mała firma, pracuje się w niewielkim zespole i teoretycznie wszystko mogłoby byc ok, bo sami ogragizujemy pracę. Po kilku miesiącach tu spędzonych jestem bardzo zawiedziony, szczególnie osobami zarządającymi w centrali w Kaliszu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CAR NET Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w CAR NET Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAR NET Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAR NET Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAR NET Polska Sp. z o.o.