CarNet Polska

Opinie o CarNet Polska

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w CarNet Polska?

Tom Nowy wpis

W sumie to na wszystkie możliwe! Gdy tam pracowałem, ani razu nie narzekałem na ich brak ! Pozdrawiam

Wiktoria Nowy wpis
@Tom

Super że byłeś zadowolony. A dawno stamtąd odszedłeś? Jak u nich zarobki, da się przeżyć?

Tom Nowy wpis
@Wiktoria

W mojej sytuacji wystarczało. Prawdę mówiąc, nie robiłem tego dla zarobku, praca ta sprawiała mi przyjemność. Pozdrawiam

Nie polecam wynajmować aut od tej pseudo wypożyczalni. Mają wiele ukrytych opłat, o których dowiadujecie się dopiero po zdaniu samochodu, które oczywiście ściągają sobie z Waszej kaucji. (usunięte przez administratora) i naciągacze. Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów. Sprawa skierowana na drogę sądową. Omijać szerokim łukiem.

Wiecie czy CarNet Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Na jakim stanowisku praca? Flotowiec/kierowca - Udostępniony jest telefon, laptop nie, na tym stanowisku nie istnieje praca zdalna, a dostęp do systemu masz z telefonu

Jogi

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CarNet Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Thomas

Raczej Dla singli, którzy po prostu lubią prowadzić auto - Notabene, bardzo przyjemnie prowadzi się niektóre z modeli wielu marek.

Artur

@pick Ile osób teraz pracuje? Stosunki między pracownikami są dobre?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CarNet Polska?

pick

Nowy fajny koordynator i zupełnie jest inaczej. Dla mnie ok

Karol

Słyszałem dobrze o firmie a czy wiecie coś o pracy w firmie?

madonna
@Karol

A co takiego dobrego słyszałeś?

Krzysztof Cieśliński

W tej branży to praca narzuca swoje tempo. Myślę że żeby się podjąć to trzeba to lubieć. Mi tam nie przeszkadza że są wymagające godziny pracy. Zarobki są spoko i w terminie. Ja mam bardzo przyjemną współprace z tym warszawskim oddziałem. Ja nie wiem od czego to zależy jeśli chodzi o różne warunki. Ilu pracowników tyle różnych wypowiedzi. Puki co nie mogę powiedzieć złego słowa. Zobaczymy jak dalej będzie przebiegać nasza współpraca.

aaaasad
@Krzysztof Cieśliński

LUBIĆ, nie lubiEć...

Underek25

Chcialbym pozostawic opinie o Firme CarNet Polska odzdiał Szczecin. Po półrocznej współpracy. Przedłużana umowa zlecenie co 3 miesiące (umowa o prace obiecywana co tydzień) 1800 podstawy, 200 za Weekend (48h) oraz pieniadze za nadgodziny które Pan o którym za chwile będzie mowa kwestionuje za każdym razem przed ich wyplaceniem. W nagdodziny wlicza się wyjazdy czasami za granice nawet 800 km od bazy za umówioną stawkę która nie przekracza więcej jak 300 (wyjazd w jedną strone Bo klient nasz Pan a na dwa samochody to za duży koszt dla firmy wiec powrót zazwyczaj jak to nazywalismy z kolegami z pracy „na gape” blabla car itp). Kiedy w koncu stwierdzilem, że mam dość pracy w takiej Firmie, premia i nadgodziny na które sobie sumiennie zapracowałem ponieważ bardzo przykładam sie do swoich obowiązków zostały mi nie wypłacone. Ta decyzja oraz wiele z inny absurdalnych zapadly z polecenia Pana ŁB. Który tak pięknie opowiadał o współpracy w firmie szanowaniu czasu prywatnego rozgraniczaniu zycia prywatnego i zawodowego (wydzwaniał wieczorami nad ranem pisał sms na tel. prywatny wysyłał wiadomości na messengera ) tylko po to żeby na końcu nie potrafić podać chociaż powodu nie wyplacenia premi. Już nawet nie mowię o zwyklej rozmowie, co sie stało czy jeżeli jest problem możemy go jakoś rozwiązać, jak czlowiek z człowiekiem. Jak mniemam to zbyt wiele. Ta informacja to przestroga dla wszystkich młodych ludzi którzy nie zdają sobie jeszcze sprawy w jakich warunkach można uczciwie pracować w tym kraju. Młodych ludzi z których w głownej mierze składa się załga firmy. Moja wypowiedz Adresuje głównie do Pana ŁB. Panie Ł więcej SZACUNKU i PROFESJONALIZMU dla pracowników, mimo że narazie te dwa słowa to dla Pana coś zupełnnie obcego i niezrozumiałego to szczerze wierze, że uda sie Tego nauczyć bo w końcu Firma to ludzie którzy w niej pracują. Z Calym Szacunkiem Dawid.

@Underek25

Ciekawą opinię na temat pracy w CarNet Polska zamieściłeś na forum. Prosiłabym jednak o niepodawanie chociażby inicjałów osób trzecich - takie dane wskazywać mogą na konkretną osobę, dlatego podlegają ochronie prawnej i nie powinny być publikowane na forum. Czy jakieś inne osoby pracujące w CarNet Polska miały umowę o pracę?

Paulinka

A miało być tak miło... Wszelkim osobom z okręgu Zielona Góra, Szczecin, Poznań, Koszalin, Piła - szczerze wspolczuje dalszej pracy pod skrzydłami ŁB, tak pięknie niegdyś opowiadającego o „nie musimy się lubić, ale musimy się szanować”. Przydałoby się szanować właśnie. Nawet jeśli nie chcecie palić mostów, to CarNet z przyjemnością zrujnuje je za Was. A dla przyszłych pracowników - właźcie w tyły jak najczęściej, jak plują mówcie że pada - wówczas kariera kierowcy na posyłki stoi otworem. Pozdrawiam

@Paulinka

Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracowałaś w CarNet Polska jakiś czas temu - o czym dokładnie mówisz, wspominając o "paleniu mostów"? Myślę, że to nieco niejasne. Jakie mogłabyś wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w CarNet Polska?

@Tomasz, rozumiem, że pracujesz w CarNet Polska. Czy możesz powiedzieć, jaki rodzaj umowy oraz warunki oferuje ten pracodawca? Są to bardzo istotne informacje dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu. @Szymek, pracujesz jeszcze w CarNet Polska? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników firmy? To bardzo ważny czynnik dotyczący pracy w danym miejscu.

Igor

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Szymek
@Igor

Jezeli dobrze się orientuje to dostajesz normalnie umowę na wstępnie ale co do stawek to niestety nie pamiętam. Wiem, też że nadgodziny i weekendy są dodatkowo liczone wiec to chyba można podpiąć pod dodatek do pensji. Najszybciej dowiesz się szczegółów gdy zadzwonisz do oddziału i powiesz, że interesuje Cię praca u nich

piotr96
@Szymek

same bzdury i zwodzenie za nos czyli standard :) śmieciówka 1800 + 300(za cały weekend) i praca 24/7 Jak zadzwonisz to cie wyśmieją albo obrobią tyłek jak zakończy sie rozmowa :))

Ulka

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Tomasz
@Ulka

Aplikować możesz zawsze, jak zwolni się miejsce to odezwą sie do Ciebie.

Bartek

Jeśli ktoś nie traktuje poważnie pracy to w żadnej firmie nie będzie zadowolony!!

Chciałabym się dowiedzieć na jakie obecnie stanowiska szukają kandydatów? Możecie podzielić się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie, w jakich przedziałach oscyluje wynagrodzenie? Czy jest to firma godna zaufania, z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę?

Włodek
@Monika

Ile ludzi tyle opinii. Nie spotkałem się jeszcze z tym, by ktoś mnie tu nie szanował lub w jakiś sposób wykorzystywał moją prace. Za nadgodziny na które sam się decyduje mam dodatkowo płacone. Nikt nie zmusza mnie do tego bym siedział w pracy 24/4. Wynagrodzenie w granicach 1800 plus weekendy i nadgodziny dodatkowo płatne.

Grzesiek

Praca to nie jest przedszkole, trzeba pracować i to dobrze żeby zarobić!!

Adi
@Grzesiek

jak nie masz własnego życia to sobie pracuj

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w CarNet Polska?

Radek

Pracuje w Carnet rok i moim zdaniem atmosfera w pracy jest ok. Wiadomo, że nikt nie głaszcze Cię po głowie za nic nie robienie ale jeżeli tylko wywiązujesz sie ze swoich obowiązków to nie ma w pracy żadnych zgrzytów.

Radek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Radek

Nie jestem pewien czy w tym momencie prowadzą rekrutacje, ale zawsze warto zapytać. Pracowałem w Carnecie, gdy jeszcze studiowałem i praca całkiem spoko.

Asiek

3/4 komentarzy jest podstawione, proszę tego nawet nie czytać bo nie warto. Fatalny PR. Kto ma troche oleju w głowie to od razu się skapnie że to "podstawione"

Zostaw merytoryczną opinię o CarNet Polska - Poznań

• Jak się pracuje w CarNet Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CarNet Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CarNet Polska